RE: Azoospermija (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


memsi -> RE: Azoospermija (4.11.2014 16:44:47)

Pozdrav moni,
I meni je raden transfer 3.dan nakon punkcije,2 embrija.Jedan je osmostaticni a drugi desetostaticni,bas se i nerazumijem mnogo u to.Kako god nadam se pozitivnom rezultatu a svima na forumu zelim sto prije ostvarenje sna.Da li si moni radila kod nas u bih postupak,iz kojeg puta ti je uspjelo.









moni555 -> RE: Azoospermija (5.11.2014 10:22:02)

mislim da su to jako dobri zametci za treci dan, ja sam u Hrvatskoj radila IVF i iz prve je uspjelo,evo sada sam trudna 20+2 tjedna, sve ide dobro i jedva cekan 3 mj. da mi dodje moje sunce malo, nadam se da ce i tebi biti isto tako




memsi -> RE: Azoospermija (5.11.2014 18:11:47)

Nadam se draga moni da ce sve biti kako treba,a tebi od srca zelim sve najbolje.Ja sam toliko napuhana da je to nevjerovatno.Izgledam kao zena u petom mjesecu trudnoce,vjerovatno od hormona i terapije koju uzimam.U ponedjeljak vadim betu pa javim rezultate.Trenutno imam blage bolove po dnu stomaka kao pred mecu i jako bolne i tvde grudi.Iskreno nisam nesto pretjerano opterecena ishodom kakav god da bude.Sve je sad u Bozijim rukama a ja cu se osjecati kao trudnica dok se ne dokaze suprotno.
Pozdrav




moni555 -> RE: Azoospermija (6.11.2014 12:55:16)

i ja sam nenormalano napuhana bila, nisam mogla normalno sjediti koliki mi je stomak bio i poslje je splasnuo, žiganje i probadanje je vjerovatno od punkcije i mene je isto sve bolilo ja sam imala osječaj da ću svaki tren dobiti, samo nemoj tražiti simptome i biti će sve ok, javi rezultate bete, pozzz




djevica88 -> RE: Azoospermija (7.11.2014 22:10:54)

memci zelimo ti svu srecu ovog svijeta [sm=rozica.gif]




djevica88 -> RE: Azoospermija (17.11.2014 19:54:11)

memsi,sta ima,ne javljas nam nista?




memsi -> RE: Azoospermija (17.11.2014 22:15:36)

Pozdrav cure drage,
13.dan beta 536
15.dan beta 1250
Danas ultrazvuk vidi se jedan gestacijski mjehur.Hvala dragom Bogu.Za 2 sedmice ponovo kontrola i nadam se da cemo vidjeti mrvicu poslije 14 godina.Jos nisam svjesna vjerujte mi.Cekala sam danasnji pregled pa da podjelim s vama svoju srecu.Svima zelim da dozive ovaj neprocjenjivi osjecaj.[sm=bravo.gif]




perlica55 -> RE: Azoospermija (18.11.2014 11:47:30)

Memsi, čestitam od srca, [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image] za visoku betu...
Nek bude školska trudnoća, sada se fino opusti i uživaj u [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/nosecka.gif[/image]




djevica88 -> RE: Azoospermija (18.11.2014 12:45:15)

memsi cestitamo,hvala Bogu pa je sve vise trudnica s ovim problemom...a reci mi molim te koliko vas je sve kostalo u bahceci?njihov tim dolazi u zenicu 29.11.nude besplatne preglede pa smo ja i muz mislili da odemo ako Bog da




Zelimo_bebu -> RE: Azoospermija (18.11.2014 14:35:59)


IZVORNA PORUKA: djevica88

memsi cestitamo,hvala Bogu pa je sve vise trudnica s ovim problemom...a reci mi molim te koliko vas je sve kostalo u bahceci?njihov tim dolazi u zenicu 29.11.nude besplatne preglede pa smo ja i muz mislili da odemo ako Bog da

memsi cestitam mila, uzivaj sada, opusti se, zelim ti urednu trudnocu i da nam rodis zdravu bebicu...
djevice gdje dolaze bahceci u zenicu i kako doci do njih, kako se prijaviti?




djevica88 -> RE: Azoospermija (18.11.2014 15:10:31)

zelimo bebu ne znam jos nista gdje i kako,juce sam tipkala s njima pa mi tako kazu,kazu da pratim objave na facebook-u,javit ce sve detalje[sm=smiley1.gif]




Zelimo_bebu -> RE: Azoospermija (18.11.2014 15:35:53)


IZVORNA PORUKA: djevica88

zelimo bebu ne znam jos nista gdje i kako,juce sam tipkala s njima pa mi tako kazu,kazu da pratim objave na facebook-u,javit ce sve detalje[sm=smiley1.gif]

Dok cujes sta javi molim te...




memsi -> RE: Azoospermija (18.11.2014 15:46:31)

