RE: Bolovi u stomaku (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


mirela k.c -> RE: Bolovi u stomaku (3.1.2012 15:07:21)

ma joj ljudi ja sam bila van sebe,kolko sam bila tako reci zblahnuta i kad sam izasla da se nisam sjetila da ih tuzim.I danas zalim sto nisam.Tesko je zaboraviti,traume ostaju,sad pokusavam da krenem dalje i da ako Bog da ova trudnoca bude dobra.Inace nisam jos otisla dr cekam da prodje jos neko vrijeme,zuti iscjedak jos imam,koji nekad predje u obicnu vodu pa mi gacice budu mokre,samo me strah da ne okrene na krv.Boli me stomak hinjski,a i krsta,jajnici me tu i tamo zigaju.Mozda je to normalno,barem se nadam da jeste.




mamaibabo -> RE: Bolovi u stomaku (3.1.2012 15:28:16)

aaaaaaaaaaaaaaj Bože dragi šta sve pročitah.......hvala Bogu pa se nisam sretala s ovakim strahotama nedo Bog nikome!!!!! ja lično sam saznala u 5 nedelji da sam trudna i to sondom,sad čuvam trudnoču jer je jako nisko....lično idem u bolnicu dr.Nakaš i mogu samo reči sve riječi hvalae za tamošnje osoblje.....gore na jezeru znam da je ko u horor filmovima eto zene tako je to!!!!




diyanna -> RE: Bolovi u stomaku (3.1.2012 15:59:22)

Drage trudnice,

nova sam na forumu ali vec 5 mjeseci redovno citam sve sadrzaje :-) Uglavnom u 20 sam tjednu trudnoce i problem je sljedeci : na prosloj kontroli mi je doktorica rekla da je grlic smanjen i da je 3,8 ( ne znam koliko je to smanjeno ali eto) imala sam nekakvog krvarenja cesto nije bilo puno ali se javljalo... terapija mi je mirovanje (ne strogo) magmezij tablete 250 tri puta dnevno, zeljezo, prenatal, i betadine vaginolete....

ono sto me brine jeste da me u zadnjih 14 dana dosta boli stomak na dodir...tesko mi je to opisati kao da je pun neke vode koja me boli ( kao neka upala...ne znam tesko je opisati) kada stojim duze od 10 minuta odmah me pocne boliti i nesvjesti mi se ( nesvjestica bi mogla imati veze sa zeljezom) legnem na stranu i prestane me...kada trebam carape obuti ili nesto se sageti tada osjetim bolan stomak... je li neko imao slicne situacije?

krvarenja vise nemam to je super ali me ta cudna bol brine....




mamaibabo -> RE: Bolovi u stomaku (3.1.2012 19:22:46)

draga ja lično ti nemogu bas puno pomoči ,malo mi je čudno ja sam u 23 nedelji i meni jos nikad se nije mjerio grlič....[sm=smiley13.gif] a ja lično bih ti savjetovala opet da ides kod dr.podhitno jer ti bolovi su malo čudni....neznam nisam stručnjak al ja bih Boga mi otisla kod dr.[sm=smiley13.gif]




Miracle*3 -> RE: Bolovi u stomaku (3.1.2012 19:28:00)

IZVORNA PORUKA: Djana

mina bas mi je zao za krvarenje i bolnicu, nadam se da ce od sada biti sve kako treba mila!

Miracle, jezivo mi je to za tako jake bolove u 26oj nedelji, sve me strah da nisi mozda povrijedila ligamente ili slicno prilikom one nesrece nedavno, jesi isla doktoru zbog tih bolova?


Djana, vjeruj mi da sam i ja na to pomislila. Ali bila sam na UZV posle ensrece i sve je bilo ok, ovo je od subote, znaci pocelo je 7 dana posle nesrece. ne znam. Danas mi je bolje. Ja isto imam osjecaj da nije problem sa trudnocom nego bas to mislici ili liogamenti




family -> RE: Bolovi u stomaku (6.1.2012 10:00:26)

Pozdrav!
Trudna sam 5 sedmica, i cijelo vrijeme sam imala "menstrualne bolove".
Međutim, jučer i danas bolove skoro da i nemam (ti bolovi znače da se materica širi kako se plod razvija)
pa se brinem da nešto nije u redu.
Je li neko imap slično iskustvo da su mu bolovi tako brzo prestali? [sm=smiley13.gif]




mirela k.c -> RE: Bolovi u stomaku (6.1.2012 15:15:22)

family pozdrav i tebi.I ja sam trudna 5 sedmica i imala sam iste bolove,toliko me stomak bolio da sam trcala u wc jer sam bila sigurna da sam dobila i krsta su me bolila uzasno.Evo sad je to prestalo nakom par dana,povremeno me zigne tu i tamo.Ja mislim da je to normalno,mada sam ja isprepadana bila sto me to tako boli.Uz to sam imala obilan iscjedak neke zuckaste boje,koji se povecacavao kad sam na nogama duze.Hvala Bogu sad je manje i sad je bijel.Nosam isla ginekologu,mislim da mi je rano,pogotovo sto znam da ce me vaginalnim uz gledati.Moj savjet ne dizi tesko,topli se dobro i nemoj se sekirati.Udri brigu na veselje TRUDNA SIIIIIII i cestitam ti.To je sve normalno.




family -> RE: Bolovi u stomaku (10.1.2012 12:19:57)

Hvala Mirela k.c [sm=smiley1.gif]
Ma joj, sve smo mi izgleda iste, isprepadane.
Ja se stalno osluškujem: boli li me stomak, jesu li grudi više ili manje osjetljive,
imam li iscjedak ili ne daj Bože krvi...ma katastrofa [sm=zmeden.gif]
Muž mi kaže da ću pobudalit ako ovako nastavim [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Al eto, to je valjda ono što nam stariji i iskusniji govore "vidjet ćeš kad budeš imala svoje, sad si još rahat" [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




malen@89 -> RE: Bolovi u stomaku (2.2.2012 9:20:00)

drage trudnice evo mene s slicnim problemima,tek sam na pocetku trudnoce mislim oko 6 sedmica,imala sam bolove u stomaku i dr. mi je dao dabroston 3x1 i apaurin po potrebi i mirovanje,mene sada bole ledja pogotovo kada dugo lezim,jel se to nekoj od vas desavalo?




ajnur -> RE: Bolovi u stomaku (2.2.2012 9:26:19)

I u prvoj i evo u drugoj sam imala bolove u stomaku,ledjima...To je normalno materica se siri brzo ce proci ako Bog da.[sm=bravo.gif]




malen@89 -> RE: Bolovi u stomaku (2.2.2012 10:56:40)

u kojoj si ti sedmici




malen@89 -> RE: Bolovi u stomaku (2.2.2012 11:00:46)

hvala ti draga,iskreno se nadam da hoce.....ma samo da sve bude uredu....sutra svakako idem dr,na prvi uzv pa vidjet cemo sta on kaze....hvala ti jos jednom




yasemin -> RE: Bolovi u stomaku (6.2.2012 20:32:07)

pozz svima ...več 3 dana imam nadut i tvrd stomak i dobijem neke grčeve i nakon njih proliv (koji nije voden nego onako mehka stolica) pijem 2x1 MG 250 i natal compleks 1x1 u 19 +4 sam nedelji pa me inmteresuje jel ko od Vas imao slično iskustvo ..????




Lulu_08 -> RE: Bolovi u stomaku (6.2.2012 21:22:10)


IZVORNA PORUKA: yasemin

pozz svima ...več 3 dana imam nadut i tvrd stomak i dobijem neke grčeve i nakon njih proliv (koji nije voden nego onako mehka stolica) pijem 2x1 MG 250 i natal compleks 1x1 u 19 +4 sam nedelji pa me inmteresuje jel ko od Vas imao slično iskustvo ..????


yasemin mila sto se tice proliva moze biti od magnezija, on potice probavu, jer ako se ne varam u natal complex-u takodjer ima magnezij pa mozda da ti je "visak" u organizmu?

Tvrd stomak je vrlo lako moguc kao posljedica Braxton Hicks-ovih kontrakcija, one inace idu ja mislim od nekog cca 6og mjeseca, ali ne znam - mozda moze i ranije? U svakom slucaju nije lose javiti se dr.




ajnur -> RE: Bolovi u stomaku (6.2.2012 22:44:09)


IZVORNA PORUKA: malen@89

u kojoj si ti sedmici


14 sedmica mashAllah





maajaa -> RE: Bolovi u stomaku (6.2.2012 22:44:48)

yasemin, mozda si pokupila stomacnu virozu? imala sam iste simptome, trajalo je nekih 5-6 dana.




didasa -> RE: Bolovi u stomaku (6.2.2012 23:05:36)

Pozdrav od jos jedne nadute ali od 3 dnevnog zatvora[sm=smiley19.gif].Probala sam sve al ne ide ako imate kakav pametan savjet bial bih vam zahvalna




Lulu_08 -> RE: Bolovi u stomaku (6.2.2012 23:12:27)


IZVORNA PORUKA: didasa

Pozdrav od jos jedne nadute ali od 3 dnevnog zatvora[sm=smiley19.gif].Probala sam sve al ne ide ako imate kakav pametan savjet bial bih vam zahvalna


Dok od ekstrakta suhih sljiva iz DM-a, meni je pomogao.




malen@89 -> RE: Bolovi u stomaku (11.2.2012 15:33:25)

probaj i sa kompotom od sljiva,ali nemoj seceriti....meni pomaze




malen@89 -> RE: Bolovi u stomaku (11.2.2012 15:43:55)

ej family, gledam sad na TL,pa tebi termin na moj rodjendan[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




pralina -> RE: Bolovi u stomaku (13.2.2012 7:59:05)

pozz svima,imam jedan problem i nadam se da ce mi neko pomoci....Usla sam u sedmu sedmicu trudnoce hvala Bogu za sada je sve uredu,medjutim zna mi se desiti da povremeno imam bolove u jajnicima,onda neki cudan osjecaj u maternici,zatim me kao nesto zažiga na sekund i prestane...ali cim se umirim bol nestane.Ali ja se jako plasim,[sm=smiley13.gif]..da li je neko imao nesto slicno????Nisam jos isla doktoru,planiram ove sedmice abd...




nutellica -> RE: Bolovi u stomaku (13.2.2012 8:33:20)

Pozdrav pralina[sm=smiley1.gif]

Ja vjerujejm da su ti bolovi na pocetku normalni...ja sam ih imala, i to bas jake...i sada ih imam (13 sedmica) meni je doktorica na pocetku odmah dala, dabroston, utrogestan i magnezij!
Nadam se da ce sve biti uredu aBd! Sretno!




pralina -> RE: Bolovi u stomaku (13.2.2012 8:49:48)

I ja se nadam da ce sve biti abd uredu,ne znam dali je rano da idem doktoru po mom racunanju trudna sam 6sedmica i 1dan[sm=zmeden.gif]




nutellica -> RE: Bolovi u stomaku (13.2.2012 8:58:28)

ja sam otisla previse rano sa 4-5 sedmica i samo se isprepadala..jedva se vidjela tackica u pupi!

Neznam,moja preporuka ti je da odes krajem sedmice, tada bi se vec trebali cuti otkucaji srca!




ajnur -> RE: Bolovi u stomaku (13.2.2012 9:53:09)

Najbolje otici sa 7.8 nedelja jer ranije se tesko sta moze vidjeti.A bolovi u ledjima,stomaku su normalni na pocetku trudnoce.Opustite se samo i uzivajte[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>