RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori

[Anketa]

Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece


Obavezno 1 sedmično
  14% (9)
Obavezno 1 mjesečno
  21% (14)
Obavezno 2 puta mjesečno
  4% (3)
Samo za određene godišnjice, jubileje
  10% (7)
Nikako
  35% (23)
Drugo
  12% (8)


Ukupno glasova: 64
(Posljednji glas : 23.10.2015 11:37:15)
(Glasanje traje do: -- )


Poruka


Amyla -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 18:48:54)

i mi bar jednom sedmicno, ako nista odemo na kaficu [sm=smiley36.gif]




amra_sa -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (10.6.2013 19:44:23)

Svake sedmice više od 2x ...




Just smile -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 20:20:45)

A kako izaći kad bebač doji?? :) Mislim naveče.. ok preko dana, izdojiti, nana da flašicu.. al navečer zaspe i recimo umjesto za 4 sata noćna tura podoja probudi se za 2 šta onda...:)? a uvijek tada dobije (.) :)??




minja_ -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 20:27:17)

Simpaticna tema.
Odgovor: Nikako[sm=jezicek.gif]
Meni treba da budem sama, vidjamo se i previse [sm=jezicek.gif]




animagical -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 20:52:32)

vrlo cesto, bar sedmicno, da napunimo baterije oboje...to su nekada solo izlasci, vecera, setnja, a nekada s drustvom u provod...dok je bio mali, do godinu dana, nismo imali obicaj ostavljati ga bez nas duze od dva sata...sada najnormalnije noci kod nane.




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (4.11.2013 21:05:44)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Medić* -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 21:31:23)

U Sarajevu nikako, nemamo kome djecu. Izlazimo svi djuture [sm=smiley36.gif] Kada smo kod mojih i njegovih, svaki dan ili noc izadjemo nas dvoje :=)




Hannica -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 21:37:20)

Sve mi muka od izlazaka.[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]




Medić* -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 21:38:24)


IZVORNA PORUKA: Hannica

Sve mi muka od izlazaka.[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mishkica -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 21:41:54)

Moj ne voli izlaziti, ja volim, ne [sm=smiley1.gif]idemo nikuda skupa, ja sa drustvom izadjem, on dadilja, ako on ima zelju da ide niko mu ne smeta, tako nam odgovara[sm=smiley1.gif]




muaaa -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 21:50:33)


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Hannica

Sve mi muka od izlazaka.[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Full Moon -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 22:02:45)


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Hannica

Sve mi muka od izlazaka.[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Odlicno, hahhahhhaahahh[sm=smiley36.gif]




madam x -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 22:17:39)


IZVORNA PORUKA: Hannica

Sve mi muka od izlazaka.[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]


I meni...a i minja pravo zbori[sm=smiley36.gif]




senka27 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 22:27:38)


IZVORNA PORUKA: medic slatki

U Sarajevu nikako, nemamo kome djecu. Izlazimo svi djuture [sm=smiley36.gif] Kada smo kod mojih i njegovih, svaki dan ili noc izadjemo nas dvoje :=)

isto Vako[sm=smiley1.gif]




bebaa -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 22:40:07)


IZVORNA PORUKA: senka27


IZVORNA PORUKA: medic slatki

U Sarajevu nikako, nemamo kome djecu. Izlazimo svi djuture [sm=smiley36.gif] Kada smo kod mojih i njegovih, svaki dan ili noc izadjemo nas dvoje :=)

isto Vako[sm=smiley1.gif]

isto Vako s tim da ni kod naših kad smo u posjeti ne izlazimo.....[sm=smiley13.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




SREĆNA -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 22:51:24)

Svako veče .................... kad ih uspavamo i ostavimo u njihovu sobicu u krevetiće mi izađemo u dnevnu [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




bebaa -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 22:52:40)


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Svako veče .................... kad ih uspavamo i ostavimo u njihovu sobicu u krevetiće mi izađemo u dnevnu [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]




Apotekarka -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 23:06:17)

Kad smo imali jedno dijete povremeno a sad s drugim cekamo da nas netko na svadbu zovne pa da se oduzmemo[sm=smiley36.gif]




ada_ -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 23:09:44)

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Svako veče .................... kad ih uspavamo i ostavimo u njihovu sobicu u krevetiće mi izađemo u dnevnu [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]i mi isto [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

toliko smo je cekal i sad nigdje ne idemo bez nje jer se ne mogu nikako opustiti stalno kontam sta radi,jel gladna,ai ona se ne voli odvajat od mene [sm=smiley1.gif],u troje nam je najljepsi izlazak [sm=smiley27.gif]




Medić* -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 23:11:16)


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Svako veče .................... kad ih uspavamo i ostavimo u njihovu sobicu u krevetiće mi izađemo u dnevnu [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 23:12:23)


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: senka27


IZVORNA PORUKA: medic slatki

U Sarajevu nikako, nemamo kome djecu. Izlazimo svi djuture [sm=smiley36.gif] Kada smo kod mojih i njegovih, svaki dan ili noc izadjemo nas dvoje :=)

isto Vako[sm=smiley1.gif]

isto Vako s tim da ni kod naših kad smo u posjeti ne izlazimo.....[sm=smiley13.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Ja ih tada uvalim svekrvi ili nekome od mojih, ma bar preko dana negdje na kafu, ma jedan krug autom po gradu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Neca xxx -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 23:22:31)

Zar su moguci izlasci bez djece??? Ja imam osjećaj da su moje obe pupčanom vrpcom još uvijek vezane za mene! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Šalim se malo. Prije A rođenja, mislim da smo postigli rezultat od 10 izlazaka bez L. [sm=smiley36.gif] Sada nista od toga, jos uvijek. Ali biće i to nekada. [sm=smiley1.gif]




Visnja RR -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 23:26:18)

meni noćni izlasi nisu zanimljivi.... pa je to jako rijetko...
ali bar dva puta sedmično provedemo nekoliko sati sami.... odemo na ručkić, šetnja, lutanja po shoping centrima ili raznim prodavnicama ...to nam bas prija...




ena23 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (4.11.2013 23:40:41)

Zadnji put smo sami bili kad smo ih uvalili mojima a mi pravac more :) to je bilo u augustu :( ata cu kad nemam nikog ovdje. Al zato ad mi je bila mama u posjeti skoro svaki dan bi negdje isli. Jedva cekam da mi opet neko dodje. Hajte bujrum zene, ima se gdje spavati :D




teacher75 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (5.11.2013 8:18:30)


IZVORNA PORUKA: mishkica

Moj ne voli izlaziti, ja volim, ne [sm=smiley1.gif]idemo nikuda skupa, ja sa drustvom izadjem, on dadilja, ako on ima zelju da ide niko mu ne smeta, tako nam odgovara[sm=smiley1.gif]

isto ovako[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>