|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
srećicaa
Korisnik nije podesio status.

Otvaram novi album BB maj 68-74 (21.4.)
Otvaram novi album (29.3.)
Otvaram novi album Dječaci 74-92 (28.3.)
Otvaram novu debatu Vlažne maramice vs suhe krpice (26.3.)
Korisnik babyline i ja smo postali prijatelji (6.3.)
Pišem komentar: 'Ako Miimy odustane ja uzimam, odavno tražim ovaj l...' u albumu igracke uglavnom za djecu do 2 godine (5.3.)
Pišem komentar: 'Ako je veličina 92 ili 98 može meni....' u albumu djecaci 98 (4.3.)
Pišem komentar: 'Ja bih ovu ako je 92 ili 98....' u albumu Djecaci br.92 (4.3.)
Pišem komentar: 'Koja je veličina, ja bih ove....' u albumu Bazar -mart (27.2.)
Pišem komentar: 'meniii :)...' u albumu Bazar -mart (27.2.)
Pišem komentar: 'Putnica je već rezervisala prije na pp, pa ako ona...' u albumu BB 2015 (20.1.)
Otvaram novi album BB 2015 (5.1.)
Pišem komentar: 'Pogledala bih ja....' u albumu Djecaci br. 86 (13.4.)
Pišem komentar: 'Pogledala bih i ove....' u albumu Djecaci br.92 (13.4.)
Pišem komentar: 'Mozes u pp poslati podatke, ja bih pogledala....' u albumu Svastara (24.3.)
Pišem komentar: 'Veličina?...' u albumu Dječaci vel.92-98 cm (1.3.)
Pišem komentar: 'Jesu li baš debele ili mogu za proljeće?...' u albumu djecaci 74-86 (1.2.)
Imam 5 prijatelja
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
   
0
0
Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *