RE: Ženska imena (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta) >> Imena



Poruka


ninuska -> RE: Ženska imena (23.5.2015 22:56:48)


IZVORNA PORUKA: salmy

Ajlin je super..i meni zensko uvijek extra Lajla

[sm=smiley1.gif]




tičerica -> RE: Ženska imena (27.5.2015 15:42:20)

Ma voljela bih da bude neko prije svega lijepog značenja, i da nije baš često da se svaka djevojčica tako zove :)
Dopada mi se Alejna al koliko poznajem arapski to je samo korijen riječi, koji nema neko posebno značenje....
Dvoumim se za Iman, mada sam prije neki dan ostala onako okaharena jer je prijatelj mog mua dao ime Iman svom dječaku, trvdeći da je to samo muko ime....
Mislim da je bilo puno lake praviti se pametna i predlagati imena tuđim bebama nego vlastitoj :)




tičerica -> RE: Ženska imena (27.5.2015 15:42:42)

Hvala, hvala :)




Medić* -> RE: Ženska imena (27.5.2015 21:13:06)

Ticerice Lejna ime mi je jako lijepo :)




Galicia -> RE: Ženska imena (27.5.2015 21:31:02)


IZVORNA PORUKA: Medić*

Ticerice Lejna ime mi je jako lijepo :)




Od moje prijateljice mala se zove Lejna, sva je umiljata.




ananas_ze -> RE: Ženska imena (27.5.2015 22:04:00)

lejna se i meni svidja!




ninuska -> RE: Ženska imena (27.5.2015 23:01:00)


IZVORNA PORUKA: Medić*

Ticerice Lejna ime mi je jako lijepo :)


Lijepo..znas li mozda znacenje? Da ne guglam




Galicia -> RE: Ženska imena (28.5.2015 3:16:58)

Ima vise znacenja, ali izmedju ostalog nadjoh da znaci delikatna, sretna, vatra, drvo palme.




tičerica -> RE: Ženska imena (31.5.2015 19:53:54)


IZVORNA PORUKA: Medić*

Ticerice Lejna ime mi je jako lijepo :)


Fakat je lijepo a kako vidim lijepo je i značenje... Stavljam na popis, pa valjda ostane u užem izboru :)




bebaa -> RE: Ženska imena (31.5.2015 19:55:07)


IZVORNA PORUKA: tičerica


IZVORNA PORUKA: Medić*

Ticerice Lejna ime mi je jako lijepo :)


Fakat je lijepo a kako vidim lijepo je i značenje... Stavljam na popis, pa valjda ostane u užem izboru :)



prekrasno ime.....[sm=bravo.gif]




škorpija -> RE: Ženska imena (2.9.2015 8:56:23)


IZVORNA PORUKA: Leena

Meni se Lina jako sviđa, na arapskom znaci njezna, ali jako je slicno mom imenu, pa ne bih dala djetetu. Isto tako mi se musko sviđa Ali, ali nam slicno prezimenu, pa bi bilo k'o Rade Radovic, Mahmut Mahmutovic i sl. [sm=jezicek.gif]


Melinaaaa mogu li ja uzeti ovo ime pošto ga ti niwsi iskoristila [sm=smiley36.gif]




ziel -> RE: Ženska imena (2.9.2015 9:09:06)

Berina
Larisa

Ta su mi imena lijepa [sm=smiley1.gif]




škorpija -> RE: Ženska imena (2.9.2015 9:11:24)


IZVORNA PORUKA: ziel

Berina
Larisa

Ta su mi imena lijepa [sm=smiley1.gif]

u sarajevu ih ima jaaaako puno, ja bih voljela rijetko ime, dodouše kad sam sinu dala ime bilo je rijetko, a sad su ih tri u razredu [sm=smiley29.gif]




ninuska -> RE: Ženska imena (2.9.2015 9:26:43)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: ziel

Berina
Larisa

Ta su mi imena lijepa [sm=smiley1.gif]

u sarajevu ih ima jaaaako puno, ja bih voljela rijetko ime, dodouše kad sam sinu dala ime bilo je rijetko, a sad su ih tri u razredu [sm=smiley29.gif]

Bas tako...i ja maloj kad sam dala ime nije ih bilo..a sada..malo, malo cujem njeno ime




Medić* -> RE: Ženska imena (2.9.2015 9:28:26)

Meni uopste nije bitno je li cesto ime. Meni ako se svidja mogu ga nositi druga koliko hoce[sm=smiley36.gif]




Leena -> RE: Ženska imena (2.9.2015 9:50:43)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Leena

Meni se Lina jako sviđa, na arapskom znaci njezna, ali jako je slicno mom imenu, pa ne bih dala djetetu. Isto tako mi se musko sviđa Ali, ali nam slicno prezimenu, pa bi bilo k'o Rade Radovic, Mahmut Mahmutovic i sl. [sm=jezicek.gif]


Melinaaaa mogu li ja uzeti ovo ime pošto ga ti niwsi iskoristila [sm=smiley36.gif]


Koje Lina ili Ali? [sm=jezicek.gif] Moze, koje god zelis [sm=smiley1.gif]




dambolina -> RE: Ženska imena (2.9.2015 9:52:12)

moja srednja se zove iman i nekako mi se cinilo da je to ima jako cesto, medjutim, od njih 80 i kusur u 4 odjeljenja prvacica, ona je jedina. ja mislila bice ih najmanje 3 :) a najmladja je lina i to mi je najljepse ime :)




ziel -> RE: Ženska imena (2.9.2015 9:57:35)


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: ziel

Berina
Larisa

Ta su mi imena lijepa [sm=smiley1.gif]

u sarajevu ih ima jaaaako puno, ja bih voljela rijetko ime, dodouše kad sam sinu dala ime bilo je rijetko, a sad su ih tri u razredu [sm=smiley29.gif]

Bas tako...i ja maloj kad sam dala ime nije ih bilo..a sada..malo, malo cujem njeno ime

U nasem predjelu nije bas tako cesto, znam samo 2 Berine i jedna od njih moja sestrisna [sm=smiley36.gif] a Larisu samo jednu znam i ona odselila u Bec . Ali svako na svoj nacin nosi ime. Mislim ne bih ni ja neko skroz cesto kao sto je Alma, Azra, Asja, Adna ta su mi imena neka se niko ne ljuti , precesta... a ime Iman takodje je veoma cesto ime...

Kod mene je djecak u pitanju, a ime koje smo odabrali je RIAD, mozda je i ono cesto ali eto znam samo 2 Riada, jedan u Francuskoj, a drugi takodje ne zivi na nasoj opstini [sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Ženska imena (2.9.2015 11:14:48)


IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Leena

Meni se Lina jako sviđa, na arapskom znaci njezna, ali jako je slicno mom imenu, pa ne bih dala djetetu. Isto tako mi se musko sviđa Ali, ali nam slicno prezimenu, pa bi bilo k'o Rade Radovic, Mahmut Mahmutovic i sl. [sm=jezicek.gif]


Melinaaaa mogu li ja uzeti ovo ime pošto ga ti niwsi iskoristila [sm=smiley36.gif]


Koje Lina ili Ali? [sm=jezicek.gif] Moze, koje god zelis [sm=smiley1.gif]

Lina ofkors vidiš da sam na temi ženska imena[sm=smiley36.gif], Ajdon je već odabrao ime ako bude brat- zvat će se Emin Anjanković [sm=jezicek.gif]




UmmuHamza2305 -> RE: Ženska imena (2.9.2015 11:42:51)

Sumejja, Bušra, Iman, Jusra, Sevda.. Nadam se da ću imati dovoljno djece, da iskoristim sva imena koja mi se sviđaju ,haha




Ajlaaaa -> RE: Ženska imena (19.9.2015 15:50:25)

Kako vam se cini ime Dajla? 😄😄😄😄😄




Galicia -> RE: Ženska imena (19.9.2015 16:14:31)


IZVORNA PORUKA: Ajlaaaa

Kako vam se cini ime Dajla? 😄😄😄😄😄



Bezveze.




škorpija -> RE: Ženska imena (19.9.2015 16:26:49)

Ako je iz sarajeva zvat će je djeca dajla-dilajla, al za svako ime nađu oni nadimak[sm=smiley36.gif]. Mm se svidjelo Mona za nasu curicu aBd , ima lijepo znacenje na arapskom, al negdje sam procitala da se u italijanskom slengu koristi kao rijec za zenski spolni organ pa me zanima zna li neko da li je to tačno




Emica_sa -> RE: Ženska imena (19.9.2015 16:36:06)

IZVORNA PORUKA: škorpija

Ako je iz sarajeva zvat će je djeca dajla-dilajla, al za svako ime nađu oni nadimak[sm=smiley36.gif]. Mm se svidjelo Mona za nasu curicu aBd , ima lijepo znacenje na arapskom, al negdje sam procitala da se u italijanskom slengu koristi kao rijec za zenski spolni organ pa me zanima zna li neko da li je to tačno

A venetian dialect word for pussy


Mi piace la mona
I like pussy


pa eto izvoli[sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Ženska imena (19.9.2015 16:42:58)


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: škorpija

Ako je iz sarajeva zvat će je djeca dajla-dilajla, al za svako ime nađu oni nadimak[sm=smiley36.gif]. Mm se svidjelo Mona za nasu curicu aBd , ima lijepo znacenje na arapskom, al negdje sam procitala da se u italijanskom slengu koristi kao rijec za zenski spolni organ pa me zanima zna li neko da li je to tačno

A venetian dialect word for pussy


Mi piace la mona
I like pussy


pa eto izvoli[sm=smiley36.gif]

Reći ću mužu pa neka on odluči[sm=smiley36.gif]. Želim ime da počinje sa M kao moje ali je bas slab izbor




Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 39 [40] 41   Sljedeća stranica >   >>