|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Digitalni aparat
3.3.2010 10:29:19   
M kao Mama
user posted image Prenos postova koji su bili na temi Molim hitno za savjet na pdf Djeca

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

danas mi je ispao na beton digitalni aparat i dispjel mi se slomio u desnom ćošku, funkcije su ok, slika ok kad ih prebacim na komp dok su prugaste dok ih gledam na aparatu
Zanima me jel neko imao sličan problem i da li se može displej promijeniti jer aparat je poskup (sony full hd 1080 touch panel)
molim odgovor u depresiji samuser posted image



IZVORNA PORUKA: nikita

hahahahahahahhahaha



IZVORNA PORUKA: milenium

imaš li garanciju?



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemam, istekla je a i da nije, nema garancije na udaranje od betonuser posted image




IZVORNA PORUKA: milenium

ili pitaj tu di si kupila jel imaju taj dio!ili možda da ti čak oni zamjene taj dio pošto si kod njih kupila.znam da naočale također imaju garanciju,ako im nešto ''''ode''''tu di si kupila oni ti poprave .



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: nikita

hahahahahahahhahaha


user posted image ima da padnem u depresiju ako mu ne bude selameta



IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemam, istekla je a i da nije, nema garancije na udaranje od betonuser posted image



naravno da nema al ti im ''''naravno''''nebi rekla da je to od batona.već recimo greška pri transportu,već je bilo klimavo itduser posted image al garancija istekla jbga



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: milenium

ili pitaj tu di si kupila jel imaju taj dio!ili možda da ti čak oni zamjene taj dio pošto si kod njih kupila.znam da naočale također imaju garanciju,ako im nešto ''''ode''''tu di si kupila oni ti poprave .


ma mene zanima da li se uopće može dispej zamijeniti na digitalcuuser posted image user posted image user posted image
a evo kako izgleda aparat, pardon kako je izgledaouser posted image

user posted image



IZVORNA PORUKA: Nunichi

Evo pricam sa mm, on misli da kod nas rijetko ko drzi takve rezervne dijelove. Vjerovatno ce ti reci da se mora vratiti u fabriku. Valja ti obici sve radnje sa foto opremom, pa vidjeti ima li ko slucajno.



IZVORNA PORUKA: MELLI

Ne možeuser posted image
Meni se desila ista stvar,kupili ga čak na rate,otplatili prvu ratu i razbili mu isto displej.Odnijeli ga u servis jer je bio pod garancijom.Dobili smo odgovor da je kvar toliko velik da servis nema računa da ga popravlja.Sve i da mi platimo isplatnije je uložiti još novca i kupiti nov.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kupili smo novi a ovaj i dalje otplaćivaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Žao mi je vesela,ali miriše mi na novi i kod tebeuser posted image




IZVORNA PORUKA: dadada

evo kaze moj huzbant ako se isplati(ako je skup aparat a jeste) moze se zamijeniti



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa prije 1,5 godinu koštao je 1000,00 KM a sad nemam pojma, nek je dvjesta KM jeftijiuser posted image

user posted image eto u desnom ćošku displej nastradao ali sve su funkcije ok obzirom da radi na tač (touch)
Melli šta su ti rekli koliko bi bilo para da ti promijene dispjel a koliko je nov aparat?
dadada jel tm devera s ovim što meni treba?




IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zna li neko jel ima u Sarajevu predstavništvo sony i gdje se nalaze?




IZVORNA PORUKA: NUR

Poznajem momka koji je zastupnik/predstavnik Sony-a za BiH. Nalaze se u Uniticu na 19 spratu.



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: NUR

Poznajem momka koji je zastupnik/predstavnik Sony-a za BiH. Nalaze se u Uniticu na 19 spratu.


Nur hvali ti, probaću u ponedjeljak naći njihov tel pa da se informiram dal se može realizirati promjena displeja
Možda im je u Uniticu samo ofis, ne vjerujem da im je tu servis



IZVORNA PORUKA: NUR

Jeste samo office. Ako hoćeš mogu ti ja poslati njegov broj mob na pp pa ga pitaj, on sigurno zna da li se može popraviti i gdje. Čak ti može i naručiti ako nema ovdje.



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: NUR

Jeste samo office. Ako hoćeš mogu ti ja poslati njegov broj mob na pp pa ga pitaj, on sigurno zna da li se može popraviti i gdje. Čak ti može i naručiti ako nema ovdje.


srce si, ajde pošalji mi br na pp



IZVORNA PORUKA: MELLI

Melli šta su ti rekli koliko bi bilo para da ti promijene dispjel a koliko je nov aparat?

da me sad ubiješ ne znam,sve čega sam se sjetila napisala sam ti.
Možda se kod tebe i može nešto odraditi,kod mene je na displeju bio "totalni mrak",a sve ostalo je bilo u funkciji.user posted image
Sretnouser posted image




IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pokušaću nešto da uradim, valjda će moći evo Nur mi je dala kontakt telefon user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

evo kaze moj huzbant ako se isplati(ako je skup aparat a jeste) moze se zamijeniti


dadada gdje nestadeuser posted image


< Poruku je uredio acudesa RR -- 4.8.2010 17:05:32 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE:Digitalni aparat
3.3.2010 10:38:12   
veeseelaa
ja nisam popravila aparat, Sony servis je rekao da se to kao ne može
Ja mislim da se to njima ne radi, svjesna sam da je popravka skupa al bi dala novce jer mi je aparat drag
U međuvremenu sam kupila novi aparat ali stari mi je tako drag
Ako neko zna neku od radnji koja bi mi zamjenila displej na sonijevom digitalcu molim vas da mi javi

< Poruku je uredio acudesa RR -- 3.3.2010 16:44:50 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Digitalni aparat
3.3.2010 11:33:22   
lilith
ima  na dobrinji preko puta merkatora sonyjev servis...dobri su,brzi i nisu skupi

< Poruku je uredio acudesa RR -- 3.3.2010 16:45:11 >


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Oštećenja na digitalnom aparatu
3.3.2010 11:47:12   
Dida79
Vesela probaj u sesrvisu od tehno marketa i kod mene je bila slicna situacija pa su ga uspjeli popraviti samo sto sam ja svoj aparat okupala u soku od brusniceuser posted image user posted image


(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Oštećenja na digitalnom aparatu
3.3.2010 11:50:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: lilith

ima  na dobrinji preko puta merkatora sonyjev servis...dobri su,brzi i nisu skupi


nosio mm aparat kod njih oni me i foliraju da se ne može popravitiuser posted image po mojim pretpostavkama, displej je skup a za ruke uzimaju nešto banalno pa im se zato ne radiuser posted image  mada sam ja rekla daću koliko god kažete al očito da su im takvi propisi, NEĆE KILE
Dida probam u tehno marketu, hvala mila

< Poruku je uredio veeseelaa -- 3.3.2010 11:53:44 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Digitalni aparat
3.3.2010 11:54:23   
Trnoruzica
Ako imas nekoga u inostranstvu, kpui samo displej za fotoaparat. Mozda kosta nekih 20-ak eura

< Poruku je uredio acudesa RR -- 3.3.2010 16:44:18 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:20:25   
Hanady RR
prenos postova sa danom 13.07.2010.godine

IZVORNA PORUKA: pocahontas

evo mene padobranca na ovoj temi
ne znam na kojoj temi da pisem, ali mi fakat treba pomoc..naime, kupih foto aparat sony od nekakvih 10mp, 3x DCS S 930, štimala i štimala razne opcije, uglavnom, nekad slike ok, uglavnom mi mutne, narandzaste--ocajna sam :((((((((( sta da nastimam, pomagajte ljudi :(((((((((( joj lijepi moj FUJI aprat sto mi ga muz razbi (ispao mu )..lijepo opalim auto opciju i mirna Bosna....niakd ga prezaliti necu...osim ako mi neko ne pomogne oko ovog sonyja....thanx


IZVORNA PORUKA: amela2208

pocahontas odnesi u neku fotografsku radnju i nek ti nastimaju oni... İ ujedno ce ti pokazati kako se sta podesava

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: pocahontas

evo mene padobranca na ovoj temi
ne znam na kojoj temi da pisem, ali mi fakat treba pomoc..naime, kupih foto aparat sony od nekakvih 10mp, 3x DCS S 930, štimala i štimala razne opcije, uglavnom, nekad slike ok, uglavnom mi mutne, narandzaste--ocajna sam :((((((((( sta da nastimam, pomagajte ljudi :(((((((((( joj lijepi moj FUJI aprat sto mi ga muz razbi (ispao mu )..lijepo opalim auto opciju i mirna Bosna....niakd ga prezaliti necu...osim ako mi neko ne pomogne oko ovog sonyja....thanx

ima nesto...dodje uz sve spravice...kazu da se zove uputstvo


IZVORNA PORUKA: tajra

Pocahontas, daj nam sliku tog modela, imas na njihovoj stranici sve...
Ja imam isto Sony i desno od displeja je krug na kojem se namijestaju opcije (noc, sunce, snijeg,...), ali ima i opcija auto (to je nacrtan zeleni fotoaparat)...


Pitaj i stavi sliku na temi:Potreban mi je savjet, hitno...
Tu temu mnogi citaju...


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: pocahontas

evo mene padobranca na ovoj temi
ne znam na kojoj temi da pisem, ali mi fakat treba pomoc..naime, kupih foto aparat sony od nekakvih 10mp, 3x DCS S 930, štimala i štimala razne opcije, uglavnom, nekad slike ok, uglavnom mi mutne, narandzaste--ocajna sam :((((((((( sta da nastimam, pomagajte ljudi :(((((((((( joj lijepi moj FUJI aprat sto mi ga muz razbi (ispao mu )..lijepo opalim auto opciju i mirna Bosna....niakd ga prezaliti necu...osim ako mi neko ne pomogne oko ovog sonyja....thanx

ima nesto...dodje uz sve spravice...kazu da se zove uputstvo



ma cuj molim te ....sve mi je to jasno, ali ne mogu da vjerujem da su slike ovako lose...kako god okrenem, koju god opciju, nije mi to-to....
nego, imam sansu mozda da zamijenim, sta kazete na canon? valjda je bolji e ovaj put ima da ga isprobam u radnji ...


IZVORNA PORUKA: dadada

daj fakat koji je to sony...daj nam sliku...i ja imam sony.... pravo dobar aparat




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:26:07   
Hanady RR
e pocy sad nam sliku daj...da ga naštimamo začasuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:26:40   
Ilhana RR
Pochahontas to ti je do stabilozatora... vecina digitalni aparata nemaju stabilizator i zato kad slikas bez blica slike ispadaju mutne ako nestojis 100 % mirno...

Slikaj bebaru u pokretu kad drzis aparat u ruci i onda stavi aparat na stol i slikaj dok ti stoji na stolu istu sliku i vidjet ces razliku i plus plikaj bebaru u pokretu sa blicem ;)

Sto se tice digitalaca vecina su ih dobri al megapixeli neigraju toliku ulogu koliko igraju druge stvari na aparatu...

Ja preporucujem one "polusistematske" aparate, ni digitalac a ni sistemac al ipak imaju dobre stabilizatore u sebi a kao digitalac su imaju i displeje i kartice i tako to ;)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:29:11   
Anoniman
izvini vesela...nisam vidjela da si me pitala...jest da je proslo 5 mjeseciuser posted image ...ne dila mm sa tom tehnikom...on je orjentisan na kompice...jesi li uspjela naci displaj?

