RE: UN dijeta (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


bejbibi -> RE: UN dijeta (11.2.2016 11:28:45)


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Jutroo zenee... evo mene sa vaganja -3,5 kg... idemo daljeee!!

Danas 09/91
D: dvije jabuke
R: 2-3 pilece snisle, kriska integralnog hljeba, tanjir supe od povrca + kupus salata
V: 1 pileca snicla

Sta se kod vas danas sprema?


[sm=bravo.gif]
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Svaka cast :)




bejbibi -> RE: UN dijeta (11.2.2016 11:30:24)

Kod mene danas vocni dan ...razno voce ce biti
Doruckovala suho voce ,sad pijem zelwni caj
Kasnije cu kivi i jabuke
A bice i kupus salata sa mrkvom jer mi muka bude od voca [sm=smiley36.gif]
Ja cu se u kupus pretvoriti vise,svaki dan ga jedem [sm=smiley36.gif]




ninuska -> RE: UN dijeta (11.2.2016 11:36:10)

Samo da vidim mrsa li se [sm=smiley36.gif]. Ja sam na dukanu. Skoro 3 kg manje[sm=bravo.gif]




alman -> RE: UN dijeta (11.2.2016 12:26:19)


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Jutroo zenee... evo mene sa vaganja -3,5 kg... idemo daljeee!!

Danas 09/91
D: dvije jabuke
R: 2-3 pilece snisle, kriska integralnog hljeba, tanjir supe od povrca + kupus salata
V: 1 pileca snicla

Sta se kod vas danas sprema?


[sm=bravo.gif]
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Svaka cast :)

[sm=bravo.gif] super
Idemi dalje [sm=bravo.gif]




Pravnica -> RE: UN dijeta (11.2.2016 12:29:45)

Jojj i meni je vocni pomalo mucan... uvijek me glava zaboli jer ne popijem kafu na vrijeme, zaboravim... a za kupus te razumijem... hahha... stalno na meniju. Samo nek idu kilice dole... :)




alman -> RE: UN dijeta (11.2.2016 12:30:02)


IZVORNA PORUKA: ninuska

Samo da vidim mrsa li se [sm=smiley36.gif]. Ja sam na dukanu. Skoro 3 kg manje[sm=bravo.gif]

Mrsa mrsa... hajd sa nama na unkicu.. citala sam nekad i za dukan al sam zaboravila kako ide.
Meni je un provjerena. Nadam se da cu i sad postici zeljene rezultate [sm=jezicek.gif]
[sm=bravo.gif] super dobra si




alman -> RE: UN dijeta (11.2.2016 12:34:53)

Dan 12/91 vocni
Brdo voca [sm=smiley36.gif] bas sam se obezbjedila, malo mi budu samo dvije vockice ostalim danima pa nadoknadim

Pa uzmite kikiriki u ljuski ili bademe, ljesnike orah mene to zasiti kad me uhvati glad
A i kupus salata je obavezna
Zeleni caj i kafa




Pravnica -> RE: UN dijeta (11.2.2016 12:38:29)

Ja na vocnu salatu za rucak stavim malu kasikicu meda... cisto da malo poboljsa okus... jer stavim o kiselo voce... maline, visnje... a probat cu ubacit malo badema, ljesnika... svakako ih bas volim. Alman, kad se vagas?




alman -> RE: UN dijeta (11.2.2016 13:30:51)


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Ja na vocnu salatu za rucak stavim malu kasikicu meda... cisto da malo poboljsa okus... jer stavim o kiselo voce... maline, visnje... a probat cu ubacit malo badema, ljesnika... svakako ih bas volim. Alman, kad se vagas?

Sutra ako Bog da




ziel -> RE: UN dijeta (11.2.2016 15:48:12)


IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Alman... meni najbolji proteini... valjda sto volim meso i jaja...
IrenaSA, super je procitati necije iskustvo... meni je ovo prva prava dijeta... koje sw bas pridrzavam... a i ja sam skontala izbjeci taj vodeni dan, to mi je too much... pogotovo jer jos uvijek dojim. A mislim da ce mi biti "trajan" ucinak... jer ovo fakat nisu moje prirodne kile. Hehhee... nikad u zivotu nisam imala vise od 65, pa sam ubjedje a da ce ovo skinuti ove skoro nakupljene :)

E a prije koliko si se porodila? I ja kontam krenuti s dijetom uskoro

Ziel mozes krenuti sa dijetom kad krenes sa cvrstom hranom za bebija :) ili ako si sigurna da imas dovoljno mlijeka mozes odmah krenuti

Vjeruj da se osjecam toliko lose kad se ogledam da bih odmah krenula, i ja se bojim da ce se smanjiti mlijeko ali sam vise pozitivna i vjerujem da nece biti problema, jer nije bas da se nista ne jede na ovoj dijeti [sm=smiley36.gif] mozda bi ja izdrzala samo mjesec ali bar toliko da krene opadati kilaza bilo bi mi toliko drago. do prosle god. odrzavala 70 kg, nije prelazilo, sad 86. [sm=smiley19.gif]


Pa i ja mislim da mozes krenuti i da ne bi trebalo biti problema jer fakat se jede sa ovom dijetom..sve normalno samo ne mijesas ;) mozes krenuti i vidjeti kako ce mlijeko biti pa ako se smanji prestanes ..mada mislim da ne bi trebalo biti problema ;) probaj

Pokusaj pa ces sama vidjeti hoce li se smanjiti kolicina mlijeka
Ja za 11 dana nisam primjetila da se smanjila laktacija, cak sto vise inam osjecaj da se povecala. Ili je bebi sad jaci pa vise navuce tako da idemo dalje.[sm=bravo.gif]

Pokusacu aBd za par dana, eto da namjerim R na 3 mjeseca [sm=smiley1.gif]




Vanja88 -> RE: UN dijeta (11.2.2016 20:37:05)

Zene
ja sam se ujutru pridruzujem[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Kako napredujete?? bejbi,alman ima li minusa??




alman -> RE: UN dijeta (11.2.2016 20:51:50)


IZVORNA PORUKA: Vanja88

Zene
ja sam se ujutru pridruzujem[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Kako napredujete?? bejbi,alman ima li minusa??

Super Vanja sad cemo zajedno i nama je sutra proteini
A vudjet cemo ujutro da li ima jos koji minuscic ili stagnacija. Al je bitno da ima motivacije[sm=smiley36.gif]
Ja ssm kupila neku tuniku i sad mi je knap ne bih se bas lijepo osjecsla da je negdje obucem al zato na proljece mislum da ce mi bit super[sm=smiley1.gif]




bejbibi -> RE: UN dijeta (12.2.2016 9:35:49)

IZVORNA PORUKA: Vanja88

Zene
ja sam se ujutru pridruzujem[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Kako napredujete?? bejbi,alman ima li minusa??

Super vanjaa[sm=bravo.gif] idemo jako idemo ludo[sm=jezicek.gif]
Ja tek ustala pa idem se vagati i doruckovati
Danas ce biti jaja [sm=smiley36.gif] pozelila sam nesto uh

Vaga pokazuje 65,5 [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Super ...obzirom da sam juce brljala[sm=smiley36.gif]




bejbibi -> RE: UN dijeta (12.2.2016 9:51:49)

I stomak mi se smanjio [sm=bravo.gif]




Nenaa -> RE: UN dijeta (12.2.2016 11:54:42)

Ćao ženice :)

Ja sam na ovoj dijeti od 04.02.2016. Danas mi je deveti dan - mesoooooo :) Ne pravim neke komplikovane obroke jer radim pa nemam vremena za to. Za sada sam 4 kg u minusu. Ali imam i postenog viska. Krenula sa 86 kg (na 162 cm visine) , jutros 82 :)))) Mada sam juce zeznula vocni dan pojela batak [sm=smiley30.gif][sm=smiley30.gif][sm=smiley30.gif] Srecno svima sa dijetom. Nadam se da cu ovdje naci podrsku. Sretno svimaa [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




bejbibi -> RE: UN dijeta (12.2.2016 12:52:34)


IZVORNA PORUKA: Nenaa

Ćao ženice :)

Ja sam na ovoj dijeti od 04.02.2016. Danas mi je deveti dan - mesoooooo :) Ne pravim neke komplikovane obroke jer radim pa nemam vremena za to. Za sada sam 4 kg u minusu. Ali imam i postenog viska. Krenula sa 86 kg (na 162 cm visine) , jutros 82 :)))) Mada sam juce zeznula vocni dan pojela batak [sm=smiley30.gif][sm=smiley30.gif][sm=smiley30.gif] Srecno svima sa dijetom. Nadam se da cu ovdje naci podrsku. Sretno svimaa [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


Dobro dosla draga :) ti i ja smo isto dana [sm=smiley36.gif] i meni danas proteinski dan ...ja krenula sa 67,5 .danas vec 65,5 [sm=bravo.gif] ja zadovoljna ..i ja juce brljala ,jela cokoladne rolnice [sm=smiley36.gif]
Ma dobro haj ,nije strasno ..nastavljamo gdje smo stale[sm=smiley36.gif]




bejbibi -> RE: UN dijeta (12.2.2016 12:58:04)

Zene ,ja jos drzim neku limun dijetu ...nije nista strasno samo sto se drzi 14 dana i pije se voda sa limunom ujutru pred dorucak ..
Prvi dan jedna casa vode sa 1 limunom .i sve tako do 7.dana kad se na 10 casa vode dodaju 3 limuna i kasika meda ..onda smanjujes limune a 14. Dan isto ko sedmi ...haj pisem vam sve pa ko voli nek izvoli :)

Dan 1 - 1 casa vode , 1 limun
Dan 2- 2 case vode ,2 limuna
Dan 3 - 3 case vode , 3 limuna
Dan 4 - 4 vode,4 limuna
Dan5- 5 vode,5 limuna
Dan 6 - 6 vode , 6 limuna
Dan7 - 10 vode,3 limuna ,1 kasika meda
Dan 8 - 6 vode,6 limuna
Dan9-5vode,5limuna
Dan10-4vode,4limuna
Dan 11-3 vode,3 limuna
Dan 12-2 vode,2 limuna
Dan13-1 voda,1 limun
Dan 14 isto ko dan 7




Lady26 -> RE: UN dijeta (12.2.2016 13:02:37)

Ja jedem minjon kocke i kontam mogla sam i ja s vama na dijetu [sm=smiley36.gif]
Bejbibi, osjetis li razliku sto se mlijeka tice? Mislim na kolicinu i to...?
Mada mislim da ne bi.trebalo biti problema....
Meni treba jos 5-7 kg manje pa vjerujem da ce ici teze i sporije




Pravnica -> RE: UN dijeta (12.2.2016 13:31:48)

Pozdrav zene... ja jutros 10/91 ... i bas samo bila gladna poslije dorucka... prvi put od pocetka... hehhe... al sam izdrzala. Evo idem pravit grasak i rizu. Alman, jesil se vagala? Bejbii... ti se pravo angazovala... jos i limun... svaka cast :)




Lady26 -> RE: UN dijeta (12.2.2016 13:42:02)

Kako ces popiti 10 casa vode sa limunom prije dorucka kojeg fakticki nemas nego jedes 2 vocke....?!
Da ne unistis zeludac...
Ja znam za ovu dijetu ali se ta voda pije tokom citavog dana




alman -> RE: UN dijeta (12.2.2016 14:38:53)

Dan 13/91 P
D:3 kivija bili su mali pa sam zato pojela tri[sm=smiley36.gif]
R: 3 jaja sa sampinjonima +supa i kupus salata
V: 1 jaje

Vaga jutros isto kao i u pon -5 kg al ako uzmem u obzuf da sam jedan dan bas brljala i dobro je [sm=smiley36.gif] al idemo dalje nema posustajanja




alman -> RE: UN dijeta (12.2.2016 14:40:48)


IZVORNA PORUKA: Lady26

Kako ces popiti 10 casa vode sa limunom prije dorucka kojeg fakticki nemas nego jedes 2 vocke....?!
Da ne unistis zeludac...
Ja znam za ovu dijetu ali se ta voda pije tokom citavog dana

I ja mislim da se ovo pije tokom cijelog dana. Jor to ti je 2l vode




alman -> RE: UN dijeta (12.2.2016 14:50:27)


IZVORNA PORUKA: Nenaa

Ćao ženice :)

Ja sam na ovoj dijeti od 04.02.2016. Danas mi je deveti dan - mesoooooo :) Ne pravim neke komplikovane obroke jer radim pa nemam vremena za to. Za sada sam 4 kg u minusu. Ali imam i postenog viska. Krenula sa 86 kg (na 162 cm visine) , jutros 82 :)))) Mada sam juce zeznula vocni dan pojela batak [sm=smiley30.gif][sm=smiley30.gif][sm=smiley30.gif] Srecno svima sa dijetom. Nadam se da cu ovdje naci podrsku. Sretno svimaa [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Dobro dosla naravno da cemo bit podrska[sm=bravo.gif]
Dobro ti ide nemoj sami posustati kad dodje do stagnacije jer takva je ova dijeta al ce sigurno ici cm pa tako nije lose da se i izmjeris




alman -> RE: UN dijeta (12.2.2016 14:57:49)


IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja jedem minjon kocke i kontam mogla sam i ja s vama na dijetu [sm=smiley36.gif]
Bejbibi, osjetis li razliku sto se mlijeka tice? Mislim na kolicinu i to...?
Mada mislim da ne bi.trebalo biti problema....
Meni treba jos 5-7 kg manje pa vjerujem da ce ici teze i sporije

Pridruzi nam se Lady[sm=smiley1.gif]
Ja sam vec pisala da zaista nisam primjetila da se kolicina mlijeka smanjila, jer da jesam odmah bih prekinula jer mi je vaznije da njemu ne fali[sm=smiley1.gif]
A sto se tice kg pa mozda ce i ici sporije. Neko nepisano pravilo je da se brze idu kg ko ima puno viska kao sto sam ja[sm=smiley36.gif] al isto tako ko i nema puno moze lahko skinuti ovom dijetom




bejbibi -> RE: UN dijeta (12.2.2016 15:44:53)


IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja jedem minjon kocke i kontam mogla sam i ja s vama na dijetu [sm=smiley36.gif]
Bejbibi, osjetis li razliku sto se mlijeka tice? Mislim na kolicinu i to...?
Mada mislim da ne bi.trebalo biti problema....
Meni treba jos 5-7 kg manje pa vjerujem da ce ici teze i sporije

Hajde snama na dijetu [sm=smiley36.gif] lakse je kad nas je vise[sm=smiley36.gif]
A sto se tice mlijeka ,isto ko prije[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>