RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori

[Anketa]

Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece


Obavezno 1 sedmično
  14% (9)
Obavezno 1 mjesečno
  21% (14)
Obavezno 2 puta mjesečno
  4% (3)
Samo za određene godišnjice, jubileje
  10% (7)
Nikako
  35% (23)
Drugo
  12% (8)


Ukupno glasova: 64
(Posljednji glas : 23.10.2015 11:37:15)
(Glasanje traje do: -- )


Poruka


Kviki -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:54:12)

Dok smo imali samo jedno dijete, i bilo je prilike kada dječak ode preko vikenda kod nane, a ovako sa bebom to je prosto nemoguće jer beba doji svaka dva do dva i po sata...




Amani12 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:55:16)

Bar jednom mjesecno,ali najcesce par puta mjesecno.

Djecaka cuvaju nana i deda ili tetka ili daidza.

Moji zive blizu,pa mi je to velika prednost.

Volim samo nase trenutke.[sm=smiley27.gif]




Hanady RR -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 11:17:33)

IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja nešto kontam i da nemam mame mislim imama je hB ja bih si našla ko će mi ih paziti...
pa i tetu za povremeno...
seka, zaove...
mislim nema moja zaova mamu ni svekrvu pa nađemo kompormis neki...

sve s emože kad s ehoće...
a bogami ženice lijepo je...
pravo


svce se slažem. evo ja s dvoje, jedno dojim pa stigoh do konjica


naravno....

ja sma sebe sa rođenjem druge uhvatila u letargiji...
samo sma povaljala imama bebu, ja dojim ovo-ono...
i onda se lijepo trgnem i smao je mami izručim...kaže plače...neka reko malo manje će piškit....
od tada sve je ljepše i lakše...
i ne pomjeram...


fakat i smai znamo uzeti vikend smao d abudemo sami doma...
ih...
dođe mi ko godišnji odmor do mjesec dana[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Hanady RR -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 11:18:11)

IZVORNA PORUKA: Kviki

Dok smo imali samo jedno dijete, i bilo je prilike kada dječak ode preko vikenda kod nane, a ovako sa bebom to je prosto nemoguće jer beba doji svaka dva do dva i po sata...


dok odskoči...
ne popuštaj...rejši na vrijeme...

još je ljepše kad uspiješ sa dvoje šmugnut[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Hannica -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 11:21:39)

Zadnji put za docek 2011. [sm=sad.gif] ako mislite na vecernje izlaske,a ako se racunaju i dnevni prosle godine.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




tukica -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 11:45:57)

Mi idemo skoro svaki vikend vani, nekad svako sa svojom rajom, nekad sami... Prvih godinu dana vrlo rijetko, mozda jednom ili nijednom mjesecno, jer je beba bila mala, a kad je napunila nekih 19 mjeseci, poceli smo je ostavljati kod svekra i svekrve... subota na nedjelju i onda malo uzivamo sami [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




aida. -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 11:46:31)

Cesto.. Svaki vikend malac spava kod moje mame, tako da imamo vrijeme za sebe.. Nekad izadjemo, nekad samo prosetamo i provedemo noc u miru, samo nas dvoje... [sm=smiley1.gif]




zeze -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 11:49:24)

Nikako. Privjesak s nama i u krevetu [sm=jezicek.gif]




gvendolina -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 11:55:22)


IZVORNA PORUKA: Lady26

Skoro pa nikako...racuna li se odlazak u nabavku? [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]



[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]

cak ni to ne mogu upisati kao izlazak,malac voli ici u kupovinu i nema sanse da ga masi[sm=smiley36.gif]

iako ga imamo gdje ostaviti meni je bilo zao da ga ostavljamo,tako da smo ga uvijek vodili sa sobom. E sada kada je doslo iz guice u glavu i kada je mamam skontala da bi rado i malo vremena za sebe maleni nece da ostane [sm=sad.gif]




Mya_81 RR -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 12:02:28)

Moj zivotni raspored mi dopusta da to bude jednom sedmicno.




Cmokvica -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 12:23:14)

Vrlo rijetko. Majke nam žive daleko, a nemamo baš povjerenja u nekog drugog, da bismo mogli ostaviti dijete na čuvanje.




Hanady RR -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 12:33:20)

IZVORNA PORUKA: Cmokvica

Vrlo rijetko. Majke nam žive daleko, a nemamo baš povjerenja u nekog drugog, da bismo mogli ostaviti dijete na čuvanje.


sad da sma tamo ...ni ja nikome ne bih vjerovala...
opet ko zna, možda vrijeme i pokaže da imate iskrene prijetlje i tu gdje jeste...

mah...mora se naći opcija...

ja naprosto moram i pod moranje je ja i on bez njih dvije...a volim ih bogami[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]





bebacha -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 14:36:46)

nazalost jako,jako malo
nesjecam se kad je zadnji put to bila
ah da,za prosli bajram




sporty mamaa -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 14:42:07)

Otprilike dva pta mjesecno. Odemo u kinu, pa poslije na pice. Ili recimo igramo pikada. Zna nam se zalomit pa da i do disca odemo, ali to samo kad svekrva ostane spavati[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Ili kad mi je mama tu.




Nenci -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 14:43:31)

Prosto ne stignemo, ali zaista mislim da je to jako bitno za ocuvanje braka, vrijeme samo za mamu i tatu , bez djece, koje svi mi volimo najvise na svijetu :)




animagical -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 14:46:38)

najmanje dva puta mjesecno, mada se nekada zareda i nekoliko puta u sedmici, a nekada naidje zauzet period pa ne izadjemo po mjesec dana... a dijete nam je malo i jos doji...sve se moze kad imas dobre nane i dede[sm=smiley36.gif]




vjestica -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 14:51:06)

kad vidjeh ovu tema, skontah da odavno nismo sami izašli bez djeteta
doduše i ja sad nisam ni materijal za izlaske [sm=smiley36.gif]
mislim ne inače, nego otkad sam zatrudnila




Latinka -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 14:53:07)

Još nismo izašli [sm=smiley36.gif]




leona81 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 14:56:54)

minimalno jednom mjesecno, ali nekad se zna desiti da je mm na putu stalno, ali se ja trudim da onda bar M ode kod mojih za weekend da mozemo biti sami, gledati filmove i sl, to nam dodje kao izlazak a i da se moze odmoriti jer puno radi...vecinom idemo u kino, pozoriste, na koncerte...




Hanady RR -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 22:37:53)

IZVORNA PORUKA: leona81

minimalno jednom mjesecno, ali nekad se zna desiti da je mm na putu stalno, ali se ja trudim da onda bar M ode kod mojih za weekend da mozemo biti sami, gledati filmove i sl, to nam dodje kao izlazak a i da se moze odmoriti jer puno radi...vecinom idemo u kino, pozoriste, na koncerte...
[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley20.gif[/image]
i sl najviše mi se dopada[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




malena27 RR -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:11:04)

Jako rijetko, nedavno smo bili i jako uzivali na dnevnoj kafici...djecak je sad veci pa ga mogu odvesti i majki i didi na par sati da mi malo ocejfimo... [sm=smiley1.gif]




jednaa -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:13:48)

mi izadjemo jednom mjesečno bar...
volim te samo naše trenutke, malog ostavim kod seke samo nju imam ovdje




bebaa -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:16:46)

mi nigdje ne idemo bez bebe....prvo što je još mali a drugo nemamo ga gdje ostaviti....




veeseelaa -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:17:36)

Izlazimo s malenom, jer ja i mm samo kukamo kako smo je trebali povest kad slučajno nekad negdje bez nje odemo
Ajšu ostavjam isključivo na čuvanje kad izlazim s rajom




selebriti -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:21:00)

Glasala sam [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>