RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


regi -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (24.11.2011 9:47:19)

ah,da,ako neko ima menopura, neka mi se javi na pp ;)




sabas -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (26.11.2011 22:09:12)

Merional u Prijepolju apoteka Viva kosta 11 EUR-a 1kom, Pregnyl 3,5 EUR 1 kom ,  Apoteka Igor Beograd  Merional 14 EUR 1 kom , 
Apoteka Beladona Lukavica Merional 30.50 KM 1kom  ,
Budimpesta Madjarska Apoteka NOVA Gyogyszertarak Merional 11 KM 1 kom
Apoteka Denida Sarajevo Decaceptyl 17,30 KM 1kom
Apoteka Filipovic Zagreb Decaceptyl 50 kuna 1kom




Nezara -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (4.12.2011 11:44:50)

Pozdrav svima....imam dvije ampule menopura i 4 rastvaraca, rok 02.2013... ako nekome treba javite se na pp...




riba78 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (16.12.2011 9:09:06)

ovako imam 6 decapeptila ,ako je nekome potrebno neka se javi na pp




ms_do -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (16.12.2011 20:42:30)

pozdrav, imam 13 ampula merionala, rok trajanja 2013! ako nekome treba neka posalje pp!




regi -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (17.12.2011 12:14:19)

ako se ja dobro sjecam,prodaja nije dozvoljena.mozda d ajednsotavno napisete:imam ......, ko je zainteresiran,neka se javi na pp?
al,super mi je ovo sto konacno izlazimo u susret jedna drugoj i lijekovi dolaze do onih kojima trebaju,a ne propadaju u friziderima...




čuvarkuća -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (27.12.2011 23:29:35)

pozdrav,imam 2 gonalaf,  rok do 2013 i 3 cetrotide, rok do 2012,pa ako je nekome potreban.
meni za dalje pokušaje idu drugi lijekovi




malena27 RR -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (31.12.2011 0:28:43)

Zamolicu vas da se pridrzavate pravila foruma vezano za prodaju lijekova.
Za prodaju mozete koristiti pp, a na ovoj temi pisati samo da imate neki lijek.

LP, RR Tim [sm=smiley1.gif]




palma -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (29.1.2012 14:10:18)

Pozdrav. Zanima me kupovina injekcija u ovoj apoteci Igor u Beogradu, ko je išao, da li prije naručiš  telefonom...dođu li i šprice ili njih posebno naručuješ, one koje su se bocale same da li je teško? I da li se ta apoteka nalazi u centru Beograda, kako je najlakše doći do nje iz Zenice?




riba78 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (10.2.2012 11:22:02)

Postupak koji je bio planiran u februaru je otkazan ,potokol promijnjen idemo na dugi sa decapeptilom ,a ja imam  kupljenih 5 cetrotida ,pa ako su nekom potrebni neka s e javi na pp[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




CICIKA MICIKA 74 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (10.2.2012 12:08:01)

Zelim da kazem svim zenama koje trose Merional da ga sada ima u Federaciji,u Sarajevu ul.Azize Sacirbegovic preko puta pumpe u apoteci Tara ,po cijeni 32km a tel.apoteke je 033714 715.




riba78 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (13.2.2012 11:45:33)

curice ,zamolila bi vas da mi napišete gdje najpovoljnije kupiti decapeptil ,Sarajevo i okolica :D
nismo u mogučnosti putovati daleko ,na ovom vremenu [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




CICIKA MICIKA 74 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (13.2.2012 13:07:33)

Probaj opet u apoteci koju sam navela imaju svega ,licno ne znam koji je to lijek al pitaj mozda mogu nabaviti ,




regi -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (13.2.2012 19:10:17)

riba,ja znam da su jeftiniji u apoteci Filipovic u ZG.moja jetrva je tamo nabavljala.ne znam ima sli mogucnost da nekako tamo nabavis... da ti neko kupi ili posalje? recimo,ja sam imala varijantu da zamolim da mi kupe u zg,posaljem pare, onda one salju postom do slabonskog broda, a tamo je preuzela jedna poznanica i prevezla preko granice,te onda poslala iz nase poste(dakle,poste dozvoljavaju unutar drzava BiH ili Hr,ali nisam sigurna kako preko granice)




regi -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (13.2.2012 19:11:01)

a za sarajevo,znam samo da je bilo u onoj Dini na C.Vili...




vaga -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (14.2.2012 12:16:51)

Pozdrav svima,

ja sam veoma stari član RR i potrebna mi je informacija gdje mogu kupiti medij za IVF. Zvala sam nekoliko apoteka ali nemaju. Molim vas ako neko zna da mi se javi. Pozdrav




CICIKA MICIKA 74 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (15.2.2012 11:51:07)

Ima ga u apoteci Una u Sarajevu ,uvijek ,potrazi broj na informacijama .Ima ga kod Rade na Jezeru ,ja sam ga tamo uzela.




vaga -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (15.2.2012 11:59:55)

ma nema draga moja, zvala sam apoteku, ali mi kaze zena iz nabavke da im je zabranjeno da ga uvoze, jer nemaju neki certifikat koji traži naše Ministarstvo zdr., zamisli! A Rada me pitala, a što radim vantjelesnu, pa reko da zatrudnim valjda (nakon 14 godina), a ona meni kaže, " pa misliš da će ti sada uspjeti", ohrabrujuće nema šta. Ma ja njoj ne zamjeram ona je realna, pa i kada kaže da idem negdje drugo Split npr., ali voljela bih da mi je rekla nešto ohrabrujuće da mi ne ubija i ovo malo nade što je ostalo[sm=smiley13.gif]




CICIKA MICIKA 74 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (15.2.2012 12:02:30)

Ima i kod Mehmedbasica nazovi i tamo pitaj ,prodace ti sigurno .




D_K -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (15.2.2012 12:02:37)

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]
grlim te..




vaga -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (15.2.2012 12:10:04)

Hvala ti draga, ma malo ne stid pitati ih da mi to prodaju, jer sam ja svoje zadnje pokušaje imala upravo kod dr. Mehmedbašića, kako im sad reći da to neću raditi kod njih, već na Klinici[sm=smiley13.gif], a opet s druge strane treba mi.





CICIKA MICIKA 74 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (15.2.2012 13:11:21)

I pitaj u apoteci Dina na C.Vili mozda ti mogu naruciti nekako.................




vaga -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (15.2.2012 13:36:01)

Ma u pravu si, tako ću i uraditi. Molim te ako možeš da mi kažeš u koja si ti doba, kada si radila IVF? Izvini, možda si i pisal o tome ali ja nisam pratila, jer već duže vremena nisam izlazila na RR.

Ja sam u braku već 14 godina i radila sam 9 inseminacija, od toga 4 u kontinuitetu, 2 IVF. Što se tič pregleda, radila dva puta HSG, laparoskopiju, poskoitalni test, sve je u redu ali rezultata nema. MM je operisao varikokelu i zadnji nalaz mu je normospermija, a rezultata nema, a godine nas gaze[sm=smiley19.gif]

Pozdrav




riba78 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (16.2.2012 7:44:33)

vago tu smo mi negdje [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley14.gif[/image]po broju postupaka ,i godine braka isto ,poznata mi je Rada odlično i njen optimizam [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley21.gif[/image].
Probaj u Dini poručiti ,mislim da bi mogli nabaviti .

Regi znam d a je najeftiniji ZG ,samo trenutno nam s e ne  isplati iči tamo ,a ovo što si ti kombinovala nemam mogučnost  [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




vaga -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (16.2.2012 12:12:24)

Vjeruj mi da sam zvala sve te jače apotke Dinu, Denidu, Unalijek..., ali niko nema, navodno ne mogu ga nabavljati dok ne dobije neki certifikat iz Ministarstva zdravstva[sm=smiley13.gif]. Ne kontam kako su ga prije nabavljali na Klinici? Ah, Bože dragi. Ali ja se ne predajem lahko. Prije dva dana sam poslala pismo Dr. Mustafi Bach... iz Turske, koji treba uskoro da otvori svoju kliniku ovdje i jučer mi je poslao broj kontakt osobe zadužene za to i zamislite da je sve spremno za otvaranje, ali treba "neki papir" iz Ministarstva zdravstva, a valjda je ministar hasta, pa se još to nešto čeka [sm=smiley13.gif]. Ovo samo kod nas ima. Bože ti meni daj sabura.

Pa, ako ne uspijem to nabaviti, ne prostaje i ništa drugo nego da čekam otvorenje te klinike.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>