RE: UN dijeta (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


leme -> RE: UN dijeta (31.1.2016 22:54:53)

drage zene,
ja pokrenuh ovu temu, pa nestadoh [sm=smiley36.gif] bila sam malo zauzeta ali tu sam [sm=smiley1.gif] meni je sutra proteinski dan, pa tako da kojoj je takodjer super se mozemo pratiti[sm=bravo.gif] ja sam vec 23 dana na dijeti i smrsala sam 5 kg, dobro se osjecam sad za sad, valjda ce tako i ostati. cilj mi je jos 5 kg da smrsam i da budem na kilazi prije trudnoce




bejbibi -> RE: UN dijeta (1.2.2016 15:07:21)


IZVORNA PORUKA: leme

drage zene,
ja pokrenuh ovu temu, pa nestadoh [sm=smiley36.gif] bila sam malo zauzeta ali tu sam [sm=smiley1.gif] meni je sutra proteinski dan, pa tako da kojoj je takodjer super se mozemo pratiti[sm=bravo.gif] ja sam vec 23 dana na dijeti i smrsala sam 5 kg, dobro se osjecam sad za sad, valjda ce tako i ostati. cilj mi je jos 5 kg da smrsam i da budem na kilazi prije trudnoce

A ja bas htjela pitati gdje nam nestade pokretacica teme,da nije odustala [sm=jezicek.gif]

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] svaka cast ..cestitke ..dobro napredujes :) jel se striktno pridrzavas??

VANJA jesi krenula??

ALMAN kako ide danas :)

Meni je ova dijeta super jer fakat ne budem gladna :)
Jedva cekam da krenem aBd ...kad vidim ovako rezultate ko kod LEME odmah dobijem volju[sm=smiley1.gif]





leme -> RE: UN dijeta (1.2.2016 16:10:06)

hahah nisam odustala, jos uvijek se junacki drzim [sm=smiley36.gif] pridrzavam se s tim da recimo danas nisam pojela supu nakon rucka jer mi je bilo previse [sm=smiley1.gif] znam nekad pojest i dva normalna kolaca al zadnja dva puta sam jedva pola kolaca pojela jer mi se izgleda zeludac smanjio. juce sam bila na porodicnom rucku kod svekrve i uspjela odoliti svim jelima jer mi je bio vocni dan [sm=smiley36.gif]




ziel -> RE: UN dijeta (1.2.2016 16:34:22)


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: leme

drage zene,
ja pokrenuh ovu temu, pa nestadoh [sm=smiley36.gif] bila sam malo zauzeta ali tu sam [sm=smiley1.gif] meni je sutra proteinski dan, pa tako da kojoj je takodjer super se mozemo pratiti[sm=bravo.gif] ja sam vec 23 dana na dijeti i smrsala sam 5 kg, dobro se osjecam sad za sad, valjda ce tako i ostati. cilj mi je jos 5 kg da smrsam i da budem na kilazi prije trudnoce

A ja bas htjela pitati gdje nam nestade pokretacica teme,da nije odustala [sm=jezicek.gif]

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] svaka cast ..cestitke ..dobro napredujes :) jel se striktno pridrzavas??

VANJA jesi krenula??

ALMAN kako ide danas :)

Meni je ova dijeta super jer fakat ne budem gladna :)
Jedva cekam da krenem aBd ...kad vidim ovako rezultate ko kod LEME odmah dobijem volju[sm=smiley1.gif]



Kad kreces ti s dijetom? I ja bih rado odmah pocela jer imam 20 kg viska, al ne mogu jos zbog R, doji, bojim se smanjenja produkcije mlijeka, ali planiram aBd kad mu pocnem davati cvrstu hranu [sm=smiley20.gif]




bejbibi -> RE: UN dijeta (1.2.2016 16:51:33)

LEME dvaka cast ,najteze je tako odoliti kad ides negdje a recimo vocni dan il jos gore vodeni jaha [sm=smiley36.gif]

ZIEL mislila sam u petak krenuti[sm=smiley36.gif] vifjet cemo jer moram na put pa mi mrsko krenuti pa pokvariti pa opet ..bolje da vidim prvo hocel bit sta od toga pa onda [sm=smiley36.gif]
Ja mislim da se moze na dijeti dva mjeseca od poroda ,cini mi se negdje sam procitala[sm=zmeden.gif] jel to drasticno puno ..nemoj me drzati za rijec ,mozda sam pobrkala al ipak cekaj da pocnes sa cvrstom hranom ..
Ja min 10 kg moram skinuti 😱😰




leme -> RE: UN dijeta (1.2.2016 16:59:09)

ja sam pokusavala do sat sto puta da smrsam u ovih 14 mj od poroda al nikako nije uspijevalo vise od 2-3 kg. doduse, i jela sam poprilicno i u tome uzivala ali ide proljece i ne zelim jos jedno da provedem kao ugojena prasica [sm=smiley36.gif] u petak mi je vodeni dan i iskreno se nadam da cu moci izdrzati s obzirom da mi je sincic jaaaako zivahan i puno moram oko njega trckarati ali eto,pokusat cu,nista ne gubim [sm=smiley1.gif]




alman -> RE: UN dijeta (1.2.2016 17:52:44)

Evo me ziva sam[sm=smiley36.gif] guramo naprijed punom parom
Jucer prodje dan super mslo sam bila pred spavanje gladna al sam se zalila vodom i legla spavati[sm=jezicek.gif]
Danas 02/91
D: 2 narandje
R: buckuris (luk mrkva grasak krompir karfio brokula tikvica i paraajz sos)
V: pola




alman -> RE: UN dijeta (1.2.2016 17:54:48)

Leme[sm=bravo.gif] dobra si jos malo i prvi mjesec gotov, bit ce sigurno jos veci minus poslije[sm=bravo.gif]
Na skrob se smije grasak i krompir mjesati u omjeru 80: 20
U koliko sati su vama obroci ja ssm prosli put jela D u 10 R u 2 -3 V u 6

Ja sam se jucer izvagala izmjerila cm pa cu ponovo iza prvog vocka da se vagam, kiliko puta se vi vagate




Vanja88 -> RE: UN dijeta (1.2.2016 19:17:37)

Dobar dancic
krenula :)
prvi dan jaoj.....hahaa
D: Jabuka
R:Dva kuvana jajeta i salata od paradajiza,krastavca i spinata
V: vjerovatno samo jedno kuvano jaje [sm=jezicek.gif]
Popila sam vise od litru i po vode, evo sad caj pijem...bez secera al bez mlijeka bome ne mogu!
Kriza me uvece uhvati kad N zaspe[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]
Zene gdje ste??




Vanja88 -> RE: UN dijeta (1.2.2016 19:32:56)

sad kad sam vas iscitala da dovrsim misao
Ziel: kad god odlucis dobro dosla, nadam se da cemo do tada imati dobre minuse i biti ti podrska i primjer.
Bejbi ti takodje :)
alman svidja mi se tvoj meni, i dobro je da sam dan iza tebe jer dajes mi dobre ideje...leme hajde i ti podjeli s nama sta jedes,koliki su vam odprilike obroci tj porcije?? ja sam doruckovala oko 10. evo kod nas ne 13:30 ubrzo cu da rucam pa cu isto tako veceru oko 18-19 N ki vecera oko 19h pa cu mozda i ja snjim...




Vanja88 -> RE: UN dijeta (1.2.2016 21:01:16)

Smijem li da dodam pocetka kilaa okruglo 80! [sm=jezicek.gif]
kad cemo vaganje ? svakog petka ili jednom u dve sedmice??




bejbibi -> RE: UN dijeta (1.2.2016 21:46:42)

http://www.recepti.dijeta.net/category/un_dijeta/skrobni_dan/

Evo ovdje imate recepata za skrobni dan :)




bejbibi -> RE: UN dijeta (1.2.2016 21:48:38)


IZVORNA PORUKA: bejbibi

http://www.dijeta.net/un_dijeta.htm

Nesto za pocetak :)


Vanja,Leme,Alman i ostale ...imate ovdje na stranici za svaki dan po nekoliko recwpata :)) da vam lakse bude kuhanje [sm=smiley36.gif] pored svakog dana,tj.pri dnu imate narandzastim link za recepte za taj dan ...
Ko sto sam stavila link u prethodnompostu :)




bejbibi -> RE: UN dijeta (1.2.2016 21:57:44)

Evo vanja sad procitah u komentarima pod recwprima za vocni dan ,da se moze piti bademovo mlijeko ..odnosno u kafu da se stavi :) eto ako nadjes bademovo mozea bez gruznje savjesti piti kolko hoces ;) kafeu s mlijekom mislim 😂




bejbibi -> RE: UN dijeta (1.2.2016 21:59:44)

Eto pise da se za vocni dan moze jesti i povrce za rucak i veceru a uzine da budu vocne :) procitajte malo onaj link iznad ,stvarno ima super recepata i savjeta ;)




bejbibi -> RE: UN dijeta (1.2.2016 22:01:20)

Recepti za dan ugljikohidrata:)
http://www.recepti.dijeta.net/category/un_dijeta/dan_ugljenih_hidrata/




alman -> RE: UN dijeta (1.2.2016 22:09:44)

A tako sam sretna
Bili u gostima i nisam brljala [sm=bravo.gif] kolac gledao mene ja njeg al sam uspjela
[sm=bravo.gif] za mene




bejbibi -> RE: UN dijeta (1.2.2016 22:11:03)


IZVORNA PORUKA: alman

A tako sam sretna
Bili u gostima i nisam brljala [sm=bravo.gif] kolac gledao mene ja njeg al sam uspjela
[sm=bravo.gif] za mene

Ahahahhaha [sm=smiley36.gif]

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Alman




leme -> RE: UN dijeta (1.2.2016 23:37:43)

meni je sutra skrobni dan i za rucak i veceru je grah. i ja doruckujem oko 10 dvije vocke(obicno su to mandarine) ili saku suhih grodjica ili badema jer kazu da su bademi super za dijetu. rucam oko 2-3, a veceram oko pola 7. bitno je da razmak izmedju obroka bude 4 sata. kada mi je proteinski dan jedem uglavnom pilece meso ali znam se nekad pocastit i teletinom s rostilja [sm=smiley36.gif], skrobni dan uglavnom grah,mahune,grasak,paprike punjene krompirom,riza,itd. UH dan makaroni sa paradajz sosom ili sa gljivama, pizza ili pita maslanica, veceru pojedem jedan kolac i red cokolade za kuhanje. vocni dan uglavnom jedem isto tri vocna obroka i imma obicaj uzeti kikiriki u ljusci jer mi vise bude muka od voca :)




Vanja88 -> RE: UN dijeta (2.2.2016 5:44:48)

Bravo Alman sad gledaj da ides u goste kad ti je dan za ugljene hidrate i to oko vecere pa taman ti dobro dodje hahaha
sta je danas na meniju!? Pisi

Ja izdrzah dan [sm=bravo.gif] krenula leci pa samo brzinski da napisem :)
bila kod komsinice svi jeli neke snicle i corbu a ja gledala i sto alman kaze izdrzala rheh




alman -> RE: UN dijeta (2.2.2016 13:08:33)


IZVORNA PORUKA: Vanja88

Bravo Alman sad gledaj da ides u goste kad ti je dan za ugljene hidrate i to oko vecere pa taman ti dobro dodje hahaha
sta je danas na meniju!? Pisi

Ja izdrzah dan [sm=bravo.gif] krenula leci pa samo brzinski da napisem :)
bila kod komsinice svi jeli neke snicle i corbu a ja gledala i sto alman kaze izdrzala rheh

[sm=smiley36.gif] idem veceras ima dapojedem sve sto bude od slatka na stolu[sm=smiley36.gif] ne sjecam se kad sam zadnji put bila tri dana bez slatka




alman -> RE: UN dijeta (2.2.2016 13:11:28)

Uh:03/91
D: 1 banana
R: pilav i dvije pecene crvene paprike
V: kilaci u gostima nadam se da ce bit dobri[sm=smiley36.gif] i ponijet cu sebi red crne cokolade




ziel -> RE: UN dijeta (2.2.2016 13:49:02)


IZVORNA PORUKA: alman

Uh:03/91
D: 1 banana
R: pilav i dvije pecene crvene paprike
V: kilaci u gostima nadam se da ce bit dobri[sm=smiley36.gif] i ponijet cu sebi red crne cokolade

Kako izdrzavas Alman? nije tesko jelde?
ja sam drzala ovu dijetu 1 mjesec, prije 3-4 god. uopste nisam bila gladna [sm=smiley20.gif]




bejbibi -> RE: UN dijeta (2.2.2016 15:32:34)

Ja vam se aBd u cet prikljucim da idem uporedo sa Alman posto su vanja i leme isti dan ja cu sa alman [sm=smiley36.gif] 2:2 [sm=jezicek.gif]




vedada -> RE: UN dijeta (2.2.2016 17:08:04)

Umrla bih da sam na ovoj dijete. Jedete li hljeb, ja baš puno. Ja trebam 3-4 skinut pa vas gledam [sm=smiley36.gif] Svaka čast.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>