RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


bebaa -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (10.1.2014 0:01:19)

pridružujem se bebačinim željama.....iskreno i od srca......[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




hatepsut -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (10.1.2014 0:08:20)

Pilicu maleno SRETAN RODJENDAN,sve najljepse zelimo ti moji djecaci i ja !U mislima sam s tobom [sm=smiley27.gif]




bebana27 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (10.1.2014 9:36:16)

i od mene sretan rodjendan da ih jos puno puno doceka sa svojim najmilijim
pusa maloj lavici




mum82 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (10.1.2014 9:42:29)

sretan rodjendanko maloj hrabroj curici[sm=metulj.gif][sm=rozica.gif][sm=darilo.gif]
da vam Allah olaksa i da jos vise snage[sm=smiley31.gif]




elmaL -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (10.1.2014 9:44:15)

maloj hrabroj curici sretan rodjendan [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]
dova Bogu dragom da je čuva i majki da još veću snagu [sm=smiley31.gif]




Fatma -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 15:41:35)

Drage moje skupila sam malo vremena da vam se javim...za one divne forumasice koje se interesuju za stanje moga djeteta da kazem da je jos na aparatima i da je za sada Hvala Bogu stabilna...ehhh sada imam jednu molbu za Hanady RR molila bi da se ova tema skine sa foruma zbog cega?U ovim danima koliko mi nije do mene ,dobila sam 10 poruka forumasica koje su me cak nasle na Facebook profilu i pitale koliko sqam dobila para,koliko mi je uplaceni,dali sam zadovoljna itd.Da vas obavjesti, nisam dobila nista jer nista nisam ni trazila i nije mi jasno ako vas to toliko interesuje trebale ste me javno pitati na ovom forumu na ovoj temi.Stoga molim i Hanady da ugasi ovu temu i ovu polemiku.Hvala vam za sve,jer ja se vodim onom AKO JA OD SEBE NE MOGU DATI-NETREBA NI SVACIJE UZIMATI.Jos jednom od srca hvala




Mya_81 RR -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 16:13:28)

Bas mi je zao...zao mi je sto pored svega sto te snaslo, moras razmisljati jos i o postupcima plitkih ljudi!
Od srca ti zelim sve najbolje u zivotu i da docekas uskoro da tvoja curica dodje kuci [sm=smiley31.gif]




hatepsut -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 16:17:21)

Kakvi smo to ljudi postali,pa strasno! Treba da ih bude stid i sram,cuj molim te raspitivati se ,ne znam ,ne komtam taj mentalni sklop! Plitke su ko balkon!

Fatma[sm=smiley31.gif]




bebacha -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 16:17:24)


IZVORNA PORUKA: Fatma

Drage moje skupila sam malo vremena da vam se javim...za one divne forumasice koje se interesuju za stanje moga djeteta da kazem da je jos na aparatima i da je za sada Hvala Bogu stabilna...ehhh sada imam jednu molbu za Hanady RR molila bi da se ova tema skine sa foruma zbog cega?U ovim danima koliko mi nije do mene ,dobila sam 10 poruka forumasica koje su me cak nasle na Facebook profilu i pitale koliko sqam dobila para,koliko mi je uplaceni,dali sam zadovoljna itd.Da vas obavjesti, nisam dobila nista jer nista nisam ni trazila i nije mi jasno ako vas to toliko interesuje trebale ste me javno pitati na ovom forumu na ovoj temi.Stoga molim i Hanady da ugasi ovu temu i ovu polemiku.Hvala vam za sve,jer ja se vodim onom AKO JA OD SEBE NE MOGU DATI-NETREBA NI SVACIJE UZIMATI.Jos jednom od srca hvala


samo da curica bude dobro
ja te cak i nemam na face-u
nemoj se sad zamarat poganim zenama,jednostavno nije vrijedno,nazalost imas i previse problema
curici saljemo punooo zagrljala i poljubaca i i tebi
da vam bog dragi da puno snage da izdrzite sve sto je pred vama




Skvo RR -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 16:23:26)

svasta[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image] fatma...zao mi je sto na sve sto te je snaslo, imas i "dodira" sa neljudima...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]sramotno[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




teacher75 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 17:55:33)

Uzas[sm=smiley13.gif]




koka i po -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 19:45:09)

pregledah album....
ove osobe sto su se javile na fatmin fb.....SRAM VAS BILO..
imate li vi iole srca i duse i jeste li uopste majke? ako jeste ne zasluzujete da se zovete tako.
kako vas nije Boga strah da zeni ovako pristajete na muku?jeste li vi uopste svejsne sta ova zena sada prolazi?kako je njoj gledati vlasito dijete na aparatima i misliti sta VAMA da odgovori.
sramite se i stidite svakog svog pitanja upucenog ovoj zeni u vezi novca.u vasem zivotu materijalno je na prvom mjestu.a da se malo pozabavite necim drugim..SRAMOTA I GRIHOTA.
a sad slobodno moderatori mozete da pobrisete moj post ..stojim iza onog sto sam napisala ...iza svake svoje rijeci.




muaaa -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 20:01:08)

Koko nek si ti napisala sta mislis a tema ce se svakako brisati na Fatmin zahtjev

A i ja da kazem ko god bio da je dno dna...eto




bebaa -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 20:06:19)


