RE: Porodiliste Jezero (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


CombatKitten -> RE: Porodiliste Jezero (4.4.2013 13:18:53)

ako daju samo kese onda ću pripremiti lijepe i vesele kese. Ako već kao nomadi moramo u porodilište onda barem sa stilom[sm=smiley1.gif]




veeseelaa -> RE: Porodiliste Jezero (4.4.2013 13:20:39)


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

ako daju samo kese onda ću pripremiti lijepe i vesele kese. Ako već kao nomadi moramo u porodilište onda barem sa stilom[sm=smiley1.gif]



[sm=jezicek.gif]




Arminaa -> RE: Porodiliste Jezero (4.4.2013 13:22:34)


IZVORNA PORUKA: Almaa

Moze li mi neko reci sta od stvari daju da se unese, odnosno daju li torbu da se unosi ili moram u kesi inace idem na zakazani CR.



Ja sam se porodila prije 2,5 mjeseca i otisla sam sa torbom i to povecom [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif], te kesom sa sokom, casom, kuh. i toalet papirom, ne znam jel se nesto promijenilo u medjuvremenu.




Amne -> RE: Porodiliste Jezero (4.4.2013 18:14:41)

Drage moje, zanima me da li iko od vaas ima iskustva sa dr. Ejubom Basicem?




Arminaa -> RE: Porodiliste Jezero (4.4.2013 18:21:07)


IZVORNA PORUKA: Amne

Drage moje, zanima me da li iko od vaas ima iskustva sa dr. Ejubom Basicem?


'Bije' ga glas da je vrhunski doktor za CR.




Amne -> RE: Porodiliste Jezero (5.4.2013 9:19:33)

Hvala Armina...
Ja se iskreno nadam da nece doci toga, ali ukoliko dode lijepo je znati da u toj situaciji imam strucnjaka.
Zanima me, kakav je kod prirodnog porodaja?




snjeguljicaa -> RE: Porodiliste Jezero (5.4.2013 12:22:53)

Drage moje ne znam jesam li na dobroj temi ali me zanima vasa iskustva sa doktorom Murtazicem (ako sam dobro napisala), trebala bi kod njega se prebaciti da mi vodi trudnocu jer sam nasla "stelu" , pa me zanima sta i kako od njega ocekivati, unprijed vam hvala




simba00 -> RE: Porodiliste Jezero (5.4.2013 13:38:16)


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

ako daju samo kese onda ću pripremiti lijepe i vesele kese. Ako već kao nomadi moramo u porodilište onda barem sa stilom[sm=smiley1.gif]



[sm=smiley20.gif]




simba00 -> RE: Porodiliste Jezero (5.4.2013 13:39:17)


IZVORNA PORUKA: snjeguljicaa

Drage moje ne znam jesam li na dobroj temi ali me zanima vasa iskustva sa doktorom Murtazicem (ako sam dobro napisala), trebala bi kod njega se prebaciti da mi vodi trudnocu jer sam nasla "stelu" , pa me zanima sta i kako od njega ocekivati, unprijed vam hvala


A šta se inače očekuje od doktora? Šta ti očekuješ od te tvoje štele?




Latinka -> RE: Porodiliste Jezero (5.4.2013 13:52:23)


IZVORNA PORUKA: snjeguljicaa

Drage moje ne znam jesam li na dobroj temi ali me zanima vasa iskustva sa doktorom Murtazicem (ako sam dobro napisala), trebala bi kod njega se prebaciti da mi vodi trudnocu jer sam nasla "stelu" , pa me zanima sta i kako od njega ocekivati, unprijed vam hvala

Meni je napravio carski rez i to me preporučila doktorica koja mi je vodila trudnoću kod njega-u vrijeme zakazanog CR ona trebala na godišnji odmor. Čovjek je odradio svoj posao, rez je sad, poslije više od godinu dana jako mali, u bikini zoni, rana jako brzo zarasla...sve 5.
Za ostalo ne znam.
E sad, znam kad sam išla na kontrole da je kod njega strašna gužva, tako da ti preporučujem da se naoružaš strpljenjem kad budeš išla na kontrole




snjeguljicaa -> RE: Porodiliste Jezero (5.4.2013 21:44:28)


IZVORNA PORUKA: simba00


IZVORNA PORUKA: snjeguljicaa

Drage moje ne znam jesam li na dobroj temi ali me zanima vasa iskustva sa doktorom Murtazicem (ako sam dobro napisala), trebala bi kod njega se prebaciti da mi vodi trudnocu jer sam nasla "stelu" , pa me zanima sta i kako od njega ocekivati, unprijed vam hvala


A šta se inače očekuje od doktora? Šta ti očekuješ od te tvoje štele?



A zasto si ti tako arogantna, ako sam pitala za misljenje nemoras biti takva veliki ti pozdrav i kada nekom neces da pomognes nemoj ni odmagati[sm=smiley1.gif]




malena sharena -> RE: Porodiliste Jezero (5.4.2013 21:51:39)


IZVORNA PORUKA: simba00


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

ako daju samo kese onda ću pripremiti lijepe i vesele kese. Ako već kao nomadi moramo u porodilište onda barem sa stilom[sm=smiley1.gif]


t
[sm=smiley20.gif]

Ma gledacu da je dovoljno velika i da pristojno izgleda, a da ganjam neku modu i stil radi te tri minute sto cu proci hodnikom, jasta cu.




Arminaa -> RE: Porodiliste Jezero (5.4.2013 21:58:26)


IZVORNA PORUKA: snjeguljicaa

Drage moje ne znam jesam li na dobroj temi ali me zanima vasa iskustva sa doktorom Murtazicem (ako sam dobro napisala), trebala bi kod njega se prebaciti da mi vodi trudnocu jer sam nasla "stelu" , pa me zanima sta i kako od njega ocekivati, unprijed vam hvala


Ja sam bila jednom kod njega privatno i na mene je ostavio pozitivan dojam, bas mi je podigao moral i fino sam se ispricala sa njim, a ucinio mi se i strucnim. E sad kakav je na Jezeru ne znam, a to kazem jer ima doktora koji su privatno super, a na klinici[sm=smiley11.gif][sm=smiley21.gif]. Ovo sta i kako od njega ocekivati moze pp.




ada_ -> RE: Porodiliste Jezero (6.4.2013 12:25:56)

dr.Murtezic je super,strucan je i detaljan,ali je problem sto ima previse zena kojima vodi trudnocu pa se jako tesko dolazi do njega i desavaju mu se nekad greske bas zbog toga jer je pretrpan...zna zakazat pregled i ne doci ili reci eto mene za 5 minuta a dodje za sat....




bookah -> RE: Porodiliste Jezero (18.4.2013 10:42:15)

Da li je neka od forumasica koristila VIP ambulantu pri porodu na Jezeru? Na telefon svasta obecaju, ali da vidim ako ima informacija 'iz prve ruke'.




I love youu -> RE: Porodiliste Jezero (18.4.2013 10:45:48)

Ja prvi put cujem I da postoji da VIP ambulanta? Ko ti rece za to, preko tel?




bookah -> RE: Porodiliste Jezero (18.4.2013 11:24:07)

Kosevo odavno ima VIP ambulantu, incijalno je stvorena za strane drzavljane i one uposlene za strance sa VanBreda osiguranjem. Samo neznam nikoga da je te usluge koristio na Jezeru, obicno cujem da odu na pregled, lom ili sl.




Sweetmamy -> RE: Porodiliste Jezero (22.4.2013 11:26:17)

Drage mame i buduce mame,ja sam ovdje po prvi put i trazim odgovore na pitanje na koja ne znam sama odg. Nova sam u Sarajevu i iskreno jos ne znam gdje se sta nalazi. Trudna sam 21 tjedan i trudnocu sam vodila kod dr.Yazida Obeida u Poliklinici SANASA. sad upravo zavrsavm sa papirima za zdravstveno osiguranje i mislim da je vrijeme da se prebacim kod nekog drugog doktora da mi vodi trudnocu jer ovako zaista malo ko moze da izdrzi,sve to placanje zaista skupo kosta. Molim vas da mi pomognete i date neki savjet sta da radim i kamo da idem,zaista bih vam bila jako zahvalna.




lala0606 -> RE: Porodiliste Jezero (23.4.2013 0:54:27)


IZVORNA PORUKA: Sweetmamy

Drage mame i buduce mame,ja sam ovdje po prvi put i trazim odgovore na pitanje na koja ne znam sama odg. Nova sam u Sarajevu i iskreno jos ne znam gdje se sta nalazi. Trudna sam 21 tjedan i trudnocu sam vodila kod dr.Yazida Obeida u Poliklinici SANASA. sad upravo zavrsavm sa papirima za zdravstveno osiguranje i mislim da je vrijeme da se prebacim kod nekog drugog doktora da mi vodi trudnocu jer ovako zaista malo ko moze da izdrzi,sve to placanje zaista skupo kosta. Molim vas da mi pomognete i date neki savjet sta da radim i kamo da idem,zaista bih vam bila jako zahvalna.

GAK-dr KATICA, svima bih preporucila, a ti se jos raspitaj. strucan kao doktor, a super kao covijek




miracle -> RE: Porodiliste Jezero (23.4.2013 8:27:52)

Lijep pozdrav.
Obzirom da sam svjeza porodilja,da napisem I ja par stvari na ovoj temi.
Kao prvo da izrazim svoje odusevljenje ljubaznoscu doktora,sestrica na Jezeru.Zaista sam ostala bez teksta jer nisam ocekivala ovoliku dozu ljubaznosti I strpljenja.
Spletom okolnosti bila sam na patologiji 5 dana pred porod (porodila sam prije termina koji je bio u maju)ali hvala Bogu sve je ok,tako da mogu reci da su sestrice pre preljubazne.

Od dr.koji su me za to vrijeme pregledali posebno pohvaljujem Dr.Lejlu I Naimu Imsirija,dr.Katicu.Ostali takode su bili fer I korektni .

Jedini dr.koji me se nije dojmio I koji mi se cini previse na distanci je dr.Mededovic...toliko da neznam sta bih rekla za njega;(

I jedna preporuke svima....puno,puno znaci ako Vam je trudnocu vodio neko od dr.na Jezeru jer se onda poznajete,prvi ste na pregledu,dogovarate se za porod itd...mada I meni nije nista falilo ali sam primjetila da to tako funkcionise.Meni nije,nisam imala nikakve "veze I vezice" ali nisam se nikako osjecala zapostavljenom:) ali omate malkice brzi I laksi pristup dr:)
Mene je porodila doktorica Rovcanin i hvala joj do neba:))))))))))





dambolina -> RE: Porodiliste Jezero (25.4.2013 13:35:57)

Mozete li mi preporuciti neku od doktorica na jezeru? Hvala!




Neca xxx -> RE: Porodiliste Jezero (26.4.2013 0:57:17)

Miracle, može li samo info da li si nosila torbu sa stvarima na Jezero ili si stvari donijela u kesi?




bebaa -> RE: Porodiliste Jezero (26.4.2013 0:59:59)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Miracle, može li samo info da li si nosila torbu sa stvarima na Jezero ili si stvari donijela u kesi?

neco ja sam se gore porodila i sve je u kesama kod svih...




Neca xxx -> RE: Porodiliste Jezero (26.4.2013 1:22:15)


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Miracle, može li samo info da li si nosila torbu sa stvarima na Jezero ili si stvari donijela u kesi?

neco ja sam se gore porodila i sve je u kesama kod svih...


Tnx. Znaci ipak kese. Trebam onda pronaci neke malo vece, jace.
Jeste li nosile kucne mantile? Ja sam prosli put nosila, ali sam ga obukla samo od prijemnog odjela do OP sale. kasnije ga vise nisam nosila, jer je bio slozen na dnu torbe, a torba smjestena u ormaric, a ja nisam mogla da se saginjem. Sada nesto kontam da ga ne nosim nikako. Poprilicno mi je kabast jer je frotirni.




miracle -> RE: Porodiliste Jezero (26.4.2013 1:59:46)

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Miracle, može li samo info da li si nosila torbu sa stvarima na Jezero ili si stvari donijela u kesi?

Citajuci na netu ja sam ponijela kese,mada sam bila na patologiji i mogla sam ponijeti torbu.Sto se tice zena koje dodu bas na porod prferiraju kese, mada sam vidjela zene i sa torbama jer su dosle kao kasno u noc pa sub im progledali.Sto se tice pripreme i sale,samo ulosci,maramice i ves sam ja ponijela (jednokratne gacice),i odmah nakon dolaska na odjel sestra mi je donijela stvari sa patologije.Sretno:)Mantil ti nece trebati jer je prevruce.Ja sam svoj lagani ponijela,ali ga samo 1 obukla na na dorucku,pa ti opet odluci.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>