RE: Chat djeca 2019 :) (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (6.3.2019 22:48:53)

I babo i beba dobili temperaturu ....na hajr samo da mene skroz popusti, M mi ooet slabije jede noram je stalno nadzirati... Mene kasalj i grlo jos zezaju. Samo zelim sunce i lijepo vrijemešŸ˜ž

A Visnja hvala ti nadam se dq ce ovo vise proci izgubili smo orijentaciju za dan i noc




LieToMe RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (7.3.2019 6:00:20)



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

LTM sad bi ti moj muž rekao. "Samo ti trči a svima nam određeno koliko ćemo koraka napraviti"
pa ti vidi treba li trčati :))))) 



šŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚Znas mene , trcim i ovako i onako, pa bar da tu medalju uzmem. Samo da se ne obrukam sa nekim glupim vremenom šŸ˜‚




LieToMe RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (7.3.2019 6:01:42)



IZVORNA PORUKA: ijaa

I babo i beba dobili temperaturu ....na hajr samo da mene skroz popusti, M mi ooet slabije jede noram je stalno nadzirati... Mene kasalj i grlo jos zezaju. Samo zelim sunce i lijepo vrijemešŸ˜ž

A Visnja hvala ti nadam se dq ce ovo vise proci izgubili smo orijentaciju za dan i noc


:-( Ija bas mi je zao ali sa dvoje djece je uvijek tako, samo se vrti u krug.Mene je ova godina slomila.L mi ima temp vec 2 dana, kasnije idemo u DZ. Tacno za izludit vise :-(




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (7.3.2019 12:09:53)

D.dan

Sretan vam 7.mart [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (7.3.2019 22:58:06)

Vecer zeene... Vodili bebu doktoru, kazu virus kuci skidaj temp i to je to kombinacija paracetamol neofen... Neofen ne pomaze.... Na hajr... M nam je sad najbolja, muz i ja se izmjenjujemo... Ko ima manju temp preuzima djecu pa sve tako šŸ¤£ ludnica bgmi... Ltm da su samo djeca, nego mene vise sve nosa... Izisli iz ordinacije ja sve ono sto katu suza suzu goni reko mora otec puna sam koooo.... Evo sad D pratim... Na hajr


Gdje su zene, e mene zvale zene da izidjem s njima sutra ovdje se neka ekipica sabrala... Eto kako sam se udala nije mi se prilika pruzila šŸ˜„ rekla sam ih zvati kad ja ozdravim abd i ostatak ukucana




bejbibi -> RE: Chat djeca 2019 :) (8.3.2019 8:03:30)

Sretan 8.mart zene šŸ„°šŸ˜˜




bejbibi -> RE: Chat djeca 2019 :) (8.3.2019 8:07:09)

E imam pitanje ..mozdq Visnja zna
Da li se moze raditi rendgen ako se ima spirala.hormonska u pitanju

Imam zakazan u pon rendgen krsta

Btw dobila sam M [sm=zz_giggle.gif]




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (8.3.2019 10:25:17)

[img]https://www.ringeraja.ba/lokalni/Slike/forum/images/2804596-6914.jpg[/img]




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (8.3.2019 10:26:19)



IZVORNA PORUKA: bejbibi

E imam pitanje ..mozdq Visnja zna
Da li se moze raditi rendgen ako se ima spirala.hormonska u pitanju

Imam zakazan u pon rendgen krsta

Btw dobila sam M [sm=zz_giggle.gif]


Provjera je zavraila pozitivno šŸ˜ŠšŸ˜ŠšŸ˜ŠšŸ¤£Ne mislim da bi trebala imati ikakve veze iskreno.... Jesi googlala sta




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (8.3.2019 16:59:23)

rendgen se može raditi sa spiralom [sm=smiley1.gif]




manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (9.3.2019 11:28:01)

Gdje ste zene...

Sretan vam 8 Mart...Ja sam se potrudila da jucer random uljepsam dan nepoznatim zenama...Tako sam cvijece poklonila kasirki u marketu gdje cesto kupujem...Komsinici koju rijetko viđan u zgradi moje mame i na kraju jednoj diiiivnoj zeni koja nazalost vodi bitku sa rakom dojke...Svima sam uljepsala dan a ja sam se osjecala puuuna pozitivne energ...Vama da mogu pokloniti pi cvijetic rado bih...Zato zene moje zive i zdrave da ste mi 1000 gā¤ā¤ā¤ā¤




vedada -> RE: Chat djeca 2019 :) (9.3.2019 13:03:23)

sTETAN 8 mart sa zakasnjenjem. Manula naklon veliki, divan gest, svaka cast. Pozitivna prića.




vedada -> RE: Chat djeca 2019 :) (9.3.2019 13:04:19)

nikakvih problema nema spirala s rengenom. Slobodno znaći




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (9.3.2019 17:06:43)



IZVORNA PORUKA: manuela RR

Gdje ste zene...

Sretan vam 8 Mart...Ja sam se potrudila da jucer random uljepsam dan nepoznatim zenama...Tako sam cvijece poklonila kasirki u marketu gdje cesto kupujem...Komsinici koju rijetko viđan u zgradi moje mame i na kraju jednoj diiiivnoj zeni koja nazalost vodi bitku sa rakom dojke...Svima sam uljepsala dan a ja sam se osjecala puuuna pozitivne energ...Vama da mogu pokloniti pi cvijetic rado bih...Zato zene moje zive i zdrave da ste mi 1000 gā¤ā¤ā¤ā¤


Ovo je za svaku pohvalu bravooo.... Sretan 8. Mart šŸ’“




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (10.3.2019 0:26:08)


IZVORNA PORUKA: manuela RR

Gdje ste zene...

Sretan vam 8 Mart...Ja sam se potrudila da jucer random uljepsam dan nepoznatim zenama...Tako sam cvijece poklonila kasirki u marketu gdje cesto kupujem...Komsinici koju rijetko viđan u zgradi moje mame i na kraju jednoj diiiivnoj zeni koja nazalost vodi bitku sa rakom dojke...Svima sam uljepsala dan a ja sam se osjecala puuuna pozitivne energ...Vama da mogu pokloniti pi cvijetic rado bih...Zato zene moje zive i zdrave da ste mi 1000 gā¤ā¤ā¤ā¤

Divna Manuela [sm=smiley31.gif]




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (10.3.2019 0:27:13)

ijaa kakva je situacija? ozdravili?




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (10.3.2019 14:52:52)

Visnja hvala na pitanju, nemamo temp oatao nam je kasalj... Bebu budi jos malo... Ali to je to mialim... Danas evo mako zracim kucu, dezinfekujem istjerujeem bakterije i viruse... Nova radna sedmica pred nama šŸ˜Š





Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (11.3.2019 14:17:55)

d.dan
zahladilo
da očekujem snijeg?
drugarica mi reče da u Bugojnu uveliko pada




manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (11.3.2019 19:41:55)

Oj drage zene meni prosto vise zlo od ove zime...

Jedino dobro je sto mogu jos furati ove kozne hlace koje sam kupila a koje su mi boost za samopouzdanje...šŸ˜„šŸ˜‚...Imate li vi kakav takav odjevni predmet...




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (11.3.2019 19:45:10)

Daan zene, Visnja pada u Bugojnu i Kupres... Wve je očekivati...

Manuela imam i ja takav odjevni predmet to mi je trenerka za trening, pa dok treniram zamiÅ”ljam da sam zgodna šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£odnosno dok zumbam dodjem kuci nafurana naoucana sanopouzdanjem šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£




manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (12.3.2019 6:35:09)



IZVORNA PORUKA: ijaa

Daan zene, Visnja pada u Bugojnu i Kupres... Wve je očekivati...

Manuela imam i ja takav odjevni predmet to mi je trenerka za trening, pa dok treniram zamiÅ”ljam da sam zgodna šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£odnosno dok zumbam dodjem kuci nafurana naoucana sanopouzdanjem šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£


Joj ija sto me nasmija....Pa upravu si to jeste boost za samopouzdanje...




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (12.3.2019 8:03:49)

Hahahaha... Pa ja... šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£Inace se osjecam tako da nosam audijev znak sa soobom uvijek... 5 ili 6 stomaka i tako to... Nez koliko audi ima oni prstenova.... Tad nikako nemam samopozdanja.... Najradija bi ovu trenerku nosala... šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£





manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (12.3.2019 10:48:30)

Hahahha joj jesi ....

šŸ˜­šŸ˜‚...Bice to sve top...samo se zumbaj...Ja nesto u posljednje vrijeme nemam vremena za sportske aktivnosti al potrudicu se da sto prije to promjenim...jer nista ljepse od aktivnog zivota...vise zbog zadovoljstva nego zbog izgleda...




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (12.3.2019 13:42:22)

d.dan
a Ŕto se ono bijelo govno juče ispada...
nadam se da neće viÅ”e...

hooooću sunce hooodanjeee [sm=bravo.gif]




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (12.3.2019 16:11:33)



IZVORNA PORUKA: manuela RR

Hahahha joj jesi ....

šŸ˜­šŸ˜‚...Bice to sve top...samo se zumbaj...Ja nesto u posljednje vrijeme nemam vremena za sportske aktivnosti al potrudicu se da sto prije to promjenim...jer nista ljepse od aktivnog zivota...vise zbog zadovoljstva nego zbog izgleda...


Ma ako hocu da vidim rezultate od zumbe bar 3 puta sedmicno bi trebala, ja se jedva i ovo jednom organizujem... Mali mi ima temp od jucer, to dijete isplaka dusu... Imao temperaturu srijedu, cetvrtak i petak... Subota zadnja bilaa i evo od jucer opet..... Ja neispavana, crknuta nikakva... Eto da ni se naspavati samo, da mali ne doji isparila bi se negdje da se naspavam... 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>