Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


muaaa -> Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 8:52:05)

Znaci nasih muzeka[sm=smiley1.gif]




muaaa -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 8:56:10)

Evo ja prva[sm=smiley36.gif]

Kad se obrije zacepi lavabo svojim dlacicama...grrrrrr

Mislim Ove sto imaju "savrsenstva od muzeva"nek se ne javljaju ili nek nas prosvijtle kako ih dovesti u red[sm=jezicek.gif]

Ajmo cure opletite[sm=smiley36.gif]




Honey3 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 8:59:26)

muaaa ne bih ja sad da nabrajam[sm=jezicek.gif] A razumijem te,mi imamo staza,a ove mladice sta ce njima smetati,to je jos frisko,nije ni nama nista smetalo u mladosti,odnosno sto bi rekli u "medenim"[sm=jezicek.gif]




muaaa -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:01:17)


IZVORNA PORUKA: zaha

muaaa ne bih ja sad da nabrajam[sm=jezicek.gif] A razumijem te,mi imamo staza,a ove mladice sta ce njima smetati,to je jos frisko,nije ni nama nista smetalo u mladosti,odnosno sto bi rekli u "medenim"[sm=jezicek.gif]



Ma Zaho bar im smetaju carape u cosku bacene...nek napisu.

Samo da ne bude da im nista ne smeta[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ili ce se javiti za 5-6 godina ovdje[sm=smiley36.gif]




Marija13 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:02:27)

...igranje igrica na racunaru [sm=smiley36.gif] slusalice su spasile brak, zamisli kad igra neku ratnu, a zvuk pojacan [sm=smiley5.gif]




Hanady RR -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:02:37)

sve što mi smeta ja se navikla il postizala kompromis...

pa sma tako...
skontala da mu riječi klještima moraš izvlačiti...

a kompomis postigla d ami stolice nisu kobile za garadarobu...i da otvoreni dio viseće kuhinje nakon otvaranja se zatvara...
ovaj kompormis je bio bolan...oplaila sma glavom[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

ladice ...još postižemo kompormis...nikako ne kontam ...kako je ne zavtori nakon upotrebe[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

i smeta mi što je šutljivac kad treba reći stavri koje treba za sebe lično...
dobro možda je insan i jačih živaca...
al ja bih na njegovom mjestu davno regirala...a on šuti i ''trpi'' i čeka nešto[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




felix -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:02:53)

smeta mi kad se tušira a kupatilo zapari ko da je kokoš peruto u kupatilu grrr , kad udjem u kupatilo ne vidim ga od pare treba mi sat da kupatilo ocistim posle znaci smrt mi je kad se tušira[sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:03:05)

Tu sam temu ja odavno htjela otvoriti, jer sam citala slicnu na jednom drugom portalu i doslovno s evaljala od shege sta su ljudi sve pisali. Mislim da su nase forumasice previse ustogljene da napisu sta ih sve nervira kod njihovih muzeva, pa tema nece biti jaka kao na tom tamo nekom portalu.
Mene strasno najstrasnije nervira sto moj muz uvijke donosi ''veliku nuzdu'' kuci, sto kad obavlja istu vodu pusti na kraju...za 100 godina i usmrdi sve zivo. Uvijek mu rondzam zbog toga, svaku njegovu v. nuzdu sam odrondzala..




Blue rose RR -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:03:41)

-Što kad vozi smeta mu svaki k*ac na cesti.
-Što mi uvijek natenane objašnjava svaki put kad ga pitam da mi ukratko nešto objasni :(
-Što ne voli ljutkastu hranu, pa i ja moram "ispaštati",
-Što ne voli ljubavne filmove (pa ih moram sama gledati).

Za sada toliko :)





tinkivinki -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:05:04)

meni smeta sto moj previse radi,ne zna za odmor i onda pregori od posla[sm=jezicek.gif].nisam protiv rada,ali taj ne zna odmarati.npr.radi ljeti od 7-7 i dodje kuci i uzme kosilicu da obleti dvoriste[sm=smiley29.gif].i da sto mi ostavi carape prljave na podu,hiljadu puta rekla da odnese do korpe,ali mu daleko[sm=jezicek.gif]




palachinken -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:05:56)

Ja imam saršenog muža, ništa mi ne smeta. [sm=smiley27.gif][sm=love.gif][sm=angel.gif]
Osim što ima devijaciju u sinusima i hrče ko freza.
Užasno je zaboravan kad ga nešto plaho ne interesuje, ali pamti ko slon ako mu se ko šta zamjerio.

Ima nevjerovatan patloški odnos prema ofucanim majicama i trenerkama i ne da ništa baciti.
Vjeruje da ću se ukočiti svaki put kad oprane kose izađem vani, jer su mi pore na glavi otvorene.

Još će nadoći :)




teacher75 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:06:16)

smeta mi svasta nesta[sm=smiley36.gif]sto je mrzovoljan ujutro, pa ga ne smijem nista pitati a ja se navijem cim progledam, sto ne zna nista skuhati (prije sam uvijek govorila da cu naci muza sto kuha[sm=smiley36.gif]), sto nema neki bolji posao sa normalnim radnim vremenom (al nije jadan on kriv)...eto to su neke od stvari koje mi smetaju[sm=smiley1.gif]




Marija13 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:06:38)

Uvijek izvuce majice sa dna! ih...sjetit cu se jos..




Hanady RR -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:06:42)

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Tu sam temu ja odavno htjela otvoriti, jer sam citala slicnu na jednom drugom portalu i doslovno s evaljala od shege sta su ljudi sve pisali. Mislim da su nase forumasice previse ustogljene da napisu sta ih sve nervira kod njihovih muzeva, pa tema nece biti jaka kao na tom tamo nekom portalu.
Mene strasno najstrasnije nervira sto moj muz uvijke donosi ''veliku nuzdu'' kuci, sto kad obavlja istu vodu pusti na kraju...za 100 godina i usmrdi sve zivo. Uvijek mu rondzam zbog toga, svaku njegovu v. nuzdu sam odrondzala..


umirem[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

moj je gori...on ko švabo..očekuje kad prdne pored mene d asmu kažem ''gut''...

tačno ne znam otkuda mu to...sreća ne radi to često...al majkemi jednom će nas poubijat[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




muaaa -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:06:55)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Tu sam temu ja odavno htjela otvoriti, jer sam citala slicnu na jednom drugom portalu i doslovno s evaljala od shege sta su ljudi sve pisali. Mislim da su nase forumasice previse ustogljene da napisu sta ih sve nervira kod njihovih muzeva, pa tema nece biti jaka kao na tom tamo nekom portalu.
Mene strasno najstrasnije nervira sto moj muz uvijke donosi ''veliku nuzdu'' kuci, sto kad obavlja istu vodu pusti na kraju...za 100 godina i usmrdi sve zivo. Uvijek mu rondzam zbog toga, svaku njegovu v. nuzdu sam odrondzala..

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Bravo
Zato napisah to sto napisah....bar savjete da nam daju[sm=jezicek.gif]




mamabb -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:07:11)

Hrkanje [sm=hudicek1.gif]
što je lijen da ugodi sebi, više mislim na fizičke aktivnosti.
što ne može ''guici zapovidit''- svi spremni i na vratima, njega presječe [sm=hudicek1.gif]




Honey3 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:07:14)


IZVORNA PORUKA: felix

smeta mi kad se tušira a kupatilo zapari ko da je kokoš peruto u kupatilu grrr , kad udjem u kupatilo ne vidim ga od pare treba mi sat da kupatilo ocistim posle znaci smrt mi je kad se tušira[sm=jezicek.gif]

aaaah felix,pa zaparis li ti kupatilo,cik se okupaj a nemoj zapariti[sm=jezicek.gif]




palachinken -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:07:16)

i Čarape.
Ali tu sam mu dohakala. I ja svoje bacam po ćoškovima. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




malena27 RR -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:08:19)

