RE: Ginekolozi u Mostaru (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Pingvina -> RE: Ginekolozi u Mostaru (6.7.2012 16:50:00)

Hvala cure od srca!!! Ma znate sta, ja cu pokusati s tom Vajdanom jer idem preko svog endokrinologa-ona mi ju je preporucila.Pa ako mi se ne svidi-ja cu da se prebacim.
Sto se tice dr Suke-isto sve pohvale...jedini je koji se pobrinuo za mene nakon spontanog.Medjutim, supruga mu je jako lose i cesto je odsutan zbog njenog zdravlja pa me poprilicno strah krenuti kod njega s vodjenjem trudnoce.Sta ako se potrefi da je on odsutan bas kad meni bude trebalo???[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




sretna sam jako -> RE: Ginekolozi u Mostaru (6.7.2012 16:56:30)


IZVORNA PORUKA: Pingvina

Hvala cure od srca!!! Ma znate sta, ja cu pokusati s tom Vajdanom jer idem preko svog endokrinologa-ona mi ju je preporucila.Pa ako mi se ne svidi-ja cu da se prebacim.
Sto se tice dr Suke-isto sve pohvale...jedini je koji se pobrinuo za mene nakon spontanog.Medjutim, supruga mu je jako lose i cesto je odsutan zbog njenog zdravlja pa me poprilicno strah krenuti kod njega s vodjenjem trudnoce.Sta ako se potrefi da je on odsutan bas kad meni bude trebalo???[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]


I Vajdana ti je cesto u Zg jos uvijek ja mislim. Tu bude pola mjeseca pola u Zg- koliko sam ja upucena. A znam iz prica poznanica kad ode da svoje pacijente ne "ostavi" nikome. Pa ti na kraju opet bude- snađi se....Bolje ti je da znas, ne zelim da te plasim.




Ben 10 -> RE: Ginekolozi u Mostaru (6.7.2012 20:49:36)

Ja sam takodje odusevljena DR.Setkom u Brankovcu .ljubaznost i profesionalnost na nivou,ono zagrljaj pred polazak u salu na cr...




milenium -> RE: Ginekolozi u Mostaru (7.7.2012 0:29:22)

vajdana je trenutno na godišnjem.a kad se vrati saznaš kad ide u zg ili ne ide,imaš fino br mob i nazoveš ženu da se ne misliš a da mi ovdje nebi nagađali[sm=smiley1.gif]




Pingvina -> RE: Ginekolozi u Mostaru (7.7.2012 1:19:44)

Hvala zene..Ja ne planiram jos neko vrijeme posjetiti ginekologa..Jos se oporavljam od spontanog..tako da sam na "odmoru" od svega vezanog za ginekologe i trudnocu.
Nego, zaista nisam cula ranije za tu dr.Moj endokrinolog mi rece da ce ona sada rjedje biti u ZG.Ranije je morala zbog te specijalizacije.[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
Lana-sretno!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




yasemin -> RE: Ginekolozi u Mostaru (8.7.2012 18:07:19)


IZVORNA PORUKA: Pingvina

Hvala cure od srca!!! Ma znate sta, ja cu pokusati s tom Vajdanom jer idem preko svog endokrinologa-ona mi ju je preporucila.Pa ako mi se ne svidi-ja cu da se prebacim.
Sto se tice dr Suke-isto sve pohvale...jedini je koji se pobrinuo za mene nakon spontanog.Medjutim, supruga mu je jako lose i cesto je odsutan zbog njenog zdravlja pa me poprilicno strah krenuti kod njega s vodjenjem trudnoce.Sta ako se potrefi da je on odsutan bas kad meni bude trebalo???[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

tad ga mjenja dr Vila Humačkić sa njom imam lijepo iskustvo




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (13.7.2012 17:58:31)

imam jedno pitanje al neznam gdje da ga smjestim nekako mi najlogicnije ovde.
kad se otvara ona trudnicka knjizica i gdje,jel moram ici u dom zdravlja kad je moj doktor il na BB kad odem na pregled nemam pojma.na pocetku sam trudnoce isla sam na pregled al mi doktor nije to ni spomenuo pa neznam jel trebam ja traziti il sta?




sretna sam jako -> RE: Ginekolozi u Mostaru (13.7.2012 18:11:34)

Ja sam sad gledala svoju- dobila sam je sa 3 mjeseca trudnoce.




sporty mamaa -> RE: Ginekolozi u Mostaru (13.7.2012 18:18:27)

IZVORNA PORUKA: mo girl

imam jedno pitanje al neznam gdje da ga smjestim nekako mi najlogicnije ovde.
kad se otvara ona trudnicka knjizica i gdje,jel moram ici u dom zdravlja kad je moj doktor il na BB kad odem na pregled nemam pojma.na pocetku sam trudnoce isla sam na pregled al mi doktor nije to ni spomenuo pa neznam jel trebam ja traziti il sta?


Ako ides privatno, ne treba ti, nitko ti je nece traziti kad dodes na porod. Bitno ti je donijeti samo onu veliku uputnicu za bolnicu i uputnice za ctg. Ako odes u dom zdravlja na pregled, oni ce ti ju otvoriti kad god da odes. Mislim, ako ides privatni nemas se potrebe peglati.




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (13.7.2012 18:19:56)

pa ja taman ulazim u 3 mjesec pa valjda ce mi je dati kad odem na pregled,jel moram ici drzavno il mogu i privatno? ja sam kontala da je to obavezno imati a inace godinama idem u h kliniku na preglede i sad kad sam bila nista mi nije spomenuo da mi treba,pa kontam gdje ce zapisivati detalje sa uzv i ostalo




sporty mamaa -> RE: Ginekolozi u Mostaru (13.7.2012 18:23:37)

Mozes ici gdje god te volja[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Ja samo kazem, ako ides privatno, dobit ces nalaz i nista ti drugo osim toga ne treba.Sve sto je vezano za bebu, napisat ce ti tvoj ginekolog.




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (13.7.2012 18:29:04)

uh onda odlicno nemoram se peglati sa uputnicama i cekati one guzve na BB hvala ti na odgovoru a ja kontala da je doktor bio nemaran pa zaboravio[sm=smiley36.gif]




sporty mamaa -> RE: Ginekolozi u Mostaru (13.7.2012 18:31:50)

samo se opusti, ako jos sta treba pitaj[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (13.7.2012 18:38:02)

jos me zanima ima li u nas onaj 4d uzv?znam da ima u sarica u brankovcu al neznam ima li jos igdje?
uh imacu ja joss puno pitanja samo da se sjetim inace sam sva zabrinuta i isprepadana jer mi je ovo trudnoca iz vantjelesne oplodnje pa me sad svako ziganje brine iako doktor kaze da je sve to normalno lezi i pij apaurine.prosto me sramota vise mu dosadjivati popecu mu se na glavu[sm=smiley36.gif]




sretna sam jako -> RE: Ginekolozi u Mostaru (13.7.2012 19:09:02)

Ima jos jedan dr sa BB al ne mogu se nikako sjetit koji! [sm=zmeden.gif]




milenium -> RE: Ginekolozi u Mostaru (14.7.2012 11:04:37)

koliko znam gdje god da ideš na prvom pregledu se dobije trudnička knjižica.ja sam u prvoj trudnoći išla privatno i na prvom pregledu sam dobila trudničku knjižicu,a sad sam išla u dom zdravlja i isto sam je odmah dobila. lakše je i njima sve zapisivati na jedno mjesto nego da ti stalno skupljaš papiriće od svake kontrole.u drugoj trudnoći sam odlučila ići paralelno i u dom zdravlja i privatno i sad imam 2 knjižice[sm=smiley36.gif]




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (14.7.2012 11:28:56)

pa onda cu ga pitati sad kad odem da mi je da mozda je tako i meni lakse nego da vazda prebirem milion papira i nalaza




mostarka82 -> RE: Ginekolozi u Mostaru (18.7.2012 0:30:29)

karton se dobije obično i ko ide privatno i ko ide u dom zdravlja , kod kojeg doktora ideš ? zašto placas privatno u poliklinici h kada mozes u dom zdravlja ici potpuno beslpatno neka ti taj doktor kaze kada ce biti u domu zdravlja isti ti je pregled samo što je besplatno ako imaš zdravstvenu knjizicu




malena27 RR -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 9:44:12)

IZVORNA PORUKA: quess

pozdrav drage žene[sm=smiley1.gif]

zanima me je li koja od vas išla kod doktora sarića i kakva su vaša iskustva?
muž i ja već 2 godine radimo na bebici al do sad nije bilo[sm=rozacrtici.gif] pa smo mislili poći privatno kod dr sarića,na preglede a vjerovatno i na potpomognutu tako da bi nam svako iskustvo ili savjet dobro došlo[sm=smiley1.gif]

pozdrav iz kišnog mostara [sm=smiley1.gif]





mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 10:36:29)

zna li neko ko ima onaj 4D uzv privatno osim sarica?




milenium -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 10:51:00)

da li na bb može na pregled i ako se nema markice ali je knjižica ovjerena?




Lana_ -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 11:12:54)


IZVORNA PORUKA: milenium

da li na bb može na pregled i ako se nema markice ali je knjižica ovjerena?

pa markica ti je osnovno,a kakvi su postali ni kod obiteljskog ne tolerišu ako nije ovjerena




milenium -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 11:16:55)

kod mene je ovjerena samo nema markice.tada kad je bila distribucija bilo im nestalo reklo doći će,jednom opet išla i nije bilo,kasnije nisam ni dolazila.u dz me prime i bez markice,knjižica mi je ovjerena ništa ne plaćam.samo ne znam kako je na bb? je li isto?




marinčii -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 11:19:03)

ja sam ljetos išla vadit nalaze i nije bilo problema s tim da ja imam markicu al mi njije bila ovjerena knjižica,mislim da možeš bez markice al vjerovatno moraš platit participaciju




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 11:23:33)

mozes bez markice samo misli da uzmu nesto 6km participacije al i to ako im je volja nekad ne gledaju ni markicu zavsi na koga naidjes




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>