RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


mum82 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (25.1.2014 18:29:32)

masallah,,,prelijepe vijesti[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
prava mala lavica[sm=smiley1.gif]




Fatma -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (1.2.2014 19:37:06)

Mile moje i drage moje mamice...VELIKI pozdrav za sve vas.Znam da su mnoge od vas s nestrpljenjem iscakivale vijesti o mojoj lavici pa vam necu uskratiti te informacije.Uz pomoc najmocnijeg Saveznika Allaha koga moja lavica ima sve je lakse.Imali smo teskih,tuznih,bolnih momenata al smo ih sve prosli.Korak po korak sporo i polako al ide nabolje.Merjem je imala prije 10 dana operaciju ugradjena joj je kanila,poslije je imala upalu pluca i ona je prosla.Zbog morfija je bila jako snenai pospana i do prekuce se nije budila.Naj ljepsa stavar je cudo koje se po kozna koji put desilo Merjem nece morati svoj zivort provesti na cjelodnevnoj ventilaciji i pomoci aparata,aparat ce koristiti samo nocu Jupiiiii.Posla je sama da dise sto je bilo nezamislivo po ljekarima.Ocekujemo odgovor o nabavci aparata za disanje i nadamo se da ce biti pozitivan.Ljepse stvari koje se sada desavaju je da moja lavica i ja svoje pola satno druzenje dnevno provodimo u maminom narucju,pjevamo,pricamo padne tu i pokoja suzica al mama je popije usnama.Mile moje ako kada pomislite da nema izlaza iz neke situacije i da je problem neresiv ,sjetite se moje lavice i mene i znaj te da vjera u Boga pomaze u svemu.Saljem vam svoju pozitivnu energiju,hiljade poljubaca i milione zagrljaja.




hatepsut -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (1.2.2014 20:02:40)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] mashAllah,hvala Allahu !Tako se radujem !




Mamica24 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (1.2.2014 20:04:52)

Masallah...sve najbolje vam zelim!!




Galicia -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (1.2.2014 22:57:47)

Samo nek ide na bolje.
Zelim vam svu srecu ovog svijeta i da MT sto prije ozdravi.




bebana27 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (2.2.2014 12:42:57)


IZVORNA PORUKA: Fatma

Mile moje i drage moje mamice...VELIKI pozdrav za sve vas.Znam da su mnoge od vas s nestrpljenjem iscakivale vijesti o mojoj lavici pa vam necu uskratiti te informacije.Uz pomoc najmocnijeg Saveznika Allaha koga moja lavica ima sve je lakse.Imali smo teskih,tuznih,bolnih momenata al smo ih sve prosli.Korak po korak sporo i polako al ide nabolje.Merjem je imala prije 10 dana operaciju ugradjena joj je kanila,poslije je imala upalu pluca i ona je prosla.Zbog morfija je bila jako snenai pospana i do prekuce se nije budila.Naj ljepsa stavar je cudo koje se po kozna koji put desilo Merjem nece morati svoj zivort provesti na cjelodnevnoj ventilaciji i pomoci aparata,aparat ce koristiti samo nocu Jupiiiii.Posla je sama da dise sto je bilo nezamislivo po ljekarima.Ocekujemo odgovor o nabavci aparata za disanje i nadamo se da ce biti pozitivan.Ljepse stvari koje se sada desavaju je da moja lavica i ja svoje pola satno druzenje dnevno provodimo u maminom narucju,pjevamo,pricamo padne tu i pokoja suzica al mama je popije usnama.Mile moje ako kada pomislite da nema izlaza iz neke situacije i da je problem neresiv ,sjetite se moje lavice i mene i znaj te da vjera u Boga pomaze u svemu.Saljem vam svoju pozitivnu energiju,hiljade poljubaca i milione zagrljaja.


Draga moje rasplaka me citajuci drago mi je sto je Mejrem hb dobro saljemo joj bezbroj pusa ja i moji djecaci




raja_ringe -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (2.2.2014 13:27:42)

Prava je mala lavica, a Boga mi i mama joj je jaka zena. Svaka ti cast I hvala ti sto si se pored svojih briga, sjetila nas. Hvala I dragom Bogu da su vijesti dobre. Zelimo ti da ovo sve bude sto prije iza vas.




emi7908 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (2.2.2014 17:28:22)

Draga Fatma kako divne vijesti hvala dragom Bogu... [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Rasplakala sam se čitajući tvoj post ali to su suze radosnice. Sve će to aBd biti još bolje.
Šaljemo vam milion zagrljaja i poljubaca [sm=pikapoka1.gif]




tajra26 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (2.2.2014 23:12:25)

Hvala Njemu i hvala tebi sto si sa nama podjelila ove divne vijesti :) ljubi lavicu [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




minie -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (2.2.2014 23:21:52)

Samo da sve ruzno bude sto prije iza vas i da uzivate u zagrljaju malene lavice [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Super Beba -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (3.2.2014 15:31:01)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Divna vijest!




ljubi_1985 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (3.2.2014 16:00:13)

prava mala lavica[sm=duda.gif][sm=duda.gif] perlijepa vijest uljepsala si mi dan[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] samo naprijed hrabro dovim za vas




assmiras -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (4.2.2014 9:14:28)

:)....... hB [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Honey3 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (4.2.2014 14:34:22)


IZVORNA PORUKA: Fatma

Mile moje i drage moje mamice...VELIKI pozdrav za sve vas.Znam da su mnoge od vas s nestrpljenjem iscakivale vijesti o mojoj lavici pa vam necu uskratiti te informacije.Uz pomoc najmocnijeg Saveznika Allaha koga moja lavica ima sve je lakse.Imali smo teskih,tuznih,bolnih momenata al smo ih sve prosli.Korak po korak sporo i polako al ide nabolje.Merjem je imala prije 10 dana operaciju ugradjena joj je kanila,poslije je imala upalu pluca i ona je prosla.Zbog morfija je bila jako snenai pospana i do prekuce se nije budila.Naj ljepsa stavar je cudo koje se po kozna koji put desilo Merjem nece morati svoj zivort provesti na cjelodnevnoj ventilaciji i pomoci aparata,aparat ce koristiti samo nocu Jupiiiii.Posla je sama da dise sto je bilo nezamislivo po ljekarima.Ocekujemo odgovor o nabavci aparata za disanje i nadamo se da ce biti pozitivan.Ljepse stvari koje se sada desavaju je da moja lavica i ja svoje pola satno druzenje dnevno provodimo u maminom narucju,pjevamo,pricamo padne tu i pokoja suzica al mama je popije usnama.Mile moje ako kada pomislite da nema izlaza iz neke situacije i da je problem neresiv ,sjetite se moje lavice i mene i znaj te da vjera u Boga pomaze u svemu.Saljem vam svoju pozitivnu energiju,hiljade poljubaca i milione zagrljaja.

hvala Bogu...lavice samo naprijed [sm=bravo.gif]




SREĆNA -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (4.2.2014 14:46:48)

Ženo draga snažna si ko stijena.Nekaa ti Allah da snagu još veću, a malenoj lavici ozdravljenje [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Fatma -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (7.2.2014 18:43:33)

Drage moje mame,moje forumasice dobre moje prijateljice...HVALA vam na podrsci koju mi nesebicno dajete sto ste tu svakodnevno uz mene,hvala vam sto brinete o zdravlju moje lavice.Jedno VELIKO VELIKO HVALA i za novcanu podrsku koju ste mi pruzile,hvala vam od srca sto ste bile,sto ste sada uz moju lavicu i mene[sm=love.gif] P.S.Moja Lavica i ja saljemo vam poljubce i vjesti sda svakim danom Hvala Bogu idemo korak vise i napred[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Medi_87 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (7.2.2014 20:58:12)

[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif] ljubimo vas




Visnja RR -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (19.3.2014 23:28:57)

humanitarna predstava za malu lavicu [sm=bravo.gif]

http://www.ringeraja.ba/clanak/humanitarna-predstava-34pipov-tajni-prolaz34_2092.html




Hanady RR -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (26.12.2015 9:38:23)

Tužne vijesti ovoga jutka...jedan melek napustio je svoju mamu[sm=smiley13.gif]

Objava sa FB [sm=smiley19.gif]
Veceras je nebo ogromno,veceras u 22:40 je doslo jedno maleno..
Ona je sklopila okice,umorna...ona je zaspala.
Taira-Merjem je svima rekla da vas voli i da ce vas uvjek voliti onoliko koliko ste vi nju voljeli...




ziki -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (26.12.2015 9:43:24)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]. Melek mali.

Draga Fatma moje iskreno saučešće. Da vam dragi Allah podari sabur i da vas ako Bog da jednom opet sastavi [sm=smiley31.gif]




teacher75 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (26.12.2015 9:46:44)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] basum sagosun




vjestica -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (26.12.2015 9:54:47)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
moje saučešće




palachinken -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (26.12.2015 9:56:12)

Najiskrenije saučešće. Tako mi je žao...




bebacha -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (26.12.2015 9:59:05)

Otišla lavica na neko bolje mjesto....bez igala..respiratora i ostalog...
Neko joj dragi Allag podari dzenet
A roditeljima i seki puno snage da saburaju ovo
Jako jako mi je zao




koka i po -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (26.12.2015 10:01:20)

o Boze [sm=smiley13.gif]...tuga velika




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>