RE: prvi znaci trudnoce (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


capricapri -> RE: prvi znaci trudnoce (6.2.2014 15:05:46)

Hancy , meni su isto zabranjeni odnosi zbog hematoma,ja se nadam da kad izadjem iz treceg da cu moci....Mi se snalazimo na druge nacine ;)

Nego,ja ne bi imala odnose dok ne vidis da li je sve ok se sa trudnocom,ja kad sam imala spontani meni je to naskodilo,rekla mi dok,jer sam imala jake orgazme....a tu staje cirkulacija do ploda,tako da...Sad ne smijem,to mi je strogo zabranjeno...

Čak sam neku noć sanjala,i doživjela orgazam,stomak me posliej toga bas bolio...čak su mi i snovi zabranjeni hahaha ali kako kontrolisati [sm=bravo.gif][sm=hudicek1.gif][sm=zmeden.gif]




Hancy09 -> RE: prvi znaci trudnoce (6.2.2014 15:26:51)

Proći će nego šta...trebi je opravdano zabranjeno ali u usporedbi sa bebicom sve je drugo nebitno! :)

Probat cu ga obradovati i nadam se da mi u glavi neće biti moje ludosti... Brzo ce iduci petak, brzo ce... [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Hancy09 -> RE: prvi znaci trudnoce (6.2.2014 15:30:09)

Ooooo Capricapri..prepade me sad..ipak ce MM morati cekati narednu sedmicu hahhahahahha

Meni nekako ima logike da odnos moze naskoditi plodu...narocito taj orgazam i kontrakcije ali eto mnogi kazu da je to glupost....

Dok ne vidim [sm=rozacrtici.gif] nista od sexa [sm=smiley36.gif]




capricapri -> RE: prvi znaci trudnoce (6.2.2014 16:22:34)

Ja se služim drugim metodama [sm=duda.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]e

da mi ne naguli MM :)))

Pa kazem ti,to je slucaj sa mnom,ma da ako je sve uredu mislim da je odnos cak preporucljiv...ali eto,meni nije i jos kako me stomak bolio poslije orgazma! Uzas mislila sam da sam izgubila plod..

jeli tebi to prva trudnoca?




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (6.2.2014 16:35:08)

hahaha trebamo otvoriti onu temu prvi trimestar trudnoce,vidi nas na ovoj temi sto smo se raspisale[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
uhh i ja sanjam mene ne zaboli nista srecom,ali oteglo se ovo[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] ma kakve druge metode kad ne smijem ni da pomislim na to [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




capricapri -> RE: prvi znaci trudnoce (6.2.2014 16:38:50)

ove [sm=duda.gif] hahaha

a šta ću...Nije nam lako al nikako :))))




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (6.2.2014 17:13:54)

hahahahahaha proci ce sve smijat cemo se slatko i sjecati kako nam je bilo lijepo cekati prve bebe i apstinirati kako smo bile rahat i uzivale i pomislit cemo sta je sa onom djevojkom sa foruma koliko smo suza i smijeha podjelile skupa...kad nemamo izbora moramo trpiti a ova zabrana cini mi se uvijek potrefi one koji to vole [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mamma_ -> RE: prvi znaci trudnoce (6.2.2014 18:30:11)

ejjj u pravu ste ja sam skroz zaboravila da je bila tema prvo tromjesecje trudnoce i da smo tu razmjenjivale iskustva i probleme...ima li sada neka slicna tema????

I jos nesto sad sam procitala da izbjegavam u 6.sedmici nepasterizirano mlijeko i mlijecne proizvode??? a ja uzivam u mlijeku i jogurtu...hm...neki savjet ili vase iskustvo?????????




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (6.2.2014 18:48:10)

meni svi govore jedi mlijeko i mlijecne proizvode hmmm[sm=zmeden.gif] sad ima tema razgovori u ocekivanju bebe ali sve trudnice su ili prepolovile ili pri kraju i nama bi trebala ta za sami pocetak[sm=smiley36.gif] pij ti jogurt i mlijeko i sve sto ti godi jer to znaci da ti organizmu treba kako su nase nane radjale po 7 na kajmaku i mlijeku sad nas krkaju vitaminima nekakvim a sve trudnoce rizicne i teze nego prije 50 godina [sm=zmeden.gif] to su ti rekli pa ces kasnije morati preko nekih tableta nadoknadjivati kalcij ja sam samo izbacila grickalice a nista nezdravo nisam ni prije jela




elmaL -> RE: prvi znaci trudnoce (6.2.2014 19:02:26)

mamma_ pij pasterizovano mlijeko, nemoj izbjegavati mlijecne proizvode zbog kalcija, a jogurt i zbog crijevne flore [sm=smiley1.gif]

ima tema na kojoj trudnice razgovaraju svakodnevno, ima i onih koje su tek na pocetku, a svi smo nekad bili na pocetku [sm=smiley1.gif] tako da pridruzite se, svakog mjeseca se otvara nova:

http://www.ringeraja.ba/forum/Razgovori_u_ocekivanju_bebe_-_Februar/m_2072193/tm.htm

vrlo brzo prolaze sedmice trudnoce, za cas cete biti na pola, pa u zadnjem trimestru [sm=bravo.gif]




capricapri -> RE: prvi znaci trudnoce (6.2.2014 20:47:34)

žene :)
Ja nista to ne pratim...jedem i pijem sta mi se trazi [sm=bravo.gif]




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (6.2.2014 22:40:34)

hihihih i ja i pretjerujem stvarno evo jede se pica uveliko ovako kasno smekam cocktu ali necu...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




elmaL -> RE: prvi znaci trudnoce (7.2.2014 12:27:04)

ženice kad vam je termin, da vas stavim na trudničku listu 2014. [sm=bravo.gif]
imate temu pa dodajte termine, a poslije i [sm=rozacrtici.gif] ili [sm=modricrtici.gif] kad saznate.


želim vam laganu [sm=nosecka.gif] i zdrave [sm=duda.gif]




capricapri -> RE: prvi znaci trudnoce (7.2.2014 13:53:32)

hej elmaL... meni je terimn 14.9.2014. a po ultrazvuku 20.9.2014. ne znam šta to znači? Kad mi je onda termin? Uvedi mene obavezno [sm=bravo.gif]




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (7.2.2014 17:47:22)

meni je 22.09 ako Bog da,da sve prodje uredu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




capricapri -> RE: prvi znaci trudnoce (7.2.2014 18:15:57)

a imas li ti ovo po ultrazvuku? Ja to bas i ne kontam...Kako 14.9. i 20.9.




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (7.2.2014 19:34:11)

manja ti je trudnoca za sedmicu znaci imas ovulaciju kasnije a ne na pola ciklusa i to ti krade sedmicu to se stalno desava nista se ne sikiraj mada ti ipak ocekuj oko 14. [sm=smiley36.gif]meni je ista trudnoca nista mi nisu rekli doduse ne budem ni 5 minuta u ordinaciji i zdravo,samo me isprepadaju dok izganjam ove nalaze i nece me vise vidjeti uvijek njima nesto fali a sve mi uredu samo da placam ufff




capricapri -> RE: prvi znaci trudnoce (7.2.2014 19:39:48)

da da rekao mi je kao da sam kasnije imala ovulaciju,e super da si mi objasnila ... Da znam i ja o cemu se radi...Ja u ponedeljak idem vaditi krv,urin i sve ostalo,krvnu grupu imam,i utorak kod ginekologa...Voljela bih da sve bude OK,da ubuduce idem samo jednom mjesečno.. [sm=smiley1.gif]




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (8.2.2014 12:40:02)

ja se bojim vaditi krv uhhh jednom me neka glupaca napatila kad sam imala 15 godina bila anemicna,sva nekakva bolesna i ona me svu izbode spora bila i poslije to ga uvijek mi pozli izgubim se a i ja moram jos jednom vaditi krv [sm=smiley19.gif] ali eto kad nemam izbora sta cu neko ce ici sa mnom




capricapri -> RE: prvi znaci trudnoce (8.2.2014 13:40:05)

ma nemam ja problem sa tim i kad sam bila mala olako sam to vadila....
danas razmisljam bez obzira na mirovanje,malo u setnju....ne mogu vise da izdrzim




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (8.2.2014 14:01:23)

meni rekli mirovanje pa me juce poslali da vadim krv i cekam nalaze i cekala,naravno citav dan provela gore dosla kuci mrtva umorna!i jutros kao pticica ustala ne mirujem ja strogo,meni savjetuju svjez zrak i laganu setnju,a ja malo po kuci pocistim naravno ne usisavam i ne brisem podove nego onako prebrisem prasinu operem sudje i te lagane poslice malo prosetam i vratim se legnem gore mi je lezati i dosadjivati se i onda se iznerviram pa se izlazem stresu ja sam sebi postavila neki lagani tempo jer se osjecam super ako ce nesto lose da se desi ne daj Boze ne mozemo mi to sprijeciti...




capricapri -> RE: prvi znaci trudnoce (8.2.2014 14:07:57)

a čekaj,šta je kod tebe problem? Jel i ti imas hematom?




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (8.2.2014 15:14:23)

pa valjda imam[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] vidjecu na kontroli jel se povukao bio je neki maleni koji se povlaci nadam se da ce se povuci ako nije dosad




smajlic22 -> RE: prvi znaci trudnoce (13.2.2014 22:18:39)

Nova ovdje [sm=smiley36.gif]
eto ovako...meni je zadnja m bila 19.1.. inace mi ciklusi traju po 35 dana..i eto sada 10ak dana prije meni poceo strasni pritisak dole, kao da sam dobila ili da cu dobiti..ali nista, samo iscjedak normalni kao za vrijeme ovulacije..inace prije nego sto dobim uvijek me ulovi da cistim po kuci..sad cistim vec 15 dana i nikako da stanem!!hehe..a neki dan sam se rasplakala bez razloga bila sam nervozna kada su mi izvadili krv i jucer kad sam saznala da ce mi placa kasniti..i to sve u javnosti, totalno bez srama plakati [sm=smiley19.gif].i strasno me zadnjih par dana bole zubi, kao kompletna lijeva strana..radimo na bebi vec par mjeseci i nista..i sad jos jednom probali, mozda bude slucajno..
ugl..jos mi rano za test ali nadam se da ce mi netko od vas reci kako je sve ovo prosao i vidio [sm=rozacrtici.gif] !!! [sm=smiley36.gif]




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (14.2.2014 21:09:49)

tako je tesko procijeniti te simptome na pocetku jer znace i pms i trudnocu,sve sto si nabrojala ima dosta zena i u jednom i u drugom slucaju znam da ti nisam pomogla i mogu ti samo reci strpi se jos malkice i sve ces vidjeti i jos da te pitam osjecas li da si trudna?nekad ta intuicija bude upravu [sm=smiley36.gif] navijam za tebe i za tvoje debele [sm=rozacrtici.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>