|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Internet
28.3.2007 12:23:53   
Ivona RR
Mozete li zamisliti zivot bez interneta?

Iako mi se to prije osam, devet godina cinilo mogucim, danas uopce ne mogu zamisliti da jedan dan provedem, a da nisam bar sat vremena na netu. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Rijeci su isto kao i gomila ljudi, nije nuzno znati za sve, odaberi za sebe samo one PRAVE...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Internet
28.3.2007 15:47:20   
Lejla K
Nema šansi. Od chatanja, mailova do trošenja para. Ja visim na internetu!

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Internet
29.3.2007 8:48:58   
ladybug
Ja se odmah zainteresujem kad se spomene trosenje para, jer stvarno, fizicki ne mogu da stignem da obilazim radnje i kupujem. Zato, Lejla, budi drug, reci sta se sve moze kupiti kod nas preko interneta ili posalji stranicu, please user posted image

_____________________________

Rejjan, 05/07/06

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Internet
29.3.2007 14:13:54   
Lejla K
Pa ja ti u glavnom na internetu trošim pare na nešto što ne mogu naći kod nas, a to su neke knjige, DVD-ovi i veš (imam probleme sa specifičnom veličinom koju ne mogu naći u našim radnjama). I roba je u glavnom iz UK i SAD. To je za sad i jedino što sam uspjela pribaviti da dostavljaju u našu zemlju. Neke korisnije stvari ne dostavljaju, a VF je jedini naš prodavač koji trguje preko interneta, osim knjižare Šahinpašić, i nekog distributera DVD-ova kojeg se ne mogu sjetiti, ali to su opet knjige i DVD-ovi.

(odgovor članu ladybug)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Internet
30.3.2007 9:11:38   
ladybug
Hvala, Lejla :)
VF ponekad narucim, ali mi je veci merak da hodam po Merkatoru i malu smizlu stavim u bebikorpu koja je instalirana na kolicima merkatora. Tada mogu da ostanem i po dva sata, dok ona razleda oko sebe i u neko doba se umori i zaspi. Dusa malauser posted image

_____________________________

Rejjan, 05/07/06

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Internet
30.3.2007 15:28:13   
Ivona RR
Ja redvno narucujem iz VF-a, i to mi je odlicno, jer zivim na 5 spratu a nema lifta. user posted image

_____________________________

Rijeci su isto kao i gomila ljudi, nije nuzno znati za sve, odaberi za sebe samo one PRAVE...

(odgovor članu ladybug)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Internet
4.7.2007 13:13:50   
Malena
I ja sam često na internetu i često naručujem iz VF-a. Osim osnovnih namirnica nisam više ništa lupovala preko interneta, jer malo me strah ne potrefim veličinu. Ipak sve drugačije kad se osjeti pod rukom i kad se proba. Zar ne?

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Internet
14.11.2007 17:45:09   
frajer_zoki
user posted image Mislim da je internet  danas postao svakodnevnica, i nemogu zamisliti neko domacinstvo da nema internet u kuci, ali budimo realni sv  sebi nemogu to  priustiti, ,, nadajmo se da ce biti bolje u  buducnosti, jer za sada  statistike pokazuju  da u Bosni veoma mali broj za sada posjeduje internet u kuci,, nadajmo se  boljem i jeftinijem internetu..   pozzzz user posted image

(odgovor članu Malena)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Internet
25.11.2008 17:08:31   
andji
navukla sam se samo tako,još kako zima ide neću se 'skidat' sa neta,ne znam kako bi sad živjela bez njega da moram

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu frajer_zoki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Internet
25.11.2008 17:13:44   
mala curica
Danas je internet postao svakodnevnica,ali iskreno govoreci postala sam prava ovisnica rr

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Internet
25.11.2008 17:20:29   
jasmina_mm
ja ne mogu da zamislim zivot bez interneta user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Internet
25.11.2008 22:40:21   
Nunichi
Ja i nisam bas neki ovisnik o internetu...
Dobro mi dodje za koji savjet,da malo vremena ubijem,ali ovisna bas i nisam.
Mozda sam sad malo ovisna o rr...ali opcenito o internetu vala i nisam. user posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Internet
22.12.2008 23:06:25   
dana3
mogu

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Internet
7.9.2009 15:19:34   
milenium
Da ne otvaram novu temu,jer je isto u svezi interneta,nadovezujem se na ovu.koja ste vi internet tarifa?jeste li na pretplatu ili ''kolko para tolko muzike''?ona na kojoj sam ja je užasno spora.možda da pređemo na više GB možda bi bila skuplja ali i  brža user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Internet
7.9.2009 15:35:06   
milenium
otkad sam na rr računi su dupliuser posted image bravo za rruser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Internet
7.9.2009 16:08:46   
Hanady RR
uh ja da nemam interneta pala bi u teški depresiju od kada sam rodila dugu bebu. djeca mala nemogu sa njih dvije puno hodati, mm puno radi a živim u naselju u kome nema baš puno moga godišta niti meni bliskih u priči...tako da me RR spasio definitivno i FB svakako da budem u toku od raje šta se dešava. I telefon mi je manija al ja nekako to bolje na interneti saznam. slika je slika.

