RE: Porodilište Mostar (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


hope4 -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 13:58:14)

Koliko sam čula, jako je dobar dr. Knežević




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 14:02:30)

Ima li još tko osim njega..navodno operaciji moraju biti prisutna bar 2 doktora???




hope4 -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 14:44:42)

Nisam sigurna a i sumnjam da ti mogu potrefiti baš oba doktora koja želi




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 15:29:15)


IZVORNA PORUKA: hope4

Molim Vas da mi netko pomogne. Treba mi informacija kako se može doći do dr. Solde, radi li privatno i gdje. Ima li netko slučajno br. telefona?

ja koliko znam da on ne radi privatno .ali sigurna sam da dolazi u dom zdravlja jednom tjedno samo nisam sigurna koji dan,najbolje da zovneš i pitaš setre koji dan on bude dežurni




hope4 -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 16:16:39)

Probala sam zvati DZ ali neće da kažu kada bude koji doktor. Ne znam kako da dodjem do doga doktora, a čula sam da je jako dobar i pristupačan.




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 16:20:41)

mene je porodio,onako bio mi je ljubazan i dobar al sam ja imala komplikacija posle poroda 7 dana dobijem temp i vratim se u bolnicu i on mi veli zaostala mi posteljica i radio mi kiretažu 3 puta,znači dva prva puta bezuspješno tek treći put uz asistenciju dr.Kneževića me uspio očistit ,tako da neznam šta bi ti rekla za njega ,mada sam čula da je on stručnjak na oblasti onkologije




hope4 -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 16:31:23)

Hvala ti, ipak bih htjela doći do njega, sve sam ih manje više prošla, svi su oni tu negdje...trebaš izvlačiti svaku informaciju na kapaljku i biti sam sebi doktor




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 16:39:34)

Hope 4... vidim da imaš dosta iskustva ..zanima me kakav je dr.Zadro'?




hope4 -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 16:45:59)

Bio mi je jednom na porodu , ali je beba nažalost već bila mrtva, tako da nisam ni razmišljala koji je doktor i kakav je , bio je tada korektan, ali šutljiv...mislim da nemam neko pravo iskustvo s njim da bih ti nešto više rekla




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 16:56:30)

Baš mi je žao... :(..njega mi je dosta ljudi pohvalilo al me užasno strah,,, ne znam kojeg doktora odabrati, samo da bude normalan,,čovjek danas svašta čuje ,a ja sam imala dosta ružnih iskustva u Mostaru..




hope4 -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 16:59:26)

Ne znam ti koga bih ti preporučila...kod sviju je kao na traci, i privatno i u bolnici...recimo, predivna mi je dr.Barišić, zaista pristupa ljudski osobi...čak mi je prijateljici spasila bebu, da nije reagirala na vrijeme, pitanje je što bi se dogodilo




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 17:04:16)

Ja moram na treći carski ...s prva dva jako loše iskustvo u bolnici,,, najgore od svega što beba nije bila u redu...od tad je prošlo jako puno vremena..znam što me čeka al opet kao da je sve prvi put....ta loša iskustva i sjećanje ne mogu potisnuti nikako...nemam apsolutno nikkvo povjerenje u doktore :(




hope4 -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 17:09:45)

Na neki način te razumijem...ja sam izgubila dvije bebe u visokom mjesecu trudnoće...dugo mi je trebalo da shvatim da su svi doktori isti, mi smo im samo predmeti i teško da će se unijeti u problem. Trebaš sam istraživati i brinuti se o sebi jer oni to čine samo površno.




anitaMO -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 21:04:36)

javim ti ja za dr Soldu sutra ,isključili mi mobitel,ne mogu sad zvati,čini mi se da radi privatno kod slavonije di,sutra ću ti sve javit,kad saznam




anitaMO -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 21:06:30)

dr.Kneževića ne bih nikome preporučila .ali to je moje mišljenje.izazove namjerno porod da uzme lovu.




hope4 -> RE: Porodilište Mostar (25.4.2012 21:25:41)

Slično iskustvo sam i ja imala s dr.Kneževićem, ali kažu da je dobar za carski rez...a bila bih ti jako zahvalna ako mi nabaviš broj dr. Solde. Hvala puno.




anitaMO -> RE: Porodilište Mostar (26.4.2012 11:25:21)

ipak dr.Soldo ne radi privatno,i moraš ga bukvalno moliti da te pregleda.
kolegica mi je rekla da zoveš u ambulantu na bb ,ne u dom zdravlja da ti oni moraju reći kad radi.ne kad je dežurni,znači zovni gore pa pitaj reće ti




hope4 -> RE: Porodilište Mostar (26.4.2012 11:46:59)

Hvala ti, tako sam nešto i čula za njega. A baš sam se ponadala da negdje ima privatno. Hvala ti ipak.




teki -> RE: Porodilište Mostar (26.4.2012 15:32:48)

Ja sam se porodila u Brankovcu na carski bili su mi dr.Saric i dr.Ademovic sve pohvale u mene jako pozitivno iskustvo osim te jedne sestre famozne jer vjerovatno svi mislimo na istu. A babica Dunja i Emira predivne, a i ostale svi super osim te famozne sestre cini mi se da je kratke crne ili smedje kose koliko se sjecam sa njom jako negativno iskustvo od pripreme za operaciju do svega kasnije.




Ben 10 -> RE: Porodilište Mostar (26.4.2012 18:35:30)


IZVORNA PORUKA: kinder suprise

Dali ima netko tko je radio c.rez u Mostaru?? Tko je najbolji doktor za te operacije ????




Ja radila 2 cr u Brankovcu...Oba extra prosla ,prvi mi radio Suko i Saric ,a drugi Setka i Ademovic....Bez problema proslo ,oba radila u ponedjeljak na utorak u noci ,hitni slucaj i u petak vec bila kuci....Ja imam lijepo iskustvo i sa sestrama,babice nisam toliko ni vidjala jer sam rodila na cr....




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (26.4.2012 21:18:06)


IZVORNA PORUKA: kinder suprise

Ja moram na treći carski ...s prva dva jako loše iskustvo u bolnici,,, najgore od svega što beba nije bila u redu...od tad je prošlo jako puno vremena..znam što me čeka al opet kao da je sve prvi put....ta loša iskustva i sjećanje ne mogu potisnuti nikako...nemam apsolutno nikkvo povjerenje u doktore :(


cula sam cesto spominju dr busica ali unaprijed njemu platis znaci podmazes i bit ce sve ok sigur tako kazu iskusne zene a mene je porodio prirodno i bilo je super tocnije spasio me




milenium -> RE: Porodilište Mostar (26.4.2012 21:20:30)


IZVORNA PORUKA: Ben 10


IZVORNA PORUKA: kinder suprise

Dali ima netko tko je radio c.rez u Mostaru?? Tko je najbolji doktor za te operacije ????




Ja radila 2 cr u Brankovcu...Oba extra prosla ,prvi mi radio Suko i Saric ,a drugi Setka i Ademovic....Bez problema proslo ,oba radila u ponedjeljak na utorak u noci ,hitni slucaj i u petak vec bila kuci....Ja imam lijepo iskustvo i sa sestrama,babice nisam toliko ni vidjala jer sam rodila na cr....

mislim da ona pita za porodilište bb. Bušić i Knežević,oba lovaši,na carske naručuju i kad trebe i kad ne treba, obavili su ih na milione tako da ti oni u tome imaju najviše iskustva.




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (26.4.2012 21:26:23)

jes da jesu lovasi ali stvarno imaju puuuuuuno iskustva a slusajte ko ima plati i oni naruce odrade i gotovo nezz koliko je pametno ali ljudi su jako trazeni a i moraju imat iskustvo kad su toliko posla odradili kad sam ja lezala u bolnici bijeli brijeg busic je odradio u 1danu 8carski ili sekcija(koji glup naziv) plus one koje su radjale na drip (usput meni je potrefio na porodu i molila sam se da mo ne bude on a kad bi isla opet trazila bi njeg)




mostarka82 -> RE: Porodilište Mostar (28.4.2012 16:33:13)

IZVORNA PORUKA: hope4

Ne znam ti koga bih ti preporučila...kod sviju je kao na traci, i privatno i u bolnici...recimo, predivna mi je dr.Barišić, zaista pristupa ljudski osobi...čak mi je prijateljici spasila bebu, da nije reagirala na vrijeme, pitanje je što bi se dogodilo


vidi na temi ginekolozi u Mostaru na predzadnjoj stranici pricu o dr. Barisic sto je jedna majka napisala i sve ce ti biti jasno kakva je i kako vodi trudnocu. Za moje misljenje nema dovoljno iskustva. LIjepa je prijatna susretljiva ali fali joj ono nesto kada procitas skuzices o cemu ti pricam. osobno mi se ne svidja ali dr. tanovica bi preporucila za carski ili doktoricu Planinic . osaobno sam vidjela kako dolazi u sobu i brine se za pacijenticu kojoj je uredila carski. Meni je Zadro uradio carski, jos sam isla kod njega i privatno pa nije ni dosao u sobu nijednom da me upita kako sam. dr. Misic je jako dobar i čovjek je za razliku od ovih ostalih paresa. Busic je zeni do mene asistirao za vrijeme carskoga a carsi joj je radio  tanovic i njen je muz tanovicu dao pare a Busic je nakon dva dana usa u sobu i rekao njoj na sav glas bez imalo stida reci muzu da sam i ja bio prisutan za vrijeme operacije. zao mi je sto nisam snimila mobitelom pa da se uvjeri ko to ne vjeruje. kada podjes na carski dobro se naoruzaj cokoladicama jer su sestre jako neljubazne pogotovo jedna smjena kad potrefi pa nece te niko ni pogledati jos ako te vikend u bolnici zakaci to je katastrofa . ne zelim te plasiti ali mogu ti sve objasniti u detalje sta je i kako meni bilo pa da sama procjenis . javi se na PP ako te zanima




anitaMO -> RE: Porodilište Mostar (29.4.2012 9:21:48)

kakav Tanović,kad se nešto zakomplicira samo pobjegne,znam ,jer je pobjego kad sam ja došla.hahha još ga zna moja svekrva.zato ti preporučujem dr.Mišića od sveg srca,ali doktorica koja je spasila mene i moju bebu je nažalost umrla.dr.Jurić njoj mogu zahvaliti na svemu[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>