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:36:21   
pocahontas
sto nas hanady pospremi ovamo, a ja ukucavala foto aparat temu na pretrazivac i nista mi ne izbaciuser posted image
helem, kako god, zar ne napisah ja oznaku aparata - DSC_S930 Steady Shot (Ilhana, ako ima ovu opciju, valjda ne treba da se treseuser posted image user posted image ),Face detection, 10,1 mega pixela...eh eto..
odoh da ga progooglam, pa ko prije ga andje neka ga stavi i  da koji PRAKTICAN savjet...mislim da moja Vicky ima ovaj, ja je prozivala javno da su joj slike orange bojeuser posted image , i eto, rugala se ruga, mene doceka isto - Vicky mi je na moru, pa ne mogu da je priupitam, ali ona je to konacno nastimala....eh vicky, vickyuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:38:34   
Ilhana RR
pocy probaj ovo sto sam ti rekla i vidi razliku slika... vidi hoce li se vidjeti razila...

imao je i moj stari takvu opciju pa opet ista stvar...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:40:11   
pocahontas
draga hvala ti, ali onda moram stol ili ti ga čvrstu podlogu nosati sa sobom gdje god da krenem...hebo ti takav aparat..FUJI moj lijepi, vrati mi seeeeeee.....joj, nemojte samo da nadodjem da cu ga na kraju morati vratitit buaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:41:50   
Hanady RR
jel ovaj

user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:44:47   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jel ovaj

user posted image



how yes no bravo draga....
ah sta cemo saduser posted image user posted image
ima li ko kakav kontruktivan prijedloguser posted image upute ili koraci kako da nastimam da mi slike budu LIJEPE user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:46:25   
Ilhana RR
Bitno je da mirno cuvas... na ovaj fazon

da jednu ruku "ubodes" u tijelo svoje a drugom cvrsto cuvas aparat

user posted image

Znaci moja lijeva ruka ucvrscava a ova druga cuva i slika ;)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:46:37   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jel ovaj

user posted image



how yes no bravo draga....
ah sta cemo saduser posted image user posted image
ima li ko kakav kontruktivan prijedloguser posted image upute ili koraci kako da nastimam da mi slike budu LIJEPE user posted image



evo link
http://www.dooyoo.co.uk/digital-camera/sony-cyber-shot-dsc-s930/

ima tamo nekih objašnjenj šta prvo  a šta drugo raditi pa pogledaj...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:49:54   
pocahontas
ilhana kraljice, ma jesi li ti ovo uzivo online samo za mene slikala user posted image user posted image user posted image
hanady, dankeuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:52:56   
Anoniman
ovo je ko mojuser posted image ...haj ga stavi na easy...to ti je na onom gornjem kolutu...i malo duze drzi pa pusti kada slikas

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 13:53:45   
Ilhana RR
jesam da mi je muz govorio da sam luda hahaha... ovaj trik mi je pokazao jedan fotograf davno pa se drzim tog pravila... doduse odustala sam od njega kako smo uzeli sistemac jer kako god okrenem sa njim slike fenomenalne ispadaju =)

Sad se borim tako kad slikam sa telefonom hahah...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 14:02:34   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

ovo je ko mojuser posted image ...haj ga stavi na easy...to ti je na onom gornjem kolutu...i malo duze drzi pa pusti kada slikas


kakav crni kolut draga dadada..ni na vidiku user posted image user posted image
Ich habe ein question - ako pise da idu AA alkalne baterije (njih trenutno imam u aparatu) je li to znaci da one baterije na punjenje (maxsuz kupljenje + punjac) ne mogu iskoristiti za ovaj aparatuser posted image
ja ga danas definitivno vracam....samo jos da vidim canon kakav je....ne znam specifikacije, odoh naciuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 14:06:17   
Anoniman
a onda nije ko moj ako idu obicne baterije i ako nema kolutauser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 14:13:11   
Ilhana RR
pocu uzmi canon ixus ako budes uzimala drugi predobar je jer moja mama ga uzela slike fenomenalne ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 14:15:51   
Ilhana RR
user posted image

user posted image

ovako izgleda =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Digitalni aparat
13.7.2010 14:20:53   
Anoniman
nije definitivno ko moj

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *