RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


rose -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (14.1.2014 15:39:40)

prvo sam vidjela album...pa sam nasla temu...fatma iskreno mi je zao zbog ovoga kroz sta prolazite i kroz takvo nesto ne bi trebalo nikada ni jedan roditelj da prolazi...mala lavica je prelijepa...i iskreno se nadam da ce se njeno stanje poboljsati...pa da ti se i osmjehne uskoro [sm=smiley31.gif]




assmiras -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (14.1.2014 16:01:30)

Ljepotica mala.... prava lavica..... nadam se da ce biti bolje......
a vama nemam sta reci, sta god da kazem suvisno je, nadam se da ste dovoljno jaki kako zbog sebe tako i zbog pileta malog.....
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]





veki_aki -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (14.1.2014 16:29:12)

O tek sam sad skontala, bas mi je zao...[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]molim boga od srca da ozdravi, da se veseli zajedno sa svojim roditeljima i da sljedeci rodjendan doceka kuci u zdravlju i veselju, puno pozdrava i zagrljaja podrske!
O tim nemajkama necu nista ni reci, nisu vrijedne komentara.




minja_ -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (14.1.2014 21:42:41)

Draga Fatma, srce mi se slama od same pomisli sta prolazite, s kakvim bolom i osjecajem nemoci zivite - samo vi znate. Od srca vam zelim svu mogucu snagu u vasoj najstrasnijoj zivotnoj borbi.




minie -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (14.1.2014 22:03:58)

E svasta... zar ima takvih ljudi [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Samo da vam dragi Allah da snage i sabura da ovo sve prebrodite i da maleno pile naredni rodjendan slavi kuci uz mamu i seku.




Malenaoduvijek -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (14.1.2014 23:06:53)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley27.gif]drago pile




D_K -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (22.1.2014 13:19:54)

Imate li informacije kako je malena?
Je li sta bolje?
Hanady, ja cu najvjerovatnije dolaziti na sljedeci BB. Hoce li biti humanitarni?




Visnja RR -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (22.1.2014 13:22:54)

Da i ovaj BB je humanitarni jer je prošli opravdano bio jako jako slabo posječćen (nakon NG)




D_K -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (22.1.2014 13:23:26)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Da i ovaj BB je humanitarni jer je prošli opravdano bio jako jako slabo posječćen (nakon NG)


ok
hvala




bebana27 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (23.1.2014 13:47:35)

drage moje ja sam jutros poslala fatmi sms javila se je
mala lavica je juce imala operaciju stanje je stabilno aBd sve je to biti dobro
maloj hrabroj djevojcici zelim da sto prije ozdravi i bude sa svojim roditeljima




M kao Mama -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (24.1.2014 8:19:26)

da sa vama podijelim divnu vijest, a nadam se da će nam se i A. uskoro javiti, dr. šef klinike jučer je rekao da se desilo čudo i da je mala MT zaista prava lavica, ja sam sinoć plakala od sreće




bebacha -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (24.1.2014 8:23:05)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

da sa vama podijelim divnu vijest, a nadam se da će nam se i A. uskoro javiti, dr. šef klinike jučer je rekao da se desilo čudo i da je mala MT zaista prava lavica, ja sam sinoć plakala od sreće


aaa kako lijepe vijesti
bravo lavice mala,samo tako nastavi i bori se




bebaa -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (24.1.2014 8:28:44)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Bogu hvala na napretku,nadam se da će ići u pozitivnom smjeru.......




damma -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (24.1.2014 8:29:02)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

da sa vama podijelim divnu vijest, a nadam se da će nam se i A. uskoro javiti, dr. šef klinike jučer je rekao da se desilo čudo i da je mala MT zaista prava lavica, ja sam sinoć plakala od sreće


hvala bogu..
divne vijesti..




niki83 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (24.1.2014 8:35:06)

Allah dragi da joj pomogne i da je cuva!
Masallah [sm=smiley1.gif]




EEDITH -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (24.1.2014 10:21:53)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Honey3 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (24.1.2014 10:43:04)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

da sa vama podijelim divnu vijest, a nadam se da će nam se i A. uskoro javiti, dr. šef klinike jučer je rekao da se desilo čudo i da je mala MT zaista prava lavica, ja sam sinoć plakala od sreće

Hvala Bogu [sm=bravo.gif]




canim -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (24.1.2014 10:55:35)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

da sa vama podijelim divnu vijest, a nadam se da će nam se i A. uskoro javiti, dr. šef klinike jučer je rekao da se desilo čudo i da je mala MT zaista prava lavica, ja sam sinoć plakala od sreće

Divne vijesti [sm=bravo.gif] elhamdulillah




aazra -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (24.1.2014 21:00:59)

Sretno, hvala Bogu da je krenulo nabolje...[sm=bravo.gif]




teacher75 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (24.1.2014 22:15:13)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

da sa vama podijelim divnu vijest, a nadam se da će nam se i A. uskoro javiti, dr. šef klinike jučer je rekao da se desilo čudo i da je mala MT zaista prava lavica, ja sam sinoć plakala od sreće

Sva sam se najezila! Drzim fige da sve prodje ok




Full Moon -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (24.1.2014 23:04:56)

[sm=bravo.gif]
sretno dusice[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Medić* -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (25.1.2014 11:20:26)

IZVORNA PORUKA: mama_alma

da sa vama podijelim divnu vijest, a nadam se da će nam se i A. uskoro javiti, dr. šef klinike jučer je rekao da se desilo čudo i da je mala MT zaista prava lavica, ja sam sinoć plakala od sreće


Divne vijesti, predivne [sm=bravo.gif]
NEeka im je dragi Bog na pomoci i da sve bude aBg dobro[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




leki_4you -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (25.1.2014 12:55:49)

Divne vijesti u ovo tmurno jutro [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] nadamo se jos boljem [sm=love.gif]




MicoTico -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (25.1.2014 13:25:53)

IZVORNA PORUKA: mama_alma

da sa vama podijelim divnu vijest, a nadam se da će nam se i A. uskoro javiti, dr. šef klinike jučer je rekao da se desilo čudo i da je mala MT zaista prava lavica, ja sam sinoć plakala od sreće

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image] Hvala Bogu!




minie -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (25.1.2014 17:13:29)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

da sa vama podijelim divnu vijest, a nadam se da će nam se i A. uskoro javiti, dr. šef klinike jučer je rekao da se desilo čudo i da je mala MT zaista prava lavica, ja sam sinoć plakala od sreće


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>