RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori

[Anketa]

Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece


Obavezno 1 sedmično
  14% (9)
Obavezno 1 mjesečno
  21% (14)
Obavezno 2 puta mjesečno
  4% (3)
Samo za određene godišnjice, jubileje
  10% (7)
Nikako
  35% (23)
Drugo
  12% (8)


Ukupno glasova: 64
(Posljednji glas : 23.10.2015 11:37:15)
(Glasanje traje do: -- )


Poruka


vila_7 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (5.11.2013 8:22:39)

uh slabo skroz - ja radim radnim danima , on vikendima.... manja jos uvijek doji tako da od vecernjeg nema jos nista, a i crnjak mi - svekrva cuva obje , jos da ih ostavim i preko noci [sm=smiley29.gif]




Just smile -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (5.11.2013 8:39:52)

adnji podoj bio oko 4h i nije dojila do pola 3 ujutro. Ostavila sam joj izdojeno mlij

Iman, a kako je to ferceralo? Navečer joj pred spavanje dali flašicu i kad se probudila prvi put isto tako? mi smo isto išli na nekoliko svadbi do sada ali odemo na par sati do njenog spavanja. Nisam znala kako to fercera navečer :))




vila_7 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (5.11.2013 11:55:29)

ih rado bih i ja ostavila izdojeno ali nece na flasicu nema sanse




salmy -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (5.11.2013 12:00:54)

mi ne izlazimo bez decka....bih ja izasla ali ga nemamo gdje ostaviti[sm=smiley36.gif]

Hebo izlazak,voljela bih ga tusnut kome da odem u kupovinu ko coek....




Teddy Bear -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (5.11.2013 12:18:49)

Mi ne izlazimo nikad bez djece, iako ih imamo kome ostaviti, zivim na istom spratu sa mojom mamom, al eto uvijek smo u paketu, svake subote izlazimo u Merkator, i drugim danima po potrebi, mozda mi nekad prekipi i ostavim ih 7 dana, a mi na more [sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (5.11.2013 12:22:52)


IZVORNA PORUKA: salmy

mi ne izlazimo bez decka....bih ja izasla ali ga nemamo gdje ostaviti[sm=smiley36.gif]

Hebo izlazak,voljela bih ga tusnut kome da odem u kupovinu ko coek....

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]joooj ovo sam 100 puta rekla.........[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Hannica -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (5.11.2013 12:36:00)


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: salmy

mi ne izlazimo bez decka....bih ja izasla ali ga nemamo gdje ostaviti[sm=smiley36.gif]

Hebo izlazak,voljela bih ga tusnut kome da odem u kupovinu ko coek....

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]joooj ovo sam 100 puta rekla.........[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

I ja bih bar ovo. Al ne moze....




reallove -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (5.11.2013 12:41:32)

Ne izlazimo nikako sami..Idemo sve troje,u paketu..




Bebica11 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (5.11.2013 12:48:25)


IZVORNA PORUKA: ada_


toliko smo je cekal i sad nigdje ne idemo bez nje jer se ne mogu nikako opustiti stalno kontam sta radi,jel gladna,ai ona se ne voli odvajat od mene [sm=smiley1.gif],u troje nam je najljepsi izlazak [sm=smiley27.gif]


bas ovako[sm=bravo.gif]

doduse mi smo "penzici" prerasli nocne izlaske itd, ne vuce nas to... volimo da idemo na mjesta gdje je i curici lijepo i zanimljivo...ako njoj ne valja, ne valja ni meni odmah[sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (5.11.2013 13:00:13)


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: salmy

mi ne izlazimo bez decka....bih ja izasla ali ga nemamo gdje ostaviti[sm=smiley36.gif]

Hebo izlazak,voljela bih ga tusnut kome da odem u kupovinu ko coek....

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]joooj ovo sam 100 puta rekla.........[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

I ja bih bar ovo. Al ne moze....

Ma nije meni sto mi smeta..meni je gore kad dodjem kuci i pocnemo se svadjat kako niko od nas troje nije ubacio to i to...hahhahahahhah uglavnom Momak sve fino pobaca i dovede nas pred gotov cin...kaze sta ima veze treba nam [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]