RE: Porodilište Mostar (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


sretna sam jako -> RE: Porodilište Mostar (29.4.2012 15:16:49)

...također mogu preporuciti doktora Mišića. Imala sam visokorizičnu trudnoću. Tri dana sam bila u predrađaoni i išla mi je plodna voda. On me zapao na porodu (jer je svakog bilo strah ubrzat porod radi lezanja u bolnici i zato sto mi jos nije bio termin). Sestra ga je probudila nesto prije 3 ujutro- on je meni dosao NASMIJAN, LJUBAZAN I SRDAČAN. Sam porod se odvio brzo. Na svako moje pitanje je ljubazno odgovorio- čak smo se malo i našalili poslije svega. u sobu mi je dolazio nakon poroda svaki dan, čak je rekao sestrama da ne ostavljaju bebu samu sa mnom preko noći jer sam od poroda i dugog lezanja u bolnici bila iscrpljena i fizički i psihički. On je zaista ČOVJEK i SVAKA MU ČAST. Da bar ima više takvih doktora što nas vide kao ljude- a ne kao samo još jednu kovertu!!!!




yasemin -> RE: Porodilište Mostar (19.5.2012 21:13:33)

ima li ko iskustva sa CR u brankovcu sa epiduralnom anestezijom ?




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (19.5.2012 23:09:13)

zanima me jel tko ima iskustva carski rez sa spinalnom anestezijom u mostaru(bijeli brijeg)??? kakav je postupak???
[sm=smiley13.gif]




mama mostar -> RE: Porodilište Mostar (20.5.2012 12:20:20)

Cao drustvo,samo zelim na ovu temu dodati,da dr.Misic je zaista izuzetak od svih dr. kojih sam upoznala.On vodi moju trudnocu,do sad sam isla privatno kod njega al od sad u bolnicu, ulazim u 7.mj. i nosim blizance.Ja sam sa prvim porodom,kao i djete, ostali za dlaku,a "vodio" me je Tanovic,da ne bi puno pojasnjavala,mogu samo reci,da mi se povraca kad ga vidim...Nisam mislila da cu ikad vise imati bilo kakvo povjerenje u bilo kojeg dr.,al zaista uz Dr.Misica polako sam "olabavila" i napokon se uvjerila da postoji normalan,pun ljudskosti i strpljenja doktor,HVALA TI BOZE!!!! [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]  Nadam se da tog covjeka nece vrijeme uspjeti pokvariti!!![image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (21.5.2012 10:35:19)

mama mostar abd da ovaj porod prođe bez ikakvi komplikacija i da sve bude uredu ,nego kako hvalite tog doktora Mišića ,zanima me gdje on radi privatno?negdje u Mostaru ili?




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (21.5.2012 10:41:37)

mamam mostar da nije bilo njega mene bi poslali kuci sa dijelom posteljice u meni jer on skonta na uz da ima jos nesto hvala mu[sm=smiley1.gif]




anitaMO -> RE: Porodilište Mostar (21.5.2012 11:34:16)

privatno u čapljini,ne znam gdje




mishkica -> RE: Porodilište Mostar (21.5.2012 11:48:26)

Pozdrav mame i buduce mame, moja kolegica upravo treba da rodi ovih dana i zajedno smo se raspitivale za sve ginekologe u Mostaru, ona ide privatno Tanovicu, ali i nije prezadovoljna, i ne bi da je on porodi. Nekako nam najvise pohvalise Zadru, kazu da je extra strucan, na porodu smiren i pomaze, ali nije od velike price i objasnjenja, pogotovo ako je sve ok, pa nekima to smeta, uglavnom vecinom ga hvale, a ja sam u Ljubuskom i isla sam dr. Vukojevicu, meni bio idealan i u trudnoci i na porodu, i polsije, a ima ih koje ga zaobilaze u sirokom luku, sve zavisi kako se ko prema kome postavi..Sretno na porodima[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (21.5.2012 11:56:31)

m luku, sve zavisi kako se ko prema kome postavi

slažem se s ovim,u potpunosti ,
I ja sam išla kod Vukojevića prvu trudnoću mi je vodio i bio mi je super,al eto nešto mi se više ne ide baš u LJubuški kontam ovdje u Mostaru ima toliko ginekologa mora biti jedan da je dobar,
anitamo znači i Mišić ne radi privatno u Mostaru ,šteta baš




mishkica -> RE: Porodilište Mostar (21.5.2012 12:20:48)

Marincii ja i zivim u Ljubuskom, pa meni taman super, a ovdje i rodila, sve za pohvalu bilo[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (21.5.2012 14:24:58)

A što ako usred trudnoće promijenim doktora..kao ja sad idem kod drugog...što da očekujem u bolnici...koliko mi je to pametno što sam učinila,,a stvarno s prvim dr. nisam nikako bila zadovoljna???




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (21.5.2012 15:08:19)


IZVORNA PORUKA: kinder suprise

A što ako usred trudnoće promijenim doktora..kao ja sad idem kod drugog...što da očekujem u bolnici...koliko mi je to pametno što sam učinila,,a stvarno s prvim dr. nisam nikako bila zadovoljna???

ja sam vodila trudnoću privatno kod doktroa u LJubuškom a rodila sam u Mostaru na Bijelom Brijegu,i bili je sasvim ok,ništa gore a ni bolje nego ostalim ženama koje su vodile trudnoćzu kod doktora koji rade u Mostaru




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (21.5.2012 15:31:18)

Čovjek se nasluša svakojakih priča, ja se iskreno bojim svega tog...pogotovo neljubaznih i grubih doktora




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (21.5.2012 15:47:58)

i ja sam iz ljubuskog miskhice

kinder suprise evo ti moje scene ja ostala slucajno trudna jer nisam 8god mogla zatrudnit
trudnocu vodio dr beus u citluku(necu nsta govorit o svim dr koje sam obisla) i kad sam posla radjat primi me planinicka nikad ni cula ni vidla e umjesto da me odma na drip jer je puka vodenjak ja radjala9sat hvala bogu dodje ludi busic i prikopca me na dripp i ja rodila za 2 sata sve bilo gotovo
ne bi radjala u ljubuskom zbog sebe jer sam pretila i svasta nesto iako je vamo super drze te ko kap vode na dlanu ali ako ikad imadnem 2. onda cu prvo otic kod nekog mostarskog doktora pa se dogovorit a ne ovako niko nec e da pogleda na te(iako kad si u nasi dr imas od nji preporuku ja nisam imala jer beus ne radi vise u mo) nadam se da si sve skontala




mama mostar -> RE: Porodilište Mostar (21.5.2012 17:15:31)

E drage moje,istina je da uvijek u jednom slucaju isti dr. super, u drugom katastrofa,al vjerujte ja se cvrsto drzim Misica,a i pogotovo sopstvenog iskustva.Vjerujem cure da ko se odluci za njega,da ce biti zadovoljan!Uz normalnu trudnocu jako je potreban i pozitivan stav,vjerujte!Ja sam 1. trudnocu iznjela do 1. tj.u 9.mj. na carski-preklamsija,doktor me uopste nije vodio kako treba-jel dovoljno da kazem niti jednom nije izmjerio tlak u trudnoci?!....a ja mu naivno i beziskusno vjerovala...sok  koji me je dugo drzao,sreca pa je sve super ispalo kako je moglo biti.. Al sad iako nosim dva andjela,iako mogu opet doci do preklamsije,uopce se ne bojim nicega,stalno sam vesela,pozitivno mislim svakog trenutka i niti jedna me prica ne moze poremetiti da ne uzivam pozitivno do kraja!U Bozije ruke,naravno i kontrole budnog oka dobrog Dr. i drage mame pokusajte uzivati u ovom blagu srece,dok nosimo nase andjele!!!! [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/angel.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/angel.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley27.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley27.gif[/image]




mishkica -> RE: Porodilište Mostar (22.5.2012 21:29:28)

Ucitelj, neka mi ima jos neko odavde[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]Ma kod mene idealna i trudnoca i porod bili, pa sam ja mogla u Ljubuskom radjati, usla u radjaonu u 3, a u 3 i 15 rodila, prije toga u sobi bila sa sestrom pricala i disala, bez dripa bez icega, ali ja sam od sebe pozitivna, i nije me ni strah bilo, pa vjerujem da mi je i to dosta tada valjalo.Pozdrav svima




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (22.5.2012 22:32:06)


IZVORNA PORUKA: mishkica

Ucitelj, neka mi ima jos neko odavde[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]Ma kod mene idealna i trudnoca i porod bili, pa sam ja mogla u Ljubuskom radjati, usla u radjaonu u 3, a u 3 i 15 rodila, prije toga u sobi bila sa sestrom pricala i disala, bez dripa bez icega, ali ja sam od sebe pozitivna, i nije me ni strah bilo, pa vjerujem da mi je i to dosta tada valjalo.Pozdrav svima

samo bi volila te upoznat kad si tako pozitiva da i na me mallo predje[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




librica -> RE: Porodilište Mostar (24.5.2012 15:19:50)

evo meneee.. rodila sam 4.03 u brankovcu. na porodu mi bila babica Šemsa i dr Saric, sve pohvale super oboje bili.. a srecom ni porod nije bio pretezak, vec sve zaboravljeno.. bebicu su okupali mada ne najbolje.. radili mi epiziotomiju ali vec sada se sav i ne primjeti.. e sto se tice higijene ma cista 0. sobe inekako, posteljinu nisu promjenili za 3 dana sto sam tu bila. wc prljav katastrofa svaki. i po noci nigdje nema ni jedne sestre da ti doda bebu. ja sam rodila navece i istu noc sam morala ustajati uzimati bebu i vracati u krevetic, dok one dame spavaju, to je bas grozno...onda u 6 sati pocnu toliko da galame po hodniku, da tutnjaju, lupajju vratima ma krizaa...




mama mostar -> RE: Porodilište Mostar (24.5.2012 19:03:42)

To je bas katastrofa librice...ma nasa posla ... nadam se da su u novoj bolnici na Bjelom brijegu popravili uvjete,jer se sjecam stare bolnice i diiiivnih sestrica.... (kako koja doduse)  Usput cestitam na bebici i nek je sa srecom,uzivaj! [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/duda.gif[/image]




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (24.5.2012 19:13:02)

na bijlom brijegu je savrseno bebe dovoze mamama svako malo ih posjecuju stalno je neko po hodniku mota se i nadgleda stvarno higijena je ok kad pitas spavacicu ili posteljinu onda ti odmah promjene pomazu oko bebe a babice su super vecina ali uvijek u polju imam kukolja
iako od menen ima super ambulanata sa porodilistem ja bi opet ako bog da u mo[sm=smiley1.gif]




marinčii -> RE: Porodilište Mostar (24.5.2012 19:39:35)

Bome ja kad sam rodila nit mi je iko htio promjenit posteljinu niti dati spavačicu,kad sam pitala rekle mi ima tamo u hodniku u ormariću i ja samo tako 3 sata posle poroda otišla uzela i promjenila sebi posteljinu,higijena je uredu al bome meni nisu potrefile ljubazne sestre,[sm=smiley13.gif]




ucitelj -> RE: Porodilište Mostar (24.5.2012 22:18:08)


IZVORNA PORUKA: marinčii

Bome ja kad sam rodila nit mi je iko htio promjenit posteljinu niti dati spavačicu,kad sam pitala rekle mi ima tamo u hodniku u ormariću i ja samo tako 3 sata posle poroda otišla uzela i promjenila sebi posteljinu,higijena je uredu al bome meni nisu potrefile ljubazne sestre,[sm=smiley13.gif]

[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]a vidila sam i ja takvi al sve ce se to njima vratit meni su htjeli prominit valjda puka sreca




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (27.5.2012 22:37:59)

da li treba nositi pelene za bebe u bolnicu i odjeću???jel se mame brinu za bebe 24h[sm=bravo.gif] ili ih samo donose na dojenje[sm=smiley19.gif]




mama mostar -> RE: Porodilište Mostar (28.5.2012 11:41:46)

Kinder,pelene svakako moras imati za bebu,bar to znam,a odjecu ne,samo kad krenete kuci,moze ti neko donjeti ono u cemu ces iznjeti bebu, zajedno sa nosiljkom! Hoces li se poradjati u Mo ili?




kinder suprise -> RE: Porodilište Mostar (28.5.2012 11:50:19)

da u mostaru, ali na c.r,pa ću očito morati biti duže u bolnici, mislila sam da mogu imati soju spavaćicu[sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>