RE: Ginekolozi u Mostaru (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


milenium -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 11:29:08)


IZVORNA PORUKA: mo girl

zavsi na koga naidjes



ma na koga ću naić u ambulanti za trudnice nego na onu crvene kose,nadrndanu,dere se na svakog pacijenta. mogu se kladit da nije udata[sm=lev.gif][sm=lev.gif]
[sm=lev.gif]




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 11:34:07)

hahahah dobra si evo ja upravo tamo bila i vidila sam je,al ja nekako imam srece svaki put zapadnem na onu plavu sto je na paz osisana onako nije losa doduse nepricam puno sa njom




milenium -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 12:20:29)

ne zapadne ni mene crvena ali hoda po čekaonici i pita'' šta ćeš ti'','' šta ti'' itd svakog posebno.onda uzima svačije knjižice i nalaze,uputnice pa čita,pa prigovara''šta je ovo'' bla bla. mene je jednom kući potjerala iz čekaonice,nisam ni do dr stigla doć[sm=smiley13.gif] zadnji put kad sam zvala da se naručim čim sam rekla halo kaže mi ''ako zovete da se naručite ne može''.niti zna kod koga ću,niti sam rekla kad bi ni išta[sm=zmeden.gif] ma nije udata garant[sm=lev.gif]




mama_mo -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 12:46:38)

Meni je tako očitala bukvicu pred punom čekaonicom kao otkud ja, nema me na spisku [sm=zmeden.gif], da bi mi na kraju rekla "ako te je doktor poslao, onda uđi i ti". Jedva sam se suzdržala da ne kažem "eto ja onako u prolazu, đes ba, šta mai, naletila malo da vas vidim..."[sm=zmeden.gif]




Lana_ -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 13:05:22)

hahaha jel pričate o onoj crvenoj iz doma zdravlja?ako jeste udata je hahaha




quess -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 13:26:13)

itko???

zanima me je li koja od vas išla kod doktora sarića i kakva su vaša iskustva?
muž i ja već 2 godine radimo na bebici al do sad ništa pa smo mislili poći privatno kod dr sarića,na preglede a vjerovatno i na potpomognutu tako da bi nam svako iskustvo ili savjet dobro došlo[sm=smiley1.gif]




milenium -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 15:29:03)


IZVORNA PORUKA: Lana_

hahaha jel pričate o onoj crvenoj iz doma zdravlja?ako jeste udata je hahaha


ma kakav dz,ova radi na bb u ambulanti za trudnice.ja jednom tako došla po papa test jer su me oni zvali da je gotov i to davno. ja dođem a ona''ma tko te je zvao,mi nismo nikoga zvali''! da nisu duhovi iz ove bolnice zvali pitam je ja. kaže ona daj mob da vidim pozive[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ,ok netko je zvao,koji si broj? i to sve pita u čekaonici.oni ljudi se kidaju od smijeha. ja ono''kakav broj,šta ja znam pod kojim brojem ste me vi zapisali''.mislim se u sebi zar ne može jednostavno među onih 5 papira čiji su nalazi gotovi i čekaju pronać moje ime,ali gospoĐICI teeeeeško listat.na izlasku sam samo rekla doviđenja bili ste jako neljubazni[sm=smiley4.gif] nismo mi jednine.tko je god sreo zapamtio je. lana da si je srela znala bi ti koja je vjeruj mi[sm=lev.gif]
idući put kad budem u čekaonici i bude mi se obraćala pravit ću se gluhonijema.




milenium -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 15:29:45)

gess ja nikad čula za tog šarića[sm=smiley13.gif]




ameli25 -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 15:52:31)

quess, bila sam kod dr, sarica i mogu ti reci da sam prezadovoljna, lijecio me prije trudnoce, vodio trudnocu , i opet sve ginekoloske preglede obaljam kod njega, sve pohvale




Lana_ -> RE: Ginekolozi u Mostaru (20.9.2012 16:04:18)


IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: Lana_

hahaha jel pričate o onoj crvenoj iz doma zdravlja?ako jeste udata je hahaha


ma kakav dz,ova radi na bb u ambulanti za trudnice.ja jednom tako došla po papa test jer su me oni zvali da je gotov i to davno. ja dođem a ona''ma tko te je zvao,mi nismo nikoga zvali''! da nisu duhovi iz ove bolnice zvali pitam je ja. kaže ona daj mob da vidim pozive[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ,ok netko je zvao,koji si broj? i to sve pita u čekaonici.oni ljudi se kidaju od smijeha. ja ono''kakav broj,šta ja znam pod kojim brojem ste me vi zapisali''.mislim se u sebi zar ne može jednostavno među onih 5 papira čiji su nalazi gotovi i čekaju pronać moje ime,ali gospoĐICI teeeeeško listat.na izlasku sam samo rekla doviđenja bili ste jako neljubazni[sm=smiley4.gif] nismo mi jednine.tko je god sreo zapamtio je. lana da si je srela znala bi ti koja je vjeruj mi[sm=lev.gif]
idući put kad budem u čekaonici i bude mi se obraćala pravit ću se gluhonijema.

haha e tu nisam vidjela sad je bila plava s naočalima <vedrana i još jena al nije crvena i nisu bile neljubazne,sve ok..




quess -> RE: Ginekolozi u Mostaru (21.9.2012 8:54:38)

hvala ameli25 na odgovoru[sm=smiley1.gif]
reci mi,jeste li i vi imali problema sa začećem ili ste uspijeli prirodnim putem?




mama_mo -> RE: Ginekolozi u Mostaru (21.9.2012 14:20:10)


IZVORNA PORUKA: milenium


lana da si je srela znala bi ti koja je vjeruj mi[sm=lev.gi

upravo tako [sm=jezicek.gif]




mama_mo -> RE: Ginekolozi u Mostaru (21.9.2012 14:29:11)

quess išla je moja prijateljica kod njega, isprva je mislila da ona i muž imaju neki problem sa začećem jer im nije uspjevalo ni nakon 8 mj. pokušavanja, pa su otišli njemu na detaljne pretrage. Rekao im je da je sve ok, što se i ispostavilo, jer je ubrzo nakon toga ostala trudna (preopteretila se bila, stres na poslu itd.). Ona ima samo riječi hvale za njega, a poznam još jednu trudnicu koja vodi trudnoću kod njega i isto tako je zadovoljna i pravo ga hvali. Ja osobno ne znam kakav je, nisam nikad išla kod njega.




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (21.9.2012 14:43:29)

quess ja nemam bas neko narocito misljenje o njemu a to bi ti moglo potvrditi jos par zena sa foruma koje su isle.mozda je dobar za klasicne preglede i to al na potpomognutu ne idi kod njega jer nije bas strucan na tom polju.ja sam isla na potpomognutu (ne kod njega naravno)i vjeruj mi jeftinije ces proci i bolje ako odes negdje dalje jer iskreno ja nikad nisam nigdje cula nit procitala da neko dolazi na potpomognutu u mostar.ako te sta zanima slobodno pitaj o potpomognutoj rado cu ti objasniti sve




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (21.9.2012 14:44:48)

a kad ona crvena dodje i pita sta ces ti trebalo bi joj dati narudzbu kao u kaficu:sok neki!!!!!mozda shvati poruku




quess -> RE: Ginekolozi u Mostaru (21.9.2012 14:46:07)

mo girl možeš mi reć di si ti išla na potpomognutu i koliko puta?hvala




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (21.9.2012 14:55:39)

quess imas pp




quess -> RE: Ginekolozi u Mostaru (21.9.2012 15:35:23)

hvala mo girl,odgovorila sam ti [sm=smiley1.gif]




mama_mo -> RE: Ginekolozi u Mostaru (21.9.2012 15:35:37)


IZVORNA PORUKA: mo girl

a kad ona crvena dodje i pita sta ces ti trebalo bi joj dati narudzbu kao u kaficu:sok neki!!!!!mozda shvati poruku


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




kinder suprise -> RE: Ginekolozi u Mostaru (24.9.2012 21:56:25)

bas sam se nasmijala...bila sam vam na bb 8 dana,,i mogu vam reci da sestrama nije lako al mala doza ljubaznosti ne bi im naskodila....ipak za takav posao treba imati živaca i volju..pogotovo prema prvorotkinjama....a najjače je kad pitaju šta ti trebaš..što si došla ...[sm=zmeden.gif]




Lana_ -> RE: Ginekolozi u Mostaru (24.9.2012 23:24:10)

ma onaj posao treba voljeti i staviti se u kožu pacijenta,nije nitko gore došao od dragosti i bezveze..sestre su grozne..
moja svekrva radi kao med sestra,i sto puta sam vidjela kako se ponaša prema pacijentima,a najveći mi je dokaz kad je sretnu na ulici pa joj se zahvaljuju na svemu [sm=smiley1.gif]




milenium -> RE: Ginekolozi u Mostaru (24.9.2012 23:28:45)


IZVORNA PORUKA: Lana_

ma onaj posao treba voljeti i staviti se u kožu pacijenta,nije nitko gore došao od dragosti i bezveze..sestre su grozne..
moja svekrva radi kao med sestra,i sto puta sam vidjela kako se ponaša prema pacijentima,a najveći mi je dokaz kad je sretnu na ulici pa joj se zahvaljuju na svemu [sm=smiley1.gif]


tako je.što rade taj posao ako im se ne sviđa i sve im je teško.dođem u čekaonicu pa slušam iza vrata kako se svađaju tko će ostat do podne a tko do 1. ma strašan im posao.




sretna sam jako -> RE: Ginekolozi u Mostaru (25.9.2012 8:43:32)

tako je.što rade taj posao ako im se ne sviđa i sve im je teško.dođem u čekaonicu pa slušam iza vrata kako se svađaju tko će ostat do podne a tko do 1. ma strašan im posao.


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

A tek kad provedes pola trudnoce u mom slucaju na BB, svasta vidis i znas...ponekad ne mozes ni da vjerujes!!!




kinder suprise -> RE: Ginekolozi u Mostaru (25.9.2012 14:57:18)

ja dok sam ležala na bb...onoj koja mi je bila super donijela sam kesu i kovertu kao i dr...jer su zaslužili ..iako je to po meni žalosno,,,ako želis da ti pomognu moras dat lovu.....[sm=hudicek1.gif] sa mnom je ležala žena koja nije išla dr privatno ...nitko ju gore nije htio ni pogledati......




mama_mo -> RE: Ginekolozi u Mostaru (27.9.2012 14:21:08)

Kakva su vaša iskustva sa dr. Zadrom? Prvu mi je trudnoću vodio dr. Knežević, pa me se nije baš nešto dojmio. Ne bih opet njemu.
Ako je ijedna od vas išla kod dr. Zadre, molim vas napišite mi vaše dojmove.
Hvala žene.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>