IZVORNA PORUKA: koka i po

pregledah album....
ove osobe sto su se javile na fatmin fb.....SRAM VAS BILO..
imate li vi iole srca i duse i jeste li uopste majke? ako jeste ne zasluzujete da se zovete tako.
kako vas nije Boga strah da zeni ovako pristajete na muku?jeste li vi uopste svejsne sta ova zena sada prolazi?kako je njoj gledati vlasito dijete na aparatima i misliti sta VAMA da odgovori.
sramite se i stidite svakog svog pitanja upucenog ovoj zeni u vezi novca.u vasem zivotu materijalno je na prvom mjestu.a da se malo pozabavite necim drugim..SRAMOTA I GRIHOTA.
a sad slobodno moderatori mozete da pobrisete moj post ..stojim iza onog sto sam napisala ...iza svake svoje rijeci.

a ja te debelom potpisujem i stijim iza tih riječi............
stvarno se svako naziva majkom........Bogu plakat.......[sm=smiley13.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (13.1.2014 20:21:11)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Hanady RR -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 20:22:22)


IZVORNA PORUKA: Fatma

Drage moje skupila sam malo vremena da vam se javim...za one divne forumasice koje se interesuju za stanje moga djeteta da kazem da je jos na aparatima i da je za sada Hvala Bogu stabilna...ehhh sada imam jednu molbu za Hanady RR molila bi da se ova tema skine sa foruma zbog cega?U ovim danima koliko mi nije do mene ,dobila sam 10 poruka forumasica koje su me cak nasle na Facebook profilu i pitale koliko sqam dobila para,koliko mi je uplaceni,dali sam zadovoljna itd.Da vas obavjesti, nisam dobila nista jer nista nisam ni trazila i nije mi jasno ako vas to toliko interesuje trebale ste me javno pitati na ovom forumu na ovoj temi.Stoga molim i Hanady da ugasi ovu temu i ovu polemiku.Hvala vam za sve,jer ja se vodim onom AKO JA OD SEBE NE MOGU DATI-NETREBA NI SVACIJE UZIMATI.Jos jednom od srca hvala


Draga...
molim te nemoj se sikirati radi gluposti...
Naša je volja bila kako sma u startu i napisali pokrenuti aktovnosti da ko može i ko hoće pruži podršku na ovaj način...i naredni bazar je na isti način organiziran jer prošli nije bio posjećen ....
Meni nije jasno čemu nečija potreba da te uopće uznemiruje draga moja...
odakle nekome pravo da ti postavlja takva pitanja...
zaista sam šokirana mahalom ovom[sm=smiley13.gif]
ali te molim da se ne obazireš...a ako želiš pošalji Višnji RR ili meni porukom nikove forumašica da sve i ejdna dobije opomenu za uznemiravanje...ovo je zaista sramno i po prvi put imamo infomracije o ovome a mnogo je puta porvedena ista kativnost u smislu podrške za naše forumašice.
[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif]




svrićolino -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 20:30:01)


IZVORNA PORUKA: Iman83

Užas [sm=smiley19.gif]

Fatma draga...vama puno snage i sabura želim a vašoj maloj lavici da što prije ozdravi.

Za ove bezdušnike nemam riječi...svako se danas čovjekom zove[sm=smiley13.gif]


potpisujem... stvarno zar postoje takvi "ljudi" [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




Full Moon -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 20:40:26)

Malom suncu zelim od srca da se desi cudo, i da bude sto bolje, roditeljima iskreno zelim sto vise snage u zajednickoj borbi...[sm=smiley31.gif]




teacher75 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 21:33:19)

Gledam slike i placem i ne mogu da vjerujem kakvih ljudi ima, gdje ce im dusa[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Amra Saray -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 21:51:18)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Allah nece zatvoriti jedna vrata svome robu, sa Svojom mudroscu, a da mu nece otvoriti dvoje vrata sa Svojom miloscu.Dzenet je pod majcinim nogama,da ti dragi Allah podari svaki hajr i svako dobro,kao i babari maloj ...gledam slike i dusa me boli [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Medić* -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 21:54:44)


IZVORNA PORUKA: Amra Saray

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Allah nece zatvoriti jedna vrata svome robu, sa Svojom mudroscu, a da mu nece otvoriti dvoje vrata sa Svojom miloscu.Dzenet je pod majcinim nogama,da ti dragi Allah podari svaki hajr i svako dobro,kao i babari maloj ...gledam slike i dusa me boli [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]


Amin [sm=smiley19.gif]




tajra26 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (13.1.2014 23:10:26)

Da ti dragi Allah da snage i malom piletu da sve bude uredu. .. sram da bude svakoga ko se usudio da te uznemirava. Javno da se izvinu.. sve nickove bih ja stavila pa da vidimo s kim posla imamo. ..




niki83 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (14.1.2014 8:18:05)

Tajra potpisujem!
Bas tuzno..[sm=smiley13.gif]




ziki -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (14.1.2014 10:53:10)

Lavice mala od srca ti zelim brzo ozdravljenje
Fatma tebi svu majcinsku hrabrost svijeta i sabur




emi7908 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (14.1.2014 13:26:36)

Lavice mala od srca i do neba želim ti sretan rođendan, da uz Božiju pomoć ozdraviš svojoj mami i tati...

Fatma draga, nemam riječi više niti mogu bilo šta da napišem ...[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] slomilo me ovo što sam pročitala i vidjela i kao čovjek ne mogu da vjerujem da ovim svijetom hodaju tako beskaharni i toliko zli ljudi. Ali neko gore vidi sve ...
Tebi i tvom mužu sabura i budite hrabri i dalje, jer vi to morate biti radi svoje male slatke lavice.
Šaljem vam milion zagrljaja .... [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>