RE: Azoospermija (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Zelimo_bebu -> RE: Azoospermija (26.4.2014 10:52:53)

Kikitown tu smo mila uz tebe i mora tako biti, tko ce nas razumjeti ako necemo jedna drugu,,,i samo mi znamo kako je biti u ovom sosu..
cuvaj se budi jaka i da sve prodje u najboljem redu....
Grlim jako




aboni76 -> RE: Azoospermija (26.4.2014 10:54:09)

Kikitown sretno, da bude puno, puno dobrog materijala, a onda makar jedna azoo bebica!




djevica88 -> RE: Azoospermija (26.4.2014 14:43:38)

Kikitown,zelim ti svu srecu ovog svijeta,da ako Bog da sve bude u najboljem redu,da nas obradujes lijepim vijestima...




Kikitown -> RE: Azoospermija (26.4.2014 16:48:45)

hvala cure moje, eto zakazali smo za ponedjeljak u 8h, pa cemo vidjeti sta ce biti.




Magnolie -> RE: Azoospermija (28.4.2014 8:11:44)

Kiki draga puno srece....javi nam se [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Kikitown -> RE: Azoospermija (28.4.2014 14:23:14)

Evo nas :) Svojim ocima smo na brzinu vidjeli jedan spermic kako se nesto vrti... pogubio se :) Dr rece da ce oni detaljno obraditi uzorak i da vjeruje da ih oma vise. Uglavnom javit ce veceras ili sutra ujutro tacan broj, a meni je rekao da dodjem drugi DC da mi da protokol ;) Ne znam smijem li se nadati mnogo, dr kaze da bi se moglo pronaci dovoljno za ICSI. Eh.... hvala vam na podrsci pa vam javim novosti!




Zelimo_bebu -> RE: Azoospermija (28.4.2014 14:53:28)


IZVORNA PORUKA: Kikitown

Evo nas :) Svojim ocima smo na brzinu vidjeli jedan spermic kako se nesto vrti... pogubio se :) Dr rece da ce oni detaljno obraditi uzorak i da vjeruje da ih oma vise. Uglavnom javit ce veceras ili sutra ujutro tacan broj, a meni je rekao da dodjem drugi DC da mi da protokol ;) Ne znam smijem li se nadati mnogo, dr kaze da bi se moglo pronaci dovoljno za ICSI. Eh.... hvala vam na podrsci pa vam javim novosti!

Nista manje nisam ni ocekivala, slava Bogu.....hvala nebesima....ljubim te i grlim punooo i ako Bog da da uspije postupak...i sve bude uredu[sm=bravo.gif]




Kikitown -> RE: Azoospermija (28.4.2014 15:04:06)

Hvala djevojcice ;) nadam se da ce pronaci bar jos koji kad to tkivo detaljnije pogledaju pa onda bi mi bilo lakse




djevica88 -> RE: Azoospermija (28.4.2014 16:48:50)

Kikitown pa to su super vijesti,hvala Bogu...Ovakve vijesti nam svima ulijevaju nadu[sm=smiley1.gif]




Magnolie -> RE: Azoospermija (28.4.2014 18:30:49)

Draga kiki bas si me obradovala, nadam se da ce ih biti jos... puno srece zelim...ljubim te punooo...javi seeeee




vrteška života -> RE: Azoospermija (28.4.2014 22:01:38)

Drage moje [sm=smiley31.gif] vas sve jako jako...

Kikice draga kad sam procitala tvoje postove prosto su mi izmamili suze u ocima.......Milim se dragom Bogu da bude onako kako ti prizeljkujes.....Nestrpljivo sve cekamo ko zapete puske da nas izvijestis i aBd da podijelimo iskustva ....

Ostale cekalice kako ste mi? Magnolie i ostale ima li sta novoga kod vas....Mi pijemo SpermHope....[sm=bravo.gif]


[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




sos15 -> RE: Azoospermija (29.4.2014 8:37:23)

Kiki,

to su jako dobre vijesti [sm=bravo.gif]!

Sad nestrpljivo čekamo nastavak!

Sretno!




bosss -> RE: Azoospermija (29.4.2014 16:09:11)

kiki
sto bi nas narod reko jedan ali vredan , al bice njih jos cim je odmah 1 nasao ima tu jos materijala.
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Kikitown -> RE: Azoospermija (29.4.2014 20:22:45)

Hvala vam duše moje drage! :) Nikad prije nisam ovako zeljela da vjestica dodje sto prije pa da pocnemo sa protokolom. Cim bude vijesti javim se. Nisam ga zvala da pitam za broj jer sigurno je i zadovoljan vidjenim pa mi je dao zeleno svjetlo. Ljubim vas sve! :*




Magnolie -> RE: Azoospermija (29.4.2014 23:06:02)

Bravo kiki sretnoooooooooooo [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




moni555 -> RE: Azoospermija (30.4.2014 11:38:46)

kikitown cestitam biti ce to sve kako treba, drugim curama sve najbolje zelim da sto prije dodjemo do zeljenog cilja[sm=duda.gif][sm=duda.gif]




aboni76 -> RE: Azoospermija (30.4.2014 16:26:15)

Kikitown [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] ima ih siguno puno, puno [sm=bravo.gif]. sada po svoju [sm=duda.gif]. sretno




Magnolie -> RE: Azoospermija (1.5.2014 15:09:55)

kiki kako ide? sta se desava? cekamo da se javis [sm=smiley1.gif].... vrteska kako ide spermhope, mi smo sada na Orthomolu vec poceli 3 kutiju (tri mjeseca)pa cemo na kontrolni s-gram, i aBd idemo uskoro sa stimulacijom. sve je spremno samo jos da se pocnem bosti za nekih mjesec dana. boce cekaju u frizideru [sm=jezicek.gif]. Uh ne znam da l i je iko sebi davao te boce? ja cu morati svojoj doktorici da mi ona daje,bar za pocetak, nesto me strah saama sebi [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] ljubim vas i grlim sveeee[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Kikitown -> RE: Azoospermija (1.5.2014 16:54:05)

Evo me magnolie cekam oko petog do sedmog maja drugi dan ciklusa pa da krenem. Rekao mi je samo da dodjem ne moram nista zvati on ce mi dati prvu inekciju i napisati sta dalje mora prvo pregledati me valjda :( Taman da pitam ako moze neko da mi u pp posalje misljenje gdje da nabavim to sto mi propise, da li da kupim u soveniji, hrvatskoh ili kod nas, to mi je sad palo na pamet malo je off topic. Magnolie ti vec imas svoje boce :) MONI sta je kod vas, dokle ste? Ja sam tu non stop nego javim se kad ima novosti ;) grlim vas sve




Magnolie -> RE: Azoospermija (1.5.2014 21:11:41)

da li ti je vec propisana terapija? sta trebas da uzimas? javi mi se u PP




Kikitown -> RE: Azoospermija (1.5.2014 22:19:06)

magnolie, bosss... imate pp :)




Kikitown -> RE: Azoospermija (6.5.2014 11:35:47)

Eh djevojcice moje ;)
Evo mene frisko iz ljubljane. Danas sam primila prve boce i sutra nastavljam sama pa u ponedjeljak na UZ. Dobila sam diphereline i puregon 100 jedinica. To je za sad pa se javim opet u ponedjeljak! Ljubim vasss :*




Kikitown -> RE: Azoospermija (12.5.2014 13:57:01)

Gdje su mi nestale moje curke? :) Danas sam bila na prvom UZ, imam jedan folikul 6 mm i jedan 8 mm, dr nije bas zadovoljan jer je 8 dan ciklusa pa mi je povecao kolicinu puregona, danas sam primila 150 umjesto 100 i tako do cetvrtka, u petak rano ponovo UZ a to ce biti 12 dc. Malo sam razocarana i uplasena, nadala sam se da ce biti bolje :(
Rekao mi je i da mi je tanak endometrij.
Nadam se da ce biti bolje u petak :)
Pozdrav svima!




M1984 -> RE: Azoospermija (12.5.2014 15:52:07)

Kiki, jedi ananas svjež i pij malo piva. Pmaže, vjeruj mi, ja sam za dva dvana povećala sa 5 na 7,7 mm. Nemoj se puno opterećavat, važno je da ima nešto i da će imati šta vratit. I ja sam u postupku danas mi je 12 dc, mm isto ima azoo. Radimo sa TESOm VTO u medico s . želim ti svu sreću ovog svijeta, nadam se da će biti uspjeha i da ćeš se sa osmijeh vratit svojoj kući.




Kikitown -> RE: Azoospermija (12.5.2014 16:04:23)

Hvala na savjetu i ja vama zelim da uspijete, ma svima nama. Probat cu definitivno, nadam se da ce i folikulice reagovati. Ovo mi je prva stimulacija ikad i nisam se nadala ovako slaboj reakciji... kisss M1984




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>