|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jonizator
24.7.2008 13:27:01   
makana
Pozdrav
muž često spominje i nagovara me da nabavimo jonizator, pa me interesuje ima li ga neko već od forumašica, koje marke i da li je zadovoljna njime
kada smo bili na prezentaciji onih usisivača duga bio je i neki jonizator i jeste mi se učinilo nekako svježiji zrak, ali sam inače skeptična spram tih "čistilica"

< Poruku je uredio acudesa RR -- 6.2.2010 13:17:30 >


_____________________________

strpljen - spasen
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jonizator, iskustva molim
1.11.2009 21:33:40   
mamma mumi
Evo da ponovo otvorim temu, vidim niko izgleda ne koristi jonizator, a meni se cini korisnim kada je zima, plain, jos koji dim cigarete, a beba sve to dise. Pa drage moje hajte podijelite iskustva, ako ih naravno imate.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jonizator, iskustva molim
1.11.2009 21:35:32   
nikita
a sta je jonizator user posted image jel to sprava sto osvjezava zrak ? to bi i meni trebalo ako je to to..

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jonizator, iskustva molim
1.11.2009 21:40:27   
anidla
hmmm, moji roditelji su kupili taj usisivac Rainbow (duga) i prezadovoljni su pa su uz njega dobili tu spravu za prociscavanje zraka...stalno je koriste i oni su zadovoljni....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jonizator, iskustva molim
1.11.2009 21:49:17   
aazra
Ja ne znam da li to sluzi kao osvjezivac zraka ili "ovlazivac" kod prostorija s centralnim..Ukoliko je problem suh zrak kako kod mene mislim da je bolje rjesenje posudica za vodu kao kantica ja sam kupila u Tiffaniju i to zakacim za radijator, voda isparava dok radi grijanje i lakse je za disati.
Sto se tice dima cigarete mi zivimo u malom stanu i kod nas nema pusenja. da beba ima svoju sobu mozda bi i razmislili ali ovako nema sanse. MM i ja smo nepusaci, ko god dolazi kod nas zna da nema pusenja, od mog oca, brata od MM pa nadalje. Meni je ipak zdravlje mog djeteta na prvom mjestu. ja sam imala hronicni bronhitis jer mi je otac pusac i stalno sam udisala dim, i ne zelim to svom djetetu.
Mozda sam preostra, ali mislim da se u kuci gdje zivi malo dijete, posebno u sobi gdje spava ne bi trebalo pusiti. veoma mi je zao djece koja odrastaju u duhanskom dimu.

< Poruku je uredio aazra -- 1.11.2009 21:50:22 >


_____________________________








(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jonizator, iskustva molim
1.11.2009 22:46:38   
mamma mumi
Slazerm se za dim i pusenje, ali nevidim da igdje iko spomenu jonizator, dakle ociti ga slabo ko koristi.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jonizator, iskustva molim
28.4.2010 11:03:14   
wolandina
ja sam uzela jonizator u Conradu (u Intershopu) po cijeni od oko 50KM...iskreno, ne vrijedi ni prebijene pare! Neko mi rece da je mozda problem sto mi je uticnica na zidu prilicno nisko, ali s obzirom da ne vidim bas nikakvog efekta od njega, nesto sumnjam da je samo do toga...Tako da se ne zalijecete i kupujete ove stvarcice...naravno, neke skuplje su sigurno efektnije, ali ovaj dole slobodno zaobidjite user posted image

www.conrad.ba/images/m/5/561102_LB_00_FB.EPS.jpg

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jonizator, iskustva molim
20.8.2010 12:49:41   
Radoznalica
Da malo podignem temu. Naime kod nas u stanu zrak je poprilično suh, a inače imam osjećaj kao da je stan hermetički zatvoren pa smo zbog bebe odlučili kupiti dormeo jonizator, koji je ujedno i ovlaživač prostora, a može i koristiti kao lampa, ma sve u 1user posted image  Mislite li da nam je uopšte potrebna ova sprava? I da li je iko koristio ovaj osvježivač zraka?
http://www.ringeraja.ba/studio-moderna?id=5&it=1&t=1

_____________________________

Nikada nemojte mnogo govoriti o sebi, jer drugi uvijek imaju više za kazati o toj temi


(odgovor članu wolandina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jonizator, iskustva molim
20.8.2010 12:51:33   
Trnoruzica
Imas li mozda onaj aparatic koji mjeri vlaznost? I kolika je trenutna vlaznost u stanu? Da ne kupujes bezveze ako vam je sve optimalno

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jonizator, iskustva molim
20.8.2010 13:02:55   
Radoznalica
Nemam, a ne znam ni kako izgleda taj aparatić, gdje se ima kupiti? Mislim da je stavarno suh zrak, posebno zimi, pa smo zato i mislili uzimati ovaj ovlaživač.

_____________________________

Nikada nemojte mnogo govoriti o sebi, jer drugi uvijek imaju više za kazati o toj temi


(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jonizator, iskustva molim
20.8.2010 13:06:23   
Trnoruzica
Imas u Interexu, onaj Conrad. Cim se popnes onim stepenicama, pa ides desno. Ima radnja sa aparatima. Nije skup, a mjeri vlaznost, imas na njemu vrijeme i jos nekih funkcija. Da prvo kupis to, pa onda da vidis da li ti treba ovlazivac, da ne dajes pare bezveze. Ili, ako neko drugi ima, da ti pozajmi na par dana, pa da provjeris kakva ti je vlaznost u stanu.
Ljeti je inace, recimo kod mene u stanu vise suh zrak nego zimi. Nigdje veze, ali je tako. Mi smo htjeli kupiti taj Jonizator, mislim da smo gledali u Merkuru isto, i prvo su nam ovo savjetovali, da ne pretjeramo s vlagom, jer se onda plijesan moze pojaviti, ako je previse vlage. I sta imamo vidjeti, u stanu vlaznost oko 50% uvijek (sto je i optimalno) - sto ce reci da bi uzalud dali pare na taj.
A vjeruj mi da sam bila uvjerena da nam je zrak suh.

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jonizator, iskustva molim
20.8.2010 13:11:33   
Trnoruzica
Radoznalica, evo ti link za stranicu, pa pogledaj. Ovako nekako izgledaju. Mozes otici, ne znam jesil blizu, pa da pogledate

http://www.conrad.ba/index.php/cPath/8_122_123

Na stranici su cijene povelike, ali mislim da je nas bio ispod 20 KM

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 20.8.2010 13:12:23 >

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jonizator, iskustva molim
20.8.2010 13:27:11   
Radoznalica
Trnoruzice hvala na odgovoru! Znam gdje je radnja, ulazila sam par puta, a blizu stanujem tako da mogu poslati mm da vidi taj aparat. I hvala na savjetu!

_____________________________

Nikada nemojte mnogo govoriti o sebi, jer drugi uvijek imaju više za kazati o toj temi


(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jonizator, iskustva molim
21.2.2011 19:36:13   
smajlaginica
Kad je vec o jonizatorima rijec: zna li itko ima li i gdje za kupiti jonizatora za vodu? Ako je samo pola tocno o tome sto sam citala, kupujem jedan.
Navodno je to vani oko 1500 EU, ali mi netko rece da u Hrvatskoj se moze dobiti za oko 450?? Zna li tko sto o tome?

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *