RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (16.1.2012 14:22:15)

tea 80 javi se odmah doktoru pritisak nije za zezanje. a mene si bas sad prestrasila posto ja imam problema sa pritiskom a danas sam bila kod sanje i propisala mi iste te tablete koje trebam poceti piti.
e da ja sam danas bila kod sanje i dobila neka upustva za uzimanje terapije i na kraju tih upustva pise da je embriotransfer tek 1.4. sad me interesuje jel to inace ide tako dugo ili ...? meni se nesto 2 i po mjeseca cini puno.




tea 80 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (16.1.2012 22:25:10)

Draga Bosss,nemam te zašto prestrašiti,ja nisam rekla da je od Microgrynona-samo sam pitala da li je još nekom bio povišen pritisak dok je pio iste.Naravno da sam išla kod doktora i uradila sve pretrage i ne znaju uzrok!A što se tiče te terapije ona se pije u prosjeku 2-3 mjeseca ,tako da je tebi embriotransver 01.04.sasvim O.K.Želim ti puno sreće i ne sekiraj se[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




jaca78 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (18.1.2012 10:56:25)

Ja se javljam po prvi put pa cu ukratko ispricati svoju pricu. Suprug i ja smo 6 godina u braku i nemamo [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/duda.gif[/image]. Skoro dvije godine se lijecimo kod dr Sanje i imali smo jedan pokusaj VTO koji nije uspio. Nakon svih terapija, pregleda, stimulacija i naravno aspiracije jajne celije, tek tada su uvidjeli da mm nema spermatozoida (radio spermogram dva puta i bilo ih je oko 4000). Poslije toga je uzimao terapiju i na spermogramu urađenom kod dr Sanje se pojavilo nekoliko (oni kazu dovoljno jedan). Dobila sam informaciju da mi je odobren drugi pokusaj, te cekam rjesenje i uradila sam potrebne nalaze. Interesuje me da li neko zna, obzirom da mm pije Ortomol koji kosta 115,00 KM i Menopura vise ne mozemo nakupovati, postoji li nacin da se preko fonda ili dr Sanje ili nekako nabave ti lijekovi jer stvarno mnogo kostaju.




smarija -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (18.1.2012 11:55:30)

Ja stvarno ne znam ali ti je nabolje otici u fond i direktno se raspitati,oni ce ti najbolje dati odgovor,a da je terapija skupa stvarno jeste u potpunosti te razumijem




vanchi88 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (18.1.2012 12:00:29)

cure, necu da vas strasim, ali ja sam ovako nacula posto moj svekar radi u inspektoratu u zgradi vlade....i on je iz pouzdanih izvoda cuo....da od 2012 godine tj. Sada ...vise nece ni recepti vaziti u apotekama da ce se svi ljekovi placati punu cijenu bez obzira imali recept ili ne...... nisam ovo iskusila jos uvjek...ali tako sam cula.....




Amelaa RR -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (22.1.2012 11:26:47)

Post prebacen s duple teme

IZVORNA PORUKA: izgubljena_dusa

dali bi mi ko mogao dati tel. br.ordinacije od doktorice sanje sibincic i adresu.. ili da mi preporucite drugog ginekologa sto ljeci neplodnost hvala





vanchi88 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (22.1.2012 12:55:51)

Medicos - Jevrejska 58 A, BL
Telefoni :
(051)309 - 777
346 - 400
346 - 406




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (23.1.2012 12:26:59)


IZVORNA PORUKA: lejla145

Meni su zacepljeni jajovodi,dve laparoskopije,Hsg i histeroskopija prvo doktor
tvrdio kako je sve u redu a na zadnjoj lapar.utvrdjeno da su oba jajovoda zacepljena
i da je jedino rjesenje VTO.
Radila prvu VTO u junu u Medico-s i uspjelo.
Iz nekih prica koje sam cula ako su jajovodi zacep.to je najmanji
problem.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]


Cao lejla,bila sam kod dr.Sanje i preporucila me za VTO,sad trenutno prikupljam nalaze i cekam odobrenje iz fonda,radila sam hormone, TSH mi je povisen i prolaktin,kolko sam skontala i ti si imala to poviseno pa me interesuje kolko je trebalo da to regulises?




vanchi88 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (23.1.2012 12:31:32)

zeks, i ja imam i tsh povisen i prolaktin....moji su bilii mnogo povecani prolaktin je bio 3x od normale....takodje i sa tsh... ukljucena mi je terapija i za mjesec i po ja sam se vratila u normalu :) sve mi je pod kontrolom....
ali to sve zavisi od osobe do osobe i sa koliko jakom dozom kreces......sretno od srca




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (23.1.2012 12:50:45)

Hvala vanchi88,ja mislim da u mene nije strasno povisen,posto jos nisam bila kod doktorice cekam da povadim sve nalaze,sutra planiram da radim test na hlamidiju,micoplasmu i ureaplasmu i u medjuvremenu se nadam da ce stici i odobrenje iz fonda jer su mi rekli posle praznika!Jesi ti u postupku VTO ili nesto drugo?




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (24.1.2012 8:44:44)

zeks neni je tsh bio samo povisen i endokrinolog mi je dao terapiju i endokrinolog i oni iz mediko s su mi rekli da to nije problem za vto sve dok sa terapijom ga drzim u granicama normale. a sve to u nekom roku od mjesec dana mozes dovesti u normalu, al moj ti je savjet da odmah krenes kod endokrinologa da ti propise terapiju. i nista se nebrini to se sve rjesava u hodu dok cekas termin za vto.




lejla145 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (24.1.2012 10:35:19)

Meni je trebalo 25 dana da dovedem Tsh u normalu(bio 3.25 a pao na 0.63) samo je bitno
da odmah krenes sa terapijom i taman dok povadis sve te nalaze i cekas odobrenje i to ces dovesti ured.
Ne znam jel ti dok.Sanja rekla ako ti je povisen Tsh on vuce i visok prolaktin bar je tako kod mene bilo.
[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]





zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (25.1.2012 13:26:26)

Pa mislim da mi je i prolaktin malo povisen jer mi samo na Tsh i na prolaktinu pise referentna vrijednost!Jos nisam bila kod dr.Sanje danas sam zvala da se narucim da vadim kod nje briseve sve sto mi trebaju,jer dva dana za redom idem u Doboj dzabe samo me saltaju od jednog do drugog,tako da mi je puko film i odo kod nje sve odraditi!U petak sam narucena za briseve kod neke druge doktorice je dr.Sanja trenutno neradi pa dok nalazi budu gotovi trbala bi i dr.Sanja poceti raditi a i ja bi trebala dobiti odobrenje iz fonda!A ovako pise u nalazima:prolaktin 226 uIU/mL pa u zagradi referentna vrijednost 102-496,a za TSH 4.880+ uIU/mL (0.270-4.200) ovo u zagradi je referentna vrijednost,tako da sam ja skontala da je poviseno!Kako napreduje tvoja [sm=nosecka.gif]




lejla145 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (25.1.2012 14:21:56)

Zeks tebi je prolaktin uredan a Tsh malo povisen treba biti ispod 3 za Vto,
samo ti sto prije kreni sa terapijom, ti brisevi budu brzo gotovi.Ja dobro za
par dana ulazim u 9 mjesec tako je brzo proslo.
Samo budi optimista i sve ce biti dobro.pozzz




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (25.1.2012 21:39:15)

Vjeruj da citajuci tvoje postove i jesam nesto sam uvjerena da ce uspjeti!E da danas taman kad sam napisala na forum da cekam odobrenje nije proslo malo stiglo mi postom heheh!Drago mi je zbog tebe,vjerujem da ti je brzo proslo!Jel jedan beban ili dva i sta nosis?Izvini mnogo pitam mozda si negdje i pisala pa sad ponovo!Pozdrav i za tebe i hvala punooo!




lejla145 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 10:23:36)

Jedna beba Djecak idem sada u srijedu opet na kontrolu,preuzece me
dr.Jovanic zbog porodjaja na paprikovcu.Zeks samo ti pitaj ako ti mogu
nesto pomoci savjetom bice mi drago.
Dopisivacemo se mi jos po forumu.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 11:14:12)

lejla jel to tebi iz prve uspjelo? i jesi li radila pod anastezijom punkciju ili ne ?




lejla145 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 12:56:12)

Da meni je uspjelo iz prve imala 5 blastocista,2 vracene,
ja koliko znam punkcija se obavezno radi pod anestezijom
uspavaju te na 10-15 min.




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 13:26:44)

pa meni su rekli da treba da ja odlucim hocu li ili necu anasteziju , pa te zato pitam sta je bolje, koliko si posle punkcije lezala kod njih , i da interesuje me jos jedno posto sam sad na mikroginonu jesi li ti imala osjecaj da ti se grci materica kao da ces dobiti, znas na sta mislim na one pms bolove. i koliko si posle embriotransfera lezala kuci





vanchi88 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 13:45:12)


IZVORNA PORUKA: zeks

Hvala vanchi88,ja mislim da u mene nije strasno povisen,posto jos nisam bila kod doktorice cekam da povadim sve nalaze,sutra planiram da radim test na hlamidiju,micoplasmu i ureaplasmu i u medjuvremenu se nadam da ce stici i odobrenje iz fonda jer su mi rekli posle praznika!Jesi ti u postupku VTO ili nesto drugo?


cao zeks, izvinjavam se na kasnom odgovoru nisam imala interneta ovi dana.....
sad sam vidjela tvoje nalaze sto si pisala, kod tebe je ok, nije toliko povisen i lako ce se to rijesiti...kod mene je bio 11,7 TSH a prolaktin 900...i sve je sad pod kontrolom idem opet na kontrolu kod biukovica u feb...pa vidjecemo......
ja sam takodje radila sve moguce nalaze sto se mogu uraditii :) od briseva do vadjenja krvi na sve moguce hehe....sve je ok, osim stitne....ono najbitnije, nisam u nikakvom postupku jos ne razmisljamo o vto...za sada, barem jos godinu da prirodno pokusavamo jer smo tek problemcic otkrili...
kakvo je stanje kod tebe?




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 13:46:16)

A boss gdje radis vantjelesnu?Ja sam juce bila kod dr.Vesne sto radi sa dr.Sanjom i sve ispitala vezano za VTO?Meni je rekla da se to radi pod anestezijom a vraca se na zivo al kaze da ne boli da je samo neprijatno!I ja je pitala koliko vracaju ona kaze da preporucuju jedan najvise dva,mada bi ja htjela tri hehehhe,da mi je da namirim za sve heheh!I rekla mi da cu najvjerovatnije mart,april raditi bas me je obradovala i nekako mi sve brzo!




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 13:53:35)

hej vanchi88 trebam sad da idem rjesavati stitnu,samo neznam gdje mislila sam i ja kod tog biukovica al procita tamo na forumu za Tsh da i nije nesto,pisala sam ti i tamo pa sad nemam pojma gdje cu!Juce sam radila briseve pa sad cekam da budu gotovi i trebam stitnu regulisati i to je to krecem sa terapijom,juce mi je rekla sve zavisi kako budem odgovarala na terapiju radicu VTO u martu ili aprilu!I jos me zanima ko je radio vec to jel treba 15 dana do vadjenja krvi mirovati ili?Meni je juce rekla da netreba a meni to nesto cudno,ja bi radije odlezala pa da se to onako fino zalijepi heheheh!Hvala cure puno!




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 13:55:42)

ja zakazana za kraj marta kod sanje, a valjda je na nama da odlucimo koliko cemo vratiti i hocemo li anasteziju, bar su meni tako rekli.
a to sto vracaju nazivo i sto ne boli to zavisi izgleda od osobe do osobe, mene je sanja vec pripremila da ce mi biti bolan embriotransfer i problematican.
ako budes radila krajem marta onda se i sretnemo tamo.




vanchi88 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:00:13)


IZVORNA PORUKA: zeks

hej vanchi88 trebam sad da idem rjesavati stitnu,samo neznam gdje mislila sam i ja kod tog biukovica al procita tamo na forumu za Tsh da i nije nesto,pisala sam ti i tamo pa sad nemam pojma gdje cu!Juce sam radila briseve pa sad cekam da budu gotovi i trebam stitnu regulisati i to je to krecem sa terapijom,juce mi je rekla sve zavisi kako budem odgovarala na terapiju radicu VTO u martu ili aprilu!I jos me zanima ko je radio vec to jel treba 15 dana do vadjenja krvi mirovati ili?Meni je juce rekla da netreba a meni to nesto cudno,ja bi radije odlezala pa da se to onako fino zalijepi heheheh!Hvala cure puno!


zeks, mila... ja kad sam saznala za svoju stitnu mene je uhvatila frka i kad sam cula da se na nuklearnoj ceka po 3-4-5mj ako nemas stele,ja naravno nisam imala.....nije mi se cekalo, ipak je u pitanju zdravlje moje..i sto pre to regulisem to cu prije ostati trudna pa sam otisla biukovicu moja zaova ide kod njega (starijeg) a ja sam kod mladjeg ....meni je superrr, sa njim mozes o svemu pricati, pitati sta zelis a njegov otac recimo samo prepise terapiju i opleti.....ovaj iskljucivo radi sa mnom i prati mi stanje da sto pre dodje do trudnoce ukoliko nema drugih problema ostalo mi jos da radim HSG ali to cu na ljeto ako ne dodje do trudnoce....isto sam cula sve najbolje doktorici Grubor Sanja (kod parka mladen stojanovic) ...odakle si ti, ne znam jel to moje obasnjenje mnogo znaci ako nisi iz bl........




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:01:04)

Kad sam prezivila HSG valjda cu i to,ti si vec pocela sa terapijom a zakazana za mart onda cu ja u aprilu,jer mi jos nisu ukljucili terapiju cekam nalaze!Koji je tvoj problem?Drzim fige da uspije iz prve!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>