RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:07:35)

ja sam vec pocela piti mikroginon i mogu ti reci da cu biti presretna kad ga se rjesim.
male su sanse da ce uspjeti iz prve al hajd desi se , evo danas procitala da je lejla iz prve uspjela.
kod nas je problem sto nemamo spermica, pa ih cekamo i nadamo se da ce se do marta pojaviti. a na ovoj semi sto je ja imam kod sebe pise da krajem marta ulazi u postupak onaj ko dobije mecu do 16.2.
ma neznam psihicki se vec spremam polako na tu proceduru valjda ce proci bez neke vece boli, bar se jos uvjek nadam mada mi se nepise bas tako.





zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:08:28)

Ja sam iz Dervente,a slabo se skroz snalazim u Bl,a muz mi radi tako da cu ja sama morati doci i snalaziti se,pokusacu naci tog Biukovica pa kako bude,rekla mi je doktorica i za paprikovac al mi problem sa uputnicom jer ovi kod nas nemaju pojma prvo salju za Doboj pa onda BL a u Doboj mi se neide jer nemaju pojma,hocu sve to da odradim kako treba!




vanchi88 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:10:31)

zeks, ako ti treba vodic, slobodno se javi:)))




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:11:36)

evo i ja ti se nudim ako ti zatreba




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:14:59)

Boss glavu gore uspjecemo mi kao i lejla iz prve,e ovako se ja tjesim lejla mi bas daje nadu mada me uhvati frka i nervoza da cu se razocarati!Ma nesikiraj se sta mi zene nemozemo prezivjeti heheh




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:17:06)

Hvala vam drage moje,zvacu u utorak biukovica pa vam se javim ako zatreba pomoc




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:18:47)

Mogle bi se naci i na kafi!!!




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:22:01)

ma ja se toliko ne sikiram , vise se psihicki pripremam , moj muz je taj koji se sekira za oboje i kojeg moram tjesiti, a ja sam u svojoj glavi vec skontala da cu se dugo i dugo druziti sa osobljem iz mediko s , mada nikad se nezna mozda i zavrsim sve sad u maru aprilu mada sumnjam ipak je malo onih kojima uspije iz prve, al nema veze druzicemo se pa makar trebali i godinama al sam uvjerena da ce nesto uspjeti i napraviti.
zeks vidim da ti ko i moj muz bi htjela sto vise da ih vrate, on je izjavio da bi 4 embrija da vrate , sto znaci da je gori i od tebe.




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:29:32)

heheheheh ja ga razumijem skroz heheheh,moj muz se odvalio smijati kad sam mu rekla hehhehe,htjela bi ja al tako se isto bojim ako bi uspjela kako iznijeti do kraja to me koci,svi mi govore kako sam luda sta cu sa dvoje djece ili vise niko nerazumije kroz sta sve prolazim ove cetiri godine,bas mi drago sto sam pronasla ovaj forum da mogu pricati sa vama koje ste u istoj situaciji kao i ja i koje me razumijete!!![sm=bravo.gif]




tea 80 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:32:02)

Boss kada si počela sa mycroginonom,ja ga pijem već mjesec ipo i sada 06.februara idem na UTZ i onda počinjem sa injekcijama a što se tiče bolova kod embriotransvera to vam nije ništa kao pregled,ja sam radila i ovdje i u BG ali sve vam je to isto, vraćali su mi po tri ,četiri ali ni jedan se nije zakačio ali nadam se ovaj put da ću uspjeti,nekako sam ovaj put baš optimista.Želim vam svima sreću i nadam se[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/nosecka.gif[/image].Pozdrav!




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:39:33)

pocela 18.1.piti a prvi uz i decapeptyl tek 5.3.
al valjda cu imati problema kod embriotransfera bar mi je tako rekla jer imam valjda uzak ulaz kroz grlic u matericu. drugim rjecima bice jaaaaaaaaaaako bolno.





zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:40:48)

Tako je i meni doktorica juce rekla da je kao pregled,al kako god samo da uspije!Tebi tea iskreno i od srca zelim uspjeh!Vec sam pisala jel treba obih 15 dana da se miruje ili?meni su rekli da netreba mada meni to cudno i radim sa ljepilom i staklenom vuno pa se bojim!




tea 80 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:56:21)

To je onda nešto drugo jer sam već tri puta radila i kažem vam da nisam nikakve bolove osjetila,mene više boli kad mi ginekolog uzima one briseve.Jesi li ti bila na konsultacijama kod dr.Sanje ili neke druge doktorice što kod nje radi?




