|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: O posvajanju djece
21.7.2014 23:44:28   
ema38
drage moje udjem na ovu temu i bas sam tuzna kad vidim da se niko nejavlja niko nepise o svojim iskustvima o cekanju o radosti i svim dogadjanjima dok cekate bebu sumnjam da vam se nista nedogadja volila bi da se cesce javite i poditijelite svoje radosti mnogo zena ceka na posvajanje i zeli znati kroz sta prolaze oni koji uspiju zato molim vas pisite ja sam pisala o svemu detaljno i nadam se da sam nekome pomogla
ja i moj sin smo odlicno uzivamo svi troje u svakoj izgovorenoj novoj rijeci u trcanju pjevanju pjesmica sad smo u fazi odvikavanja od pempija to nam nikako neide u pitanjima a sta je to a to ko je to a zasto i tako dok ne zaspi
moj mali princ je sad frajer i kad se sredi ide kaze da trazi trebe smjeh svakoj njegovoj fori prica ko navijen i kad spava neprestaje ucimo se svemu on nas mi njega i uzivamo
uz vas smo kome treba objasnjenje i pomoc javite se nadam se da ce tema oziviti pisite ljubimo vas ja i moj mali frajer
anjci
pusa za tebe i maka

(odgovor članu Lala72)
Neposredna veza do poruke: 426
1.10.2014 19:03:14   
Lala72
Jedno kratko javljanje na ovu nasu temu koja je bas u poslednje vrijeme utihnula.
mi nastavljamo da budemo aktivni, zovemo i dosadjujemo. Nista jos konkretno nema,
ali vjerujem da ce biti. Puno vas sve pozdravljam:) javljajte se uskoro:)

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 427
12.11.2014 22:23:07   
ema38
draga moja lala kao i obicno na ovoj temi nikoga opet kazem bas mi je zao nece cure da pisu zelim tebi i svima da sto brze dobiju svoje mrvice i zive za to malo bice nadam se da ce te ubrzo obradovati javi mi obavezno

(odgovor članu Lala72)
Neposredna veza do poruke: 428
8.5.2015 14:21:16   
malena27 RR
Lala72 nadam se da je u medjuvremenu urodilo plodom i da ste dobili svoje dijete user posted image

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 09.02.2015. <5
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 429
24.3.2016 17:33:42   
Azyy
Drage moje pa red je da i na ovu temu malo ubacimo svjetlosti, istina prije 3 mjeseca postala sam mama malog djecaka od 6 mjeseci, nasoj sreci nema kraja user posted image ..Nasa borba trajala je 4 godine slanja zahtjeva i hvala Bogu da smo i mi dosli na red..Svima zelim da ne odustaju jer na kraju vjerujte da je vrijedilo svakog koraka koji smo prosli..ukoliko neko zeli vise inf.slobodno mi pisite pp.

Dum spiro spero – Dok dišem (živim), nadam se

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 430
24.3.2016 20:39:18   
ljiljo
azyy cestitam, postala si mama, neka te ta uloga ispuni uzivaj mila punim plucima i neka te Bog nagradi za tvoje veliko srce divim ti se

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Azyy)
Neposredna veza do poruke: 431
25.3.2016 8:40:41   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Azyy

Drage moje pa red je da i na ovu temu malo ubacimo svjetlosti, istina prije 3 mjeseca postala sam mama malog djecaka od 6 mjeseci, nasoj sreci nema kraja user posted image ..Nasa borba trajala je 4 godine slanja zahtjeva i hvala Bogu da smo i mi dosli na red..Svima zelim da ne odustaju jer na kraju vjerujte da je vrijedilo svakog koraka koji smo prosli..ukoliko neko zeli vise inf.slobodno mi pisite pp.

Čestitam Azzy, mogu da mislim vaše sreće. Neka Vam dragi Bog podari sretne dane sa malenom dušom.user posted image

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Azyy)
Neposredna veza do poruke: 432
25.3.2016 9:44:14   
malena27 RR
Azzy moja mila, neka vam svaki dan bude ispunjen ljubavlju, osmijehom i punim srcem! Cestitam tebi i tm i malenom bebacu user posted image

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 09.02.2015. <5
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 433
27.3.2016 5:31:52   
Lala72
Cestitke Azzy! Bas mi je drago cuti!! Puno srece i ljubavi ti zelim sa tvojim malenim sincicem😊

(odgovor članu Azyy)
Neposredna veza do poruke: 434
7.4.2016 0:06:39   
emaedis
Cao drage moje evo mene ponovo samo sam zaborsvila sifru pa se malo izmjenilo nije ema 38 nego ema edis al sam ists.Kao prvo da cestitam mojoj dragoj Azyy user posted image neka vam bude sa srecom sincic i da uzivate u svakom trenutku zivota ljubi mazi tepaj i sve sto si godinama cekala jer odrastu za tren.presretna sam zbog vas i zelim svima koji cekaju da docekaju u zagrljaj svoje male dusice.Moj pasa je sada frajer mali koji se na srecu jos da maziti a mami nikad dosta cekali smo se predugo a sad cesto zaboravim kao da nike postojao zivot prije njega zelim vam svima da dozivite srecu i da uspijete na putu da postanete roditelj na nebitno koji nacin

(odgovor članu Lala72)
Neposredna veza do poruke: 435
12.5.2016 9:58:22   
Jabuka82
Nadam se da će se bolji zakon i brže procedue omogućiti manje poteškoća pri usvajanju djece i želim sreću svima :)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 436
12.5.2016 10:11:49   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Jabuka82

Nadam se da će se bolji zakon i brže procedue omogućiti manje poteškoća pri usvajanju djece i želim sreću svima :)

Pozdrav Jabuka82, dobro došla na RR, i nadam se lijepom druženju. Očekujemo te i na drugim temama :)

Za nadati se da će zakonodavci imati više sluha u budućnosti, kada je u pitanju usvajanje dječice.

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Jabuka82)
Neposredna veza do poruke: 437
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:

image
bejbibi
Pharmalife proizvodi-Preporuka svima!
Mi smo imali priliku koristiti Pharmalife proizvode i veoma smo zadovoljni :) Od Fitobalma i Broncamil sirupa u slučaju kašlja, Mapez spreja ljeti protiv komaraca, do Apis gola sprej-a kod grlobolje ...  Više >>
image

Anketa

Mucnine u trudnoci
ivana29

Koliko vas je imalo mucninu i povracanje u trudnoci?

da (65%)

ne (35%)

Broj svih glasova: 112

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *