RE: UN dijeta (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


bejbibi -> RE: UN dijeta (5.2.2016 10:19:34)

Zene znate da salatu mozete jesti uvijek i kolko hocete 😊 tako da sam ja juce jela kupus salatu i uhvatio me napad slatka pa sam kasikicu meda jer sam se picela tresti [sm=smiley36.gif] mali kiks al nema veze ,dok se organizam privikne 😒😇




bejbibi -> RE: UN dijeta (5.2.2016 10:33:39)

Evo nesto jaaaako bitno

NEUTRALNE NAMIRNICE :

Paradajz
Krastavci
Patlidzan
Tikvice
Spinat
Blitva
Kupus
Sampinjoni
Paprike
Mrkva
Karfiol
Prasa
( uglavnom svo povrce koje se jede sirovo a i poneka koja se treba skuhati,grilovati,itd :) )

MOZE SE JESTI KAD GOD I KOLIKO GOD ...KAO SALATA ,PRILOG




ananas_ze -> RE: UN dijeta (5.2.2016 10:53:04)

Bejbibi citala sam, ja sa mob pa mi je malo teze sa linkovima, zanima me jel mogu pavlaku uz meso danas?




bejbibi -> RE: UN dijeta (5.2.2016 11:00:59)

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Bejbibi citala sam, ja sa mob pa mi je malo teze sa linkovima, zanima me jel mogu pavlaku uz meso danas?



Mislim da ne jer pavlaka spada u mlijecne proizvode ..uz meso mozes neko neutralno pivrce: tikvice,mrkva,patlidzan,kupus,..evo gore sam napisala vecinu

Obavezna ti je supa bez rezanaca ako ces meso jesti ...ma moze se x kombonacija napraviti :) 👍




ananas_ze -> RE: UN dijeta (5.2.2016 11:01:46)

Hvala [sm=smiley1.gif]




bejbibi -> RE: UN dijeta (5.2.2016 11:03:42)


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Hvala [sm=smiley1.gif]


Ma nista draga,tu smo da se savjetujemo i budemo podrska 😊 mislim da ti ides uporedo sa Vanjom i Leme 😄




leme -> RE: UN dijeta (5.2.2016 12:23:54)

hej zene drage,
meni je danas vodeni dan, s toga, drzite mi fige [sm=jezicek.gif] smrsala sam za ovih 28 dana, ne ukljucujuci danasnji vodeni, 6 kg. nimalo se ne patim, niceg nisam zeljna, a kile idu dole,juhuuuu [sm=bravo.gif]




azra I ADI -> RE: UN dijeta (5.2.2016 13:44:22)

Bravo!




bejbibi -> RE: UN dijeta (5.2.2016 14:00:29)


IZVORNA PORUKA: leme

hej zene drage,
meni je danas vodeni dan, s toga, drzite mi fige [sm=jezicek.gif] smrsala sam za ovih 28 dana, ne ukljucujuci danasnji vodeni, 6 kg. nimalo se ne patim, niceg nisam zeljna, a kile idu dole,juhuuuu [sm=bravo.gif]

[sm=bravo.gif]svaka cast

Drzimo fige za danas [sm=smiley36.gif]




alman -> RE: UN dijeta (5.2.2016 14:38:00)


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: leme

hej zene drage,
meni je danas vodeni dan, s toga, drzite mi fige [sm=jezicek.gif] smrsala sam za ovih 28 dana, ne ukljucujuci danasnji vodeni, 6 kg. nimalo se ne patim, niceg nisam zeljna, a kile idu dole,juhuuuu [sm=bravo.gif]

[sm=bravo.gif]svaka cast

Drzimo fige za danas [sm=smiley36.gif]

[sm=bravo.gif]
Izdrzat ces i vodeni ako Bog da nije to toliko tesko




alman -> RE: UN dijeta (5.2.2016 14:44:13)

Danas 06/91
D: 2 narandje
R: riza sa spinatom i povrcem+ salata
V: pola

Isti nam je meni bejbibi
Kako ide jesi li gladna..[sm=smiley1.gif]
Ja danas jesam al ne dam se




bejbibi -> RE: UN dijeta (5.2.2016 15:37:47)


IZVORNA PORUKA: alman

Danas 06/91
D: 2 narandje
R: riza sa spinatom i povrcem+ salata
V: pola

Isti nam je meni bejbibi
Kako ide jesi li gladna..[sm=smiley1.gif]
Ja danas jesam al ne dam se


Ja danas fakat nisam osjetila glad :) ...narandze zasite fino za dorucak a i jela sam oko pola 3 [sm=smiley36.gif]

Nego ,svako koliko se vagamo [sm=smiley1.gif]




bejbibi -> RE: UN dijeta (6.2.2016 8:54:05)

Gdje ste UN-ovice[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]

Alman ,evo ga najbolji dan [sm=smiley36.gif] jedva cekam da jedem kolac ..a kakav sam juce napravila jaaamiii ...prste polizati ...monte kolac sa petit krksom...gotov za pola sata ..predobar

Dan 3
UH dan
Dorucak: 2 narandze
Rucak: makaroni sa sosom od povrca u kuhanom paradajzu
http://www.recepti.dijeta.net/umak-sa-tikvicama-sargarepom-i-paradajzom/

Vecera: KOLACIIIII [sm=zz_bounce.gif][sm=zz_balanced.png][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=smiley27.gif][sm=zz_biggrin.png]




bejbibi -> RE: UN dijeta (6.2.2016 8:55:41)

Vanja gdje si???




alman -> RE: UN dijeta (6.2.2016 10:10:15)

Danas 07/91
D: 2 jabuke
R: zeljanik da potrosim sto je ostalo zelja
V: jos ne znam mozda negdje odemo u goste[sm=smiley36.gif] ili neka cokolada ne pravi mi se nista




MicoTico -> RE: UN dijeta (6.2.2016 10:48:54)

. sorry, pogrena tema[sm=smiley9.gif]




Pravnica -> RE: UN dijeta (6.2.2016 13:45:03)

Cao drage moje zene... dugo se nismo druzile ovdje,.. nadam se da me niste zaboravile 😃
Primate li jos jednu UN-ovku?? Hehe... ja sam prvi krug, vocni dan... dosad sam se sve pridrzavala i imam veliki motiv da tako i istrajem. Skoro godina od poroda, uz dojenje sve vrijeme, kile ni makac... 😐 Vaganje aBd nakon drugog kruga... hehe...




bejbibi -> RE: UN dijeta (6.2.2016 15:00:20)


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Cao drage moje zene... dugo se nismo druzile ovdje,.. nadam se da me niste zaboravile 😃
Primate li jos jednu UN-ovku?? Hehe... ja sam prvi krug, vocni dan... dosad sam se sve pridrzavala i imam veliki motiv da tako i istrajem. Skoro godina od poroda, uz dojenje sve vrijeme, kile ni makac... 😐 Vaganje aBd nakon drugog kruga... hehe...

Kako da ne ,bujrum :)) sto vise to bolje ;)
Zelim nam svima da smrsamo do zeljene kilaze :) a dijeta je top:)




Pravnica -> RE: UN dijeta (6.2.2016 16:01:27)

Svakako je lakse uz podrsku 😃
Meni vocni dan, pa sam uzivala u mega vocnoj salati za rucak... mmmmljac! Izdrzat cu aBd. Ja planirala mjesec dana, a voljela bih skinuti od 7 do 10. Sta mislite moze linse to postici za mjesec, uz strogo pridrzavanje?




bejbibi -> RE: UN dijeta (6.2.2016 17:39:02)

Kako ide zenice :)




alman -> RE: UN dijeta (6.2.2016 18:53:05)


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Svakako je lakse uz podrsku 😃
Meni vocni dan, pa sam uzivala u mega vocnoj salati za rucak... mmmmljac! Izdrzat cu aBd. Ja planirala mjesec dana, a voljela bih skinuti od 7 do 10. Sta mislite moze linse to postici za mjesec, uz strogo pridrzavanje?

Pravnice dobro dosla super nek nas je vise da se podrzavamo i bodrimo
[sm=smiley1.gif]
A aki ne skines za mjesec onda nastavu dalje a minusa ce bit sigurno




alman -> RE: UN dijeta (6.2.2016 18:54:56)


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Kako ide zenice :)

Uh evi pije se kafica uz cokoladne keksice i crnu cokoladu. Bas su slatki evo nesto mi sad i muka a pojela ih 5-6 kom




alman -> RE: UN dijeta (6.2.2016 18:56:53)


IZVORNA PORUKA: alman

Danas 07/91
D: 2 jabuke
R: zeljanik da potrosim sto je ostalo zelja
V: jos ne znam mozda negdje odemo u goste[sm=smiley36.gif] ili neka cokolada ne pravi mi se nista

Ispravka bili makaroni sa kecapom nisam imala vremena da pravim nista drugo. Ne volim rucak na uh




bejbibi -> RE: UN dijeta (7.2.2016 14:54:45)

Dan zene kako ste ..

Dan 4
Vitaminski dan
Dorucak: 2 narandze
Uzina: kivi
Rucak: vocna musaka jamii :))
Kasnije planiram salatu od kupusa i mrkve jer mi se jede slano
Vecera: vocna musaka
http://www.recepti.dijeta.net/vocna-musaka-3/




alman -> RE: UN dijeta (7.2.2016 17:01:15)

08/91 vocni
razno voce i jos kupus salata
tako volim vocni dan nisam ni sekunde gladna

danas pravim tortu i malo sam liznula fil nadam se da nije velik brlj [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

joj ne znam ni sama kako cu sutra da ne jedem tortu, da li da unaprijed kazem da cu sutra brljati il cu se suzdrzati [sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif]
vidjet cemo kako sutra bude stanje na vagi




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>