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 14:59:57)

bila sam i kod sanje i kod brankice i obe su mi rekle da ce biti problematicno zato sto je usko, cak mi je sad i sanja zadnji put uradila uz i sve je ok osim sto je  taj prolaz uzak. tako sam je ja skontala.valjda ce se namuciti dok progura cjev al i to ce se istrpiti bar se nadam.




tea 80 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 15:02:02)

Hvala ti na lijepim željama!Zeks,bolje ti je da poslije enbriotransvera uzmeš bolovanje i miruješ dok ne vidiš kakva će ti biti BETA i onda ako zatrudniš konsultuj se sa doktoricom da li da radiš ili ideš na bolovanje,moje mišljenje je da ne moraš ležati ali nemoj ni raditi,možeš u laganu šetnju ali ništa teško.Srećno[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




vanchi88 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 15:05:28)

ko je reko kafa [sm=jezicek.gif]




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 15:07:04)

zeks je spomenula kafu kad dodje u bl, valjda ce se javiti.




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 15:07:55)

Pa i ja sam tako kontala nekako cu izvuci bolovanje!Negdje sam procitala da trebam prestati pusiti mada ja znam ako prestanem jos cu se dodatno unervoziti pa iskreno neznam sta da radim!Neznam da li je ijedna od vas pusac,cigara me iskreno koliko toliko smiri,mada ako trbam i to cu uraditi sve za [sm=duda.gif]




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 15:09:01)

moze kafa javljam se obavezno heheheh




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 15:11:13)

meni svaki put kad udjem u mediko s prvo sto me pitaju jesam li smanjila pusenje, niko od njih mi nije rekao da moram prestati vec trebala bi smanjiti na par cigara dnevno.a i embriolog mi je njihov rekao da ona po jajnim celijama skonta ko pusi a ko ne , valjda su jajne celije zena koje puse mnogo manjeg kvaliteta.




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 15:13:40)

Iskreno meni je to bezveze jer kakvesu onda kod alkoholicarki i narkomanki pa opet ostaju trudne?




bosss -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 15:18:04)

ozbiljno embriolog mi je rekla da ona vidi na jajnoj celiji jel zena pusac ili ne,  i neznaci da nemozes ostati trudna samo malo su ti sanse manje nego kod zena koje ne puse, al sa druge strane jos gore utice nervoza i stres zbog prestanka pusenja.
ja se nadam da cu prestati do marta a ako ne sta mu ga mogu bolje i dve tri cigare nego da se nerviram.




zeks -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 15:22:21)

Pa tako i ja kontam moja drugarica prestala pusiti pa pocela ujedati hehehh,i ja cu pokusati bar smanjiti,mogu se samo zamisliti oni petnaest dana dok cekam i jos da nepusim ojoj!




lejla145 -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 19:50:39)

Ja sam poslije punkcije lezala kod njih 20 min.a vec sam se na stolu probudila taman kada
su zavrsili, 2-3 dana poslije bio neugodan osjecaj kada ides u toalet a nista me nije bolilo
toliko sam i mirovala.5 dan mi vratili 2 blastociste meni dr.Sanja preporucila 2 i mi smo htjeli 2
a Bojana(biolog) me pitala sto nisam vratila 3 bile su mi sve tri dobre opet dobro ispalo.
Sam transfer nisam ni osjetila lezala 2 dana poslije toga nisam nista tesko radila do bete a
ni poslije toga [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] zato sto nigdje ne radim,a sto se tice mikrog.nisam imala nikakav osjecaj
kao da ga nisam ni pila a popila sam samo 19 tableta i odmah pocela sa injekcijama.
A sto se tice paprikovca za Tsh mene su odmah gore primili kada sam im rekla da
sam u programu za VTO.
Cure puno srece[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




ms_do -> RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka (28.1.2012 21:39:50)

Zeks, izvini sto "upadam" sa savjetima ali mozda mozes zamoliti dr Biljanu N. u Derventi da ti da uputnice koje ti trebaju (da se ne cimas po Doboju), ako ti nije problem da kazes zbog cega ti treba, mislim da nece biti problem. Tvoj TSH ce biti rijesen za cas, samo naprijed!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>