Pozdrav,hvala vam drage moje na lijepim zeljama.Djevice nas je sve izaslo blizu 6000 KM.Stimulacija odnosno terapija me kostala 1600,punkcija 2500 i transver 1500,jos nekih dadatnih sitnica i to je to otprilike.Injekcije koje sam dobila kao terapiju sam placala pola cijene jes se mogu podici na recept,ali ima i lijekova koji se moraju po punoj cjeni kupiti.U svakom slucaju sve ti oni objasne,jako profesionalan i srdacan tim.Stvarno su za svaku pohvalu.Mnogo pacijenata ima koji su dosli cak iz Amerike,Norveske,Svicarske i.t.d.Njihovi rezultati su na zavidnom nivou i mislim da treba pokusati.




djevica88 -> RE: Azoospermija (18.11.2014 15:54:54)

zelimo bebu,hocu naravno da cu javiti,obecajem...memsi hvala puno,nije ni mnogo para kad znas d ljudi profesionalno rade svoj posao




Zelimo_bebu -> RE: Azoospermija (18.11.2014 15:59:44)

memsi sad si meni vjetar u ledja jer sam pratila da imate dijagnozu istu kao mi, i bas sam cvrsto navijala da uspijete....




djevica88 -> RE: Azoospermija (18.11.2014 16:25:01)

moni555 nema te,kako tvoji trudnicki dani,jesil nam dobro?[sm=smiley1.gif]




moni555 -> RE: Azoospermija (20.11.2014 8:34:00)

joj memsi čestitam, sada želim da sve bude školski do kraja i da vrijeme brzo prođe hihihi....
ja sam sada 22+5 tj. rebra me bole jako, ide mi stomak visoko, beba lupka stalno, idući tjedan trebam na kontrolu i jeva čekam da vidim je li curica ili dečko,,,samo da ovako bude do kraja...
curke drage nadam se da će te uspjeti uletiti u besplatne preglede u bahceci, pa da se nešto pokrene, da se malo razveseliti, veli pozzz šaljem,

memsi samo se nemoj previše opterečavati sa glupostima, sada samo uživaj [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




perlica55 -> RE: Azoospermija (20.11.2014 8:42:25)

Cure, našla sam u čekaoni podatak, pa
evo ga i tu, ak nekog interesira [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Sretnoooo
IZVORNA PORUKA: bahçeci

Akcija besplatnih pregleda i konsultacija se nastavlja! 29.11.2014. medicinski tim Bahceci BiH IVF Centra dolazi u Zenicu. Pregledi i konsultacije će se obaviti u PZU Medicom ulica Štrosmajerova br.4 a termin možete dobiti pozivom na brojeve telefona 033/420-194 i 062/051-312.

Srdačno,
Vaš Bahçeci








djevica88 -> RE: Azoospermija (20.11.2014 13:07:34)

drage moje,ja sam upravo zvala bahceci i narucili su nas,jeeeee[sm=smiley36.gif] od 10-17h ce biti u Zenici...jedva cekam




moni555 -> RE: Azoospermija (26.11.2014 12:32:10)

ja jutros bila na uzv, 23+3 sve je super, beba se uduplala težinom sada teška 608gr. ja sam dobila skoro 7kg sve u stomak skoro otišlo,,,opet se nije moglo vidjeti je li curica ili dečko,stidna beba jako, ali kaže dr. da misli da je curica ali ne može biti siguran...sada čekati sljedeći uzv :-)




Zelimo_bebu -> RE: Azoospermija (26.11.2014 12:37:37)

moni bravo za mrvicu, da tako nastavite da se debelite, mazi pupu




djevica88 -> RE: Azoospermija (30.11.2014 10:54:45)

drage moje,mi smo juce u Zenici bili sa doktorom iz Bahcecia,tako nas je obradovao,razgovarali smo vise od pola sata,covjek nam je sve crtao vjerujte,nismo mogli da vjerujemo da se onako doktor moze ¨predati¨pacijentima,jos besplatno,mi smo bez rijeci,da mu bog da sve najbolje,sestrica isto extra...pregledajuci nalaze odmah je rekao da moj muz ima spermije,jer je nalaz FSH normalan,samo postoji neki razlog zasto ne mogu izaci...presretni smo i ako Bog da prve nafake idemo u postupak..od juce lakse disemo[sm=smiley36.gif] pozzzzz




moni555 -> RE: Azoospermija (3.12.2014 11:17:29)

djevica88 tako mi je drago što ste dobilli pozitivnih vijesti malo, nada se da cete brzo krenuti u postupak i da urodi plodom, ne znam jesi li prije pisala koliki je FSH u tvog muža i testosteron???




Azyy -> RE: Azoospermija (3.12.2014 13:26:07)

Pozdrav drage moje čestitam svakoj koja je uspjela da i mi ostali krenemo njihovim stopama..
Djevica 88 kad planiraš u postupak i ja sam bila na razgovoru kad su bili u Tz i veoma sam zadovoljna dr.i imam neku nadu da će kod njih biti uz Božiju pomoć uspješno..




djevica88 -> RE: Azoospermija (4.12.2014 0:08:24)

moni555 FSH kod mog muza je 13,doktor kaze da je dobar i da vjeruje da ima spermije,tj.da ima spermatogenezu,al nesto koci heh...Azyy na znam kada cemo u postupak,najvjerovatnije tamo nekad ljeti ako Bog da,dok skupimo para...uglavnom sad bar imamo nadu...Moni555 koliki je FSH bio kod tvog muza i koliko spermija su pronasli? pusa za svee




Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>