RE: Inseminacija (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


AMHA -> RE: Inseminacija (22.6.2016 9:33:20)

Jooj, nadam se da te osjećaj vara! Danas ili sutra radiš test ako ne dođe vještica?




amiyca -> RE: Inseminacija (22.6.2016 9:55:10)

Mozda je samo lazna uzbuna, Moon1!

Gdje si ti radila inseminaciju?




Moon1 -> RE: Inseminacija (22.6.2016 10:25:33)

AMHA sutra je u planu, kupljen i ceka😉
Amiyca ja sam iui radila u Mariboru..




Moon1 -> RE: Inseminacija (22.6.2016 13:47:29)

Drage moje trudilice..ja samo da vam javim da nam ovaj put nije uspjelo..[sm=hudicek1.gif] krenulo s istim bolovima. Al to nas nece sprijeciti da bi ostvarili svoje ciljeve. Zelim vam puno uspjeha i strpljenja, ne odustajte. Tesko je, nadala sam se, jer je sve bilo idealno, ali Bog zna sto radi, ja vjerujem da se sve dogadja sa razlogom..[sm=smiley19.gif]




AMHA -> RE: Inseminacija (22.6.2016 14:14:03)

Joooj, tako sam vjerovala da ćeš nas obradovati! Sve znamo kakvo je razočaranje [sm=hudicek1.gif] svaki put otkad smo trudilice, a mogu zamislit ovako kad se baš nadaš[sm=rozacrtici.gif]. Nijedna od nas nije očekivala da će se ovako (relativno, barem ja) mlada susresti s ovakvom preprekom u životu. Znam da nije lako al nek te barem tješi što ne živiš u BiH i što ti barem financije ne mogu biti prepreka. Briši suze i planiraj što u sljedećem ciklusu, mladost i nalazi su na tvojoj strani, Bog će ti dati barem 2—3 smotuljka kad tad[sm=smiley27.gif]




Moon1 -> RE: Inseminacija (22.6.2016 14:22:47)

Hvala draga...ne znam, mozda jednostavno nije sudjeno. Ovdje jedan mj.pauze prave, pa su august na godisnjem, tako da tek u septembru mogu na drugu. Sad sam poslala mail im da sam pocela krvariti, pa sad cekam da jave kakav ce plan imati za dalje. U medjuvremenu kucna radinost, pa mozda se i zakaci..i tebi zelim isto toliko[sm=duda.gif]..i da ti uspije sad, da nas sve obradujes[sm=nosecka.gif]




amiyca -> RE: Inseminacija (22.6.2016 15:06:08)

Draga Moon1, tako mi je zao [sm=smiley19.gif]... Bice drugi put aBd, a mozda se i prirodno zakaci... Ja sam tako prvi put ostala u drugom stanju.




AMHA -> RE: Inseminacija (22.6.2016 15:44:30)

Prirodno, prirodno![sm=smiley2.gif] Sad se malo više posveti mužu umjesto doktorima![sm=zz_inlove.gif] Inače, što se tiče MM, baš se fino pazimo otkad smo u ovome. Jako sam ponosna na njega kako me trpi, prati, ohrabruje a opet drži čvrsto na zemlji[sm=smiley27.gif]. U dobru i u zlu, u ptavom smislu riječi. Vjerujem da je i vama tako, jer bi bilo jako teško da još treba vući nekog! Hvala ti, Moon, ne dopuštam si da se zanosim al nada je naravno prisutna.




Pcelica86 -> RE: Inseminacija (25.6.2016 19:11:36)

Pozz svima. Nova sam na forumu i nikako da se snadjem sa kucanjem i logovanjem :) . Ja sam radila svoju prvu inseminaciju 20.06. kao i 21.06. uz stimulaciju klomifenom od 3dc do 7dc. Imali vodeci folikul 21mm na lijevom jajniku. Na desnom dva iste vel ali desni jajovod je neprohodan. Mm spermogram 57mil pokretljivost 25%.Vraceno 14mil. I sada sam u iscekivanju do 5.07.Uh. :/.




Moon1 -> RE: Inseminacija (25.6.2016 19:20:26)

Dobro dosla Pcelica86...ima nas par novih pa se snalazimo s tipkanjem..uglavnom drzim palceve da uspije..moja na zalost nije uspjela..ali mislim da je AMHA isto kao i ti u iscekivanju[sm=duda.gif], javice se i ona sigurno da si malo skratite vrijeme do testa..




Pcelica86 -> RE: Inseminacija (25.6.2016 19:29:39)

Hvala moon na dobrodoslici. I bice bebica, mora da bude :*




Moon1 -> RE: Inseminacija (25.6.2016 19:35:35)

Pa da..i ja tako kazem, mislim i vjerujem..dobila sam neki osip..pa sad primam inekcije i tablete..dermatolozi misle da je reakcija na klomifen i folnu..tako da kad budem slj.put isla na iui cu traziti neku dr.stimulaciju jer ovo je tako strasno, al sva sreca ne svrbi nista..samo je ruzno[sm=smiley1.gif]..al jos malo i proslo[sm=bravo.gif]..😚




AMHA -> RE: Inseminacija (26.6.2016 10:01:05)

Tu sam! Kako mi je drago da si tu, Pčelice, skupa ćemo čekati i isti dan raditi test[sm=bravo.gif] Gdje si ti radila? Imaš li ikakvih simptoma? Ja skoro nikakvih. Ponekad malo osjetim jajnike kao da ću dobit. Umor i znojenje bih rado pripisala trudnoći ali nema smisla pošto je stvarno vruće[sm=zmeden.gif] Draga moja Moon, ne mogu vjerovati da još imaš osip.[sm=smiley19.gif], samo ti je još to trebalo uz negativan test! A inače, kako si poslije testa, nadam se samo pozitiva i idemo dalje prema [sm=rozacrtici.gif]?




Pcelica86 -> RE: Inseminacija (26.6.2016 10:40:21)

Cao Amha, puno pozz za tebe cekalice :) . Ja sam iz Crne Gore, radila sam je u Budvi kod doktorice Motrenko. Inace ona je radi dva dana za redom i to sa punom besikom. Nisam nigdje nasla da postupak tako ide. Mozda je to neki novi sistem?! Ne znam :) . Probadaju i mene jajnici s vremena na vrijeme, i osjetim bol u donjem dijelu stomaka kao pred ciklus. E sada je li to to 😤. Iste simptome imam kao i ti. Jos cekamo taj 5.jul :)




AMHA -> RE: Inseminacija (26.6.2016 10:49:11)

Ne mogu se sjetit gdje al znam da sam jednom pročitala da negdje rade tako, dan za danom. Kako ti provodiš dane, kupaš li se? Ja sam baš neki dan ovdje tražila savjet o moru. Ići ili ne ići..




Pcelica86 -> RE: Inseminacija (26.6.2016 11:25:00)

Rekla mi je da 5 dana izbjegavam sunce i more a i usisvac 😀. Pa postujem to :). Uglavnom sam u kuci po cijele dane a vrijeme kao za inat sporo prolazi. I u medjuvremenu sve osluskujem moguce simptome i onda se uplasim ponekada da sve umisljam. A opet sta bude bice..




Moon1 -> RE: Inseminacija (26.6.2016 11:38:08)

Cure moje drage..pa tesko je bilo dan dva, a onda prihvatis to, od Boga je..idemo naravno dalje..jednom cemo sve ugledati[sm=rozacrtici.gif]..Ja test nisam ni docekala..[sm=hudicek1.gif] je krenula 12 dan poslije iui, a rekli su mi da test radim 14 dan..nije mi imalo smisla da ga uopste radim, pa sam ga ostavila za neku dr.priliku😉. Pcelice mislim da ti je super to sto si imala dva dana za redom..vece su sanse..jos malo ce i taj 5 juli..i nadamo se da cemo imati 2[sm=nosecka.gif]..AMHA moj osip se polako povlaci, hvala Bogu, inekcije cine cuda[sm=bravo.gif].




AMHA -> RE: Inseminacija (26.6.2016 21:42:53)

Popodne sam vam svašta napisala al me izbacilo[sm=smiley19.gif]. I ja mislim da je 2x inseminacija svakako pozitivna, duple šanse za [sm=duda.gif]! Koliko se plaća u CG? Moja Moon, i tebe čeka zanimljiv mjesec![sm=smiley1.gif]




Pcelica86 -> RE: Inseminacija (26.6.2016 23:10:28)

Kostala nas je 300e.




Pcelica86 -> RE: Inseminacija (28.6.2016 12:07:53)

Amha kako ti vrijeme prolazi, imas li jos kakvih simptoma? Evo danas sedmi dan od inseminacije, i imamo jos toliko.. idemo dalje :)




AMHA -> RE: Inseminacija (28.6.2016 14:00:53)

Hej Pcelice, ja sam na poslu pa dani relativno brzo prolaze. Jučer su me grudi jako svrbile al svaki mogući simptom trudnoće se čini mi se može pripisati korištenju utrogestana pa se ne nadam previše! Jesi ti mislila radit kućni test prije bete? Meni je prošli mjesec [sm=hudicek1.gif] malo kasnila, nadam se da mi ovaj mjesec neće davati lažnu nadu.




AMHA -> RE: Inseminacija (28.6.2016 14:10:53)

Naravno da se nadam i vjerujem da [sm=hudicek1.gif] neće doći, samo kažem ako već mora nek ne zavlači! :-) Što se tiče mora koje sam neki dan spominjala, mišljenja mojih doktor su bila podijeljena pa sam odlučila poslušati doktoricu koja misli da je ipak bolje izbjeći kupanje u moru! Nisam još ni usisavala[sm=smiley16.gif]




Pcelica86 -> RE: Inseminacija (28.6.2016 14:23:33)

Mi sada u nedelju planiramo ici na Zlatibor. A gore nema labaratorija ili ima ☺. Tako da cu sa betom sacekati i do 7jula, moracu 😯. A test bih radila, ali doktorica mi ne rekla da to ne radim samo iz krvi. A i muz mi ne da . Jer smo siti s testovima.




AMHA -> RE: Inseminacija (28.6.2016 14:31:01)

Imaš li ti ikakvih simptoma? Koristiš utrogestane? Mislim da neću ni ja eksperimentirat s testom, bolje se strpit pa znat 100%.




Pcelica86 -> RE: Inseminacija (28.6.2016 15:17:34)

Koristim vaginalete 2x1 utrogestan od 100mg. I pijem folnu kiselinu isto 2x1. I nikako je ne pijem na prazan zeludac jer mi izazivaju mucninu. A za test sta znam, sta je tu je. Ili ce pokazati dvije crtice ili nece, trece opcije nema ☺. Ja bi ga uradila, jer znam da izdrati ne mogu 😯. Ali trudicu se da se stpim.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  133 134 [135] 136 137   Sljedeća stranica >   >>