Podrška RR drugarica našoj Fatmi (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


Hanady RR -> Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 12:29:38)

Drage naše...
nedavno smo se susrele sa inforamcijom da kćerka naše članice Fatme je oboljela od bolesti koja zahtjeva posbenu pažnju.

''Moja djevojcica je jako bolesna u trecem mjesecu njenog zivota otkrili smo porazavajucu vjest.Nalazi koje smo radili i koje smo cekali u augustu su nam potvrdili porazavajucu vijest ona boluje od SMN tip 1-SPINALNA MISICNA ATROFIJA.Sada sam u stalnoj brizi za nju jer joj je potrebno dosta paznje, tri puta do sada smo bili i u bolnici i vodimo jednu veliku bitku.Mile moje nisam zeljela da vas rastuzim ali jednostavno doslo je vrijeme da i sa vama podjelim moju bol.Ponekad mislim da cu klonuti i izgubiti snagu ali se trgnem jer neko odozgo to vidi sve i da mi dodatnu snagu i energiju.Ljubim vas i grlim moje mile i drage. ''

Našla članica Fatma vodila je svoje majčinske bitke i prije, ako se sjaćate emisije u kojoj se govorilo i o smrti beba nakon vankcijnacije naša Fatma i tamo je svoju bol ostavila [sm=smiley13.gif] nadalje bila je naš predstavnik borac u pokretanju sa mrtve tačke pitanja prava porodilja u BiH i vrlo hrabro zahtjevala javno da se majkama porodiljama njihova prava kako obećana tako i zakonska podhitno rješe.

Kako je naša Fatma uvijek uz nas RR Tim smatra da i mi njima možemo pružiti podršku u smislu finansijske u ovim teškim vremenima da djevojčici i majci olakšamo bar taj dio.

Sa tim u vezi naredni Baby Bazar u janurau posvećujemo njima...svi prikupljeni prilozi biće uplaćeni na zajednički račun filantropije

Račun za uplate

Predstavništvo Ustanove Danu Filantropija
Uplatu izvršiti na ŽR: 3386907716572730 UniCredit Banka

sa naznakom podrška forumašici


zbirno će biti prebačeno na račun naše forumašice...
nije uputno da javno pišemo njeno ime i rpezime i broj računa...

sve skupljeno na narednom baby bazaru u humantiranu kutiju biće uplaćeno također na isti račun

za naše RR drugarice i njihovu dječicu uvijek smo tu, mi smo RR [sm=smiley27.gif]




M kao Mama -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 12:31:42)

uh, bože dragi naravno, i onomad sam joj rekla kad se javila da smo tu za nju u svakom trenutku, dušica draga, šaljemo ti puno dobrih želja i da ti dragi Allah podari snage da sve ovo izdeveraš.




Lady26 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 12:32:23)

Ucestvovat cu koliko mogu....
Boze pomozi djevojcici da se izbori....




MicoTico -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 12:35:57)

Draga Fatma uz tebe smo naravno[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




hatepsut -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 12:38:14)

Najveci [sm=smiley31.gif] ,uz vas smo ! Naravno da cemo i pomoci u skladu s nasim mogucnostima.




Super Beba -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 13:17:26)

Draga Fatma [sm=smiley31.gif]




Visnja RR -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 13:26:02)

uhhh...baš me rastužilo...naravno da smo uz našu Fatmu [sm=smiley31.gif]




Fatma -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 13:43:29)

Mile moje jako sam ponosna na vas,nisam se javljala jer stvarno nemam vremena Merjem-Taira trazi puno paznje i onda svu svoju snagu dajem i poklanjam njoj.Danas smo se vratile iz bolnice radi praznika,Merjem -Tairi je implantirana Nazogasicna sonda jer gubi na tezini tako da je sada dohranjujemo preko sonde.Ponekada mislim da cu klonuti ali neko odozgo to vidi sve pa mi da snagu napuni moje baterije i ja krenem dalje.Duse moje hvala vam na podrsci,HVALA VAM STO POSTOJITE.Necu nabrajati nikoga pojedinacno jer sve vas volim.HVALA VAM ZA BRIGU,LIJEPU RIJEC,HVALA VAM STO I ZBOG VAS PROLIJEM POKOJU SUZU...HVALA VAM STO POSTOJITE I STO MISLITE NA NAS!MILIONE POLJUBACA OD AZRE(Fatme) I MERJEM-TAIRE[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




Hanady RR -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 13:44:15)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=rozica.gif]




bebacha -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 14:00:52)


