Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori

[Anketa]

Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece


Obavezno 1 sedmično
  14% (9)
Obavezno 1 mjesečno
  21% (14)
Obavezno 2 puta mjesečno
  4% (3)
Samo za određene godišnjice, jubileje
  10% (7)
Nikako
  35% (23)
Drugo
  12% (8)


Ukupno glasova: 64
(Posljednji glas : 23.10.2015 11:37:15)
(Glasanje traje do: -- )


Poruka


Hanady RR -> Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:05:19)

Svjesni smo činjenice da izlasci sa partnerom tj.suprug urijede kada dobijemo djecu, no i sma brak mi je pokazao dosta slučajeva (prije nego imaju potomstvi) da se ulijene. Dali izlazite sami ( dnevni, večernji izlasci) kao za vrijeme zabavljanja i koliko?




draguljče -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:06:29)

Mi skoro nikako. [sm=zmeden.gif]




Hanady RR -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:06:49)

I da odgovorim...

Mi smo sebi uveli obavezno 1 mjesečno...
sve ostalo požljeno je[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

posbeno smo uveli vikende naše...
strašno za reć al super za doživjet...djecu podjelimo familiji ko ih hoće...
i onda smo smao svoji[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




emi7908 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:07:39)

Jao Hanady dokusurićeš me sa ovim pitanjem [sm=smiley36.gif] i onako slabo izlazimo ali ovo jutros mi probudilo "savjest" da bi to trebalo biti malo češće [sm=smiley36.gif]




chuci -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:07:43)

ah novih tema ko nikad. što li Bože [sm=smiley36.gif]

mi izlazimo kad stignemo ali je to sada urijetko zbog dojenja. jučer smo npr bili na Qzar-u u Konjicu a djecu ostavili nanama. jest nam super bilo




salmy -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:08:34)

Mi ne izlazimo bez momka nigdje[sm=smiley36.gif]

Popodnevna kafica(kad je u vrticu),ako se to broji kao izlazak




teacher75 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:09:59)

trenutno nikako jer je alan premali da bi ga ostavljali s nekim navecer a prije toga je lana bila mala[sm=smiley13.gif] jedva cekam da i on malo odraste pa da izadjemo makar na veceru




mayra -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:10:19)

Mi bar jednom sedmicno na kafu, a bar jednom mjesecno nocni izlazak. Sto hanady reci ruzno za reci, ali super za dozivjeti, imamo i mi dusu [sm=smiley36.gif]




rose 87 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:11:10)

rijetko [sm=smiley24.gif]
mada ga imamo kome ostaviti na cuvanje,prije je bilo cesce ali sad kako raste i sve je lakse s njim obaviti sta treba ili popiti kaficu ide s nama vecinom




Lady26 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:11:57)

Skoro pa nikako...racuna li se odlazak u nabavku? [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




muaaa -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:12:23)

Dnevno bas cesto
Nocni izlasci su rijetki,odvikli smo se.Djeca su bila mala a mi ih nismo imali kome ostavljti pa te prodje ceif.

evo sada su porasli pa smo malo ucestali izlazke, mada nije to jos ono pravo kako bi trebalo.Ali hvatamo zalete[sm=smiley36.gif]




emi7908 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:12:38)

I da odgovorim...

Mi smo sebi uveli obavezno 1 mjesečno...
sve ostalo požljeno je

posbeno smo uveli vikende naše...
strašno za reć al super za doživjet...djecu podjelimo familiji ko ih hoće...
i onda smo smao svoji


Ja ne mogu reći da nam je obavezno jednom mjesečno izađemo kad možemo "sami" ali to je stvarno rijetkost na žalost. Meni je problem što ni jedno ni drugo u Sa nemamo nikog a da djete ostavljam nekom na čuvanje ja to nikako ne mogu. Prosto ne vjerujem nikom. A tako mi nedostaje da provedemo izvjesno vrijeme sami. Ali eto deveramo kako možemo..




Visnja RR -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:12:51)

ja pod izlazak smatram svako vrijeme van stana koje on i ja provodimo zajedno..
a bar jednom sedmično a najčešće 2 a des se i 3 puta idemo negdje na 2, 3 sata ili više sami...
uglavnom je to ručak vani...

jako nam je bitno tih par zajedničkih sati jer ipak smo mi 11 godina živjeli bez šmizle i treba nam taj dio "samoće" ili posvećenosti jedno drugom...
Pogotovo što on i ja volimo mnogo razgovarati a s Asjom je to nemoguće ...




