RE: Blizanci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


mila13 -> RE: Blizanci (24.7.2020 6:05:24)

Molim da me ubacite. 🙂💞





mila13 -> RE: Blizanci (24.7.2020 6:06:45)



IZVORNA PORUKA: entinte

ženice pa gdje ste niko nista ne pise :) Moji mlađi momci imaju sad skoro 11 mj i uskoro krecu u vrtic ako Bog da zajedno sa starijim bracom. Sve je ok hvala Bogu lijepo napreduju. BTW ako vec niste u grupi Dvojkice&Trojkice na FB obavezno nam se pridruzite :) Ako neko bude htio samo javnite da vas ubacimo...



Molim da me ubacite. 🙂🥰🌸




mila13 -> RE: Blizanci (24.7.2020 6:09:39)



IZVORNA PORUKA: mila13



IZVORNA PORUKA: entinte

ženice pa gdje ste niko nista ne pise :) Moji mlađi momci imaju sad skoro 11 mj i uskoro krecu u vrtic ako Bog da zajedno sa starijim bracom. Sve je ok hvala Bogu lijepo napreduju. BTW ako vec niste u grupi Dvojkice&Trojkice na FB obavezno nam se pridruzite :) Ako neko bude htio samo javnite da vas ubacimo...



Molim da me ubacite. 🙂🥰🌸



Draga moja, citam. A vidim da je bilo davno. Prva beba sto je bila sama manja od dvojceka? Da li je taj porod bio na vrijeme? Ja sam 33+6. I nemam vise snage, mjesta ni prostora. Stomak je veliki. Ja sam visoka 170. Dr planira Cr 3 sedmice prije. A ja se slažem. O problemima koje imam prije cu nabrojati koje nemam. Imala sam veselje sa hemoroidima. 7 zadnjih dana. Pokretna slabo. Stomak tezak. Mislim da su bebe isto krupne mada moj dr nikad ne govori tezinu. Prva trudnoća, djecak, CR 2 sedmice ranije. 3250/55.Sad su djevojčica i dječak.  Imamo osjećaj kao da ce vodenjak popustiti svaki cas. Ne krecem se i zato sto ne mogu a i da ne bi opet napravila haos sa hemoroidima. Bilo ih je 5,6 i krvi do koljena. A sve od tezine. Stolica je ok. Zanimaju me ovi posljednji dani od 34 do poroda. Spavanje, kretanje.. Hvala. 🥰




Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]