Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Rodili smo!



Poruka


Pingvina -> Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:36:28)

Drage moje, meni je zapala velika cast da vas obavijestim da je nasa lijepa zajednica bogatija za jos jednog djecaka.[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Naime, nasa prekokrasna klemzi ja danas 11:50 postala ponosna majcica malom Ishaku. Pasha je (kao i njegova tetka Pi) skolska beba teska 3400g i duga 52cm. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Mama je dobro, javila se...presretna je, ponosna i kao uvijek prekokrasna. [sm=smiley16.gif][sm=smiley16.gif]Ishak nam je stogao carskim rezom...vise detalja ne znam...ali nisu ni bitni.
Od srca zelim dobrodoslicu malom pashi!!Neka ga dragi Bog cuva, neka bude ziv, zdrav i veseo svojim roditeljima puno godina.[sm=metulj.gif][sm=metulj.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif]
Cestitke mojoj dragoj klemzi...[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif] Ljubim te sto puta..i od srca se molim da ova sreca koju sada osjecas potraje vjecno.
Naravno, da ne zaboravim i ponosnog babu..Ima da mu se pomijesaju svi durovi i molovi kad Ishak zapjeva insaAllah!!!
A sad tetke, zaigrajte neka se server srusi...[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




m.i.n.a. -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:39:15)

Cestitam,cestitam,cestitam hiljadu puta.....dobrodosao Ishak...mami brz oporavak i duuuugo uzivanje sa svojim djecakom...[sm=sloncek.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=darilo.gif][sm=darilo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




muaaa -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:40:29)

Draga Klemzi....ljepsu vijest danas nisam mogla cuti....suze radosnice su mi krenuli

Da ste zivi i zdravi,da uzivate sa svojim malim cedom od srca vam zelim[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Full Moon -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:40:44)

Klemzi, cestitam draga[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Pingvina je sve lijepo rekla, potpisujem njene zelje[sm=sloncek.gif][sm=smiley31.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




melin -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:41:38)

Masallah...
iskrene cestitike i puno srece za malog bebana a i sretne roditelje...[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




ananas_ze -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:43:23)

predivna vijest [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
najnajiskrenije cestitke roditeljima i dobrodoslica djeacku Ishaku [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




Apotekarka -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:43:44)

Iskrene cestitke mamici ,tako lijepa vijest....Puno zdravlja,srece bebici i njenoj maloj porodici....Nek vas sreca prati....




dijana79 -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:43:53)

klemzi čestitam nek vam je živ i zdrav[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




animagical -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:44:22)

masallah! cestitam klemzi, da vam je zdrav i sretan, skupa s vama[sm=bravo.gif] ljubi nam bebana i javi nam se[sm=bravo.gif]




dambolina -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:44:25)

Krano ime! MAmi brz oporavak i sve najbolje njoj, malisi i ostatku porodice[sm=bravo.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (8.11.2013 14:45:00)

[Sadržaj poruke je obrisan]




MicoTico -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:45:51)

Prekrasna vijest[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]
Što nam se danas mašala dječaka rodilo[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Klemzi, neka vam je zdrav, srećan i uvijek na ponos[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/rozica.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/duda.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/metulj.gif[/image]




Mirkica -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:47:01)

placem ali zaista placem od srece :))) a bas sma jutros ti pisala pp

Neka ti je sratan zdrav i zivi tvoj sin Ishak da budes uvjek na njega ponosna ljubim vas oboje puno punooo srece vam zelim sve najbolje tebi , muzu i bebcu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




EEDITH -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:48:25)

iskrene čestitke Klemzi ,dug i sretan život malenom princu,a mami brz oporavak [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




AnLu -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:48:28)

Draga cestitke od srca,tebi brz oporavak, a malenom ljepotanu dug i sretan zivot[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




veeseelaa -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:49:00)

o Bože ja plačem

klemzi ljubi te tvoj drug , nek ti je sinčić živ i zdrav




D_K -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:52:32)

prvo sam bila JEEEE pa sam onda SMRC
prelijep osjecaj, svjedocile smo prelijepom dogadjaju i ispunjenju zelje jedne predivne, prehrabre zene koja moze biti primjer mnogima
diiivna vijest
sve sto je dobro i lijepo na ovom dunjaluku da nam prati malog momcinu i da bude radost i veselje svojim roditeljima [sm=9nebesa.gif][sm=9nebesa.gif][sm=9nebesa.gif]




riba78 -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:53:40)

iskrene čestitke draga moja prekokrasna prijateljice [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]da Vam bude živ i zdrav na ponos roditeljima [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




djoisa -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:54:16)

iskrene cestitke [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sloncek.gif[/image]..sve najbolje




Apotekarka -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:56:28)

Samo da dodam da je ovaj prelijepi dogadjaj i meni izmamio ujedno osmjeh i suze na licu,jer poiznajem pricu ove zene odavno,toliko je hrabra i divna zasluztila je bas ovu srecu i zelim da je uvijek prati




ziki -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:56:42)

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
Draga Klemzi neka vam je živ, zdrav i sretan. [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




Hannan -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:57:19)

Nisam plakala svoje kad sam rodila, sad suze liju, hvala Svemilosnom i Svemogucem Stvoritelju sto je obradovao nasu drugaricu najljepsim poklonom...mila moja, cestitke od srca.




HAHA -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 14:58:07)

[sm=rozica.gif]Čestitam[sm=rozica.gif]




rose -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 15:00:18)

Koliko sam samo cekala ovu lijepu vijest [sm=smiley1.gif]....cestitam i da je ziv, zdrav i sretan puno godina [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Mia -> RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!! (8.11.2013 15:01:54)

O Boze Jedini, Svemoguci, hvala ti po milion puta! Ja jednostavno nemam rijeci da iskazem koliko sam sretna i koliko me je obradovala ova vijest [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] klemziko moja, prekokrasna i prekodivna od srca ti cestitam rodjenje princa i da vam ga Allah dragi pozivi ... da mu nikad nista ne zafali, da uvijek bude zdrav, sretan i da svojim roditeljima samo radost u kucu donosi [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Uh, ja proplakah [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] Duso moja, brzo nam se oporavi i sto prije da nam se javis [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>