RE: prvi znaci trudnoce (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


suadas -> RE: prvi znaci trudnoce (23.3.2014 13:35:43)

jos nista on [sm=hudicek1.gif] nadam se da nece doci,primjetila sam da su mi grudi uvecale i da su mi bradavice potamnila kao o oko njih,pojavile su se vene ogromne su,krsta me ubise ziganje pogotovo,neku vece sam povracala,na licu nemam ni jednu bobuljicu a to kod mene nije normalno,mora ih uvjek biti pred [sm=hudicek1.gif],cesce mokrim i jako sam osjetljiva rasplacem se zbog gluposti,a imam i iscjedak koji je bio zlatkas a sad je bijel i vodenast malo sam pretjerala ali moram pozzzz




dandi84 -> RE: prvi znaci trudnoce (23.3.2014 14:43:48)

Imas sve simptome [sm=nosecka.gif] pa sutra radi test I javi nam rezultate. Navijam za [sm=modricrtici.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




thuglife3 -> RE: prvi znaci trudnoce (23.3.2014 15:50:54)

Meni kasni preko 10 dana, inace mi zna kasniti oko par dana, ovo sad je vec pretjeralo, imala sam mucnine, i neki mirisevi mi smetaju, bradavice su mi potamnile, i osjecam svrab, imam gasove u stomaku, sto mi se prije nije desavalo, i evo vec par dana osjecam kao da cu dobiti, bolove, ali nista, povecan mi je sekret, gusci je i bijel, umorna sam, stalno mi se spava, nervozna, nisam jos radila test, imala sam polne odnose u vrijeme plodnih dana bez zastite, bez ejakulacije, sada se vec pocinjem brinuti. [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




thuglife3 -> RE: prvi znaci trudnoce (23.3.2014 16:01:46)

A i cesto trcim da piskim, svaki cas, poludila sam vise, a i grudi me bole, inace sam teska na jelu, slabo jedem, a u zadnje vrijeme trazi mi se hrana




dandi84 -> RE: prvi znaci trudnoce (23.3.2014 16:24:36)


IZVORNA PORUKA: thuglife3

Meni kasni preko 10 dana, inace mi zna kasniti oko par dana, ovo sad je vec pretjeralo, imala sam mucnine, i neki mirisevi mi smetaju, bradavice su mi potamnile, i osjecam svrab, imam gasove u stomaku, sto mi se prije nije desavalo, i evo vec par dana osjecam kao da cu dobiti, bolove, ali nista, povecan mi je sekret, gusci je i bijel, umorna sam, stalno mi se spava, nervozna, nisam jos radila test, imala sam polne odnose u vrijeme plodnih dana bez zastite, bez ejakulacije, sada se vec pocinjem brinuti. [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Proliv sam i ja imala i to mi je bio jedini simptom [sm=nosecka.gif] koji se razlikovao od simptoma PMS. Tri dana prije testa proliv non stop..Grudi narasle, areole potamnile, vene na grudima izražene, napuhana bila i tako...Dan kašnjenja i test [sm=modricrtici.gif]...Radi test i vidi na čemu si, nemas sta čekati...Sve najbolje[sm=smiley1.gif]




suadas -> RE: prvi znaci trudnoce (23.3.2014 17:00:45)

i ja imam proliv sto mi je malo cudno i navijam za [sm=nosecka.gif],sutra radim test i ABD valjda ce biti [sm=rozacrtici.gif] ...lijep pozzz [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




dandi84 -> RE: prvi znaci trudnoce (23.3.2014 17:22:18)


IZVORNA PORUKA: suadas

i ja imam proliv sto mi je malo cudno i navijam za [sm=nosecka.gif],sutra radim test i ABD valjda ce biti [sm=rozacrtici.gif] ...lijep pozzz [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Srecno pa nam javi jel [sm=modricrtici.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (25.3.2014 11:45:49)

jeste li radile test?nadam se da su pozitivni [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




suadas -> RE: prvi znaci trudnoce (25.3.2014 13:17:11)

ja nisam jos kontam da je rano tek 2 dan kasni,pa se bojim da mi ne pokaze negativno [sm=smiley19.gif]




Vanne -> RE: prvi znaci trudnoce (25.3.2014 13:20:15)


IZVORNA PORUKA: suadas

ja nisam jos kontam da je rano tek 2 dan kasni,pa se bojim da mi ne pokaze negativno [sm=smiley19.gif]


Nije ti rano..ja sam na dan ocekivane menstruacije radila tesr i bio je pozitivan...nije mi kasnila uopste...
Kupila sam gravgnost ultra i u obje mi je trudnoce rezultat bio pozitivan na dan kad sam trebala dobiti....
Hajde uradi test iavi nam se s lijepim vijestima [sm=smiley1.gif]




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (25.3.2014 15:28:31)

ma nije kasno ja radila 2 dana prije ocekivane jest da je bila jedva vidljiva linija ali je bila hajde uradi pa nam javni




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (25.3.2014 15:29:16)

cuj mene nije kasno [sm=jezicek.gif] tek sad vidjeh sta sam napisala naravno htjela sam reci nije ti RANO[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




suadas -> RE: prvi znaci trudnoce (25.3.2014 19:17:36)

hahhaha ma nisam ni ja skontala vjeruj mi...kontam da sacekam do petka STRAH me [sm=smiley19.gif] valjda [sm=hudicek1.gif] nece doci...




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (25.3.2014 20:41:29)

ako mozes sacekaj,svaka ti cast na strpljenu,ali ubij vrijeme necim da ne razmisljas toliko o tome jel ti prije kasnila?




Bubydina -> RE: prvi znaci trudnoce (25.3.2014 20:52:29)


IZVORNA PORUKA: suadas

hahhaha ma nisam ni ja skontala vjeruj mi...kontam da sacekam do petka STRAH me [sm=smiley19.gif] valjda [sm=hudicek1.gif] nece doci...


Ako imaš strpljenja sacekaj,ja sam zadnji put uradila 10 ili 11 dan test,i bio pozitivan,
a sve mi se nije dalo,bilo me stomak,ja sve mislila nije to to,kad na kraju bas jest[sm=smiley36.gif]...

A prije toga svaki mjesec koza nije htjela doci dok ne uradim test[sm=smiley36.gif],
ja uradim,i ona onda dođe...
Javi nam rezultat,i nadam se da ce biti [sm=rozacrtici.gif] [sm=bravo.gif]




thuglife3 -> RE: prvi znaci trudnoce (25.3.2014 23:00:49)

Ja nisam radila, dobila sam jutros, nisam ga imala potrebe raditi, valjda mi jos nije vrijeme, kada Bog da, bice, poljubac [sm=smajl.gif][sm=smajl.gif]




suadas -> RE: prvi znaci trudnoce (26.3.2014 14:09:00)

strpljen spasen hehe,ma i prije mi je kasnila do 5 dana sto je normalno,sreca mi je pa ne razmisljam puno o tome zbog posla,ABD ja se nadam daali i nekako imam osjecaj kao da ce doci [sm=hudicek1.gif]svakog trena nije fer [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] uglavno sta god bude od Boga je truditicemo se dalje mora upaliti hehe POZIĆĆĆ




lovepower -> RE: prvi znaci trudnoce (27.3.2014 19:10:53)


IZVORNA PORUKA: thuglife3

Ja nisam radila, dobila sam jutros, nisam ga imala potrebe raditi, valjda mi jos nije vrijeme, kada Bog da, bice, poljubac [sm=smajl.gif][sm=smajl.gif]

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] nemoj biti tuzna,upravo tako kad je sudjeno bit ce,svakome od nas,ne gubi nadu i vjeru i ubrzo ce testic potvrditi da je kasnjenje vjestice ustvari trudnoca[sm=smiley1.gif]




suadas -> RE: prvi znaci trudnoce (28.3.2014 13:14:29)

pozdrav....da javim da sam jutros dobila smećkasto krvarenje koje sada nema,bojim se da je [sm=hudicek1.gif] dosla [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] ali me zbunjuje zasto je prestalo!!!!




Bubydina -> RE: prvi znaci trudnoce (28.3.2014 13:27:51)


IZVORNA PORUKA: suadas

pozdrav....da javim da sam jutros dobila smećkasto krvarenje koje sada nema,bojim se da je [sm=hudicek1.gif] dosla [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] ali me zbunjuje zasto je prestalo!!!!


Ako ti se ne pojavi [sm=hudicek1.gif],može biti i trudnoca[sm=smiley1.gif],mnogim ženama se pojavi
malo smeđkasti iscjedak nakon čega nemaju 9 mjeseci[sm=smiley1.gif],
jesi li radila test???,,,

Ako nisi,sacekaj do sutra ako se ne pojavi[sm=hudicek1.gif],svakako uradi test,
jer možda si trudna[sm=smiley1.gif]...




swedica -> RE: prvi znaci trudnoce (28.3.2014 17:42:29)


IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: suadas

pozdrav....da javim da sam jutros dobila smećkasto krvarenje koje sada nema,bojim se da je [sm=hudicek1.gif] dosla [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] ali me zbunjuje zasto je prestalo!!!!


Ako ti se ne pojavi [sm=hudicek1.gif],može biti i trudnoca[sm=smiley1.gif],mnogim ženama se pojavi
malo smeđkasti iscjedak nakon čega nemaju 9 mjeseci[sm=smiley1.gif],
jesi li radila test???,,,

Ako nisi,sacekaj do sutra ako se ne pojavi[sm=hudicek1.gif],svakako uradi test,
jer možda si trudna[sm=smiley1.gif]...

Mozda je implatacisko ja sam imala 27.12. 2014 19 januara dobijem krvarenje smedje rozo 26 uradim test i evo me u 13 sedmici trudnoce sretno mozda je i kod tebe




swedica -> RE: prvi znaci trudnoce (28.3.2014 17:45:22)


IZVORNA PORUKA: swedica


IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: suadas

pozdrav....da javim da sam jutros dobila smećkasto krvarenje koje sada nema,bojim se da je [sm=hudicek1.gif] dosla [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] ali me zbunjuje zasto je prestalo!!!!


Ako ti se ne pojavi [sm=hudicek1.gif],može biti i trudnoca[sm=smiley1.gif],mnogim ženama se pojavi
malo smeđkasti iscjedak nakon čega nemaju 9 mjeseci[sm=smiley1.gif],
jesi li radila test???,,,

Ako nisi,sacekaj do sutra ako se ne pojavi[sm=hudicek1.gif],svakako uradi test,
jer možda si trudna[sm=smiley1.gif]...

Mozda je implatacisko ja sam imala 27.12. 2013 19 januara dobijem krvarenje smedje rozo 26 uradim test i evo me u 13 sedmici trudnoce sretno mozda je i kod tebe





Bubydina -> RE: prvi znaci trudnoce (28.3.2014 18:44:41)


IZVORNA PORUKA: swedica


IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: suadas

pozdrav....da javim da sam jutros dobila smećkasto krvarenje koje sada nema,bojim se da je [sm=hudicek1.gif] dosla [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] ali me zbunjuje zasto je prestalo!!!!


Ako ti se ne pojavi [sm=hudicek1.gif],može biti i trudnoca[sm=smiley1.gif],mnogim ženama se pojavi
malo smeđkasti iscjedak nakon čega nemaju 9 mjeseci[sm=smiley1.gif],
jesi li radila test???,,,

Ako nisi,sacekaj do sutra ako se ne pojavi[sm=hudicek1.gif],svakako uradi test,
jer možda si trudna[sm=smiley1.gif]...

Mozda je implatacisko ja sam imala 27.12. 2014 19 januara dobijem krvarenje smedje rozo 26 uradim test i evo me u 13 sedmici trudnoce sretno mozda je i kod tebe

I ja sam pomislila i na to,ali reko' necu je plasiti,ali svejedno bi trebala uraditi test. da zna jel u pitanju trudnoca....

Ja mislila da ti imas vise sedmica trudnoce,jos malo ces nam i ti aBd saznati [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=bravo.gif]




swedica -> RE: prvi znaci trudnoce (28.3.2014 19:01:35)

bubydina tek imam pregled 5 .maja akobogda.pa cu znati bas pisah
na drugoj temi danas sam se ispovracala haos nije mi hamn godila hrana lose sam uhh




suadas -> RE: prvi znaci trudnoce (28.3.2014 19:50:46)

evo dodjem s posla u wc kad na papiru krv i to me [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif],sigurna sam da je [sm=hudicek1.gif] dosla,evo glava me razvaljuje krsta me ubijaju od bolova,hocu povracati losa sam drama...od moje [sm=rozacrtici.gif] nista za ovaj mjesec ,ali ABD bice nadam se,ali ne kontam zasto su mi bradavice ovolike,a potamnile su i vene se pojavile ,nisam umislila simptome u to sam sigurna,ali opet nadam se Nada zadnja umire [sm=bravo.gif],jojjj hocu [sm=duda.gif] [sm=smiley1.gif][sm=duda.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>