RE: Chat djeca 2019 :) (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (12.3.2019 16:13:13)



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

d.dan
a što se ono bijelo govno juče ispada...
nadam se da neće više...

hooooću sunce hooodanjeee [sm=bravo.gif]


Hocu i ja visnja, nema snijega... Ali kisa, vjetar i virus u kuci... Hocu vrucine sunce, hocu svekrva da ode u bosnu na godisnji... Hocu odmor




manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (13.3.2019 10:56:28)

Ja u inat losem vremenu kupila sebi crveni mantil...

Kad cu ga obuci ne zna se 😂 al fino izgleda na vjesalici u ormaru 😂




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (13.3.2019 11:13:00)

Hahah manuela 🤣

Ja jutros odvela malog pedijatru dobili antibiotik, danas punih 7 mj i prvi antibiotik vec 😭Dobio temp tokom noci 😥




manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (13.3.2019 12:58:03)



IZVORNA PORUKA: ijaa

Hahah manuela 🤣

Ja jutros odvela malog pedijatru dobili antibiotik, danas punih 7 mj i prvi antibiotik vec 😭Dobio temp tokom noci 😥


Ajoj...dusica mala...I kod nas odmah cim mala prehlada daju antibiotik...Iskreno ja i nisam protiv sve samo da sto prije ozdrave...




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (13.3.2019 16:49:34)

Njega temp drzi od prosle srijede, za vikend nije imao pa sad opet... Kaze doktor sad cemo dati ako ne bude bolje za 2 dana opet ga odvesti... Ne daju antibiotika tesko bas bas tesko... Ma i meni je vise dosadilo danima ne spavam budi ga kasalj





ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (14.3.2019 10:22:44)

Jutro, gdje ste? Sutra napokon petak...pa subota prespavat cu je cijeli dan 🤣





LieToMe RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (14.3.2019 12:01:04)

Helou zene, samo da mahnem 😀 kod mene zaredalo L dobila upalu pluca prosle sedmice, cetvrtak cijeli po doktorima, snimali pluca, krv... U subotu opet joj vadili krv, u pon kontrola pulmolog i pedijatar, sutra opet snimanje pluca, pulmolog, pedijatar... Muz danas dobio antibiotik. Znaci zadnja 2 samo se svi smjenjujemo, L nam ode u vrtic i donese viruse onda jedno mjesec se svi patimo i tako...

Posao, posao, posao... KlasikaTreninge nisam isla 2 sedmice kako je ona bolesna, od pin aBd na rezim.Sisala se, sutra depilacija...eto, sve se stigne 😂😂😂




rose -> RE: Chat djeca 2019 :) (14.3.2019 12:17:10)

zdravo zenice, nije me odavno bilo..uletih malo da vidim sta ima...nadam se da ste sve dobro kao i vasa djecica




samy_lo -> RE: Chat djeca 2019 :) (14.3.2019 13:11:26)

Da se i ja tuspasim ovdje :)
Da imam gdje ubijati dosadu :)
Imam sina 2 godine i 5 mjeseci i opet sam trudna

Zanima me da li ima neka da zivi u malom prostoru,cca 35 kvadrata.ako da,kako to izgleda




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (14.3.2019 14:05:35)

LTM isto nam je...i to M najbolje prodje mi svi jedva evo, mali ima proljev od jutros...Od antibiotika sigurno, Bas ovo izmori.... Brzo ozdravljenje LTM😊Samy cestitke na trudnoci, ato se tice prostora meni je malo i 100 kvadrata🤣 mi zivimo u 68 kvadrata tu je zapravo 72, ali ostava se racuna kao pola.... Nas 4vero...muz i dvoje djece....taman je sta znam, u manje ne znam da bi se snasla







Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (15.3.2019 11:56:05)

Dančić

peeetaaaak.... [sm=bravo.gif]




manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (15.3.2019 12:41:16)

Li to me drzite se 😘

Ija valjda bude bolje...Mene malo frka hvata A nije primio MMR a sad izgleda pocela epidemija ..Da li je u Sa bas toliko alarmantna situacija?




manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (15.3.2019 12:45:08)



IZVORNA PORUKA: samy_lo

Da se i ja tuspasim ovdje :)
Da imam gdje ubijati dosadu :)
Imam sina 2 godine i 5 mjeseci i opet sam trudna

Zanima me da li ima neka da zivi u malom prostoru,cca 35 kvadrata.ako da,kako to izgleda


Moja drugarica je skoro kupila stan 35 kvadrata i prvi put da sam bila u tako malom prostoru...Super joj je raspored ima cak i mali balkon al za mene je previse klaustrofobicno...Ja zivim u 100 kvadrata a odrasla u 60...Nekako mi je oko 50 m2 minimum za 4 clana...AL ona se snalazi..kaze samo da nije sa svekrvom sve moze...




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (15.3.2019 21:13:53)

Drage moje dame

pročitajte ovaj predzadnji post.... da vam suze krenu od sreće...
Naša Pofezna je u svoj dom unijela jednu srećicu

http://www.ringeraja.ba/forum/m_1343/mpage_18/key_/tm.htm#2804693




anandi -> RE: Chat djeca 2019 :) (16.3.2019 14:49:29)

Dobar dan zene. Nije me dugo bilo a nekad sam bila redovna. Vidim manuela.i bejbibi su jos uvijek aktuelne. Zene pa kako ste, kako djecica?Mom malom 22 mjeseca i prosto ludilo s njim, nista me ne slusa... samo po svom i razbacuje sve sto stigne hehehePisala sam da sam opet trudna, e sad sam u 25 sedmici i sad je cura. Kako vrijeme prolazi ja sve vise strahujem kako cu 😁😁 Mali je ljubomoran ko pas, ne da mi se obratit nekom dijetu a ako koje uzmem u narucje odmah leti da me udari.




manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (16.3.2019 19:25:22)



IZVORNA PORUKA: anandi

Dobar dan zene. Nije me dugo bilo a nekad sam bila redovna. Vidim manuela.i bejbibi su jos uvijek aktuelne. Zene pa kako ste, kako djecica?Mom malom 22 mjeseca i prosto ludilo s njim, nista me ne slusa... samo po svom i razbacuje sve sto stigne hehehePisala sam da sam opet trudna, e sad sam u 25 sedmici i sad je cura. Kako vrijeme prolazi ja sve vise strahujem kako cu 😁😁 Mali je ljubomoran ko pas, ne da mi se obratit nekom dijetu a ako koje uzmem u narucje odmah leti da me udari.



Draga anandi pa to su diiivne vijesti...cestitam..Bice malo frka sigurno u pocetku al snaci ces se vec nekako...Curetak sad prediiiivno....




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (18.3.2019 10:25:26)

d.jutro/ d.dan kako kome [sm=smiley1.gif]

još danas lijep i sunčan dan a već sutra kišurina

danas djeca imaju skraćenu nastavu zbog Dana škole a sutra nema nastave..

Trebali bi sutra da primimo MMR koju kasnimo već 4 godine.... a još sam sluđena oko iste







ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (18.3.2019 13:26:36)

Dancek... Zasto se Visnja plasis, je li vec neku dozu dobila i kako je reagovala?

Ja sam mmr odgadjala do 3 godine i dobila je sve ok proslo... Ja zelim da je danas petak i sutra 25 stepeni ne trazim puno🤣




Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (18.3.2019 15:02:26)

Prv je primla redovno...bez reakcija....
ja želim da bude vakcinisana samo nisam vjerovala u vakcine koje nam dolaze.... raspitala sam se...već par godina imamo neke britanske koje su ok...

ma svega se naslušam.... i s jedne i druge strane ...

strašno je da je epidemija...




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (18.3.2019 18:31:05)

Isto sam to tako radila i bilo me strah sto kazes s obje strane mmr prvu dozu ne bi smjelo bez nalaza ni davati... Ko to kod nas radi... Ne bi smjelo bez da dijete progovori i prohoda... Ali Asja je sad velika to ce ona dobro podnijeti. Od jetrve muz i mladji sin su prebolovali, bas nedavno... Mali nije bio vakcinisan zbog alergije na jaje, ali je super podnio, gore je bilo djeveru on je lezao i u bolnici

I ovdje je na izbor vakcinacija, ali M sam dolje redovno vakcinisala i nastavili ovdje, ali ih je falilo jos dosta... Cak se dolje manje neke primaju... A D sam isto odlucila vakcinisati i do sad je sve ok bilo




manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (19.3.2019 6:38:08)



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

d.jutro/ d.dan kako kome [sm=smiley1.gif]

još danas lijep i sunčan dan a već sutra kišurina

danas djeca imaju skraćenu nastavu zbog Dana škole a sutra nema nastave..

Trebali bi sutra da primimo MMR koju kasnimo već 4 godine.... a još sam sluđena oko iste







Zar se moze primiti sa toliko kasnjenja?E isto nije primio revakcinaciju...




manuela RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (19.3.2019 6:41:47)



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Prv je primla redovno...bez reakcija....
ja želim da bude vakcinisana samo nisam vjerovala u vakcine koje nam dolaze.... raspitala sam se...već par godina imamo neke britanske koje su ok...

ma svega se naslušam.... i s jedne i druge strane ...

strašno je da je epidemija...



Ista sam...Ja sam za vakcinaciju...ali nisam bas najsigurnija kakve su kvalitete nase vakcine i jos kad vidim da oh vadi iz Neo frizidera jeza me prođe...nacin skladistenja je bitam ako ne i najbitniji...ipak su to oslabljeni virusi...Redovno su vakcinisani sa MMR ne zurim...ali sad ova epidemija .....




ijaa -> RE: Chat djeca 2019 :) (19.3.2019 10:11:49)

Jutar... Naspavale? Ja nisam... Beba nece u krevetac jesam li ga stavila budi se, ova mala nece u svoju sobu... Jucer ujutru bebac nam je s kreveta pao, izmedju nas spavao i ja ga nahranila kontam zaspat ce medjutua on spuzao i padne... Ulazi mi u ormare, u wc, dira stekdoze, podvlaci se ispod stola iza secije i kmezi po cijele dane. Ja jucer malo povisila ton kao ne, ne Davude. A ova velika trci jesi li to galamila na Davuda... Reko jesam, e bas neka si sve se smjeska 





Visnja RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (19.3.2019 11:16:14)


IZVORNA PORUKA: manuela RR



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

d.jutro/ d.dan kako kome [sm=smiley1.gif]

još danas lijep i sunčan dan a već sutra kišurina

danas djeca imaju skraćenu nastavu zbog Dana škole a sutra nema nastave..

Trebali bi sutra da primimo MMR koju kasnimo već 4 godine.... a još sam sluđena oko iste







Zar se moze primiti sa toliko kasnjenja?E isto nije primio revakcinaciju...


ovo je revakcinacija koja obično bude u 6. g , pred školu... može do 14 godine




LieToMe RR -> RE: Chat djeca 2019 :) (19.3.2019 12:56:05)

Samo da mahnem 😀 

Ludilo na poslu, ludilo kuci, muz bio bolestan, juce poceo raditi. L jos uvijek na antibiotiku, sutra aBd zadnja doza pa onda vadjenje krvi, pulmolog, pedijatar... 😲Sto se tice vakcina, moje su sve primile sto su trebale. L treba sad revakcinaciju MRP-a (to cemo skupa sa sistematskim za skolu obaviti). N ima jos fore.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>