RE: Porodilište Mostar (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


mama mostar -> RE: Porodilište Mostar (28.5.2012 12:00:56)

Mislim da ce ti dati njihovu spavacicu dok si u intezivnoj,a sad kad predjes na porodjajno,ne znam al i ja sam svoju pripremila pa nek se nadje![image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Lana_ -> RE: Porodilište Mostar (28.5.2012 13:14:55)

ako ćete rađati na BB,onda nesmiju naše spavaćice već njihove [sm=smiley1.gif]




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (28.5.2012 14:11:53)

ja sam rodila na bb prirodno i imala sam svoju spavacicu a za bebu trebaju pelene i maramice a sestre odnesu bebu na nekoliko sati da se ti odmoris a ove s carskog su imali pomoc od sestara oko bebe jer nemogu same puno




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (28.5.2012 16:34:45)

ok curke hvala vam,,,[sm=bravo.gif] još malo pa ću se krenuti pakirti i lagano....[sm=metulj.gif]




Lana_ -> RE: Porodilište Mostar (29.5.2012 8:21:20)


IZVORNA PORUKA: ucitelj

ja sam rodila na bb prirodno i imala sam svoju spavacicu a za bebu trebaju pelene i maramice a sestre odnesu bebu na nekoliko sati da se ti odmoris a ove s carskog su imali pomoc od sestara oko bebe jer nemogu same puno

onda je to nešto novo,kad sam prvo djete rodila nisu dali :))




tinčo -> RE: Porodilište Mostar (29.5.2012 12:04:41)

pozzz svima .... meni Mišić vodi trudnoću , radi privatno u Čapljini u ordinaciji gdje je bio pok.Rodin
ja sam prezadovoljna s njim , i volila bi da mi on bude na porodu , termin mi je 3.6 [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (29.5.2012 12:08:19)

tinčo drago mi je da si zadovoljna doktorom,abd da imadneš sreće pa ti potrefi i na porodu,šteta da nije bliže dosta ga žena hvali a i meni došlo vrijeme pregleda a ja neodlučna di da odem




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (29.5.2012 13:40:17)


IZVORNA PORUKA: kinder suprise

ok curke hvala vam,,,[sm=bravo.gif] još malo pa ću se krenuti pakirti i lagano....[sm=metulj.gif]

samo polako bez zurbe i nek ti je sa srecom




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (29.5.2012 13:41:49)

draga tinco nadaj se da ti potrefi i nek ti je sa srecom on mi se svidio iako nije bas imao puno kontakta sa mojim porodom ali nekako me se dojmio sretno




mostarka 24 -> RE: Porodilište Mostar (29.5.2012 16:28:24)

e ovako pozzz svima citajuci vase kometare,odlucih da i ja napisem svoje iskustvo,naravno svi mi imamo neka iskustva,svima nama neki doktori pase a neki jednostavno ne.Licno moje iskustvo s 1 trudnocom odlucila sam se da mi vodi dr.knezevic i na prvi pregled kad sam otisla šok,vec u 7 tjednu koliko sam trudna bila rekao mi je da plod ima anomalije i da cem morati ici na neke pretrage cuda neka da vidim kako ce se razvijati,naravno htio je samo izvuci novac,i tako sam izasla sva  soku iz ordinacije i srela sam doktora karlovica inace kirurg na BB,inace prijatelj naseg poznanika i pita sta mi je vidi da sam jako lose i tako mu ispricam samo mi je rekao zasto ides takvima najjjbolji za ultrazvuk u mostaru je ubjedljivo dokotr tanovic otidji njemu i tako ja odem kod tane on to nista naravno nije vidio po njemu sve ok bilo,i nastavila sam njemu vodio mi trudnocu jedino mi nije bio na porodu bila planinicka kojoj me je on preporucio i odusevljena sam s nojm sve super proslo dobila curicu koja je prelijepa i sto je najvaznije ZDRAVA,a svi vam oni gledaju kome idete privatno bila jedna cura koja nije nikom isla i kad je bila<  vizita zavli bi je nicija zena.E sad moje drugo iskustvo naime sad sam opet rudna i u 5 tjednu pocela s krvarenjem u 1 poslije pola noci zavrsim na b.b dezurni bio Busic to j ebio uzas reko mi da ploda vise nema kao sve otislo ima nesto ali i to ce otici,kaze on meni hoces li cuvat govorim ja pa valjda vi zanet ma sta ces kaze cuvat bog dao bog odnio aj ti kuci ,i  tako ja opet uplakana kuci s mislju da bebe vise nema,javim samo da taj dan necu na posao i ujutro se cujem s majkom kaze ona meni pA dobro sve i ako je tako zasto ti nije dao nesto da to sve izadje i ja opet odem kod svog Tanovica,kaze on meni nista ti necu reci samo mi pustio otkucaje srca i govori vidis li da je sve ok,evo sad sam u 5 mjesecu i nadam se da cemo dogurati do kraja ali eto ne da mi se ni sa jednom trudnocom uzivati jer me ono na pocetku tako sjebe...uglavnom zelim vam svima srecu i nadam se da ce svaka sebi pronaci pravog dok...




mostarka 24 -> RE: Porodilište Mostar (29.5.2012 16:51:59)

eh da i za spavacice ja sam nosila svoju na bb jer oni nisu tad imali




mostarka82 -> RE: Porodilište Mostar (1.6.2012 20:09:58)

nemaju dovoljno čistih spavacica nikada skoro i svako moze svoju obuci , rodila sam u 3 mjesecu i to vam je 100 % istina svako nek sa sobom ponese svakkao su njihove jadne i prljavelje ljepšte se osjecate u svojoj vjerujte , njihova se samo mora obuci za porod kasnije te više niko i ne pita za spavacicu.




tinčo -> RE: Porodilište Mostar (9.6.2012 18:08:25)

da se javim...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/duda.gif[/image]se rodio.....nije bio dr.Misic...vec dr.Šimić  nije loša samo ima tešku ruku kod šivanja....
epizotomija par unutarnjih i ne znam koliko vanjski konaca , ovo je 5 d nakon ja ne mogu hodat boli a kamoli sjest ...pora od za me prvorotkinju turbo brz 1h, dosla na ctg 5 cm otvorena i ostala odma u rađaoni [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]nabrzili me pr[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]avo...
spavacicu su mi dali kad su me poslali u rađaonu....a poslje tusiranja su me pitali imam liu svoju sreca pa ponijela...nista
oni nemaju ......za bebu pelene , maramice vlazne , i puder za pupak......




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (9.6.2012 22:51:49)

čestitke na bebi...ja ću na bb za koji dan po svemu sudeći sve svoje nosim..jel još uvijek ona pedijatrica radi ..[sm=hudicek1.gif]




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (10.6.2012 10:54:45)

vo mene a koja ped jel ona cudna s puno kopcica ako na nju misis lani u 7mj je bila i svi su je zvali sum sum jer svaku bebu slala ili zutica ili sum na srcu a nije pola potebno bilo da idu

tinčo cestitam nek je sve ok i za rez meni je jako pomoglo izliti puno rivanola na ulozak i to taaaaaaaaako godi i hladi




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (10.6.2012 11:13:06)

eh da ta s puno kopčica, posljednji put kad sam bila dolje (bb) prije skoro 5 godina, mislila sam u bolnici da ću umrijet , svaki dan mi je dolazila po 3 puta i svaki put druga dijagnoza za bebu, i sad je sanjam,,,ostalami je u totalno lošem sjećanju...na kraju nijedna njezina dijagnoza nije bila točna ,beba stigla doma zdrava[sm=bravo.gif]




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (10.6.2012 11:18:41)

je moja beba nije bila sa mnom ja imala tezak porod i stalno sam gledala kako ddruge mame izludjuje a na kraju kad sam ja otisla svojoj bebi svi o njoj najgore govore i sestre i dokt neka je cudna meni govore da je stara cura navodno pa joj fal znas vec sta hahahahaha
st se tice stvari najbolje ti je opremi se s peskirima ubrusima uloscima rivanolom i spavacicama i tuferima za grudi iama chicco 60kom 10 km a drugo ti odma nije potriba bar bi ja tako ako bog da da imadnem i drugo[sm=smiley1.gif]
kad ti je termin




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (10.6.2012 11:25:29)

za 2o dana al ja ću na carski već je dogovoren ,,, beba je dosta velika pa zato,,,nadam se spinalnoj anesteziji kažu da je oporavak brži i prije se ide kući...




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (10.6.2012 11:30:49)

joj ja ti nezz nis o carskim kod koga si
zelim ti unaprijed svu srecu i brz oporavak[sm=smiley1.gif]




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (10.6.2012 13:28:44)

hwala nadam se i ja da će sve dobro proći, idem ti kod zadre i još jedne dr. koja me vodi u dz zbog boovanja




Bubamara Mala -> RE: Porodilište Mostar (11.6.2012 15:57:07)

Uz sve navedeno ponesite i nekih sokova i energetskih pločica da se okrjepite kada dođete u sobu nakon poroda. Ponesite nekoliko boca vode. Ja nisam dala svojima da mi donose hranu da mi se ne skupljaju lonci oko kreveta (što mnoge rade) već sam tih par dana jela njihovu hranu i dobra mi je bila.
U ormaru ima dovoljno mjesta pa ponesite što god mislite da bi vam koristilo, nije ograničena količina stvari koju donosite, ponesite odmah 6 ručnika i ubrusa vam ne može biti puno, nema ništa u wc-u pa je s njima dobro brisati ruke.
Nama je dobro došla izdajalica, bez nje ne bih išla roditi više nikada.
Za prvorotkinje savjetujem da ponesu NUK nastavak za bradavice, teško je odmah početi dojiti pa ovi nastavi pravo bebi pomognu, lakše im povući, još nisu naučili povući da izvuču bradavicu, bez ovog prvorotkinje ne bi trebale ići.
PEDIJATRICA da, da još uvijek je ista, doktorica Violeta SARAGA Karačić - što god pričali o njoj bolje da i te neke sitnice pronađe i liječi dok ste u bolnici nego da riskirate odmah izići, moje dijete je stavila na terapiju 48 sati jer kaže da sam ja kroz trudnoću imala neku upalicu (nisam znala za nju), bolje da smo ostali i duže nego da nas je poslala pa kasnije problemi. Na njoj je i kada vas otpušta da vam iznese neke svoje sumnje da potražite mišljenje specijaliste, preoprezna je i tako treba da se postupa sa novorođenim bebama.
Sada su dobili i aparat za snimanje sluha OAE, nećete više morati naknadno dovoditi djecu na ORL.
Najvažnije vam je da se sve brzo zaboravi, vi kada vidite svoje djete išli bi ga svaki tjedan rađati samo da ga imate, drugo ništa nije važno, sve prođe.




mama mostar -> RE: Porodilište Mostar (11.6.2012 16:03:52)

Tinco cestitam[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]!!!! Ha zar je jos pedijatrica-kopcica zaduzena za bebe?....jadne mi...luda ko struja i svako bas djete dobije dijagnozu,pa na kraju sve ok...sum,sum....hahhahahaha,ma prognat cemo mi nju!!!![image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




mama mostar -> RE: Porodilište Mostar (11.6.2012 16:09:51)

bubamara,sve ja to znam i sve je tako,ja sam bila prije 6.g. i bila je -kopcica- sa mnom zena samo sto nije dobila postporodjajni sindrom zbog nje i njenih dijagnoza koje nisu imale sa djetetom.....al eto bitno je da na kraju bude sve ok




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (11.6.2012 17:19:13)

Znači mogu ponijeti dosta stvari, jer inače se užasavam tuđih toaleta, ručnika, budući da je vruće mislim da je bolje ipak jest njihovu hranu nego donositi zbog raznih bakterija ,,,ili ????




Lana_ -> RE: Porodilište Mostar (11.6.2012 20:30:19)

a šta koristire za pupak,ja sam svojoj curici bivacin prašak al danas sam tražila po gradu i nema nigdje kažu nestašica,jel netko zna kako ga nabaviti ili je dovoljno alkohol ?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>