|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
amrara
22.01.2013. mamino sunce Tarik 2014 cekamo seku :D aBd (4.7.)


Otvaram novi album (19.12.)
Otvaram novi album predivan skafander oshkosh (8.12.)
Otvaram novu debatu novi katalog, oriflame kozmetika (8.12.)
Otvaram novu debatu Efikasne kuglice protiv zohara (18.2.)
Otvaram novu debatu Veoma nemiran djecak - pretvaram se u losu majku .... (8.12.)
Otvaram novu debatu skafander, jakna i cizme....gdje kupiti (7.10.)
Otvaram novi album obuca (31.7.)
Otvaram novi album (25.7.)
Otvaram novi album djevojcice i nesto za mame i tate (9.7.)
Otvaram novu debatu gdje da kupim grudnjak (27.6.)
Otvaram novi album (17.6.)
Otvaram novi album marame za dojenje (17.6.)
Pišem komentar: 'mwni molim te vozic...' u albumu Igračke (3.4.)
Pišem komentar: 'moze li meni vion moj je lud za avionima...' u albumu Igračke (3.4.)
Pišem komentar: 'poslala sam ti pp...' u albumu Igračke (3.4.)
Otvaram novu debatu asimetrija grudi...pomoc (11.1.)
Korisnik TiruTiru i ja smo postali prijatelji (30.11.)
Otvaram novu debatu zivotinjsko carstvo pustinjska avantura - nagradni kupon (14.10.)
Menjam svoj status u:
22.01.2013. mamino sunce Tarik 2014 cekamo seku :D aBd (4.7.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam jednog prijatelja
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
Prodajem predivan dvodjelni skafander za djevojcicu, jakna samo dva puta obucena. Mi ga dobili kad je bila manja a zima bila relativno topla. Ispod ovog komotno moze majiaca kratkih rukava. Kreirano za kanadske zime pa zamislite koliko je to toplo. Placen 95 $, prodajem komplet za 35 KM. Ja kvalitetnijih u Sarajevu vidjela nisam
   
2
0
Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *