RE: Blizanci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


Hannica -> RE: Blizanci (19.4.2014 11:27:07)

Svi smo na fb.[sm=smiley36.gif]
Mislim da Adria nije još rodila, idem provjeriti.




Hannica -> RE: Blizanci (19.4.2014 15:42:06)

Adria će slijedeće sedmice na CR, još uvijek ne zna tačno dan.[sm=smiley1.gif]




jaina -> RE: Blizanci (20.4.2014 23:11:37)

Evo da se pohvalim da sam postala mama djevojcice i djecaka :) Malo su uranili sa dolaskom,pa su jos uvijek u bolnici.Poslije par dana u inkubatoru,danas su izvadjeni iz inkubatora. Napreduju lijepo i jedva cekam da dodju kuci :)




SREĆNA -> RE: Blizanci (20.4.2014 23:53:30)

Čestitam jaina, da što prije budete skupa i uživate [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




nedzla. -> RE: Blizanci (21.4.2014 13:05:29)


IZVORNA PORUKA: jaina

Evo da se pohvalim da sam postala mama djevojcice i djecaka :) Malo su uranili sa dolaskom,pa su jos uvijek u bolnici.Poslije par dana u inkubatoru,danas su izvadjeni iz inkubatora. Napreduju lijepo i jedva cekam da dodju kuci :)


Čestitam jaina [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] nek su vam živi, sretni i zdravi duuuugo godina [sm=bravo.gif]

Vidjet ćeš aBd kako je veselo i kod mene su [sm=zz_twins.gif] dječak i djevojčica [sm=smiley1.gif]




entinte -> RE: Blizanci (8.10.2014 10:46:22)

ženice pa gdje ste niko nista ne pise :) Moji mlađi momci imaju sad skoro 11 mj i uskoro krecu u vrtic ako Bog da zajedno sa starijim bracom. Sve je ok hvala Bogu lijepo napreduju. BTW ako vec niste u grupi Dvojkice&Trojkice na FB obavezno nam se pridruzite :) Ako neko bude htio samo javnite da vas ubacimo...




mamdad -> RE: Blizanci (6.11.2014 21:50:40)

pozdrav drage mame [sm=smiley1.gif] u 19 sam sedmici i očekujem blizance, za sad je sve ok hB, super napreduju...već sam na bolovanju zbog dosadnog išijasa, mučim se baš al šta ću...jedva čekam da upoznam moje [sm=duda.gif][sm=duda.gif]




eva30 -> RE: Blizanci (27.11.2014 9:03:30)

da vam se pridruzim ja sam 28+3 trudnoce sa user posted image user posted image dve djevojcice,u 19 sedmici mi je ueadjen hitni serklaz i od tada sam na strogom mirovanju.pre dva dana sam bila na uz i dr mi je rekla da su bebe previse sitne a jedna ima obim stomaka ispod norme,narucena sam sutra ponovo na uz,pa utorak.jeli se desavalo komeuser posted image




Hannica -> RE: Blizanci (27.11.2014 9:27:24)

Eva imaš pp.




Harmonie -> RE: Blizanci (10.12.2014 9:55:20)

Pozdrav svima[sm=smiley1.gif] Nova sam na forumu.Pre devet dana sam otisla na ultrzvuk i doktorka mi je rekla da vidi dve tackice i da je moguca blizanacka trudnoca[sm=bravo.gif] .Po doktorima sam u sestoj nedelji trudnoce.Super se osecam i nemam mucnine jedino sto cesto mokrim i osecam malu napetost u grudima.Kada se vide prvi otkucaji srca posto sutra idem opet na uz??I d li je neka od vas rh negativna?Malo sam uplasena!!![sm=zmeden.gif]




Zaluđena -> RE: Blizanci (13.4.2017 11:24:25)

Pozdrav drage moje!! Nadam se da nekoga ima!? Ja sam jedna jaaaako zaluđena mama,naime u 17+4 sam tjednu. Ne znam ništa jer sam preselila u Švedsku i ovdje tek rade uzv sa 18 tjedana,ovo mi je 4 trudnoća. Eee sad,moje pitanje je slijedeće. Već desetak dana osjetim meškoljenje bebe Ali sa lijeve i sa desne strane,totalno sam zabrijala da ih je dvoje!?? Kako ste vi svoje [sm=modricrtici.gif] osjetili!? Ja svo troje prije samo sa jedne strane,pomagajte[sm=zmeden.gif]




Sonja -> RE: Blizanci (22.6.2017 19:32:51)

Zdravo drage moje.vidim da na ovoj temi i niste bas aktivne.steta bas :) ja cu samo da se prijavim jer sam svaku trudnocu popratila i prijavila na rr. bile ste uz mene kad mi je najteze bilo i zelim da vas obavjestim da sam opet trudna :D i ocekujem blizanceee. da daaaa Adin i Darian ce dobiti bate ili seke ili i jedno i drugo hihihi jos ne znamo.tek smo na pocetku. 9+5 sed. :)




manuela RR -> RE: Blizanci (26.6.2017 11:42:37)

Sonja čestitke [sm=bravo.gif]
Da bude sve ok i što lakšu trudnoću ti želim. ..[sm=duda.gif]
Znaci li to da su dvojajcani blizanci?




vila_7 -> RE: Blizanci (26.6.2017 11:57:54)


IZVORNA PORUKA: Sonja

Zdravo drage moje.vidim da na ovoj temi i niste bas aktivne.steta bas :) ja cu samo da se prijavim jer sam svaku trudnocu popratila i prijavila na rr. bile ste uz mene kad mi je najteze bilo i zelim da vas obavjestim da sam opet trudna :D i ocekujem blizanceee. da daaaa Adin i Darian ce dobiti bate ili seke ili i jedno i drugo hihihi jos ne znamo.tek smo na pocetku. 9+5 sed. :)



Ma Sonja cestitaaaam! Bas mi je drago 💙❤💚💛💛




Razmazena -> RE: Blizanci (30.8.2017 15:57:49)

Cao jako sam zabrinuta i treba mi vasa pomoc
5.8 prvo UZ i geatacijski mjesak 6 mm
15.8 drugi UZ i nazirala se zumancana vrecica
Danas treci UZ i doktor mi je rekao i jasno se vidi da su dvije zumancane kese i da se radi o jednojajcanim blizancima ali on jos ne vidi bebe ...
Brinem se i nemam mira .
Da li neko ima slicno iskustvo ?




manuela RR -> RE: Blizanci (30.8.2017 22:16:10)

Sve zavisi kolika je trudnoća. ..Ako je početak do nekih 6-7 sed to može biti sasvim uredan nalaz. ..
Kad ideš na sl.pregled?




Razmazena -> RE: Blizanci (30.8.2017 22:17:40)

Manja od 7 nedelja sigurno
To mi je doktor rekao
Idem za 10 dana
Ali plasim se




manuela RR -> RE: Blizanci (30.8.2017 22:31:01)

Onda nemas razloga za pretjeranu brigu jer još je rano.Na slijedećem pregledu će sigurno biti vidljivi i embrioni i njihova srčana akcija.Ja ti to od srca želim. ..
E sad razumijem te u potpunosti sto nemaš mira. ..mogu ti predložiti jedino da uradis beta hcg ako se pravilno dupla onda je trudnoća uredu. ..Bar bi ja tako postupila. ..
Držim ti palčeve da sve bude ok.




Razmazena -> RE: Blizanci (30.8.2017 22:32:37)

Hvala ti puno ! Ja svakako javljam sta ce se desiti
Jesi li i ti blizance nosila ?




manuela RR -> RE: Blizanci (30.8.2017 22:35:47)

Nisam...Ali u prvoj trudnoći su mi nesto slično rekli ali ispostavilo se da su mi samo pogrešno izračunali dužinu trudnoće odnosno da sam 3 sed manje trudna nego sto bi po zadnjem ciklusu trebalo biti. ..
Trudnoća bila skolska 🙂




Razmazena -> RE: Blizanci (30.8.2017 22:37:17)

I moja trudnoca ne odgovara kalendarskoj
U kojoj si nedelji cula srce i vidjela bebu ?




manuela RR -> RE: Blizanci (31.8.2017 17:19:08)

U 7 sed...A po njihovom sam trebala biti 10...




dinanina -> RE: blizanci (23.4.2018 14:34:27)

❤️




dinanina -> RE: blizanci (23.4.2018 14:34:53)

❤️




mila13 -> RE: Blizanci (24.7.2020 6:03:33)

Draga moja, citam. A vidim da je bilo davno. Prva beba sto je bila sama manja od dvojceka? Da li je taj porod bio na vrijeme? Ja sam 33+6. I nemam vise snage, mjesta ni prostora. Stomak je veliki. Ja sam visoka 170. Dr planira Cr 3 sedmice prije. A ja se slažem. O problemima koje imam prije cu nabrojati koje nemam. Imala sam veselje sa hemoroidima. 7 zadnjih dana. Pokretna slabo. Stomak tezak. Mislim da su bebe isto krupne mada moj dr nikad ne govori tezinu. Prva trudnoća, djecak, CR 2 sedmice ranije. 3250/55.Sad su djevojčica i dječak.  Imamo osjećaj kao da ce vodenjak popustiti svaki cas. Ne krecem se i zato sto ne mogu a i da ne bi opet napravila haos sa hemoroidima. Bilo ih je 5,6 i krvi do koljena. A sve od tezine. Stolica je ok. Zanimaju me ovi posljednji dani od 34 do poroda. Spavanje, kretanje.. Hvala. 🥰




Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 [38] 39   Sljedeća stranica >   >>