-dlačice u kupatilu nakon brijanja i kupanja
-dignut poklopac wc skoljke
-carape na podu
-sto u toku dana obuce 101 jaknu i onda sve zakaci na stolice u trpezariji
-kad nesto trebam tesko podici, pita treba li mi pomoc, a objesi ruke do poda ko majmunce...
-kad opere sudje, sudoper bude sav uprskan vodom i sapunicom i to ne posusi...




Visnja RR -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:08:27)

aaaaa odliča tema ...
ja imam super muža ... i naravno ima stvari koje mi idu na živce...

npr . uvjek on mora biti odgovoran za sve druge... eto na poslu mogu se kladiti da ima zabušanata koji kad kihnu idu na bolovanje a on je cesto i kad se osjeća loše išao da radi...jer nije tip koji kuka i izbjegava posao

druga stvar ..voli da me preduhitri u nekom kućnom poslu...pa onda kao zvoca [sm=smiley36.gif]




DM -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:08:31)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Tu sam temu ja odavno htjela otvoriti, jer sam citala slicnu na jednom drugom portalu i doslovno s evaljala od shege sta su ljudi sve pisali. Mislim da su nase forumasice previse ustogljene da napisu sta ih sve nervira kod njihovih muzeva, pa tema nece biti jaka kao na tom tamo nekom portalu.
Mene strasno najstrasnije nervira sto moj muz uvijke donosi ''veliku nuzdu'' kuci, sto kad obavlja istu vodu pusti na kraju...za 100 godina i usmrdi sve zivo. Uvijek mu rondzam zbog toga, svaku njegovu v. nuzdu sam odrondzala..

Pa zar se ne sjećaš-mi iimam o savršene brakove i savršene muževe[sm=sad.gif]




Mirkica -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:08:40)

smeta mi sto misli da je Bogom dat jojjjj on je toliko samouvjeren majkoo moja nekada me to bas bas izbaci iz takta grrrrrr .




tinkivinki -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:08:50)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Tu sam temu ja odavno htjela otvoriti, jer sam citala slicnu na jednom drugom portalu i doslovno s evaljala od shege sta su ljudi sve pisali. Mislim da su nase forumasice previse ustogljene da napisu sta ih sve nervira kod njihovih muzeva, pa tema nece biti jaka kao na tom tamo nekom portalu.
Mene strasno najstrasnije nervira sto moj muz uvijke donosi ''veliku nuzdu'' kuci, sto kad obavlja istu vodu pusti na kraju...za 100 godina i usmrdi sve zivo. Uvijek mu rondzam zbog toga, svaku njegovu v. nuzdu sam odrondzala..

[sm=jezicek.gif],ja svog natjeram da otvori prozor,a kad izlazi iz kupatila da to radi brzinom munje i zatvori vrata.[sm=smiley36.gif]




muaaa -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:09:14)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

-Što kad vozi smeta mu svaki k*ac na cesti.
-Što mi uvijek natenane objašnjava svaki put kad ga pitam da mi ukratko nešto objasni :(
-Što ne voli ljutkastu hranu, pa i ja moram "ispaštati",
-Što ne voli ljubavne filmove (pa ih moram sama gledati).

Za sada toliko :)



I moj ima ovaj"problem"pola dana dok nesto isprica[sm=hudicek1.gif]




Silver -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (11.3.2013 9:09:17)


IZVORNA PORUKA: palachinken

i Čarape.
Ali tu sam mu dohakala. I ja svoje bacam po ćoškovima. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




grrrrr 3 godine smo u braku, ali carape nikako da prebolim... [sm=smiley36.gif] i kad ga nesto zamolim da uradi a on kaze sad cu i nastavi sjediti dok ne ponovim bar jos 4-5 puta! cccccc




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>