RE: Ginekolozi u Mostaru (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (27.9.2012 16:10:33)

ja ti nikad nisam vidila zadru al sam cula da zene hvale onog misica pa jesi li isla?ja sam u tanovica i zadovoljna sam mogu ga svugdje uhvatiti i na brijegu i u domu zdravlja,nevolim kad mi nesto nedaj boze treba a doktora ni na mapi nemogu pronaci




sporty mamaa -> RE: Ginekolozi u Mostaru (27.9.2012 16:18:51)

Isla sam ja, privatno, nista posebno... On me i porodio, onako, voli ti ga nekad spustit kao da ti nemas pojma.... I voli biti vulgaran, ja ne bih opet k njemu.... (dr Zadro)




sretna sam jako -> RE: Ginekolozi u Mostaru (27.9.2012 17:57:24)


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Isla sam ja, privatno, nista posebno... On me i porodio, onako, voli ti ga nekad spustit kao da ti nemas pojma.... I voli biti vulgaran, ja ne bih opet k njemu.... (dr Zadro)


Upravo tako!!
Ja sam alergicna na pencilin. Meni rekao da to nije istina da nitko ne moze bit alergican na pencilin jer da jesam vec bi davno umrla ko i njegova baba!!




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (27.9.2012 18:06:54)

hahahahs to se nasmijah jao tog kretena! ja se nekad pozalim na mog doktora kao neshvata me zaozbiljno,al sad ispade da je on super kakvih ima




mama_mo -> RE: Ginekolozi u Mostaru (28.9.2012 8:54:24)

Mene je jednom ultrazvukom pregledao pred porod jer sam bila na ctg-u, pa čekala Kneževića, nigdje ga, pa kao tu je Zadro, on će me pogledati da ne čekam dugo...bio je ok, a ja se već spremila na neljubaznost, pa me iznenadilo što me uopće i htio primiti...Jučer mi frendica jedna reče da kod njega vodi trudnoću i zadovoljna je, pa sad ni sama ne znam...Baš su oprečna mišljenja kao i za svakoga, a za Mišića sam čula samo riječi hvale, ali privatno radi u Čapljini, a ovdje u bolnici nikad ne znaš tko je dežurni kojim danom, to mi nije nikako jasno zašto neće da kažu koji doktor kojim danom radi, pa mi glupo da me svaki put drugi primi...




kinder suprise -> RE: Ginekolozi u Mostaru (29.9.2012 14:49:10)

ja sam ti isla kod dr. zadre i mogu reći sve pohvale za njega,,,korektan i ljubazan...sve 5




pticica_89 -> RE: Ginekolozi u Mostaru (1.10.2012 17:57:06)

Doaaabar dan ! citala sam vase razgovore pa da vam se pridruzim :D
Zanima me tko je imao iskustva sa Dr. Barisic? Kakva je po pitanju vodjena trudnoce ?
Prvu trudnocu mi je vodila dr. Alma, super je bila u pocetku ali postala je povrsna i ne ulazi u nikakve detalje, na kraju me porodio Bjelanovic, svidio mi se ali ja nesto ne volim muske ginekologe ... Vajdana skoro nikako ne mozes uhvatiti tako da od ovih zenskih ostaju samo Barisic i Alma ... Hvala vam unaprijed, svaki savjet mi je dobro dosao :D




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (1.10.2012 18:03:37)

iskreno ja sam o njoj sve najgore cula,vrati se malo unazad po postovima pisale su zene o njoj.i ja sam prije isla u alme al nemam zivaca za one guzve i sate cekanja iako se narucim al inace mi je dobra bila.




pticica_89 -> RE: Ginekolozi u Mostaru (1.10.2012 19:11:36)

evo i ja sam sada detaljnije proucavala, vidim sve ... ali slazem se sa tobom, u alme je meni previse guzve, nema nikakve intime, sve je nekako na brzinu kao sto u nas kazu "s noga" , a kao osoba je dobra ipak i ljubazna ... zaista ne znam kome bi otisla !




Lana_ -> RE: Ginekolozi u Mostaru (1.10.2012 19:35:03)

ptičice pročitaj ranije postove,mislim da je netko za tu dr.Barišić pisao da nije vidjela nee nepravilnosti kod bebe tijekom trudnoće..iako sam je jednom prilikom dok sam bila na CTG-u slušala sve ona lijepo ispriča...
a svi su oni isto,po kratkom postupku,bitno je da je sve uredu..
meni je obe trudnoće vodio Kneževiš,a u drgoj trudnoći je baš starijoj curici sve pokazivao i objašnjavao..




Loretta -> RE: Ginekolozi u Mostaru (2.10.2012 10:26:38)

Pozdrav svima, evo da se i ja nadovezem na pricu. Meni vodi trudnocu dr. Barisic i stvarno imam samo rijeci hvale za nju, isla sam 2-3 puta privatno kod nje i onda sam se prebacila na BB. Svaki put je stvarno temeljita bila i stpljivo odgovarala na sva moja pitanja. Mislim da je stvarno bitno to da je dr dostupan ako se nedaj Boze nesto desi da se mozes obratiti njemu kao i to da ima strpljenja da lijepo poprica s pacijentom o svemu sto ga zanima...




pticica_89 -> RE: Ginekolozi u Mostaru (2.10.2012 17:12:30)

Hvala vam na savjetima, procitala sam sve, neki je hvale, neki ne ... dosta mi je ljudi preporucilo i knezevica i tanovica, jos cu se malo raspitati pa da vidim kome cu tocno otici ... hvala vam jos jednom :D




luna77 -> RE: Ginekolozi u Mostaru (3.10.2012 16:11:51)

jel ima tko broj za naručiti se kod dr Mišića?




ellene -> RE: Ginekolozi u Mostaru (17.10.2012 15:52:00)

imam ja 063 323 739




ellene -> RE: Ginekolozi u Mostaru (17.10.2012 15:54:45)

jedno pitanje, dali ići kod ginekologa privatno ili u dom zdravlja? Ako ste išle privatno koliko ste platile? Ja sam bila kod Mišića privatno prije mjesec dana i sve mi je bilo uredu, išla sam zato jer sam čula da u domu zdravlja im ne radi ultrazvuk. E sad ako sam trudna trebam otić na pregled, gdje da odem? I šta će mi raditi?




marinčii -> RE: Ginekolozi u Mostaru (17.10.2012 18:53:45)

ellene ja idem privatno bez obzira trudna ili ne,mislim da je svejedno,stvar izbora,a pregled prvi kad sam bila u trudnoći mi je radio vaginalni uzv i uz to papa test pošto ga nisam radila duže vrijeme ,a koliko sam shvatila ti si bila prije mjesec dana i sve bilo ok,tako da mislim da će ti raditi samo uzv ,provjerit tlak ,vagat te i to je to ,osim ako imaš neki tegoba onda će ti raditi i ginekološki pregled




mostarka82 -> RE: Ginekolozi u Mostaru (23.10.2012 21:11:11)

cjelu trudnocu išla u Dom zdravlja i super mi je bilo i nisam placala , ne vidim smisla ici privatno i placati kad svi doktori dolaze u dz i urade ti ultrazvuk izvagaju provjere tlak otvoriš karton sve besprijekorno čisto uredno. išla sam i kod dr. Zadre privatno kada sam morala nema nikakve razlike u pregledu bolje ti je 50KM ostaviit za bebine potrebe kad se rodi nego doktoru puniti đep ionako ima viška hehhehehe [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




milenium -> RE: Ginekolozi u Mostaru (23.10.2012 21:37:21)

odem na bb na kontrolu i gin.mi ''prigovori'': što nisi došla privatno?! mislim [sm=smiley11.gif]

[sm=smiley35.gif][sm=smiley7.gif]mislila sam ić tražit mu nadležnog.




mama_mo -> RE: Ginekolozi u Mostaru (24.10.2012 16:05:10)


IZVORNA PORUKA: milenium

odem na bb na kontrolu i gin.mi ''prigovori'': što nisi došla privatno?! mislim [sm=smiley11.gif]

[sm=smiley35.gif][sm=smiley7.gif]mislila sam ić tražit mu nadležnog.


Bezobrazluk! To samo u nas ima[sm=smiley13.gif]




Mimić -> RE: Ginekolozi u Mostaru (3.11.2012 14:09:33)

DRAGA LORETTA!
I meni je jako ljubazna bila, odgovarala na sva pitanja, kad bih pitala jel s bebom sve uredu, rekla bi da! Pročitaj moju priču. Moje bebe više nema, tko će mi je vratiti? Doktoricina ljubaznost? Zbog njenog neiskustva,neznanja.........čega li ja ću cijeli život nositi svoj teški križ!!!!!!!!
Obišla sam sve moguće doktore i ponijela stare papire i slike, i na većini slika su svi vidjeli deformacije,samo dr.Barišić nije,ili je krila. Svi su mi potvrdili da je njena krivica!




luna77 -> RE: Ginekolozi u Mostaru (5.11.2012 13:52:13)


IZVORNA PORUKA: Mimić

DRAGA LORETTA!
I meni je jako ljubazna bila, odgovarala na sva pitanja, kad bih pitala jel s bebom sve uredu, rekla bi da! Pročitaj moju priču. Moje bebe više nema, tko će mi je vratiti? Doktoricina ljubaznost? Zbog njenog neiskustva,neznanja.........čega li ja ću cijeli život nositi svoj teški križ!!!!!!!!
Obišla sam sve moguće doktore i ponijela stare papire i slike, i na većini slika su svi vidjeli deformacije,samo dr.Barišić nije,ili je krila. Svi su mi potvrdili da je njena krivica!


:(




kinder suprise -> RE: Ginekolozi u Mostaru (6.11.2012 14:21:34)

:((((((( jako žalosno sto sve ljudi prožive zbog tudje povrsnosti




mo girl -> RE: Ginekolozi u Mostaru (6.11.2012 18:02:27)

boze sacuvaj samo to mozemo reci[sm=smiley19.gif].mene zanima gdje se moze obratiti ako nam je slabo.evo meni je jucer bilo grozno uzasno mi se mantalo nisam mogla ni hodati i gusilo me u prsima i tako cjeli dan.kad se malo smanjilo da mogu ustati odveze me muz na hitnu na bulevaru e oni su se prvo kao neckali hoce li me ikako primiti kao sto neodete u svoju obiteljsku gdje pripadate(cuj mu price)i kad se napokon smilovala da me kao pregleda samo mi izmjerili tlak i vratili kuci kao od vremena ti je.nije mi jasno da me kao trudnicu u 7 mjeseceu trudnoce nisu poslali na ginekologiju il nesto neznam.eh pa znate li gdje se mogu obratiti ako me tako nesto uhvati je da idem na brijeg u onu hitnu il odmah gore u glavnu bolnicu iako nemam uputnice mislim ipak ako je nesti hitno okle mi uputnica?nemam pojma majkemi vise kome da se obratim,sad me nerva spucala ako mi nesto bude neznam gdje da odem




Ben 10 -> RE: Ginekolozi u Mostaru (6.11.2012 18:57:25)

U Brankovac ,na ginekologiju.Ako ne primaju na BB onda idi u Brankovac.Neznam zasto ne odes na Bb ,valjda imaju dezurnoga dr....




kinder suprise -> RE: Ginekolozi u Mostaru (7.11.2012 14:34:22)

Otiđi u ambulantu na bb, ja sam nedavno otišla tako...ima dežurni liječnik koji prima pacijentice ima uzv, ctg, sve sto treba za preled




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>