RE: UN dijeta (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


alman -> RE: UN dijeta (9.2.2016 22:16:37)


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Nezz sta bi za sutra slatko pravila :/ da probam ovaj tvoj kolac Alman [sm=smiley36.gif] ...ja preporucujem monta kolac ,predobar bude 👍👍👍

Probaj u pola da napravis pa ako imas velike case ili u zdjelice da stavis mislim da bih bilo odlicno




bejbibi -> RE: UN dijeta (9.2.2016 22:19:03)

I kolac ofskroz [sm=smiley36.gif]

http://www.coolinarika.com/recept/ljetne-coko-vanilija-kocke/?meta_refresh=1




bejbibi -> RE: UN dijeta (9.2.2016 22:21:14)


IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Nezz sta bi za sutra slatko pravila :/ da probam ovaj tvoj kolac Alman [sm=smiley36.gif] ...ja preporucujem monta kolac ,predobar bude 👍👍👍

Probaj u pola da napravis pa ako imas velike case ili u zdjelice da stavis mislim da bih bilo odlicno


Mislis da bi bolje bilo tako ?? Imam neke zdjelice vece [sm=smiley36.gif] mora se i taj probat definitivno




alman -> RE: UN dijeta (9.2.2016 22:22:48)

Dobar jesi li prsvila kad sultanovu sarmu




bejbibi -> RE: UN dijeta (9.2.2016 22:24:56)


IZVORNA PORUKA: alman

Dobar jesi li prsvila kad sultanovu sarmu

Nisam ...kako se to pravi




alman -> RE: UN dijeta (9.2.2016 22:29:41)


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: alman

Dobar jesi li prsvila kad sultanovu sarmu

Nisam ...kako se to pravi
[/quote
http://www.super-recepti.net/sultanova-slatka-sarma/




alman -> RE: UN dijeta (9.2.2016 22:33:39)

Jest dobra ova dijeta kad recepte kolaca razmjenjujemo[sm=bravo.gif][sm=jezicek.gif]




bejbibi -> RE: UN dijeta (9.2.2016 22:41:10)


IZVORNA PORUKA: alman

Jest dobra ova dijeta kad recepte kolaca razmjenjujemo[sm=bravo.gif][sm=jezicek.gif]

Top [sm=zz_bounce.gif][sm=zz_dance.gif][sm=smiley20.gif][sm=smiley16.gif][sm=torta.gif][sm=torta.gif][sm=torta.gif]




Pravnica -> RE: UN dijeta (10.2.2016 12:59:30)


IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Alman, ti si se ustvari nagradila za dosad postignuto :)
Meni je danas UH dan... pa sam jela tjesteninu u sos parasajzu sa povrcem... a za veceru aBd hurmasiceee (kupovne) :)

Je li legla hurmasica [sm=smiley36.gif]


Jooj legla samo tako... hehhe...
Ja sam danas na vocu... a sutra ujutro vaganje aBd.

Koji je vama najdrazi dan?




alman -> RE: UN dijeta (10.2.2016 16:06:24)

Meni voci najdrazi nsjljrpse se osjecam a ni secunde nisam gladna

Danas 11/91 Uh
D: 2 jabuke
R:makaroni sa sampinjonima i carsko povrce + zelena salata
V: kolac neki




ziel -> RE: UN dijeta (10.2.2016 16:58:01)


IZVORNA PORUKA: alman

Meni voci najdrazi nsjljrpse se osjecam a ni secunde nisam gladna

Danas 11/91 Uh
D: 2 jabuke
R:makaroni sa sampinjonima i carsko povrce + zelena salata
V: kolac neki

Jesi se vagala Alman?




irenaSA -> RE: UN dijeta (10.2.2016 17:10:56)

Bila sam na UN dijeti 2005/6 kada je bila apsolutni hit, naravno prije trudnoća i djece, deset godina, ostarilo se[sm=zz_eek.png]
Poslije 90 dana uletila u br. 36..tad i više nikada[sm=smiley36.gif] smršala preko 15 kg...a još se nisam pridržavala vodenog dana...taj sam dan zamijenila sa još jednim voćnim...
Nakon toga kile su se postepeno vraćale ali sam jedno 3 mjeseca bila top[sm=smiley36.gif]
Naravno, ovo može uspjeti ako se i poslije 90 dana nastavi taj, korigovani tip prehrane...da se ne mješaju proteini, ugljenihidrati i co...
Ostalo mi je u sjećanju da je svekrva došla jedno veče na večeru a meni je bio mesni dan..i pojedem ja uredno jedno kilu mesa..šnicle neke...kaže ona pa zar ti ono nisi na dijeti...rekoh..jesam...jesam...ovo je mesni dan...kaže ona i ja bih na tu dijetu..svaki dan kila teletine[sm=jezicek.gif]




Pravnica -> RE: UN dijeta (10.2.2016 17:43:29)

Alman... meni najbolji proteini... valjda sto volim meso i jaja...
IrenaSA, super je procitati necije iskustvo... meni je ovo prva prava dijeta... koje sw bas pridrzavam... a i ja sam skontala izbjeci taj vodeni dan, to mi je too much... pogotovo jer jos uvijek dojim. A mislim da ce mi biti "trajan" ucinak... jer ovo fakat nisu moje prirodne kile. Hehhee... nikad u zivotu nisam imala vise od 65, pa sam ubjedje a da ce ovo skinuti ove skoro nakupljene :)




bejbibi -> RE: UN dijeta (10.2.2016 17:57:52)


IZVORNA PORUKA: irenaSA

Bila sam na UN dijeti 2005/6 kada je bila apsolutni hit, naravno prije trudnoća i djece, deset godina, ostarilo se[sm=zz_eek.png]
Poslije 90 dana uletila u br. 36..tad i više nikada[sm=smiley36.gif] smršala preko 15 kg...a još se nisam pridržavala vodenog dana...taj sam dan zamijenila sa još jednim voćnim...
Nakon toga kile su se postepeno vraćale ali sam jedno 3 mjeseca bila top[sm=smiley36.gif]
Naravno, ovo može uspjeti ako se i poslije 90 dana nastavi taj, korigovani tip prehrane...da se ne mješaju proteini, ugljenihidrati i co...
Ostalo mi je u sjećanju da je svekrva došla jedno veče na večeru a meni je bio mesni dan..i pojedem ja uredno jedno kilu mesa..šnicle neke...kaže ona pa zar ti ono nisi na dijeti...rekoh..jesam...jesam...ovo je mesni dan...kaže ona i ja bih na tu dijetu..svaki dan kila teletine[sm=jezicek.gif]

Tvoja sveki ko mm [sm=smiley36.gif] kaze dobra ti ta dijeta i meso i kolaci [sm=smiley36.gif] reko jasta je ,najbolja [sm=jezicek.gif]




bejbibi -> RE: UN dijeta (10.2.2016 17:59:27)


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Alman... meni najbolji proteini... valjda sto volim meso i jaja...
IrenaSA, super je procitati necije iskustvo... meni je ovo prva prava dijeta... koje sw bas pridrzavam... a i ja sam skontala izbjeci taj vodeni dan, to mi je too much... pogotovo jer jos uvijek dojim. A mislim da ce mi biti "trajan" ucinak... jer ovo fakat nisu moje prirodne kile. Hehhee... nikad u zivotu nisam imala vise od 65, pa sam ubjedje a da ce ovo skinuti ove skoro nakupljene :)

I meni proteinski dan najbolji [sm=smiley36.gif] mada se i ostalim danima fino pojede i nisam gladna ..ali proteinski i uh najbolji [sm=smiley36.gif]vocni mi nekako najslabiji ..muka mi bude od voca [sm=smiley36.gif]




ziel -> RE: UN dijeta (10.2.2016 18:05:25)


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Alman... meni najbolji proteini... valjda sto volim meso i jaja...
IrenaSA, super je procitati necije iskustvo... meni je ovo prva prava dijeta... koje sw bas pridrzavam... a i ja sam skontala izbjeci taj vodeni dan, to mi je too much... pogotovo jer jos uvijek dojim. A mislim da ce mi biti "trajan" ucinak... jer ovo fakat nisu moje prirodne kile. Hehhee... nikad u zivotu nisam imala vise od 65, pa sam ubjedje a da ce ovo skinuti ove skoro nakupljene :)

E a prije koliko si se porodila? I ja kontam krenuti s dijetom uskoro




Pravnica -> RE: UN dijeta (10.2.2016 18:13:54)

Porodila se prosle godine u martu... bas mi je ova postporodjajna tezina neprirodna... sutra se vagam aBd... pa da vidimo pomake :) Ma i ja sam odugovlacila zbog dojenja, al evo danas mi je osmi dan... bebiju nista ne smeta...




bejbibi -> RE: UN dijeta (10.2.2016 19:23:19)

Dan 7
Uh dan
Dorucak: suho voce
Rucak: spagete sa povrcem
Vecera: kolac :)
Popila dvije solje kafe
2 l vode
Sad cu sebi zeleni caj napraviti i jos dostaaaa vode




bejbibi -> RE: UN dijeta (10.2.2016 19:24:38)


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Alman... meni najbolji proteini... valjda sto volim meso i jaja...
IrenaSA, super je procitati necije iskustvo... meni je ovo prva prava dijeta... koje sw bas pridrzavam... a i ja sam skontala izbjeci taj vodeni dan, to mi je too much... pogotovo jer jos uvijek dojim. A mislim da ce mi biti "trajan" ucinak... jer ovo fakat nisu moje prirodne kile. Hehhee... nikad u zivotu nisam imala vise od 65, pa sam ubjedje a da ce ovo skinuti ove skoro nakupljene :)

E a prije koliko si se porodila? I ja kontam krenuti s dijetom uskoro

Ziel mozes krenuti sa dijetom kad krenes sa cvrstom hranom za bebija :) ili ako si sigurna da imas dovoljno mlijeka mozes odmah krenuti




ziel -> RE: UN dijeta (10.2.2016 19:38:54)


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Alman... meni najbolji proteini... valjda sto volim meso i jaja...
IrenaSA, super je procitati necije iskustvo... meni je ovo prva prava dijeta... koje sw bas pridrzavam... a i ja sam skontala izbjeci taj vodeni dan, to mi je too much... pogotovo jer jos uvijek dojim. A mislim da ce mi biti "trajan" ucinak... jer ovo fakat nisu moje prirodne kile. Hehhee... nikad u zivotu nisam imala vise od 65, pa sam ubjedje a da ce ovo skinuti ove skoro nakupljene :)

E a prije koliko si se porodila? I ja kontam krenuti s dijetom uskoro

Ziel mozes krenuti sa dijetom kad krenes sa cvrstom hranom za bebija :) ili ako si sigurna da imas dovoljno mlijeka mozes odmah krenuti

Vjeruj da se osjecam toliko lose kad se ogledam da bih odmah krenula, i ja se bojim da ce se smanjiti mlijeko ali sam vise pozitivna i vjerujem da nece biti problema, jer nije bas da se nista ne jede na ovoj dijeti [sm=smiley36.gif] mozda bi ja izdrzala samo mjesec ali bar toliko da krene opadati kilaza bilo bi mi toliko drago. do prosle god. odrzavala 70 kg, nije prelazilo, sad 86. [sm=smiley19.gif]




bejbibi -> RE: UN dijeta (10.2.2016 19:46:20)


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Alman... meni najbolji proteini... valjda sto volim meso i jaja...
IrenaSA, super je procitati necije iskustvo... meni je ovo prva prava dijeta... koje sw bas pridrzavam... a i ja sam skontala izbjeci taj vodeni dan, to mi je too much... pogotovo jer jos uvijek dojim. A mislim da ce mi biti "trajan" ucinak... jer ovo fakat nisu moje prirodne kile. Hehhee... nikad u zivotu nisam imala vise od 65, pa sam ubjedje a da ce ovo skinuti ove skoro nakupljene :)

E a prije koliko si se porodila? I ja kontam krenuti s dijetom uskoro

Ziel mozes krenuti sa dijetom kad krenes sa cvrstom hranom za bebija :) ili ako si sigurna da imas dovoljno mlijeka mozes odmah krenuti

Vjeruj da se osjecam toliko lose kad se ogledam da bih odmah krenula, i ja se bojim da ce se smanjiti mlijeko ali sam vise pozitivna i vjerujem da nece biti problema, jer nije bas da se nista ne jede na ovoj dijeti [sm=smiley36.gif] mozda bi ja izdrzala samo mjesec ali bar toliko da krene opadati kilaza bilo bi mi toliko drago. do prosle god. odrzavala 70 kg, nije prelazilo, sad 86. [sm=smiley19.gif]


Pa i ja mislim da mozes krenuti i da ne bi trebalo biti problema jer fakat se jede sa ovom dijetom..sve normalno samo ne mijesas ;) mozes krenuti i vidjeti kako ce mlijeko biti pa ako se smanji prestanes ..mada mislim da ne bi trebalo biti problema ;) probaj




bejbibi -> RE: UN dijeta (10.2.2016 19:47:34)

A sto se tice kilaze isto se osjecam ...ne osjecam se lijepo u svojoj kozi nikako :( zato sam i krenula na dijetu da se dovedem u red ..bas sam sebi ko slonica [sm=smiley36.gif]




alman -> RE: UN dijeta (10.2.2016 22:01:11)

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: alman

Meni voci najdrazi nsjljrpse se osjecam a ni secunde nisam gladna

Danas 11/91 Uh
D: 2 jabuke
R:makaroni sa sampinjonima i carsko povrce + zelena salata
V: kolac neki

Jesi se vagala Alman?

Jesam u ponedjeljak bilo - 5 kg a cilj mi je 16 kg a aki bude i vise necu se buniti
Ponovno vaganje je u petak pa cemo vidjeti




alman -> RE: UN dijeta (10.2.2016 22:04:57)


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Pravnica

Alman... meni najbolji proteini... valjda sto volim meso i jaja...
IrenaSA, super je procitati necije iskustvo... meni je ovo prva prava dijeta... koje sw bas pridrzavam... a i ja sam skontala izbjeci taj vodeni dan, to mi je too much... pogotovo jer jos uvijek dojim. A mislim da ce mi biti "trajan" ucinak... jer ovo fakat nisu moje prirodne kile. Hehhee... nikad u zivotu nisam imala vise od 65, pa sam ubjedje a da ce ovo skinuti ove skoro nakupljene :)

E a prije koliko si se porodila? I ja kontam krenuti s dijetom uskoro

Ziel mozes krenuti sa dijetom kad krenes sa cvrstom hranom za bebija :) ili ako si sigurna da imas dovoljno mlijeka mozes odmah krenuti

Vjeruj da se osjecam toliko lose kad se ogledam da bih odmah krenula, i ja se bojim da ce se smanjiti mlijeko ali sam vise pozitivna i vjerujem da nece biti problema, jer nije bas da se nista ne jede na ovoj dijeti [sm=smiley36.gif] mozda bi ja izdrzala samo mjesec ali bar toliko da krene opadati kilaza bilo bi mi toliko drago. do prosle god. odrzavala 70 kg, nije prelazilo, sad 86. [sm=smiley19.gif]


Pa i ja mislim da mozes krenuti i da ne bi trebalo biti problema jer fakat se jede sa ovom dijetom..sve normalno samo ne mijesas ;) mozes krenuti i vidjeti kako ce mlijeko biti pa ako se smanji prestanes ..mada mislim da ne bi trebalo biti problema ;) probaj

Pokusaj pa ces sama vidjeti hoce li se smanjiti kolicina mlijeka
Ja za 11 dana nisam primjetila da se smanjila laktacija, cak sto vise inam osjecaj da se povecala. Ili je bebi sad jaci pa vise navuce tako da idemo dalje.[sm=bravo.gif]




Pravnica -> RE: UN dijeta (11.2.2016 9:02:05)

Jutroo zenee... evo mene sa vaganja -3,5 kg... idemo daljeee!!

Danas 09/91
D: dvije jabuke
R: 2-3 pilece snisle, kriska integralnog hljeba, tanjir supe od povrca + kupus salata
V: 1 pileca snicla

Sta se kod vas danas sprema?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>