IZVORNA PORUKA: Fatma

Mile moje jako sam ponosna na vas,nisam se javljala jer stvarno nemam vremena Merjem-Taira trazi puno paznje i onda svu svoju snagu dajem i poklanjam njoj.Danas smo se vratile iz bolnice radi praznika,Merjem -Tairi je implantirana Nazogasicna sonda jer gubi na tezini tako da je sada dohranjujemo preko sonde.Ponekada mislim da cu klonuti ali neko odozgo to vidi sve pa mi da snagu napuni moje baterije i ja krenem dalje.Duse moje hvala vam na podrsci,HVALA VAM STO POSTOJITE.Necu nabrajati nikoga pojedinacno jer sve vas volim.HVALA VAM ZA BRIGU,LIJEPU RIJEC,HVALA VAM STO I ZBOG VAS PROLIJEM POKOJU SUZU...HVALA VAM STO POSTOJITE I STO MISLITE NA NAS!MILIONE POLJUBACA OD AZRE(Fatme) I MERJEM-TAIRE[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]


[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
svi cemo pomoci,na koji god nacin mozemo a najviose se molit da uskoro ovo sve ako bog da bude iza vas




InLove -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 14:15:11)

Rasplakah se, da vam Allah Dz.S olaksa uz vas smo [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

I za NASU RR [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




vila_7 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 14:32:05)

Predstavništvo Ustanove Danu Filantropija


Da li treba na uplati i ovo naglasiti?




Hanady RR -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 14:36:00)


IZVORNA PORUKA: vila_7

Predstavništvo Ustanove Danu Filantropija


Da li treba na uplati i ovo naglasiti?


račun je od Danu filantoprije tako sa uplatu vršiš njima..
što znači kome plaćaš Danu filantopija, svrha ...podrška forumašici




Hanady RR -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 14:53:31)

http://album.ringeraja.ba/index.php?page=album&ID=3693[sm=love.gif][sm=muca.gif][sm=rozica.gif]




Sonja -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 20:14:53)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

bas me rastuzi

veliko [sm=smiley27.gif] od mene i mojih andjela




Lulu_08 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 20:24:53)

Jako mi je zao [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]. Nadam se aBd da ce biti lijeka i olaksanja sa srecom uhhh [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




animagical -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 21:22:28)

hanady, ako ne budem mogla na BB a ti budes isla molim te da mi se javis :)




muaaa -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 21:29:52)

Tu smo [sm=smiley13.gif]




minie -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (30.12.2013 23:49:39)

Jako mi je zao zbog svega sto prolazite, dace Uzviseni da medena curica bude dobro i trci sa svojom sekom.

Moj R i ja vam saljemo najveci zagrljaj podrske, a odazvacemo se i akciji, koliko smo u mogucnosti.




mum82 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (31.12.2013 8:39:20)

da vam Allah olaksa, da vam snage da sve izdrzite i nagradi vas najvecom nagradom....[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
malo preslatko pilence sa svojom frizuricom[sm=love.gif]

i naravno po ko zna koji put,svaka cast RR[sm=smiley1.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (2.1.2014 9:20:50)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

Sta reci, molim za vas da vam dragi Bog podari snage i da se izborite [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Medi_87 -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (3.1.2014 16:32:33)

Srce moje drago saljem vam milion poljubaca, milijardu zagrljaja, mila moja znas da sam uvijek tu za tebe, puno vas volimo [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Fatma -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (8.1.2014 15:14:09)

Drage moje zelim da vam se zahvalim na brizi koju osjecate za moje dijete.Moja malena,moja lavica je u petak pala u komu i reanimacijom smo je povratili u ovaj zivot.Sada je na aparatima i njen zivot je ugrozen.Hvala vam na svemu i molim boga da ostanete u zdravlju.




Super Beba -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (8.1.2014 15:23:00)

[sm=smiley13.gif]

Ne dajte se! Da nam se mala lavica što prije izvuče i ozdravi! [sm=smiley31.gif]




M kao Mama -> RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi (8.1.2014 15:23:55)


IZVORNA PORUKA: Fatma

Drage moje zelim da vam se zahvalim na brizi koju osjecate za moje dijete.Moja malena,moja lavica je u petak pala u komu i reanimacijom smo je povratili u ovaj zivot.Sada je na aparatima i njen zivot je ugrozen.Hvala vam na svemu i molim boga da ostanete u zdravlju.




ostadoh nijema




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>