A računi...pa bili smo na 1 gigi al mm skonto da će nam 3 bit taman pa povećali paket i taman nam je i meni to nije skupo preko telekoma. 3 gige i nisu neka pljačka a baš mi puno znače.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Internet
17.5.2010 15:59:31   
mamma mumi
jedno pitanje, neznam da li ste culi ili ste se registrovali na stranici http://www.skidaonica.com,    
Putem ove stranice mozete skidate sve besplatno i to jako brzo. Ako se je neko registrovao nek mi se javi, imam problem nemogu da udjem unutar stranice

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Internet
26.5.2010 14:30:01   
acudesa
Postovi sa teme: Internet u Hrasnici
IZVORNA PORUKA: sabinos

ne znam gdje da postavim temu pa evo ovdje...
naime za nekoliko dana cu doseliti u hrasnicu pa me zanima gdje da se obratim da prikljucim internet,koja je cijena itd...jer mi fakat treba.cujemo se sa starcima,muz sa sestrama i tako...
molim one koji zive u hrasnici za odgovor.usput tamo nikog ne poznajem tako da ce mi racunar biti prozor u svijet.ispred zgrade je jako fino i mogu da izvedem bebacha u kolicima ali opet sta sa ostatkom dana?i kako cu bez RR?




IZVORNA PORUKA: Dida79

A ti izgleda mislis da je Hrasnica selouser posted image
Nista se ne sikiraj imas vise mogucnostiuser posted image biraj izmedju ASK Adsl Plus line.Kod mene je Adsl.
Dobro dosla u nase malo mjestouser posted image


IZVORNA PORUKA: amanullah

Kontaktiraj bh telecom, ja sam na Ilidzi, adsl bez problema funkcionise.



IZVORNA PORUKA: sabinos

uopste ne mislim da je selo samo trazim pomoc da ne lutam bezveze.na koju tacno adresu da odem?moja adresa sehitluci..a naselje mi se zapravo svidja,nema puno saobracaja,mirno,ima puno zelenila oko zgrade,lijep pogled sa balkona...




_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Internet
26.5.2010 14:32:24   
M kao Mama
Hanady majke ti, gdje nabavi te 3 gige, u telekomu ima 1 ili 5, mada sam čula da od 1.6. ovi koji imaju jednu gigu automatski će biti prebačeni na 2 za iste pare, što je super, hvala Bogu da su se sjetili da malo poguraju, mada bi meni te tri gige bile idealne.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Internet
26.5.2010 15:02:04   
milenium
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Hanady majke ti, gdje nabavi te 3 gige, u telekomu ima 1 ili 5, mada sam čula da od 1.6. ovi koji imaju jednu gigu automatski će biti prebačeni na 2 za iste pare, što je super, hvala Bogu da su se sjetili da malo poguraju, mada bi meni te tri gige bile idealne.


kod nas je isto bilo 1 ili 5.mi smo uzeli 5 pošto nam je 1 malo.a odnedavno mi koji imamo 5 smo dobili još +5GRATIS tako da imamo 10 giga a plaćamo cijenu od 5user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Internet
28.5.2010 22:14:33   
idana_85
U hrasnici ima adsl, ima ask kablovska, ima logosoft bezzicni internet i moze isto onaj mobis satelitski....

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Internet
27.6.2010 19:07:21   
Hannica
Puo vremena provodim na internetu ali mogu zamislit zivot bez njega,cak mislim da bi mi zivot bio puno kvalitetniji da ga nemam.Ovo vrijeme koje provodim na internetu bi sigurno kvalitetnije potrosila,al hajd neka njega za svaki slucaj.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Internet
27.6.2010 19:16:25   
Srculence
IZVORNA PORUKA: Hannica

Puo vremena provodim na internetu ali mogu zamislit zivot bez njega,cak mislim da bi mi zivot bio puno kvalitetniji da ga nemam.Ovo vrijeme koje provodim na internetu bi sigurno kvalitetnije potrosila,al hajd neka njega za svaki slucaj.user posted image


potpisujem te od a do ž!Ovo si baš dobro napisala!


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Internet
27.6.2010 19:25:20   
Anidae
Jedno vrijeme dok sam bila u depresiji internet mi je sacuvao zdrav razum...Bila sam ovisna bukvalno ali mi je i pomogao opet kazem da ne ostanem totalno nesocijalna...Onda sam se udala i odselila od kuce (logicno) u naselje u TZ gdje nikakav internet nije bio moguc...Brdo i okolna brda... Tako sam se prisilno otrgnula i vratila malo ovu uzivo komunikaciju... Sad eto opet imam net, najmanji paket, ali sad jednostavno nemam vremena da sjedim kao prije ali zato kad god pozelim malo odmora tu sam...Naravno, da ga nema, citala bi novine, gledala TV, dakle, nemislim da sam vise ovisna kao prije user posted image

_____________________________

Mama i tata ocekuju svoga djecaka polovinom avgusta...
Prezivjeli smo sve i svasta i dogurali do 8.-og mjeseca :)

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Internet
27.6.2010 20:29:10   
mala86
zamislit zivot-definitivno da!imali smo ga,pa nemali,pa opet nismo,pa sad opet imamo!super je jos kad imas neki problemcic,pa ukucas vidis iskustva,drago mi je vidjet se sa svojima koji nisu tu-korisna stvaruser posted image user posted image user posted image ,ali ne neophodna

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *