|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Alta
24.12.2010 22:40:14   
norah
Pozdrav svim zenicama!
Jeste li bile u Alti? Kako vam se cini? Ja sam bila nesto nabrzinu. Nisam imala dovoljno vremena da sve na miru razgledam. A morala sam da uletim, pa makar i na 15minuta. Nadam se da cu se ovih dana organizovati nekako da odem i ostanem par sati. Kako se vama cini Alta? Sta vrijedi pogledati?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Alta
25.12.2010 0:19:39   
veeseelaa
reklama , reklama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Alta nek plati reklamu
a iskreno mislim da je previše tržnih centara po gradu, dosadno skroz
Importane preko puta pa puno je sestro
Ko samo daje tolike dozvole za toliki br tržnih centara
ISkreno mislim da će raditi prvih mjesec dana a kasnije će da grohne
Pa BBI u centru na takvoj lokaciji pa nisu baš zadovoljni vlasnici butika
Raja šeta i razgleda, slabo se kupuje
Mnogi otkjazuju radnje e pa kako onda Alta da opstane??? ne vjerujem

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.12.2010 0:20:41 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Alta
25.12.2010 0:28:41   
Anoniman
ja sam ljankase...ja odem da vidim kada se isfurauser posted image user posted image ne mogu ja guzveeee...ma nema sanse...a i ovo sto vesela kaze...ja se pitam kako oni rade...toliko sc na ovako mali grad...grehaota parauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Alta
25.12.2010 1:02:11   
veeseelaa
ja skoro pa nikako ne idem u centre, nisam od onih koji hodaju i po cijele dane gledaju kad će se kakav centar otvoriti da izvedu familiju u šetnju user posted image user posted image user posted image
kad mi šta treba mahsuz se zaputim u radnju bez zijevanja okolo
Pa za takve stvari zaista moraš biti besposlen


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Alta
25.12.2010 7:05:11   
anidla
nazalost, sve je manje zelenih povrsina user posted image

samo zgrade, asvalt, trzni centri, i opet trzni centri... i onom malo parkica je otislo u beton user posted image

da odgovorim na pitanje. ne volim guzvu, i jos nisam bila, nesto kao dadada, kad se isfura ja onda idem


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Alta
25.12.2010 13:52:09   
teacher75
bila sam 2 puta i opet cu danasuser posted image meni se svidja jer cijene nisu kao u bbi- ima jeftinijih radnji pa se moze i svasta kupiti.u importanu ionako nema sta da se kupi jer je malo radnji. volim shoping centre zimi jer jedino tamo mogu otici sa user posted image a da nije toliko zagusljivo ko u kaficima. covjeku naravno dosadi da sjedi u kuci, a kad je ruzno vrijeme ne moze se setati pa je shoping centar super alternativa za druzenje s rajom. ne svidja mi se sto je prevruce kao i u ostalim centrima i jos uvijek je prilicna guzva. ima lijep kafic i restoran sa talijanskom hranom na 1. spratu mada su jela poskupa, skupa je i hrana u fast food-ovima na zadnjem spratu. sve u svemu, meni nije losa altauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Alta
25.12.2010 14:06:38   
R&T@
Bila sam dva puta do sada...user posted image
lijepo je uredjen, ali kopija jednog centa iz Istanbula...

Kupila sam jedne pantalone, da ne bude da sam samo "zujala" kad sam prvi put usla, a sinoc sam bila sa djevojcicom, tako da nista nisam vidjela...
nju zanimaju samo pokretne stepanice...user posted image

Drago mi je sto se otvaraju trzni centri blize centru grada, jer su do sada svi bili na podrucju Socijalnog ili jos dalje nama iz starog dijela grada...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Alta
25.12.2010 17:54:16   
mila81
Svidja mi se, bila dva puta, cijene normalne i ima se šta vidjeti i za one na brzinu i za one bezposleneuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Alta
26.12.2010 0:19:29   
Lejla Ka
Bili, djete bilo pospano i nervozno pa nam je Alta na nos skočila user posted image
Slijedeći put, ako Bog da, idemo bez djece, sa Dadadom user posted image kad se raja raziđu, da mogu stuhat s mirom. Sviđa mi se, kao koncept ništa novo, masovni trgovački centar, ali mi se sviđa.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Alta
26.12.2010 0:26:16   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Bili, djete bilo pospano i nervozno pa nam je Alta na nos skočila user posted image
Slijedeći put, ako Bog da, idemo bez djece, sa Dadadom user posted image kad se raja raziđu, da mogu stuhat s mirom. Sviđa mi se, kao koncept ništa novo, masovni trgovački centar, ali mi se sviđa.


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Alta
27.12.2010 13:31:30   
emi7908
Bila sam dva puta jednom sa sinčićem i jednom sama. Iskreno trebale mi pantalone pa sam zato i otišla, a što se mene tiče mogu ih pozatvarati....user posted image  Ima interesantnih stvarcica ali savjetujem ti odeš radnim danom po mogućnosti ujutro

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Alta
27.12.2010 13:36:26   
Hanady RR
Ja sam otišla na kaficu, prošišala sve radnje...nisma sekunde ni pomislila da se guramuser posted image
al planiram u srijedu fino prijepodne poraniti pa malo da prošnjuham, na jednom od izloga sam snimila perfektan džemperak-bolero za stariju curicuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Alta
27.12.2010 13:45:05   
Srculence
IZVORNA PORUKA: anidla

nazalost, sve je manje zelenih povrsina user posted image

samo zgrade, asvalt, trzni centri, i opet trzni centri... i onom malo parkica je otislo u beton user posted image

da odgovorim na pitanje. ne volim guzvu, i jos nisam bila,



potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Alta
27.12.2010 18:08:39   
Šanti
Ima li igraonica u Alti?

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Alta
27.12.2010 18:52:59   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Šanti

Ima li igraonica u Alti?


Nema, ali mi se cini da je predvidjen prostor na 3. ili 4. spratu...

Moja djevojcica se obukla u onoj radnji na 2. spratu i to sve sama izabrala...haljinicu, naravno...nase je samo da platimo...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Šanti)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Alta
27.12.2010 19:06:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Šanti

Ima li igraonica u Alti?


Nema, ali mi se cini da je predvidjen prostor na 3. ili 4. spratu...

Moja djevojcica se obukla u onoj radnji na 2. spratu i to sve sama izabrala...haljinicu, naravno...nase je samo da platimo...

e na 2. spartu sam i snimila izloguser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Alta
27.12.2010 21:19:45   
Skvo RR
Bila sam vec par puta. Razlog jednostavan-blizu mi posla, pa mogu na pauzi da malo snjuham. Centar mi je okej..prostran, kako sam poprilicno anksiozna..za mene je okej. Konkurencija je Importane centru (sto realno nije tesko)..Ali nije BBI centru, ne mogu se porediti.
Ima na -1 Mercator, koji je kao veca "samoposluga", bezze..nije mi se dopalo...ocekivala sam bolju ponudu. Par ovih radnji sto ima tipa NY, LCW..moze se naci poneki komad garderobe, ali po mom ukusu generalno nisu.  Ono sto me raduje sto mi je sada blizu Mango..tako da user posted image . Ima jos par radnjica koje vrijedi obici, obuca, djidje..i slicno...Sve u svemu okej mi je...nista spektakulatno, ali sasvim zadovoljavajuce.


< Poruku je uredio Skvo RR -- 27.12.2010 21:20:52 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Alta
27.12.2010 21:38:10   
R&T@
Ima lijepih stvarcica povoljnih cijena...
teksasna haljinica i majica dugih rukava 30 KM...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Alta
27.12.2010 21:47:04   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tajra

Ima lijepih stvarcica povoljnih cijena...
teksasna haljinica i majica dugih rukava 30 KM...


taj se butik zove Waikiki i ima stvarno slatkih stvarcica za djecu- cijene jako povoljne


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Alta
28.12.2010 16:11:04   
emma.L
Alta mi se sviđa, široko je i svijetlo, cijene su povoljne u dosta prodavnica. Morat ću otići u januaru kad krenu sniženja i dobro prošnjuhati jer sam samo proletjela.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Alta
28.12.2010 16:21:27   
Medić*
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Ima lijepih stvarcica povoljnih cijena...
teksasna haljinica i majica dugih rukava 30 KM...


taj se butik zove Waikiki i ima stvarno slatkih stvarcica za djecu- cijene jako povoljne

mi jos nismo isli, nemamo kad user posted image a li veceras cim muz stigne idemo da sta prosnjuham, a super za Waikiki, to je turska marka boljeg kvaliteta, uzimali smo malenom u Skoplju par stvarcica od Waikiki i bas su nam bile super, tako da jedva cekam da vidim sta ima user posted image



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Alta
29.12.2010 20:15:16   
Anoniman
e, bila i jauser posted image user posted image

prostor je dobar...sirok...sto mi se svidja...nije klaustrofobicno i zapetljano kao u bbi-u...svijetao...dovoljno velik...do sad najbolji sc u sa

mana...sto su dozvolili da se pusi svugdje pa je zagusljivo...iako sam pusac, uvela bih restrikcije...dovoljan je jedan kafic za pusace

e sad odoh na temu sta ste posljednje kupili od garderobeuser posted image


(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Alta
29.12.2010 20:26:57   
Amelaa RR
I ja bila danas...meni je malo muka od cigara jer se osjete bas svugdje..nepusac sta cu.
Prostrano...svidio mi se onaj restoran II spratu...ko o cemu ja o hrani.
Ne svidja mi se raspored stepenica..jedne tamo jedne vamo..
Sve u svemu lijepo..


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Alta
20.1.2011 8:56:20   
miracle
Još uvijek su gužve,ali kao centar meni se sviđa.
Dječak se počastio u waikikiju...obavili kupovinu u DM(iskoristili 10%).
Dok smo skontali gdje je šta prošlo nam 3 sata nismo ni kafu popiliuser posted image
Koton mi se sviđa,bilo je sniženje 50% ali gužva pa se ne može na miru razgledati.
NY mi se nešto ne sviđa,više mi je za mlađu raju.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Alta
20.1.2011 8:58:45   
veeseelaa
mana...sto su dozvolili da se pusi svugdje pa je zagusljivo...iako sam pusac, uvela bih restrikcije...dovoljan je jedan kafic za pusace


pa nije valjda da je dozvoljeno pušenje??? e joj, pa tamo će se onda sva roba usmrditiuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *