RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


Galicia -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 0:50:35)

Hate, nije ovo prvi put sto su njega zezali cini mi se da si pisala ranije.
Uzas...Nemam rijeci. [sm=smiley13.gif][sm=smiley19.gif]




InLove -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 1:05:00)

Hatooo draga strasno mi je zao! [sm=smiley13.gif]
Brz oporavak K. zelim [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




damma -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 6:48:57)

Draga Hato zao mi je.
Isplakah se vjeruj. I samo zamisljam svoje dijete u istoj situaciji.




hatepsut -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 7:18:36)

Zaspah nekad pred zoru,izvinite molim vas ako sam vas uznemirila. Ali sam htjela da podjelim s vama sta se sve desava.I to je strasno,problem je u društvu opcenito . Ne znam u sta ce izrast ove generacije.

Gali ,u pravu si,oni u razredu imaju jednog Tzv. Problematičnog djecaka. Na tjelesnom su sutali loptu u gol i taj je promašio a djeca su se smijala i moj K. Između ostalih. Te im je taj pretio u smislu "vidjet ćete kad zavrsi nastava". Direktor je vandredno došao,ja sam insistirati na policiji ali meni smirio i kazao kako ce on to rijesit. Ja kad sam usla kod direktora vrištala sam "ko je taj koji je pretio" taj djecak je počeo plakat.I govorio "izvinite molim vas".A pripremili su bejzbol palicu s velim usarafljenim šarafom na vrhu.kad bi se neko tim udario po glavu ,uh.

Ali mi policajac hladno kaze "pa djeca se tako igraju" , "ovo su lakse tjelesne povrede". Valda su trebale biti teze 😔

Učinit cu sve kako zakon nalaze,ali sta ce desit kasnije ?! Koliko ce moje djete biti zaštićeno ?! Ko mi garantuje da se ovi nece svetit ?!




bebacha -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 7:38:13)

Rasplaka ti mene....
sva sam se naježila
nemas pojma koliko mi je žao......nazalost ovoga se jakooo bojim jer imamo par tih slucajeva u zadnje vrijeme u nasoj skoli
ista situacija roditelji ne zele doci i policija nemoćna (kako oni kaui)
presrasno
ja se od srca nadam da ce to prestati i da djecak nece imati traume




niki83 -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 7:40:44)

Hate..za K i tebe veliki [sm=smiley31.gif]
Sigurna sam da ce nasilnici biti kaznjeni! 9.su razred..treba da se nose sa posljedicama!!
I K ce biti dobro aBd..
Ali tebi porucujem da samo budes ustrajna! Pritisni i u skoli svakog onog ko moze da ucini nesto! Jer moze se..i mora!
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Hanady RR -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 7:55:44)

Srašno...hato uzneimiral se jesam i strašno mi je žao...er znam i tebe i tvog dječaka drivnog...
ali neka si nam ispričala da znamo gdje i u kakvom društvu živimo jer sve je teže i težće odgajati djecu zaista[sm=smiley13.gif]




Visnja RR -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 8:03:47)

Draga Hato [sm=smiley13.gif] jeste pogdilo me je....tvoja bol koju su isjećala i sve ono sto sada osjećaš kao majka....

Neka si podjelila s nama ...znas da smo tu za sve [sm=smiley31.gif]




bebaa -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 8:06:15)

srce slatko.....[sm=smiley19.gif]




mum82 -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 8:16:10)

Hato draga,jako mi je zao zbog djecaka i tebe,,uzasna situacija[sm=smiley19.gif]
ne mogu zamisliti kako se osjecas,,,pile drago[sm=smiley19.gif]




Medić* -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 8:23:45)

Draga Hato, bas mi je zao[sm=smiley13.gif][sm=smiley19.gif]




vickie -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 8:25:07)

Hato, bas bas si me rastuzila svojom pricom. Osjeca se svaka suza koju si isplakala zbog svog djeteta...pa i one sto stoje u grlu...
Imam nesto na umu, ali to nije pàmetno pisati...muz, brat, rodjak ili prijatelj naucili bi ih najbolju lekciju...i njih i roditelje im!




DM -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 8:30:13)

Draga Hato, knedla mis toji u grlu[sm=smiley13.gif]
Žaomi je dkečaka, tebe i žao kroz šta sve prolazite..
Ljuta sam, ma bijesna s kakvim ljudima živimo




ziki -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 8:32:09)

Draga Hato [sm=smiley19.gif] [sm=smiley31.gif] strašno mi je žao i dječaka i tebe što si se nasekirala. Užasno nam je stanje u društvu, u školama.... i u svom tom užasu umesto da traže rješenje, nalaze se neki koji gledaju da izvuku korist [sm=hudicek1.gif]





ziel -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 8:38:10)


IZVORNA PORUKA: vickie

Hato, bas bas si me rastuzila svojom pricom. Osjeca se svaka suza koju si isplakala zbog svog djeteta...pa i one sto stoje u grlu...
Imam nesto na umu, ali to nije pàmetno pisati...muz, brat, rodjak ili prijatelj naucili bi ih najbolju lekciju...i njih i roditelje im!

Potpuno se slazem. Nekad ipak treba uzeti pravdu u svoje ruke.
Zamisljam da sam ja u pitanju, msm moje dijete,...
Msm da ni mm ne bi sjedio skrstenih ruku.
Ja bih prvo krenula od tih nasilnika.
Djeca su, lako se uplase. Zaprijetiti im ozbiljno i ljutitim glasom, nasamo!
Msm da od straha ne bi vise nikad.




palachinken -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 8:45:05)

Ma najlakše je sad pametovati ja bih ovo ja bih ono.
Delikatna je to situacija, a društvo puno budala željnih dokazivanja.
Hate, žao mi je što se to desilo. Još malo pa on ode iz škole. Nadam se da se neće ponoviti i da ćeš istjerati pravdu kako si naumila.




henna ze -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 8:53:02)

nažalost, to je realnost..i samo je pitanje dana kada će se nešto desiti...

žao mi je strašno [sm=smiley13.gif]




mishkica -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 9:02:07)

Jako mi je zao draga Hato, mogu samo da ti veliki zagrljaj posaljem divna zeno, [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley31.gif]




minie -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 9:11:41)

Uh, jako mi je zao Hato tvog djecaka i svega sto se dogodilo [sm=smiley13.gif]
Nadam se da ce skola poduzeti nesto po tom pitanju i da se vise nikad nece ponoviti [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




veeseelaa -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 9:32:52)

ja na nasilje odgovaram nasiljem
svak zna svoje, ja i mm imamo svoje
da mi neko nedužno napadne dijete,
znam kako bi

nek se usudi samo!

žao mi je hato, ko može sabur , možda je i bolje




Medić* -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 9:43:32)

Ja opet nasiljem ništa ne bih..koliko god da boli [sm=smiley13.gif]
Jer ništa ne postižemo. Samo belaj još veći sutra među djecom..

Strogi disciplinski ukor, kazna i djelovanje nadležnih institucija pa tjera nje do kraja[sm=smiley13.gif]




irenaSA -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 9:52:04)

Hato[sm=smiley31.gif]
Imaš moju podršku...osjećam kako ti je..dijete dobije temperaturu i upalu grla pa se čovjek zabrine a ne neko drugi da ga povrijedi...
Odgajam svoju djecu bez nasilja, udaranja, batina...i onda ih neki primitivac nalupa[sm=smiley13.gif]
Nemoj odustajati, pravne države nemamo kao ni adekvatnog lijeka u sporosti i nezainteresovanosti institucija...
Ovo nije samo problem naše zemlje..sve više je nasilja u školama širom svjeta...




teacher75 -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 10:10:39)

hato draga rasplaka ti mene[sm=smiley19.gif]strasno mi je zao. mogu mislit kako ti je bilo. tu pricu treba portalima poslati. mozda pritisak medija nesto postigne da se strozije kazne




ladyblue RR -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 10:19:19)

hato, jako mi je žao djeteta i tebe.

ja bih to riješila na svoj način ali nije za pisanje po forumu. mamice bi se ja njima naHebala samo tako.




Hanady RR -> RE: Nasilje druge djece prema mom djetetu (17.12.2015 10:38:28)


IZVORNA PORUKA: teacher75

hato draga rasplaka ti mene[sm=smiley19.gif]strasno mi je zao. mogu mislit kako ti je bilo. tu pricu treba portalima poslati. mozda pritisak medija nesto postigne da se strozije kazne

ja stalno mislim da u ovom domenu treba nešto mjenjati...
u kantonu sarajevo sada idu izmjene zakona i u istom se obaveza i odgovornost roditelja planira postrožiti i sve povezati s akrivičnim zakonom...
mislim da bi u drugim kantonima to pod hitno trebalo da se provede na isti način...
ovo je strašno...
[sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>