RE: Kada se na UZ može vidjeti plod? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


manuela RR -> RE: Kada se na UZ može vidjeti plod? (28.5.2018 11:22:52)

Imas braon iscjedak?
Trebala si piti te tablete po preporuci Dr. one pomognu u ocuvanju trudnoce...
Javi nam se cim zavrsis sa pregledom...
Nadam se dobrim vjestima ....




Zorica1 -> RE: Kada se na UZ može vidjeti plod? (28.5.2018 12:01:04)

Da imam ali ona mi je rekla da prestanem da ih pijem




Zorica1 -> RE: Kada se na UZ može vidjeti plod? (12.6.2018 10:10:47)

Ovako zenice izvinite sto nisam pisala pre jel sve ovo oko trudnoce i doktori puna glava svega i svacega...nazalost trudnoca nije bila kako treba beta padala rasla pa opet padala i rasla i na kraju se ispostavi da je trudnoca blighted ovum sto mi je jako bilo krivo ginekolog mi je zakazao 13jun intervenciju tada sam bila 3juna kad mi je zakazao medjutim 5juna pocelo je krvarenje i jaki bolovi zbog kojeg sam isla u bolnicu i ostala i 6juna radjena revizija..da tako pauza od 3meseca i opet krecemo u akciju..




Visnja RR -> RE: Kada se na UZ može vidjeti plod? (12.6.2018 12:54:06)

Zorice sad malo odmaraj pa aBd biće lijepe vijeti za 3 mjeseca [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




vortex RR -> RE: Kada se na UZ može vidjeti plod? (13.6.2018 0:14:52)

Draga Zorice , hvala mnogo sto si se javila. Zao mi je sto je tako na kraju bilo, ali glavu gore, odboluj, isplaci se, ostavi te uspomene iza sebe, skupi snagu i za 3 mj ponovo u akciju.

Znam da ti sada nista nije utjeha, ali sam i ja nakon 5mj (2 menstruacije) nakon spontanog ponovo ugledala 2 crtice. Neopisiv osjecaj. Zelim ti ga iz sveg srca




manuela RR -> RE: Kada se na UZ može vidjeti plod? (13.6.2018 15:05:25)


IZVORNA PORUKA: Zorica1

Ovako zenice izvinite sto nisam pisala pre jel sve ovo oko trudnoce i doktori puna glava svega i svacega...nazalost trudnoca nije bila kako treba beta padala rasla pa opet padala i rasla i na kraju se ispostavi da je trudnoca blighted ovum sto mi je jako bilo krivo ginekolog mi je zakazao 13jun intervenciju tada sam bila 3juna kad mi je zakazao medjutim 5juna pocelo je krvarenje i jaki bolovi zbog kojeg sam isla u bolnicu i ostala i 6juna radjena revizija..da tako pauza od 3meseca i opet krecemo u akciju..


Zorice saljem ti pozitivne vibrice da se sto prije oporavis...
Pa da nam kroz par mjeseci javis lijepe vijesti[sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]