RE: Azoospermija (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


djevica88 -> RE: Azoospermija (22.1.2014 17:33:59)

uradili smo sve sto je nas urolog rekao,hormone,uz testisa i kaze da je to to,predlaze biopsiju...to je dr.harun hodzic,mi smo iz Zenice,a dr.Leto nam kaze da uradimo i neki uz da se vidi da nije neko zacepljenje,i kaze da kvrzica moze da bude uzrok,dok ovaj hodzic sve to porice samo kaze uradi biopsiju i ako nema nema...ponekad ima bol u jednom testisu al hodzic kaze nema to veze za sve kod njega nema veze,a leto kaze da sve to moze nesto da znaci,a nas stavljaju u ˇneobrano grozdzeˇne znamo sta i kako dalje




Magnolie -> RE: Azoospermija (22.1.2014 17:44:02)

mah doktori urolozi odmah predlazu biopsiju i nama su predlozili odmah biopsiju i zdravo! Hvala Bogu sto nismo poslusali i sto smo krenuli u detaljno ispitivanje i uradili briseve uretre , par puta uradili nalaze hormona da se vidi koja je razlika, nekoliko nalaza spermiograma i krkanje kojekakvim vitaminima. sada cemo da uradiomo jos jedan spermiogam pa onda da vidimo sta ce se desiti.




Magnolie -> RE: Azoospermija (22.1.2014 17:47:40)

kikitown vrteska [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




djevica88 -> RE: Azoospermija (22.1.2014 17:50:52)

i mi ne znamo stvarno sta odluciti,onda mi je logicnije prvo uraditi taj pregled kanala,zbog zacepljenja pa ako nista onda biopsiju...radio je i mm par puta spermogram i nista,sve isto,al nama je tesko sto nas zavlace sto ne nadju uzrok pa ako je urodzeno tako da se pomirimo s tim da necemo imati djecu i cao,a ne nema a nema ni uzroka a i ne traze ga




Pingvina -> RE: Azoospermija (22.1.2014 18:12:07)

Pozdrav hrabrim zenicama...
Samo da vam svima posaljem zagrljaje podrske i puno dobrih vibracija. [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




djevica88 -> RE: Azoospermija (22.1.2014 18:53:19)

pingvina poz.i tebi...hrabre smo mi,izaci ce mo kao pobjednice iz ove borbe,ako Bog da...[sm=duda.gif]




Kikitown -> RE: Azoospermija (22.1.2014 22:45:25)

Hvala Pingvina [sm=smiley27.gif][sm=smajl.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]
Samo naprijed zenice moje, zaista vam svima zelim isto sto i sebi! magnolie [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




vrteška života -> RE: Azoospermija (24.1.2014 23:54:50)



Hvala Kiki posebno tebi na tako divnim rijecima i podrsci, hvala svima koji nesebicno i iskreno pristupaju svakoj mogucoj situaciji u kojoj smo se nasle.....

[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif] za sve moje zenice........




malena27 RR -> RE: Azoospermija (25.1.2014 0:25:27)


IZVORNA PORUKA: djevica88

uradili smo sve sto je nas urolog rekao,hormone,uz testisa i kaze da je to to,predlaze biopsiju...to je dr.harun hodzic,mi smo iz Zenice,a dr.Leto nam kaze da uradimo i neki uz da se vidi da nije neko zacepljenje,i kaze da kvrzica moze da bude uzrok,dok ovaj hodzic sve to porice samo kaze uradi biopsiju i ako nema nema...ponekad ima bol u jednom testisu al hodzic kaze nema to veze za sve kod njega nema veze,a leto kaze da sve to moze nesto da znaci,a nas stavljaju u ˇneobrano grozdzeˇne znamo sta i kako dalje


poslusajte dr. Letu, a biopsiju cuvajte kao krajnu opciju...
od uzv tm nece nista biti, bar je on bezbolan [sm=smiley1.gif]




moni555 -> RE: Azoospermija (25.1.2014 11:56:03)

moj muz ide u srijedu raditi biopsiju vec se tresemo oboje nadam se da ce sve proci kako treba i da ce naci dosta spermica[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




djevica88 -> RE: Azoospermija (25.1.2014 14:28:27)

malena hvala ti puno na savjetu,najvjerovatnije da ce mo to i uraditi,a mozda nekad kasnije biopsiju...




djevica88 -> RE: Azoospermija (25.1.2014 14:29:28)

malena hvala ti na savjetu,najvjerovatnije da ce mo uraditi taj uv pa onda vidjeti sta dalje...




Kikitown -> RE: Azoospermija (25.1.2014 21:28:56)

Moni555, zelim vam puno uspjeha,ipak mnoge od nas to cega,znaj niste sami,jer svi mi zajedno s tobom prozivljavamo biopsiju! Zelim ti reci,mi smo isto odmah dobili taj prijedlog ali u klinici u TZ ne rade zamrzavanje pa smo odustali :( Dalje nase korake znas... Sretno i jedva cekam da nas obradujes!!




djevica88 -> RE: Azoospermija (27.1.2014 14:26:43)

zenice,recite mi molim vas jeli od ijedne muz radio magnetnu rezonansu koja obuhvata te neke kanale,da se vidi ima li nekog zacepljenja?da li neka zna gdje se to radi u Bosni,cula sam da ima u Sa ali ne znam gdje tacno?[sm=zz_help.gif]




Magnolie -> RE: Azoospermija (31.1.2014 9:38:42)

pozz curice sta ima? ima li sta novo? nema vas .... [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] mi idemo slijedece sedmice da uradim sgram pa vam javim sta bude [sm=smiley1.gif]




moni555 -> RE: Azoospermija (1.2.2014 11:29:28)

pozz cure evo samo da javim, mom muzu je biopsija radjena u cetvrtak, jucer je dosao kuci, operacija je prosla dobro, on se dobro osjeca sto je najbitnije, malo ga bole mjesta gdje su rezovi, ali ne krvari niti ima temperaturu... jedini problem je sto nalaze moramo cekati 2 tjedna da vidimo jesu doktori sto nasli...




djevica88 -> RE: Azoospermija (1.2.2014 21:06:45)

moni zelim vam svu srecu ovog svijeta,da nas obradujes pozitivnim nalazom,ako bog da...[sm=rozica.gif]




Kikitown -> RE: Azoospermija (1.2.2014 22:36:19)

moni555 [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Magnolie -> RE: Azoospermija (7.2.2014 18:44:47)

curiceeeeeeeee
kupila sam macu u prahu da li iko zna kako se koristi, doziranje i to? hvala ljubim vas sveeeeeeeeeeee




Zelimo_bebu -> RE: Azoospermija (7.2.2014 19:02:03)

magnolie super draga ja nasla u tabletama..a mislim da ide 3gr dnevno...nisam sigurna pogledaj na netu...




Magnolie -> RE: Azoospermija (8.2.2014 0:03:34)

hvalaaa... citala sam po neti 1-3 cajne kasike u joggurt, sok, vodu .... ali kontam da provjerim ako je neko vec koristio kako je.... super je u tabletama i mi cemo slijedeci put tablete ganjati...hvalaaaa




Kikitown -> RE: Azoospermija (12.2.2014 20:47:46)

magnolie...moni555...kuc-kuc!! :) Obradujte nas :D :*




Magnolie -> RE: Azoospermija (12.2.2014 22:00:51)

kod nas nista novo...krajem sedmice radimo nalaz [sm=zmeden.gif] a sada pijemo macu u prahu ;D vitamine i tako to ...sta ima kod vas?? ljubim vas punooo




Magnolie -> RE: Azoospermija (15.2.2014 11:05:10)

eh da vam javim...uradili smo sgram danas i opet 00000 nista...i jos uvijek ima povecani leukociti [sm=smiley13.gif] ufffffffffffffff




An Nur -> RE: Azoospermija (15.2.2014 22:11:00)

Halo djevojke [sm=zz_wavespin.gif]
Pišem vam zapravo u želji da nekako pokušam pomoći jednoj našoj forumašici.
Bila je na stimulaciji i dobro odreagovala. Ipak, nažalost nije bilo oplođenih stanica jer spermatozoidi nisu preživjeli.
Molim vas da nam predložite dobre doktore za taj problem.
Kome se obratiti? Šta poduzeti?
Šta vi pokušavate i koliko je uspješno, kakvi su rezultati terapija?
Hrana, lijekovi, trave... sve.
To joj se desilo ovih dana i bojim se da je sad u stanju očaja.
Njen problem neznam u tančine ali svaki savjet, preporuku i link uredno ću joj prenijeti.
Hvala unapred [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=zz_wavespin.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>