Anoniman -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:13:40)

kad god imamo priliku da se organizujemo sa djecom. Nekad je to 2x u sedmici, a nekad u 15-20 dana...




lost -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:15:00)

Nikad, nažalost... Živimo daleko od roditelja i rodbine pa tako da je nemamo gdje ostavit...
Jedino u toku dana kada je ona u vrtiću, mm naleti s posla( komercijalista[sm=smiley1.gif] ) pa ako sam ja slobodna odemo na doručak, kafu, ja radim u smjenama pa sam dosta kod kuće...




Honey3 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:15:12)

veoma rijetko,od godisnjice do godisnjice[sm=jezicek.gif]




Nedi -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:15:45)

Nama za izlaske vise smetaju poslovi tj. umor i radno vrijeme nego organizacija oko cuvanja djeteta. Nemamo određeno kada izlazimo kad se potrefi da smo odmorni i raspoloženi i da imamo nanu na raspolaganju




Lady26 -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:16:24)

Salu na stranu, jako malo vremena posvetimo sebi/nama...gdje god idemo idemo sa L.
Eh da je malo vise love, pa da se moze lunjati kao prije...
Makar jednom sedmicno ili bar mjesecno [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]...




mama_e -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:16:38)

skoro pa nikako .kad su djeca negdje tipa kod nane mm svira i nije kući, kad je on tu nemamo gdje njih ostaviti, i tako u krug.  Lakše je organizovati GO nego naš izlazak.






djoisa -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:16:54)

 
ne izlazimo bez djeteta

ali radimo zajedno tako da mi ne idemo na vecere nego na dorucke [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




pocahontas -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:17:18)

IZVORNA PORUKA: salmy

Mi ne izlazimo bez momka nigdje[sm=smiley36.gif]

Popodnevna kafica(kad je u vrticu),ako se to broji kao izlazak


uglavnom je ovako i kod nas..s tim da ponekad izadjemo i navečer zajedno na neki koncert i sl.

neki redovni tabijat nemamo, to mi je bezveze...po raspoloženju i ovisno od slobodnog vremena...[sm=smiley1.gif]

ali ako ne moramo, nigdje u principu bez djeteta ne idemo..meni je nekako gluho bez njega...




dady -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:17:27)

Mi smo izlazili svaki petak sami, dok nam nije dosla druga beba,starijeg decka kod nane i dede i mi lagano! A a sad smo na cekanju jer beba sisa,tako da dok ne uvedemo neku dohranu,pauziramo![sm=smiley19.gif]




damma -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:19:25)

kako kad, nekad nas krene pa mjesecno i dvaput, triput a nekad i pola godine ne izadjemo bez njih..
vise puta planiramo i kad treba da idemo meni bude zao njih ostavit,onda ih povedemo..




R&T@ -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:19:43)

Mi smo cesto "bez djece", ali tada ne izlazimo jer imamo "preceg posla"[sm=smiley36.gif]

Pokusavamo se natjerati da izadjemo jednom sedmicno... cisto da ne bude ofiran taj boravak u kuci[sm=smiley36.gif]




Lejla Ka -> RE: Koliko četo izlazite sa svojim partnerom bez djece (11.3.2013 10:20:27)

Ako ću brojati neke planirane izlaske, rijetko. Nemamo obavezne redovne izlaske. To je vjerovatno i iz razloga što smo takvi tipovi oboje, nismo neki "izlazni". Kad skontamo da izađemo nekim povodom najveći nam je problem skontat gdje ćemo i šta ćemo raditi. Ne privlači nas sjedenje u kafićima, nismo od derneka sa živom muzikom. U zadnje vrijeme ti neki planirani izlasci su na neki koncert Jazz festa, obavezno koji film na SFF-u ... U dvoje obično odfuramo vikendom u neku kupovinu pa iskoristimo vrijeme za neku kaficu, ili ukrademo pauzu za ručak u radno vrijeme da se vidimo, dragi su nam ti neki iznenadni susreti.




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>