RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori

[Anketa]

Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece


Obavezno 1 sedmično
  14% (9)
Obavezno 1 mjesečno
  21% (14)
Obavezno 2 puta mjesečno
  4% (3)
Samo za određene godišnjice, jubileje
  10% (7)
Nikako
  35% (23)
Drugo
  12% (8)


Ukupno glasova: 64
(Posljednji glas : 23.10.2015 11:37:15)
(Glasanje traje do: -- )


Poruka


EEDITH -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:23:31)

kad god uspijemo ostaviti nekome 3 djece [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Lady26 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:28:25)

Urijetkoooooooooo [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sad.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sad.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sad.gif[/image]
Sinoc smo nakon dugo vremena otisli prosetati Carsijom...
Iskoristili dok je L bila sa nanom u parku [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




tajra26 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:30:26)

nakon dugo vremena pocastili se relax vikendom na Bjelašnici uh bas je bilo dobro trebali bi cesce




damma -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:32:27)

Ne mogu se sjetit kad smo zadnji put izasli sami, mozda veceras begamo, manji i svakako ide nani, izjasnio se jutros [sm=smiley1.gif]




mala86 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:32:43)

stvarno rijetko,svaka 2-3 mjeseca mozda [sm=hudicek1.gif]




jasmin -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:35:25)

Nama kinderi ne smetaju. Najčešće izlazimo s njima. Ali se otme neki noćni izlet u planinu dok oni spavaju [sm=smiley36.gif].




Daliyah92 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:35:30)

Nazalost nemam tu priliku. Jedna je beba, mala, ali je nemam kod koga ostaviti.




Daliyah92 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:36:16)


IZVORNA PORUKA: jasmin

Nama kinderi ne smetaju. Najčešće izlazimo s njima. Ali se otme neki noćni izlet u planinu dok oni spavaju [sm=smiley36.gif].


[sm=jezicek.gif]




D_K -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:43:03)

Nista posebno..
Radimo na istom mjestu pa zajedno idemo na posao, vracamo se..
Ako nam je merak prosetamo nekad na pauzi ali se cesce i ne vidimo dok smo na poslu i to je to..
Izlasci solo - nix, pozelim malene pa mi zao da negdje hodam bez njih. Muzek isto.




D_K -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 12:43:59)


IZVORNA PORUKA: eldinky

kad god uspijemo ostaviti nekome 3 djece [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


dakle - rijetko [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




rajcica -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 13:42:33)

izlazimo veoma rijetko. uvijek isplaniramo sve da i ona ide sa nama.




bebacha -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 13:44:07)

nikad[sm=smiley13.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
mozda 5 put za 6 godina braka




reallove -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 15:00:52)

Pa skoro nikako,ne pamtim bas koliko puta smo izasli,onako,bas izlazak da je..Sad kako opremamo kucu,odemo gledati namjestaj,bez njega,jer sa njim nema sanse,broji li se to kao izlazak[sm=smiley36.gif]




sporty mamaa -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 15:03:33)


IZVORNA PORUKA: reallove

Pa skoro nikako,ne pamtim bas koliko puta smo izasli,onako,bas izlazak da je..Sad kako opremamo kucu,odemo gledati namjestaj,bez njega,jer sa njim nema sanse,broji li se to kao izlazak[sm=smiley36.gif]


Izlazak je izlazak kako god[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mamaajna -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 15:11:20)

obavezno,veoma cesto sebi damo oduska,ako nista prosetamo alejom 15tak min i rikverc kuci.




tekja -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 15:41:23)

Cesto...recimo sinoc...setnja, kino, drzanje za ruke[sm=muca.gif][sm=smiley27.gif]




reallove -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 15:43:38)


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


IZVORNA PORUKA: reallove

Pa skoro nikako,ne pamtim bas koliko puta smo izasli,onako,bas izlazak da je..Sad kako opremamo kucu,odemo gledati namjestaj,bez njega,jer sa njim nema sanse,broji li se to kao izlazak[sm=smiley36.gif]


Izlazak je izlazak kako god[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
pa ne znam bas[sm=jezicek.gif]..ako je tako,onda cesto[sm=jezicek.gif]




Isha -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 15:46:32)

Ne sjećam se - eto toliko često [sm=jezicek.gif]




Apotekarka -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 15:51:33)

Rijetko za neciju svadbu...Nema ih tko cuvati




Bebica11 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 18:00:28)

Nikako sami u zadnjih 1, 5g uvijek sa malom...a sad sam opet T tako da ce pricekati[sm=smiley36.gif]




Blue rose RR -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 18:03:04)


IZVORNA PORUKA: D_K

Izlasci solo - nix, pozelim malene pa mi zao da negdje hodam bez njih. Muzek isto.


I ja ovako, i kad izađem slučajno bez nje sve se okrećem da je tražim da nije zaostala negdje iza nas :))




MicoTico -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 18:03:12)

Svaki petak, rijetko se potrefi da ne bude drugačije. Djeca su kod mojih tada, a mi odemo na večeru ili negdje sa kumovima ili u kino. Valjda se mislilo na to, ne nužno na noćni izlazak. na derneke tipa klubova ne idemo.




Bebica11 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 18:07:00)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Svaki petak, rijetko se potrefi da ne bude drugačije. Djeca su kod mojih tada, a mi odemo na večeru ili negdje sa kumovima ili u kino. Valjda se mislilo na to, ne nužno na noćni izlazak. na derneke tipa klubova ne idemo.



Na to se misli..svaka cast bas je super to[sm=bravo.gif]

Mi vikendom idemo svekijevcima u dr kanton izadjemo malo po selu sami setamo al to ne racunam[sm=jezicek.gif]




D_K -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 18:37:34)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: D_K

Izlasci solo - nix, pozelim malene pa mi zao da negdje hodam bez njih. Muzek isto.


I ja ovako, i kad izađem slučajno bez nje sve se okrećem da je tražim da nije zaostala negdje iza nas :))



u petak M. bila prva smjena u skoli i E. sa njom isla na casove - pozvala je uciteljica.. ja ih odvezla u skolu i vratila se kuci, kazem muzu 'covjece prazna mi kuca' - ne znam sta cu sa sobom [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif].. kontam mogla sam i ja na cas kod uciteljice - rekla bi zena ja lujke zene [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




*pcelica* -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 18:44:33)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: D_K

Izlasci solo - nix, pozelim malene pa mi zao da negdje hodam bez njih. Muzek isto.


I ja ovako, i kad izađem slučajno bez nje sve se okrećem da je tražim da nije zaostala negdje iza nas :))




Isto. Stalno se okrecem, trzam. Kontam izgubila ih. [sm=smiley36.gif]
Prije smo sami vise izlazili, sad bas bas rijetko. Jednostavno mm puno radi pa mi je zao da svaki svoj slobodan trenutak ne podijeli s njima. Tako uvijek izlazimo porodicno i trudimo se da sto vise vremena provodimo kao porodica




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>