|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dojilje i pregnital
25.2.2012 17:35:05   
anchy332
Dojilje i pregnatal
da li smijem za vrijeme dojenja piti Pregnatal

user posted image user posted image user posted image user posted image molim vas odg hitno

< Poruku je uredio Visnja RR -- 25.2.2012 17:48:06 >
Neposredna veza do poruke: 1
   Dojilje i pregnital
25.2.2012 17:45:39   
Visnja RR
naajbolje je da hranom unosis potrebne vitamine... voce, povrce...
ali znam dosta dojilja koje su korisitile bas taj Pregmital jer ima Omega 3...
cesto nastave piti iste votamine koje su pile i u trudnoci

evo nasla sam na netu


"Pregnital je jedini dodatak prehrani za trudnice i dojilje u kapsulama koji osim uobiajenih sastojaka poput folne kiseline, kompleksa B vitamina, magnezija i eljeza sadri omega-3 i omega-6 nezasiene masne kiseline. Sve brojnija istraivanja potvruju djelotvornost tih kiselina na rast fetusa i na vrijeme poroaja, te ulogu tih kiselina u izgradnji ivanih struktura i oka fetusa. S obzirom na dobro poznato djelovanje omega-3 masnih kiselina na prevenciju sranih mana i smanjenje nastanka depresije, one su bitne i za dijete i za majku. "

< Poruku je uredio Visnja RR -- 25.2.2012 17:50:13 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anchy332)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dojilje i pregnital
26.2.2012 11:24:56   
Lejla Ka
U principu svi vitaminski dodatci namjenjeni trudnicama pogodni su i za period dojenja.
Naravno da se treba usmjeriti ka što zdravijoj, raznovrsnijoj ishrani, ali sad u toku zime kad su prirodni izvori ograničeni nije loše uzeti neki dodatak.

I naravno, za uzimanje bilo kojih farmaceutskih pripravaka uvijek konsultovati nadležnog ljekara (u ovom slučaju pedijatra ili ginekologa)

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dojilje i pregnital
26.2.2012 11:36:48   
vjestica
moja rodica babica mi je rekla da po nekim novijim istraživanjima uzimanje tih vitamina mama dojilja dovodi do ranijeg zarastanja fontanele i insistirala je da ja uravnoteženu ishranu imam sa punoi voća i povrća
nisam ja dalje tražila i provjeralvala informacije, nego sam vodila računa o ishrani i nisma pila te tablete

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *