RE: UN dijeta (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


Pravnica -> RE: UN dijeta (7.2.2016 22:40:48)

Pozdrav zene... kako ide? Ja sam primjetila da ova dijeta smanjuje apetit... ne mogu da pojedem citavu preporuceni kolicinu... danas sam uzela 2-3 zalogaja mesa za veceru nazor... Jel sw i vama isto desava?




alman -> RE: UN dijeta (7.2.2016 23:45:16)

I ja slabije pojedem za veceru al se zato za rucak lijepo najedem




bejbibi -> RE: UN dijeta (8.2.2016 9:36:11)

Prvo vaganje nakon prvog kruga: 66,4 [sm=bravo.gif] kila otisla dole juhuu [sm=smiley1.gif] mislila sam da nece biti pomakabal ipak ima ...

Dan 5
Proteinski dan
Dorucak: saka suhog voca
Rucak: bataci
http://www.recepti.dijeta.net/bataci-u-marinadi/#more-519
Vecera pola




Pravnica -> RE: UN dijeta (8.2.2016 9:52:12)

[sm=bravo.gif] bejbibi...
meni je danas 06/91 ... skrobni...
D: dvije jabuke
R: Kuhani grasak sa krompirom, tanjir povrtne supe, salata
V: jedan kuhani krompir

ja cu da se vagam nakon vocnog... inace sam bila na pocetku 76,5 ... cilj je 65 ! Toliko sam imala prije trudnoce koliko se sjecam.




bejbibi -> RE: UN dijeta (8.2.2016 11:20:13)


IZVORNA PORUKA: Pravnica

[sm=bravo.gif] bejbibi...
meni je danas 06/91 ... skrobni...
D: dvije jabuke
R: Kuhani grasak sa krompirom, tanjir povrtne supe, salata
V: jedan kuhani krompir

ja cu da se vagam nakon vocnog... inace sam bila na pocetku 76,5 ... cilj je 65 ! Toliko sam imala prije trudnoce koliko se sjecam.

Ja kolko se sjecam onog dopisivanja tvog sa teme razgovori ti si bila pravo zgodna trudbica i visoka si [sm=smiley36.gif] tako da ti se kile ne primjete toliko ..kolko se sjecam ,il sam pobrkala [sm=smiley36.gif] ..nejse ,kako god da je brzo ce to ..citala sam da sa ovom dijetom nekw zene za 7 dana 10 kila izgube[sm=zmeden.gif] uh milina kad bi tako bilo [sm=smiley36.gif]al sve zavisi od metabolizma .?..ma bice to [sm=smiley1.gif]




Pravnica -> RE: UN dijeta (8.2.2016 11:26:43)

Hehhe... bilo je to sve super, al zbog dojenja sam jela sta sam zeljela i kada... slatko pogotvo, pa sam dobila dodatno... a inace sam na porodu bila izgubila vecinu, hehh... ovo ne moja prva dijeta i vidim da je dosad super :) Ja vec primjetim da su mi hlace komotnije, jedva cekam vaganje :D




bejbibi -> RE: UN dijeta (8.2.2016 11:38:16)


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Hehhe... bilo je to sve super, al zbog dojenja sam jela sta sam zeljela i kada... slatko pogotvo, pa sam dobila dodatno... a inace sam na porodu bila izgubila vecinu, hehh... ovo ne moja prva dijeta i vidim da je dosad super :) Ja vec primjetim da su mi hlace komotnije, jedva cekam vaganje :D

Nema veze ,sve zbog nasih bebica :)) ...mora se jesti na picetku kad samo doje a sada je lakse pa mozeno i smrsati :) ...ja se nisam udebljala sad zbog dojenja cak sam 3 kg smrsala al to za tri mj [sm=smiley36.gif] al nista nisam pazila,sto kazes jela kad god i sta god ,sto kaloricbije to bolje [sm=jezicek.gif] ..
I ja moram skinuti min 10 kg a posto sam 163 cm mozes mislit onda sa 66 kg kako izgledam [sm=smiley36.gif] a meni sve na guzicu ,bokove i noge ode [sm=jezicek.gif]doduse i stomak mi je ko u 7 mj trudnoce [sm=jezicek.gif] ma sva sam napuhana [sm=smiley36.gif]




Pravnica -> RE: UN dijeta (8.2.2016 11:55:35)

Sad su bebare vec velike i mamino mrsanje im ne smeta za dojenje... hehhe... u trudnoci sam uglavnom pazila pa sam bila "fit trudnica" a poslije se opustila
Jedino mi je to valjalo za porod... nisu me rezali nit sam pukla... hvala Bogu. Kod mene su kg ravnomjerno rasporedjene, pa izgledam sebi ko kakva teta, hhaha... a i sise su mi se povecale :) mah... zato imam motiv da se strogo pridrzavam rezima :D Kod tebe je to super... ja dobila oko 5 kg zbog dojenja i tako stoji sve vrijeme... nadam se nakon ovog kruga da ce biti barem 4 manje :D




bejbibi -> RE: UN dijeta (8.2.2016 14:29:04)

Jeste ruckile zene :) ja sam se bas fino najela ,taman 😏 ...samo sam umjesto priloga sto ide u receptu ja pravila djuvec ( tikvice,crv luk,paradajz,paprika) ..bas mi fino sjelo 😊

Sad mi se jede slatko 😁😁😂😂 al necu naravno ..

Alman pojedi koji komad za nas [sm=smiley36.gif]




Pravnica -> RE: UN dijeta (8.2.2016 15:25:26)

I ja sam se bas najela... dosad nisam nikako pravila ovu kombinaciju grasak + krompir... al uopste nije losa :) dal se alman suzdrzala :))




bejbibi -> RE: UN dijeta (8.2.2016 19:41:02)


IZVORNA PORUKA: Pravnica

I ja sam se bas najela... dosad nisam nikako pravila ovu kombinaciju grasak + krompir... al uopste nije losa :) dal se alman suzdrzala :))

Kako si pravila?? Meni je sutra skrobni dan




bejbibi -> RE: UN dijeta (8.2.2016 19:42:37)

Ja maloprije tek vecerala :) volim oko 7 jer idem kasno leci pa mi taman dodje ..ne izgladnim do spavanja :) bas mi je ovo danas fino sjelo ,uopste nisam osjetila glad [sm=bravo.gif]




Pravnica -> RE: UN dijeta (8.2.2016 19:55:26)

Dvije manje glavice luka poprzila na malko ulja... dodala dva krompira srednje velicine, isjeckane na kockice, na to, poprzila, pa jednu saku graska... malo vegete, crvene paprike... kad se poprzilo, oko 4 dcl vruce vode, zalila... i na tihu vatru da se krcka oko pola sata... :) ma prste da polizes, a inace nisam fan ni kuhanog krompira, a graska pogotovo. I meni odgovara sto je vecera pokasno, fakat se ne ogladni.




Pravnica -> RE: UN dijeta (9.2.2016 13:48:04)

Sta je ovo danas... zatisje... hihi... Gdje ste zene?




alman -> RE: UN dijeta (9.2.2016 15:08:39)


IZVORNA PORUKA: Pravnica

I ja sam se bas najela... dosad nisam nikako pravila ovu kombinaciju grasak + krompir... al uopste nije losa :) dal se alman suzdrzala :))

Ma kakvi se suzdrzala[sm=smiley36.gif] juce se grijesilo pravo al nema veze nije mi zao[sm=jezicek.gif] jednom je rodjendan
Svega sam uzela pomaco nisam se niceg najela




alman -> RE: UN dijeta (9.2.2016 15:11:23)

Jucer je vaga pokazala -5 kg tako da sam odlucila brljati[sm=smiley36.gif] al danas nastavljamo ozbiljno
Dan 10/91
D: grejp
R: 3 filovane paprike sa krompirom
V: jedna paprika




bejbibi -> RE: UN dijeta (9.2.2016 15:23:15)

Ja tek sad ruckila ..malo sam izgladnila al dobro je sada hehe
Dan 6
Skrobni dan
Dorucak suho voce
Rucak pire krompir i dinstano povrce ( kupus i carsko povrce :) mljac )
Vecera pola

Joj stavila chili u ono povrce pa sam malo pretjerala [sm=smiley36.gif] al dobro je ,moze se jesti ..bas mi se svidjelo :)




bejbibi -> RE: UN dijeta (9.2.2016 15:32:40)

Nezz sta bi za sutra slatko pravila :/ da probam ovaj tvoj kolac Alman [sm=smiley36.gif] ...ja preporucujem monta kolac ,predobar bude 👍👍👍




Pravnica -> RE: UN dijeta (9.2.2016 15:50:07)

Alman, ti si se ustvari nagradila za dosad postignuto :)
Meni je danas UH dan... pa sam jela tjesteninu u sos parasajzu sa povrcem... a za veceru aBd hurmasiceee (kupovne) :)




Vanja88 -> RE: UN dijeta (9.2.2016 18:33:43)

Drage moje zene
evo i mene
nisam ulazila jer sam imala smrtni slucaj u porodici... umro mi je deda s kojim sam bukvalno odrasla i mnogo mi je tesko palo, jer sam se par dana pre toga cula snjim i jedva je cekao da dodjemo na ljeto da upozna N... strasna sam ovi dana [sm=smiley19.gif][sm=smiley13.gif]
pridruzujem se ubrzo opet sve ispocetka cu...
nadam se da ste svi ok. Poljubac




Pravnica -> RE: UN dijeta (9.2.2016 20:03:21)

Vanja88 zao mi je zbog tvog gubitka... isto sam dozivjela prije nekoliko mjeseci.... U tebe smo za novi pocetak :)




bejbibi -> RE: UN dijeta (9.2.2016 22:11:03)


IZVORNA PORUKA: Vanja88

Drage moje zene
evo i mene
nisam ulazila jer sam imala smrtni slucaj u porodici... umro mi je deda s kojim sam bukvalno odrasla i mnogo mi je tesko palo, jer sam se par dana pre toga cula snjim i jedva je cekao da dodjemo na ljeto da upozna N... strasna sam ovi dana [sm=smiley19.gif][sm=smiley13.gif]
pridruzujem se ubrzo opet sve ispocetka cu...
nadam se da ste svi ok. Poljubac

Vanja draga primi moje saucesce :(




alman -> RE: UN dijeta (9.2.2016 22:13:22)

Vanja zao mi je zbog gubitka[sm=smiley31.gif]
Kad budes spremna tu smo da se bodrimo




alman -> RE: UN dijeta (9.2.2016 22:14:26)


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Alman, ti si se ustvari nagradila za dosad postignuto :)
Meni je danas UH dan... pa sam jela tjesteninu u sos parasajzu sa povrcem... a za veceru aBd hurmasiceee (kupovne) :)

Je li legla hurmasica [sm=smiley36.gif]




bejbibi -> RE: UN dijeta (9.2.2016 22:16:17)

Kako prodje danas zene ??

Joj kako sam fino ono povrce napravila ,za prste polizati [sm=smiley36.gif] to cu uz meso isto praviti[sm=bravo.gif]preukusno ...sutra uh dan ..mislila sam pizze ..naravno sebi samo sa kecapom i paradajzom [sm=smiley36.gif]iiii gljivama




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>