RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


riba78 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (16.2.2012 12:28:00)

a jes li pokušala kontaktirati Filipović Zagreb ,oni su isto jaki što s etiće lijekova z apotpomognute opldnje ,možda kod njih to ima [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
am anije mi jasna ta klinika ,kako to oni kontaju raditi ,uđeš u postupak i prinuđen si da se snalaziš kako znaš i umiješ ,pa zar to oni ne bi trebali imati [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
kod kojeg doktora si mislila raditi IVF?




Sandra32 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (28.2.2012 10:53:43)

Pozdrav,
Imam 5 Gonala (05/2013).pp.




ttatjana -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (28.2.2012 13:42:45)

Meni ce biti potrebni za mart, ako već nije ko kaparisao, Ja sam iz Banja Luke.




ms_do -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (28.2.2012 18:41:10)

Imam merional, ako nekom treba neka se javi na pp. Pozdrav!




sanjalica_m -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (28.2.2012 19:08:42)

Ja imam 10 menopura i 4 decapeptyla, kupljeni ove godine i cuvani na odgovarajucim temperaturama.




mo girl -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (1.3.2012 17:00:05)

zna li neko koja apoteka u mostaru je opremljena sa ljekovima za potpomognutu oplodnju?ja sam danas isla u jednu od najpoznatijih apoteka u gradu i kao najopremljenijih i zena me je samo u cudu pogledala kao nemamo nista jedino da se raspitam moze li se nabaviti.nije mi zurba trebace mi tek za mjesec-dva al sam se htjela na vrijeme informisat da vidim gdje sta ima da mogu doktoru reci sta mogu nabaviti ovde




ennii -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (1.3.2012 20:31:21)


IZVORNA PORUKA: mo girl

zna li neko koja apoteka u mostaru je opremljena sa ljekovima za potpomognutu oplodnju?ja sam danas isla u jednu od najpoznatijih apoteka u gradu i kao najopremljenijih i zena me je samo u cudu pogledala kao nemamo nista jedino da se raspitam moze li se nabaviti.nije mi zurba trebace mi tek za mjesec-dva al sam se htjela na vrijeme informisat da vidim gdje sta ima da mogu doktoru reci sta mogu nabaviti ovde


Mo girl kupuj lijekove u Cita, to ti je naj povoljnija solucija, sve što ti bude viška lijekova možeš da vratiš ponovo njima i dobiješ svoj novac, a i jeftiniji su nego kod nas. [sm=smiley36.gif]




mo girl -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (1.3.2012 20:40:31)

super onda,bole nego da trazim da mi neko salje iz zagreba cujem da su onde najpovoljniji,uh odmah mi je lakse da nemoram obilazit naokolo i moljakat da mi neko salje hvala ti na informaciji




ennii -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (1.3.2012 20:49:32)

Tebi sretno i da što prije [sm=nosecka.gif][sm=duda.gif][sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif]




sanelina -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (11.3.2012 21:44:24)


Imam 5 kutija merionala, rok istice 09.2012, pa ako nekom treba neka mi se javi na pp. Veliki pozdrav!




Sandra32 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (13.3.2012 9:48:14)

Pozdrav,
Imam 5 Gonala (05/2013).200.pp.





malena27 RR -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (18.3.2012 20:54:22)


IZVORNA PORUKA: Venera1

Molim ako iko zna gdje se mogu nabaviti Diphereline ampule da napiše, hića mi je jer mi ovo što imam neće moći biti do kraja terapije (m. kasni zbog hormona pa se sve odužilo) a u Ljubljanu da idem po još želim da mi bude zadnja opcija. Danas sam zvala večinu apoteka u Sarajevu i nema al bilo gdje u BiH dolazim leteći ako neko zna da ima .[sm=smiley1.gif]



IZVORNA PORUKA: Pingvina

Jesi pokusala sa apotekom Dina na Č.Vili???Meni su nabavljali neke lijekove kojih nigdje nije bilo..pa mozda da odes i zamolis ih ako mogu da ti nabave.



IZVORNA PORUKA: Venera1

E eto nisam kod njih pitala, ma iskreno većina me gledala kao da sam s marsa pala pa sam više bila ostala bez ideje. Sutra ne rade vjerovatno pa u petak ću ih nazvat da vidim mogu li mi išta ...



IZVORNA PORUKA: vexy

Diferelin se moze kupiti u Bepgradu u apoteci Igor, Resavska 10, telefon 00381113340618. Ako ti je daleko Beograd, mozes nesto tako reci u nekoj apoteci pa da ga oni poruce, mozda platis malo vise ali dobices. Pozdrav








sanelina -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (23.3.2012 23:18:36)


Imam 5 kutija merionala, rok istice 09.2012, uredno ih drzim u frizideru, pa ako nekoj treba neka mi se javi na pp ili na moj e-mail. Veliki pozdrav i sretno.




CICIKA MICIKA 74 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (24.3.2012 7:21:03)

Merional se ne cuva u frizideru vec na temp.do 25 stepeni .




sabas -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (26.3.2012 20:05:53)

za lijekove je bitno da ne mjenjaju temperaturu , a u fruizu je uvijek konstantan temp . bitno je da ne ledi




snowrose -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (8.4.2012 23:05:39)

Imam tri ampule Menopura 08 /2013.,ako kome treba neka se javi na PP.




CICIKA MICIKA 74 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (27.4.2012 12:38:45)

Pregnila ima u novootvorenoj apoteci na Grbavici ul.Grbavicka pored kafica Kari ,ima i Menopur ampul i Merionala,tel.033200180.




IVF14 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (11.5.2012 12:27:34)

Pozdravljam sve koji su na ovom forumu i želim im što prije da dođu do svoga cilj.Ja sam iz Hrvatske i dijelim s vama isti problem tj.i nakon šest potpomognutih oplodnji nisam uspjela ali ne odustajem jer vjerujem u čuda.Javljam vam se jer imam 10 ampula Merionala s rokom 04/2013. kupljeni su za mene i moj postupak ali zbog hitne operacije kralježnice ne znam kada će mi liječnici dozvoliti da idem pa zato ih moram prodati ako ima zainteresiranih javite se [sm=smiley1.gif]




menta -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (14.5.2012 18:43:05)

Zanima me da li je neko razgovarao sa doktorom o proizvodjacu Merionala?
Da li Merional iz Madjarske vrijedi i koristi kao Merional iz Svicarske?
Hvala svima za odgovor.




ttatjana -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (15.5.2012 13:07:09)

Poklanjam jedan Merional optočen prahom trudnice :-)




Blue79 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (16.5.2012 20:59:11)

Bok svima,

prodajem 15 ampula merionala. moram reći da su to sretne ampule jer nikako da se iskoriste, ja sam ih kupila od žene iz Karlovca koja je nakon xx postupaka ostala trudna prirodno, ja trebala krenut u postupak u 4.mj. kad ono nakon 4 IVF-a i ja ostala trudna prirodno. Rok trajanaj je 04/13. 15 kom=1.000,00 kn

svima puno sreće i eto nikad ne gubite nadu :)




orange 00 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (18.5.2012 10:11:18)

Imam 4 ampule Menopura, skladisteni citavo vrijeme u frizideru, rok upotrebe im je 08.2012. Ukoliko nekome trebaju, neka se javi na pp.




ttatjana -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (20.5.2012 12:34:08)

Merional otišao.




tea 80 -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (22.5.2012 21:15:36)

Da li znate koliko koštaju cetrotide i gdje su u okruženju najjeftinije?




Leva -> RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomognute oplodnje i njihove cijene (22.5.2012 21:41:00)

Tea posalji pp riba78 ona ima Cetrotide. Najjeftiniji je u Zg cini mi se ali je bez obzira na to dosta skuplji od Decapeptila.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>