|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALIŠANE
29.1.2015 21:16:04   
Visnja RR
user posted image
Vitamedic u februaru nagrađuje tri Ringerajina korisnika paketom prirodnih preparata. Postavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež svog mališana, na temu: „Pharmalife Medo uživa u zimskim radostima" i učestvujte!

PHARMALIFE u mjesecu februaru 2015. nagrađuje tri Ringerajina korisnika paketom prirodnih preparata.

U svakom paketu se nalazi:

APIS GOLA (oralni sprej) - BRZA POMOĆ KOD UPALA GRLA I USNE DUPLJE (od 1 godine života)
Antibiotska terapija u liječenju prehlada nije adekvatna jer antibiotici ne djeluju na viruse pa se preporučuje alt_ernativna terapija (Herbalna i Api terapija) koja brzo, efikasno i bezbjedno može ublažiti ove neprijatne simptome a naročito je pogodna za primjenu u dječjem uzrastu. Kao najpoznatiji predstavnik api terapije i najkorisniji u tu svrhu se već dugo godina koristi prečišćeni ekstrakt propolisa koji dokazano posjeduje antinflamatorno dejstvo (smanjuje crvenilo - upalu), antimikrobno i antifungicidno dejstvo (sprječava rast bakterija i gljivica), antivirusno dejstvo, pospješuje zarašćivanje rana – oštećena sluzokoža (afte) i umanjuje bol prilikom gutanja.
user posted image
Apis gola sprej za grlo sadrži visoko prečišćene ekstrakte: Propolisa + Žalfije + Timijana + Acerole
PROCITAJ VISE ...


FITOBALM (gel) - OLAKŠAVA DISANJE, UMIRUJE KAŠALJ
Bebe odmah po rođenju posjeduju imunitet koji nasljeđuju od svoje majke, ali nisu potpuno zaštićene od velike grupe virusa (Adeno,Rino virusa ….preko 200 različitih virusa) koji uzrokuju infekcije gornjih disajnih puteva-PREHLADU. To znači da će većina zdravih beba imati šest do osam prehlada prije prvog rođendana. Naučno je dokazano da esencijalna ulja Bora, Srebrne jele, Mirte nanešena na grudi i leđa djeteta isparavaju pod uticajem tjelesne temperature, dijete ih inhalira te uspješno razrjeđuju gustu nagomilanu sluz i opuštaju glatke mišiće bronhija. Na taj način djetetu smiruju kašalj i olakšavaju disanje a pri tome su potpuno prirodni i bezbjedni za upotrebu od rođenja (od 0 meseci) kao i za djecu starijeg uzrasta.

user posted image
Prva pomoć kod bebine prehlade, sadrži esencijalna ulja Bora, Mirte i Srebrne jele
PROCITAJ VISE ...


IMMUNO (sirup sa Cinkom) - PRIRODNO RJEŠENJE ZA JAK IMUNITET
IMUNITET predstavlja odbrambeni sistem organizma. U zavisnosti od njegovog statusa i pravilnog funkcionisanja predstavlja ključ za sve bolesti – od prehlade do težih oboljenja. Međutim, u najranijem uzrastu imunitet nije dovoljno efikasan i razvijen tako da nije spreman u potpunosti da se efikasno bori protiv svih zaraza.

user posted image
Immuno sirup je jedinstvena kombinacija dva neophodna minerala (cinka i bakra), biljnih ekstrakata i vitamina za zdravlje Vašeg djeteta od prve godine.

Kome se preporučuje Immuno sirup ?
- Djeci sa oslabljenim imunitetom
- Kod čestih respiratornih infekcija (virusne i bakterijske)
- Infekcije (uho,grlo,nos )
- Atopična stanja (rhinitis,dermatitis,astma )
- Herpes infekcije (varičele ...)
- Preventivno.
PROCITAJ VISE ...


BRONCAMIL (sirup) - PRVA POMOĆ KOD KAŠLJA (od 1 godine života)
Statistika pokazuje da predškolsko dijete ima 5-8 prehlada u toku godine sa prosječnim trajanjem od 8-9 dana, što znači da je kašalj prisutan najmanje 60 dana godišnje. Takođe, jedan od čestih uzroka nastanka kašlja kod djece je postnazalno slivanje, kao posledica akutnih ili hroničnih upala sluznice nosa, trećeg krajnika ili sinusa. Kašalj je složen kataralni proces koji se sastoji iz više faza (nadražajna faza, inflamacija, produktivna faza). Zbog toga se preporučuje upotreba složenih biljnih sirupa koji sadrže veći broj različitih biljnih ekstrakata koji mogu efikasno pokriti sve faze kataralnog procesa (od nadražajne faze, inflamacije pa do produktivne faze).

user posted image
Broncamil sirup je složenog sastava: 6 komponentni biljni sirup sadrži visokoprečišćene ekstrakte i prečišćena biljna ulja: Timijana+Bokvice+Smilja+Bora+Eukaliptusa+Divljeg suncokreta.
PROCITAJ VISE ...



user posted image

Pharmalife research je farmaceutska kompanija iz Italije sa dugom tradicijom proizvodnje prirodnih dijetetskih i kozmetičkih preparata namenjenih djeci i odraslima.
Svi proizvodi su proizvedeni po najvišem proizvođačkom standardu (GMP).
Za sprovođenje farmakoloških analiza i kliničkih studija, saradnja se ostvaruje sa najznačajnijim institucijama koje rade na području fitoterapije (Univerzitet MESSINI, Centar za prirodnu medicinu bolnice u Empoliju, univerzitetski centri u Italiji). Stručni radovi redovno se objavljuju u poznatim farmaceutskim časopisima.



Kako konkurisati za ovaj odličan paket?

Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „Pharmalife Medo uživa u zimskim radostima!“

A ukoliko želite da provjerite kako naša februarska inspiracija - PHARMALIFE MEDO izgleda, možete vidjeti u tekstovima posvećenim sjajnim PHARMALIFE preparatima, na sljedećem linku PHARMALIFE TEKSTOVI

Postavljanje komentara i crteža smatra se prijavom za konkurs, prijave primamo od 1.02. do 23.02.2015.

Članovi Ringeraje će nakon objave svih radova i komentara, svojim glasovima izabrati tri pobjednika na forumu. Glasanje traje od 24.02. do 28.02. (zaključno sa 28.02.). Po vrijedan paket PHARMALIFE proizvoda osvajaju tri korisnika čije su objave imale najviše glasova! U slučaju izjednačenih glasova pobjeđuje komentar/fotografija koji je ranije objavljen/objavljena. Pobjednicima će nagrade biti poslate u martu 2015. na kućnu adresu (o trošku sponzora).

< Poruku je uredio Visnja RR -- 3.2.2015 18:44:40 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
1.2.2015 14:06:17   
irenaSA
Evo mi ćemo započetiuser posted image
Nismo koristili proizvode ali smo od pedijatra jedne prilike dobili prijedlog za Fitobalm...
Evo kako i petogodišnja Sarah vidi medu i zimske radosti...kada sam pitala a zašto cvijet i zelena trava...rekla je pa vidiš da dolazi proljećeuser posted image

user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
1.2.2015 16:05:25   
koka i po

IZVORNA PORUKA: irenaSA

Evo mi ćemo započetiuser posted image
Nismo koristili proizvode ali smo od pedijatra jedne prilike dobili prijedlog za Fitobalm...
Evo kako i petogodišnja Sarah vidi medu i zimske radosti...kada sam pitala a zašto cvijet i zelena trava...rekla je pa vidiš da dolazi proljećeuser posted image

user posted image




slatkouser posted image
ko djevojcica......
moj bi mu pusku nacrtao u ruciuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
2.2.2015 8:39:39   
almondray
Meni bi ovaj paket godiouser posted image bankrotirala sam za ova 3 mj od kad se borim sa Imadovim bronhitisom.Prije par dana smo kupili Immuno sirup ,nadam se da će mu ojačati imunitet.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
2.2.2015 17:46:28   
Miimy
Da podjelim nase pozitivno iskustvo s Fitobalmom koristili smo ga jos kad je D bio skroz mali imao je tek 3 mjeseca,i imam samo rijeci pohvale,kao prvo pozitivno me iznenadilo da se moze koristiti vec od rodjenja,jako ljepog prijatnog mirisa i fine teksture koja omogucava lagano nanosenje, i naravno njegove djelovanje vec nakon par nanosenja osjeti se poboljsanje a moja topla preporuka je ostaviti kutijicu otvorenu iznad bebinog krevetica olaksava disanje a prostorija odise svjezinon.... Od tada je Fitobalm sastavni dio nase kucne apoteke i topla preporuka svima da ga imaju ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
2.2.2015 23:46:56   
dunjas

IZVORNA PORUKA: irenaSA

Evo mi ćemo započetiuser posted image
Nismo koristili proizvode ali smo od pedijatra jedne prilike dobili prijedlog za Fitobalm...
Evo kako i petogodišnja Sarah vidi medu i zimske radosti...kada sam pitala a zašto cvijet i zelena trava...rekla je pa vidiš da dolazi proljećeuser posted image

user posted image


Bravoooo user posted image

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
2.2.2015 23:48:41   
dunjas

Za sve proizvode Pharmalife imam samo reči hvale. A ovo je jedan baš bogat paket, bravo za sponzora user posted image

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
3.2.2015 18:25:11   
almondray

IZVORNA PORUKA: almondray

Meni bi ovaj paket godiouser posted image bankrotirala sam za ova 3 mj od kad se borim sa Imadovim bronhitisom.Prije par dana smo kupili Immuno sirup ,nadam se da će mu ojačati imunitet.

user posted image mi smo ostali u bolnici zbog bronhitisa ali kad izađemo nacrtat ćemo svog medu uz pomoć starijeg brace aBd

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
3.2.2015 18:38:28   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: almondray

Meni bi ovaj paket godiouser posted image bankrotirala sam za ova 3 mj od kad se borim sa Imadovim bronhitisom.Prije par dana smo kupili Immuno sirup ,nadam se da će mu ojačati imunitet.

user posted image mi smo ostali u bolnici zbog bronhitisa ali kad izađemo nacrtat ćemo svog medu uz pomoć starijeg brace aBd


Da što prije ozdravite...user posted image user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
3.2.2015 19:22:06   
Full Moon
almondray, draga nisam znala da ste bolesni, saljem vam veliki zagrljajuser posted image
Jucer pitam svoju slikaricu da nesto nacrta, kazem joj bice poklon, i kad sam rekla da su lijekovi ona pobjeze uz ono neeeeeeuser posted image user posted image user posted image jesam je motivisala, mozda je uspijem nagovoritiuser posted image

U svakom slucaju, divna ideja, hvala Pharmalifeuser posted image

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
3.2.2015 19:48:14   
Hanady RR
Ja u svhu podizanja teme sam svojoj mlađoj djevojčici malo sličica pokazala da sutra dok ja dođem nacrta nešto...user posted image
Starijoj ne bih ipak je ona treći razred i nije mi OK da sa malim švrćama se takmiči osobito jer je ona ojačala, a naša mala raja se još bori sa svim ovim počastima novog doba...i mlađoj ekipi ovaj apketić bolje će doći sigurno...tačnije roditeljima koji se bore sa istim

almonday žao mi je da ste u bolnici...želim Vam brzo ozdravljenjeuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
4.2.2015 7:25:45   
SREĆNA
Postavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež svog mališana, na temu: „Pharmalife Medo uživa u zimskim radostima" i učestvujte!


Što bi značilo da djeca do dvije godine, a i malo starija koja još ne znaju pričati i crtati, a imaju problem sa bronhitisom i sl. ne mogu učestvovati user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
4.2.2015 13:46:40   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Postavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež svog mališana, na temu: „Pharmalife Medo uživa u zimskim radostima" i učestvujte!


Što bi značilo da djeca do dvije godine, a i malo starija koja još ne znaju pričati i crtati, a imaju problem sa bronhitisom i sl. ne mogu učestvovati user posted image


Naravno da mogu user posted image
Nešto simpatično ili smješno nam ispričajte o svojim mališanim....nešto što je vas nasmijalo a uradio je vaš mališan i podjelite to sa nama user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
4.2.2015 19:29:01   
almondray
Da pozdravimo RR tete što misle na nas.
Najteže nam je palo što nismo mogli biti zajedno.Danas je pusten na kucno lijecenje ,malo je bolje hBuser posted image
user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
4.2.2015 21:37:01   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: almondray

Da pozdravimo RR tete što misle na nas.
Najteže nam je palo što nismo mogli biti zajedno.Danas je pusten na kucno lijecenje ,malo je bolje hBuser posted image
user posted image


pile naše drago...da budeš što prije dobro...ljube te RR tete user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
5.2.2015 0:30:10   
Full Moon
Dusa draga, drago mi je da je kod kuce, veliki poljubac i brzo ozdravljenjeuser posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
9.2.2015 19:27:01   
jednaa
ja sam svom dječaku rekla da nacrta medu kako uživa u zimskim radostima, a on moj antitalenat kaže ne mogu ga nacrtati jer medo spava zimski san :)

< Poruku je uredio jednaa -- 9.2.2015 19:28:46 >


_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
9.2.2015 19:42:07   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: jednaa

ja sam svom dječaku rekla da nacrta medu kako uživa u zimskim radostima, a on moj antitalenat kaže ne mogu ga nacrtati jer medo spava zimski san :)


hahahaha divno.... user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jednaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
9.2.2015 19:51:49   
mama2009
user posted image
ovako moja princeza iako je bolesna zeli da osvoji ovaj super paket

< Poruku je uredio mama2009 -- 9.2.2015 19:54:16 >


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
11.2.2015 21:40:48   
Full Moon
mama2009, saljemo vam user posted image , super crtezuser posted image

Evo i naseg priloga temi, samo da nam djecica ne budu bolesnauser posted image

stize nam jedan medo na klizaljkamauser posted image

user posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
11.2.2015 22:17:41   
salmy
Kada kašljem i teško dišem
tu je BOKVICA kojoj pristižem
TIMIJAN bocka malo sa strane
da otjera baje koje se hrane
a BOR viče sa visoka
EUKALIPTUSU još soka...
volim svoj sirup i kada sam sjetan
tu je BRONCAMIL zbog kojeg sam sretanuser posted image


Obzirom da mi nismo talentirani za crteze..malo smo se poigrali sa rimama...

< Poruku je uredio salmy -- 11.2.2015 22:18:28 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
12.2.2015 8:51:02   
Visnja RR
user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
12.2.2015 9:05:12   
almondray

IZVORNA PORUKA: jednaa

ja sam svom dječaku rekla da nacrta medu kako uživa u zimskim radostima, a on moj antitalenat kaže ne mogu ga nacrtati jer medo spava zimski san :)

user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu jednaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
12.2.2015 9:11:40   
almondray
Mama2009, FM divni crteži(A je dokazan talenatuser posted image )
Salmy ide vam rimauser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALI...
14.2.2015 9:43:56   
irenaSA
user posted image user posted image user posted image
za crteže i pjesmicu...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *